پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29010    |     صفحه 1 از 1612
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

بهترین سگ برای آپارتمان

بهترین سگ برای آپارتمان
(بخش 1) اندازه برای انتخاب یه حیوون خونگی برای زندگی تو آپارتمان خیلی مهمه. حیوون هایی که دست و پاهای بزرگ و بلندی دارن، برای آپارتمان های کوچیک مناسب نیستن. البته این تنها نکته ی حائز اهمیت نیست بلکه باید به میزان انرژی ، سروصدا و حتی ارتباط خوب برقرار کردن سگ با بقیه هم فکر کرد.اینجا 20 گونه از سگ هایی که بهترین سگ برای آپارتمان-1 مناسبن رو معرفی می کنیم، پس در ادامه با وب سایت پتچی همراه باشید.


1.باسنجی

این سگ یه انتخاب عالی برای کسایی هست که همسایه های دیوار به دیوار دارن، چون این سگ خیلی پارس نمیکنه و قدش بیشتر از 45 سانت و وزنش هم بیشتر از 9 کیلو نمیشه. اما حواستون باشه که اگه زیاد تنهاش بذارین ، بداخلاق میشه.

باسنجی-Basenji

2.بیچون فرایز

این سگ اگه خیلی هم رشد کنه، از 30 سانتی متر بلندتر نمیشه. این گلوله ی پشمی، پرانرژی و عاشق بازی کردنن؛ اما به فعالیت روزانه هم نیاز دارن. همچنین نسبت به گونه هایی مشابه، ریزش موی کمتری داره و همین باعث میشه که برای افرادی که حساسیت دارن و یا خونه شون کوچیکه، مناسب باشه.

3.بوستون تریر

قد این گونه هم بیشتر از 45 سانتی متر نمیشه. ممکنه یه کم بیش فعال باشه، پس باید روزانه پیاده روی ببریدش تا سرزنده و شاد بمونه. اگه این باوقار آمریکایی بتونه خوب فعالیت کنه، یه سگ عالی و مهربون براتون میشه.

بوستون تریر-Boston Terrier

4.بروکسل گریفون

این سگ خیلی سرزنده، قدرتمند و کوچیکه. معمولا سگ احساساتیه و خیلی زود با صاحبینش ارتباط برقرار می کنه. اصولا هم خودشو جمع می کنه و یه گوشه میشینه که اگه خونتون کوچیک باشه که چه بهتر.

بولداگ
احتمالا همه این گونه رو به خاطر تنبلی میشناسن که اتفاقا باعث میشه یه انتخاب عالی برای آپارتمان باشه. معمولا فقط به یه پیاده روی کوتاه نیاز داره و اگه راه نره هم یه گوشه لم میده و چرت میزنه. خیلی سگ مهربونیه و قدشون بیشتر از 45 سانت نمیشه.

بولداگ-Bulldog

کاوالیر کینگ چارلز اسپنیل
کاوالیر عاشق بغل کردنه. روی پاهاتون میشینه و با حرکاتش ازتون میخواد که شکمش رو ماساژ بدین. به خاطر وابستگی شدید به صاحبش، بهترین گزینه برای خونه های کوچیکه. اما مشکل اینجاست که آموزش کردنش سخته اما اگه زیاد بیرون ببریدش و به خوبی باهاش رفتار کنین ، قابل اعتماترین سگ برای نگهداری تو آپارتمان میشه.

شی واوا
این سگ به خاطر اندازه ی کوچیکش که مناسب زندگی تو آپارتمانه ، شناخته میشه. به کمترین میزان فعالیت نیاز داره و دوست داره که همیشه کنار صاحبش باشه. همچنین خیلی با غریبه ها جور نمیشن، پس وقتی بیرون میبریدشون، مواظبشون باشین.

چاینیز کرستد
این سگ خیلی تنبله و برای کسی که بی حوصله و یا دائم تو تخت خوابه، سگ مناسبیه. به دلیل اینکه کوچیکه و میتونه ساعت ها تو تخت بخوابه، ایده آل ترین و بی دردسر ترین سگ برای زندگی تو آپارتمانه.

کوتون دو تولیر
کوتون دو تولیر-Coton de Tulear

کوتون دوتولیر سگ شاد و کوچیکیه و مناسب زندگی تو آپارتمان های کوچیک. خیلی راحت می تونید از پوششش مراقبت کنین و به راحتی هم با آدم ها کنار میاد و به فعالیت کمی نیاز داره. همچنین عاشق دویدن و گرفتن وسیله هایی هست که براش میندازین؛ اما اگه یه روز کامل هم تو خونه باشه، مشکلی نداره.

داشهوند
داشهوند ، کوچیک ترین سگ از گونه ی هونده.  این سگ ، بامزه و سرزنده ست و حتی با دیدن ظاهر بامزه ش هم لذت میبرید. به خاطر پاهای کوتاهشون به راحتی می تونن تو خونه فعالیت داشته باشن و هیچ مشکلی هم ایجاد نمیشه.

فرنچ بولداگ
در ابتدا، تو انگلستان به عنوان سگ بولداگ مینیاتوری پرورش داده شدن. به خاطر اندازه کوچیک و فعالیت کمشون ، انتخاب خوبی برای زندگی تو آپارتمان هستن. بازی کردن و ارتباط با آدم ها  رو دوست دارن . همچنین به خاطر اینکه الکی پارس نمیکنن، برای نگهبانی هم مناسبن.

