پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29010    |     صفحه 1 از 1612
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

مقررات سخت گیرانه دنیزلی در اردوگاه پرسپولیس/ همه چیز ممنوع حتی شوخی

جهان ورزش: شما بازیکنان حرفه ای هستید و باید تا ساعت 3 در اختیار باشگاه باشید مثل یک کارمند\" این تنها بخشی از قوانین جدید آقا مصطفی برای پرسپولیس جدید است . او از روزی که به تیم پرسپولیس آمده قوانین مختلفی را در باشگاه وضع کرده که بازیکنان را محدود می کند . دنیزلی به عنوان یک مربی حرفه‌اي،قصد دارد اصول حرفه ای را در تيم پياده كند و بازيكنان هم چون حرفه‌اي هستند بايد با اين قضيه كنار بيايند.
مصطفی دنیزلی در اولین تمرین پرسپولیس تنها روی صندلی نشست و کار بازیکنانش را نظاره كرد. دنیزلی اما در دومین جلسه تمرینی این تیم تماشاگران و رسانه ها را از تمرین دور کرد تا آرامش مورد نیاز به تیم برگردد. دنیزلی که نسبت به شلوغی تمرین و عدم تمرکز بازیکنان خیلی حساس است، بازیکنان جوان تیم را که به نظرش در حد این تیم نیستند و نمی توانند به او در ادامه لیگ و بازی ها کمک کنند کنار گذاشت تا تمرين هم خلوت‌تر شود. دنیزلی در دومین اقدام عجیب خود بازیکنان پرسپولیس را پس از پایان دومین تمرین برای نهار بیرون برد و یک روز را با آنها گذراند. علی کریمی به عنوان کاپیتان وقتی به برنامه های بعد از ظهر این تیم اعتراض کوچکی کرد دنیزلی او را به آرامش فرا خواند و نگذاشت دامنه این اعتراض به بازیکنان دیگر بکشد. ظاهرا كريمي گفته بود كه در ترافيك تهران نيازي به رفتن به رستوران نيست كه شنيده مي‌شود دنيزلي هم جواب داده هر كس با اين برنامه‌ها مشكل دارد به تمرين نيايد. کارشناسان دلیل این کار دنیزلی را متعهد كردن بازیکنانش به قرارداد حرفه ای و اینکه بازیکنان باید تا بعد از ظهر مانند یک کارمند در اختیار باشگاه باشند، می دانند.
دنیزلی در این روزها بیشتر روی مسائل روحی و روانی کار می کند تا این تیم را از شرایط ابتدایی اش جدا کند. خیلی از بازیکنان پرسپولیس با توجه به سخت گیری های این مربی ترک تبار از این وضعیت ناراضی هستند اما دنیزلی در همان ابتدا با دیسیپلین خود دهان همه را بست. دنیزلی حتي تمام حرکات بازیکنانش در بیرون از زمین را نيز زیر نظر دارد. او کاملا می داند بازیکنانش شب قبل از تمرین در چه وضعیتی قرار دارند. مورد دیگر به نوع تمرینات برمی گردد. دنیزلی در حین تمرین بسیار جدی است و از بازیکنان هم می خواهد فقط به دستورات عمل کنند و از انجام هرگونه اضافه کاری بپرهیزند. خنده و شوخی در حین تمرین کاملا ممنوع است و با بازیکن خاطی برخورد جدی می کند. دنیزلی که مشهور به سخت گیری است موارد دیگری را هم به بازیکنان متذکر شده است. با حضور دنیزلی از پاداش های سابق نیز دیگر خبری نیست. این شاید بدترین خبر برای بازیکنان باشد. دنیزلی به بازیکنان اعلام کرده تا زمانی که نتایج خوبی به دست نیاورند نمی توانند از مزایا و پاداش برخوردار شوند. دنیزلی پرداخت پاداش به بازیکن را تحت کنترل خود درآورده و قرار است تا زمانی که خودش اعلام نکرده به کسی پاداش داده نشود. دنیزلی به بازیکنانی که کم کاری کنند هم هشدار جدی داده است. او در یک تهدید کاملا جدی اعلام کرده بازیکنی که بخواهد در تیم تحت نظارت او کوچکترین تخطی و کم کاری كند بدون درنگ اخراج می شود. این مسئله شاید به دورانی که در پرسپولیس در لیگ ششم حضور داشته برگردد که فکر می کند بازیکنانی در تیم او بودند باعث شدند او نتواند تنیجه بگیرد

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
◄ حیوانات ساخته روزنامه
◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
◄ حیوانات با طرح جنگل
◄ حیوانات وقتی روی شال گردن میایند
◄ حیوانات ساخته شده با سیم
◄ دوست داری در این ظرف ها غذا بخوری
◄ بادکنک هایی با طرح حیوانات
◄ طرحی جالب برای میز حلوی صندلی
◄ حیوانات شیشه ای
◄ حیوانات مد رو ز
◄ جای کیسه ای با طرح حیوانات
◄ اگر حیوانات یوگار کار میشدند
◄ ترکیب حیوانات و میوه ها
◄ طرح ها کلدان با ایده از حیوانات
◄ حیواناتی با براده های چوب
◄ Animal X-Rays
◄ حیوانات ساخته شده با گل
◄ سلفی حیوانات
◄ ماسک هایی با طرح حیواتات
◄ انگشتر با طرح حیوانات
◄ حیوانات در لباس انسان ها
◄ اگر گربه ها در قالب هنر بودند
◄ حمایت از حیوانات در قالب تبلیغات
◄ ایده های خلاف با موضوعیت حیوانات 2
◄ باغ وحش شب ها باز است
◄ ایده های خلاق برای تبلیغات با موضوع حیوانات
بعدی 1 قبلی