پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • شبح گربه های آبی ◄ شبح گربه های آبی
    بسته بندی شیر خلاق از روسیه دارای شبح گربه های آبی است که روی کارتن های شیر چاپ شده و می توانند در موقعیت های مختلف چیده شوند. بسته بندی شیر گربه توسط نمایندگی مارک Depot برای محصولات لبنی میلگراد از کارخانه لبنی بریانسک طراحی شده است. گربه آبی در بسته بندی شیر و محصولات لبنی مختلف حرکت می کند.
 • بسته بندی شیر چشم نواز ◄ بسته بندی شیر چشم نواز
    بسته بندی شیر چشم نواز با قطرات مایع از طعم و مزه الهام گرفته از شیر طراحی شده است که بلافاصله در قفسه های مواد غذایی برجسته می شود. مفهوم خلاقانه بطری شیر اسپلش طراحی شده توسط دیمیتری پاتسوکویچ.
 • انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات ◄ انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات
    انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات طراحی شده اند انگشت شما را به آرامی در آغوش می گیرند. حلقه های حیوانات واقع بینانه توسط طراح با استعداد ژاپنی Jiro Miura ایجاد شده است.
 • چهره های دوست داشتنی حیوانات ◄ چهره های دوست داشتنی حیوانات
    کیف های چشم نواز که توسط بن طراحی شده اند شبیه چهره های دوست داشتنی حیوانات ناز هستند. عکس های واقع گرایانه از گربه ها ، سگ ها ، راکون ها و حیوانات دیگر در دو طرف کیسه ها چاپ شده است. کیف های خلاقانه حیوانات با گوش های سه بعدی
 • ماسک واقع گرایانه سر ◄ ماسک واقع گرایانه سر
    ماسک واقع گرایانه سر گربه از ژاپن شما را به یک حیوان زیبا تبدیل می کند. ماسک سر گربه ای غول پیکر ساخته شده از پشم که توسط هوستو ساتو ساخته شده است ، در موزه هنر توکیو ارائه می شود.
 • کیف های دستی چشم نواز ◄ کیف های دستی چشم نواز
    کیف های دستی چشم نوازی که توسط هنرمند ژاپنی Pico طراحی شده اند شبیه گربه های واقعی هستند. کیف های گربه واقع گرایانه لوازم جانبی مد مناسب برای مهمانی های هالووین هستند.
 • دمپایی سگ دست ساز ◄ دمپایی سگ دست ساز
    دمپایی راحت و مخملی که شبیه کلون های واقعی سگ شما طراحی شده است. دمپایی سگ دست ساز CuddleClones. ماکت مخمل خواب دار حیوان خانگی شما!
 • سگ ربات ◄ سگ ربات
    حیوان خانگی نوآورانه منبع باز طراحی شده است که شبیه سگ ربات واقع بینانه به اندازه نخل است. پتوی بیتل: سگ ربات قابل برنامه ریزی زیبا که می تواند مانند یک حیوان واقعی حرکت کند ، راه برود و تعادل خود را حفظ کند. سگ حیوان خانگی ربات در یک قاب پازل مانند قرار می گیرد که باید مونتاژ شود.
 • عنکبوت سرامیکی ◄ عنکبوت سرامیکی
    عنکبوت سرامیکی در داخل لیوان هنگام نوشیدن قهوه ظاهر می شود. لیوان قهوه عنکبوتی مخفی برای ترساندن و لذت بردن از قهوه نوش ها طراحی شده است. عنکبوت چسبیده به پایین به آرامی هنگام نوشیدن چای یا قهوه آشکار می شود.
 • میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها ◄ میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها
    میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها دارای قفسه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ گربه ای ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید
 • لوسترهای هشت پا ◄ لوسترهای هشت پا
    لوسترهای خمیده طراحی شده اند که شبیه موجودات دریایی هشت پا زیبا هستند. لوسترهای هشت پا ساخته شده توسط Adam Wallacavage دارای شاخک هایی هستند که با خم شدن لوله های فولادی و مجسمه سازی آنها با خاک اپوکسی ایجاد شده اند. لوسترها سبک هستند و در صورت آسیب دیدگی به راحتی تعمیر می شوند.