هاوانیز
هاوانیز-Havanese dog

این سگ ترجیح میده که به جای بیرون رفتن،  تو خونه و کنار صاحبش باشه. اما فکر نکنید که این وفادار بودن به خاطر بی انرژی بودنه. اتفاقا عاشق بازی کردنه، البته  تا وقتی که صاحبش هم نزدیکش باشه. به خاطر اینکه تقریبا قدش کمتر از 30 سانتی متره، برای کسی که تو آپارتمان زندگی می کنه و انرژی زیادی داره، خیلی مناسبه.

گری هوند
سیزدهمین سگ تو لیست ما ممکنه باعث تعجبتون بشه اما گری هوند که به خاطر پاهای بلند و انرژی زیادش شناخته میشه، یه سگ مناسب برای زندگی تو آپارتمانه. انرژیش با یه پیاده روی تند متعادل میشه و طبیعت مهربون و آرومش باعث شده که حتی برای زندگی تو یه خونه ی کوچیک هم مناسب باشه.

جاپونیز چین
این سگ چابک ، یه انتخاب خوب برای خونه های کوچیکه. معمولا به خاطر رفتار گربه مانندش که دوست داره از وسایل بند بالا بره شناخته میشه و خیلی زودهم برای زندگی تو هر شرایطی خودش رو وفق میده. حتی باوجود موهای زیبا و بلندش، فقط باید یه بار در هفته موهاش رو شونه کنین. اندازه ی کوچیک، مهربونی و کم بودن فعالیتش باعث شده که برای زندگی در آپارتمان و در کنار افرادی که فعالیت کمتری انجام میدن، مناسب باشه.

جاپونیز چین-Japanese Chin

لهاسا آپسو
این سگ که قدش بیشتر از 30 سانتی متر نمیشه، انتخاب خوبی برای آپارتمانه. برای اینکه رفتاری دوستانه وفادارانه داشته باشه، باید از سن کم تربیت بشه. همچنین به شونه کشیدن روزانه و حمام کردن نیاز داره.

لوچن
این گونه ، بازیگوش و مهربونه. همچنین به خاطر عروسکی بودنش، اندازه ی جمع و جوری داره . به فعالیت بدنی زیدی هم نیاز نداره و با حیوون های دیگه به راحتی کنار میاد اگر درست تربیتش کنین، با آدم ها هم خوب رفتار می کنن.

مالتیز
نزدیک به 2000 ساله که همراه خوب انسان هاست. به خاطر نداشتن پوشش زیرین، ریزش مو نداره که باعث میشه برای زندگی تو خونه های کوچیک هم مناسب باشه. این سگ مهربونه، اما دوست نداره تنها بمونه.

منچستر تریر
این سگ فوق العاده باهوشیه و عکس العمل سریعی داره و به راحتی تربیت میشه.  اندازه ی مینیاتوری این سگ باعث شده که برای زندگی تو آپارتمان های خیلی کوچیک، مناسب باشه. همچنین برای افرادی که اغلب خونه هستن، انتخاب خیلی خوبیه. اما اگه تنهاش بذارین، خرابی به بار میاره و خیلی پارس میکنه.

منچستر تریر-Manchester Terrier

پینچر مینیاتوری
ظاهر این سگ شبیه “دورمن” کوچیکه و خیلی پرانرژی و باوقاره. همچنین برای نگهبانی هم ایده آله چون نسبت به غریبه ها بدگمانه. درسته که اندازه کوچیکشون برای زندگی تو آپارتمان مناسبه اما برای زندگی کنار بچه های کوچیک خیلی خوب نیست و باید از سنین کم تربیت بشه.

پکینز
این گونه، سگ انتخابی خانواده سلطنتی چینه و نیازمند توجه و عشق زیادیه. به خاطر پارس کردن به غریبه ها، حتما باید در سنین کم، تربیت بشه. خیلی دوست نداره حیوون دیگه ای کنارش زندگی کنه ، اما میشه با اجتماعی کردنش، این ویژگی رو متعادل کرد. همچنین به خاطر اندازه و طبیعت بااحساسش، برای زندگی تو آپارتمان، انتخاب خوبیه.
https://petchi.com/the-best-dog-for-the-apartment-1/
ادامه دارد…
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
◄ حیوانات ساخته روزنامه
◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
◄ حیوانات با طرح جنگل
◄ حیوانات وقتی روی شال گردن میایند
◄ حیوانات ساخته شده با سیم
◄ دوست داری در این ظرف ها غذا بخوری
◄ بادکنک هایی با طرح حیوانات
◄ طرحی جالب برای میز حلوی صندلی
◄ حیوانات شیشه ای
◄ حیوانات مد رو ز
◄ جای کیسه ای با طرح حیوانات
◄ اگر حیوانات یوگار کار میشدند
◄ ترکیب حیوانات و میوه ها
◄ طرح ها کلدان با ایده از حیوانات
◄ حیواناتی با براده های چوب
◄ Animal X-Rays
◄ حیوانات ساخته شده با گل
◄ سلفی حیوانات
◄ ماسک هایی با طرح حیواتات
◄ انگشتر با طرح حیوانات
◄ حیوانات در لباس انسان ها
◄ اگر گربه ها در قالب هنر بودند
◄ حمایت از حیوانات در قالب تبلیغات
◄ ایده های خلاف با موضوعیت حیوانات 2
◄ باغ وحش شب ها باز است
◄ ایده های خلاق برای تبلیغات با موضوع حیوانات
بعدی 1 قبلی