 • سویا سس با شکل گربه ◄ سویا سس با شکل گربه
    صفحات ابتکاری هنگامی که با سس سویا پر می شوند ، تصاویری از گربه های دوست داشتنی را نشان می دهند. بشقاب سس سویا گربه ژاپنی که برای رستوران های سوشی طراحی شده است. در Wafuu-Honpo موجود است. [عکس های میکاتاکوماکی]
 • سفینه ای برای خواب پیشی ◄ سفینه ای برای خواب پیشی
    تخت گربه مدرن طراحی شده برای نصب بر روی دیوار شبیه سفینه فضایی بیگانه است. تخت گربه MYZOO سفینه فضایی با سوراخ های هوا و پنجره اکریلیک شفاف.
 • تخت بلبلی برای گربه ها ◄ تخت بلبلی برای گربه ها
    تخت بلبلی راحت برای گربه شما طراحی شده است که در زیر صندلی معمولی یا زیر میز نصب شود. تختخواب گربه نوآورانه فضای بلااستفاده در خانه شما را به یک تخت نرم برای حیوان خانگی مورد علاقه شما تبدیل می کند. در رنگهای مختلف موجود است. گاوصندوق ماشین لباسشویی
 • شازده گربه ای ◄ شازده گربه ای
    مجموعه ای از نقاشی های دیجیتالی توسط هنرمند با استعداد الدار زاکیروف دارای گربه هایی است که شبیه اعضای خانواده سلطنتی هستند. آثار هنری شگفت انگیز و خلاقانه از نقاشی های کلاسیک رنگ روغن الهام گرفته شده است.
 • خانه ای برای گربه من ◄ خانه ای برای گربه من
    خانه های درختی زیبا و خلاقانه که مخصوص گربه ها و بچه گربه ها طراحی شده است. خانه های درختی حیوانات واقع بینانه ترین تجربه در فضای باز را در داخل خانه ارائه می دهند. این خانه های طبیعی طبیعی فوق العاده که در اطراف درختان واقعی ساخته شده اند ، به اتاق نشیمن هر صاحب حیوان خانگی کمک شایانی خواهد کرد.
 • سیستم پیشرفته برای گربه ها ◄ سیستم پیشرفته برای گربه ها
    دفتر خانه منحصر به فرد در سانفرانسیسکو دارای سیستم تونل یکپارچه است که به گربه ها اجازه می دهد آزادانه و به راحتی در اتاق حرکت کنند. فضای خلاقانه و "لوله گربه" توسط چون ما می توانیم طراحی شده است. تونل مجهز به نقاط دسترسی پنهان و سکوهای مشاهده است.
 • خانه ای مدرن برای گربه ها ◄ خانه ای مدرن برای گربه ها
    مبلمان زیبا برای گربه های پیچیده که در خانه ها و آپارتمان های مدرن زندگی می کنند طراحی شده است. درخت گربه چوبی ساخته شده توسط طراح ژاپنی Yoh Komiyama به عنوان یک فضای خصوصی برای گربه ها و شی داخلی تزئینی منحصر به فرد برای خانه عمل می کند.
 • درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود ◄ درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود
    درخت جنگلی غول پیکر واقع در داخل خانه ساخته شده و دارای تخت هایی است که برای گربه ها در شاخه های درخت طراحی شده است. درختان گربه عجیب و غریب برای خانه ها و آپارتمان ها ساخته شده توسط روبرت روگالسکی از ساختار چوبی ، فوم ، کاغذ و خاک رس. نصب دائمی. هزینه: 4000 دلار + مواد. زمان ساخت: 4 هفته
 • لباسی کاملا طبیعی ◄ لباسی کاملا طبیعی
    لباس های خوراکی ساخته شده از میوه های مرتب ، سبزیجات خام و غذاهای واقعی. مجموعه عکس های غذاهای پوشیدنی توسط هنرمند با استعداد کره جنوبی Yeonju Sung.
 • سرم با طعم خرسی ◄ سرم با طعم خرسی
    کیسه حیوانات عروسکی خرس عروسکی کیسه ای IV را می پوشاند و برای بیماران جوان در بیمارستان راحتی ایجاد می کند. Medi Teddy-Teddy Bear IV Bag طراحی شده توسط دختر 12 ساله الا کازانو.
 • صبحانه با گربه ◄ صبحانه با گربه
    میز چوبی که برای افراد و گربه های آنها طراحی شده است دارای قفسه یکپارچه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ Cat ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید.
 • هم صندلی هم کتابخانه ◄ هم صندلی هم کتابخانه
    صندلی راحت صندلی عمیق که برای مطالعه طراحی شده است دارای قاب صرفه جویی در فضا است که از قفسه های چوبی کتاب ساخته شده است. صندلی کتابخانه طراحی شده توسط الکساندر لاو می تواند با 300 کتاب پر شود.
 • چنگالی باز یافتی و کارا ◄ چنگالی باز یافتی و کارا
    ترکیب قاشق و چنگال درخشان برای خوردن سوپ رشته فرنگی Ramen طراحی شده است. چنگال قاشق Ramen زباله های ایجاد شده توسط چوب چوب های یکبار مصرف را از بین می برد. به پیچاندن سوپ نودل و ملاقه به راحتی کمک می کند. طراحی شده توسط ماسامی تاکاهاشی.
 • مفهومی ترین بسته نوشیدنی ◄ مفهومی ترین بسته نوشیدنی
    نوشیدنی آب میوه گازدار پیچیده شده در لایه بیرونی خلاقانه که ظاهر و احساس پوست کندن یک پرتقال واقعی را شبیه سازی می کند. مفهوم بسته بندی بطری "Orangina Spiral Peel" طراحی شده توسط Yuko Takagi. وقتی برچسب را جدا می کنید ، پیام های مخفی مختلف به صورت مارپیچ ظاهر می شوند.
 • چشم از نمای نزدیک ◄ چشم از نمای نزدیک
    مجموعه عکس های باورنکردنی سورن مانولیان نمای نزدیک از چشم انسان را با جزئیات بسیار دقیق نشان می دهد. ما هر روز صدها چشم می بینیم اما حتی فکر نمی کنیم که آنها دارای ساختار زیبایی مانند سطوح سیارات ناشناخته باشند. "
 • تصویر برداری از مار ◄ تصویر برداری از مار
    عکس های خیره کننده توسط Guido Mocafico گونه های مختلف مار را نشان می دهد. در میان 2900 مار شناخته شده ، تعداد کمی از آنها برای انسان خطرناک است ، چه رسد به مرگبار ، اما تعصبات عمیق است. هنرمند از شما می خواهد که این خانواده از حیوانات را از طریق این تصاویر رنگارنگ کشف کنید. [کتاب سرونس]
 • حیوانات از نزدیک ◄ حیوانات از نزدیک
    مجموعه عکسهای باورنکردنی ایگور سیوانوویچ ، عکاس با استعداد ، نمای نزدیک حشرات و دیگر حیوانات کوچک را از نمای نزدیک نشان می دهد. عکاسی ماکرو به ما اجازه می دهد تا از نزدیک با این موجودات زیبا با ظاهر بیگانه آشنا شویم. [کتاب ایگور در آمازون]
12345678910بعدیآخرین
(1 - 28) / 29103    |     صفحه 1 از 1040
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,28

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

انچه در باره سگ ها باید بدانی

انچه در باره سگ ها باید بدانی
تی اگر حیوان خانگی نداشته باشید یا حیوان خانگی‌تان سگ نباشد خواندن حقایق جالب درباره سگ را به شما پیشنهاد می‌کنیم. بدون شک این حقایق جالب برایتان خالی از لطف نخواهد بود.

مسن ترین سگ جهان سگی به نام مکس از نژاد تریر-کراس است که 29 سال عمر کرد. جالب است بدانید این عمر 29 ساله در میان سگ‌ها چیزی در حدود 183 سال در میان انسان‌هاست.
نخستین بار 30,000 سال قبل سگ‌ها و انسان‌ها بهترین دوست هم شدند.
9% DNA میتوکندریایی سگ‌ مشابه گرگ خاکستری است.
از جمله دیگر حقایق جالب درباره سگ این است که سگ‌ها در جهت میدان مغناطیسی زمین مدفوع میکنند.
محبوب‌ترین اسم برای سگ‌ها ،در بیشتر کشور‌های انگلیسی زبان، مکس و مالی است.
سگ‌ها و گربه‌ها تنها از بینی و کف دست و پایشان عرق می‌کنند.
سگ‌‌ها 13 نوع، اسب‌ها 8 نوع، گاو‌ها 9 نوع و انسان‌ها 4 نوع گروه خونی دارد.
پل مک‌کارتنی در آخر آهنگ “یک روز از زندگی” صدای اولتراسونیک ضبط کرد که تنها سگ‌ها می‌توانند بشنوند.
در کارولینای جنوبی محکومیت زدن سگ خود از محکومیت زدن زن خود بیشتر است.
توانایی حس بویایی سگ‌ها 10.000 بار قوی‌تر از انسان است.
سگ‌ها 10نوع صدای ارتباطی دارند،در حالی که گربه‌ها بیش از 100 نوع صدا می‌توانند از خودشان تولید کنند.
انسان‌ها و سگ‌ها تنها گونه‌هایی هستند که می‌توانند با چشم(اشاره باچشم) با یکدیگر ارتباط برقرار کنند،و سگ‌ها تنها با انسان این کار را انجام میدهند.
6 سگ لابرادور کانادایی اولین سگ‌های شبیه سازی شده‌ای بودند که برای کار در گمرک کره استفاده شده‌اند.
در تاریخ موجود است که نازی‌ها سعی کرده‌اند تا به سگ‌ها خواندن و حرف زدن بیاموزند.
ظاهرا شرکت گوگل سگ‌ را به گربه ترجیح می‌دهد. سیاست آن‌ها نیز به گونه‌ای است کارمندان می‌توانند سگ خود را به همراه خود به سرکار بیاورند.
در کشور سوییس هنوز برخی افراد سگ و گربه می‌خورند و این کار قانونی است.
از سال 1994 ورود سگ‌های هاسکی به قطب جنوب ممنوع شده است.
تنها 3 سگ از میان 12 سگی که در کشتی تایتانیک حضور داشتند، جان سالم از حادثه به در بردند.
در جنگ جهانی اول سگ‌ها با خود نامه‌های حاوی دستورات نظامی را درون کپسولی که به بدنشان وصل بوده است به خط مقدم می‌برده‌‌اند.
کوچکترین سگ زنده اندازه‌گیری شده جهان، سگی با نژاد شی‌هواهوا‌ بوده است که قد آن حدود 15.2 سانتی متر (6اینچ) بوده است.
شکلات می‌تواند باعث مسمویت سگ و یا حتی مرگ او شود.
سگ‌های آموزش دیده می‌توانند در 98%موارد با استفاده از قدرت بویایی خود سرطان پروستات را تشخیص دهند.
متوسط هوش سگ‌ها به اندازه یک کودک 2 ساله است.
در حدود 1میلیون سگ در آمریکا جزو وراث (در وصیت نامه صاحب خود) هستند.
در چین 30،000 سگ در روز برای استفاده از پوست و گوشتشان کشته می‌شوند.
“کای‌داگ” حیوانی حاصل جفتگیری کایوت و سگ است.
“لایکا” اولین سگی که به فضا رفت آنگونه که در ابتدا توسط شوروی گزارش شد، مرگ ساده‌ای نداشته است.این سگ به علت گرمای بیش از حد کابین مرده است.
اثر بینی هر سگ مثل اثر انگشت انسان منحصر به فرد است.
سگ‌ها به اندازه یک کودک 2ساله باهوش هستند و میتوانند بیش از 150 کلمه را درک کنند.
از دیگر حقایق جالب درباره سگ این است که در نروژ تنها در شرایط بسیار خاص و نادر قادر به عقیم کردن سگ خود هستید، در بقیه موارد این‌کار غیرقانونی است.
در آمریکا هرساله بیش از 86,000 نفر به علت افتادن روی سگ و کربه خود آسیب می‌بینند.
سگ‌ها و فیل‌ها تنها حیواناتی هستند که بطور غریزی اشاره کردن به سمتی را درک می‌کنند.
سگ‌های ماده عقیم نشده تنها 2 بار در سال آمادگی جفتگیری را دارند.
سگ‌ها در هنگام خوشحالی دم خود را به سمت راست، و هنگامی که ترسیده‌اند به سمت چپ تکان می‌دهند.
توله سگ‌ها در ابتدای تولگی کور و کر به دنیا می‌آیند و پس از حدود 2 هفته به صدا و نور واکنش می‌کنند.
پستچی‌های سرویس پست آمریکا هرساله توسط 6000 سگ مورد حمله قرار می‌گیرند.
اگر سگی به سن ده سالگی برسد بعد از آن احتمال مرگ او براثر ابتلا به سرطان 50% است.
تنها 5% از سگ‌ها دچار پوسیدگی دندان هستند. این در حالیست که این میزان در کودکان 90% است.
به تازگی سگ‌ها میتواند تلویزیون ببینند، از آنجاکه آن‌ها قابلیت دریافت 70 تصویر در ثانیه را دارند، تلویزیون‌های قدیمی نمی توانستند این میزان را انتقال دهند.
هر سال سگی معادل 7سال انسانی نیست، معادل سازی سن سگ بستگی به اندازه سگ دارد.
سگ‌ها و گربه‌ها نیز راست پنجه و چپ پنجه هستند.
امریکا در ویتنام، گُردانی متشکل از 5,000 سگ جنگی به خدمت داشت.
در مطالعه‌ای که انجام شد نشان داده شده است 93% از سگ‌ها و 75% گربه‌هایی که در امریکا گم می‌شوند، صحیح و سالم نزد صاحبان خود برمی‌گردند.
سگ‌های بزرگ نسبت به سن‌شان زودتر پیر می‌شوند و اکثرا در جوانی می‌میرند.
بلند ترین سگ که در سال 2010 اندازه گرفته شد،سگی از نژاد گریت دن بوده و بلندی معادل 1.09 متر داشته است.
شولويتز کوینتلی (Xoloitzcuintli)، سگ بدون مو مکزیکی، سگ ملی کشور مکزیک است.
در یک نظرسنجی،82% افراد تمایل دارند در موقع پیاده‌روی سگ خود را به همراه داشته باشند زیرا احساس جذابیت و اعتماد بنفس به آن‌ها دست می‌دهد.
سگ‌ها می‌توانند صورت عصبانی و خوشحال انسان‌ها را از یکدیگر تشخیص دهند.
دالماسین ها در هنگام تولد سفید هستند و پس از حدود 3 الی4 هفته لکه‌های سیاه روی پوستشان ظاهر میشود.
سرخپوستان آزتک (Aztecs) سگ‌های شی‌هواهوا را برای خوردن پرورش می‌دادند.
سگ‌ها افراد غیر قابل اطمینان را تشخیص می‌دهند و اگر مطمئن شوند غیر قابل اطمینان هستند به آنها گوش نمی‌کنند.
کارشناسان می گویند، سگ ها ممکن است شرمنده به نظر برسند، اما آن‌ها نمی توانند احساس گناه کنند.
27,000 سال پیش گرگ‌ها شروع به اهلی شدن و تبدیل به سگ شدن کردند.
سگ‌ها می‌توانند باد معده خود را ببینند.
در دوران ویکتوریا در انگلستان برای جمع آوری مدفوع سگ برای استفاده در صنعت چرم و دباغی، به مردم پول پرداخت می‌شد.
تنها در سال 2012 ، 2.8 میلیون از صاحبان سگ‌ها به سگ‌های خود داروهای ضدافسردگی داده‌اند.
مطالعه‌ای در آمریکا نشان داد 93% از افرادی که سگ دارند، پس از ورود سگ در زندگی خود تغییر مثبتی ایجاد کرده و بهتر شده‌اند.
در اوت سال 2016 سگی برای سومین بار به عنوان شهردار قسمتی از مینه سوتا آمریکا انتخاب شد.
تخمین زده می‌شود هرساله 1.2 میلیون سگ در پناهگاه‌ها یوتانایز می‌شوند.
ریئس جمهور روزولت در دوران 12 سال و 1 ماه اقامت خود در کاخ سفید 11 سگ داشته است.
سگ‌ها بوی صاحب خود را از 17.7 کیلومتر دورتر می‌فهمند.
با وجود اینکه در آمریکا بالغ بر 78 میلیون سگ به عنوان حیوان خانگی نگهداری می‌شود اما هرساله تنها حدود 30 نفر به علت حمله سگ می‌میرند که این مقدار از مرگ ناشی از نیش زنبور هم کمتر است.
تحقیقات نشان میدهد گاز گرفتگی و پرخاشگری توسط نژاد داکسهوند(داشهوند) یا سگ سوئسی بیشتر از سگ پیتبول است.
آزمایشات نشان داده،گربه‌ها به اندازه سگ‌ها شما را دوست ندارند. در سگ‌ها هورمون اکسیتوسین ترشح می‌شود که باعث این اتفاق است و میزان آن نسبت به گربه‌ها خیلی بیشتر است.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)