پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • شبح گربه های آبی ◄ شبح گربه های آبی
    بسته بندی شیر خلاق از روسیه دارای شبح گربه های آبی است که روی کارتن های شیر چاپ شده و می توانند در موقعیت های مختلف چیده شوند. بسته بندی شیر گربه توسط نمایندگی مارک Depot برای محصولات لبنی میلگراد از کارخانه لبنی بریانسک طراحی شده است. گربه آبی در بسته بندی شیر و محصولات لبنی مختلف حرکت می کند.
 • بسته بندی شیر چشم نواز ◄ بسته بندی شیر چشم نواز
    بسته بندی شیر چشم نواز با قطرات مایع از طعم و مزه الهام گرفته از شیر طراحی شده است که بلافاصله در قفسه های مواد غذایی برجسته می شود. مفهوم خلاقانه بطری شیر اسپلش طراحی شده توسط دیمیتری پاتسوکویچ.
 • انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات ◄ انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات
    انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات طراحی شده اند انگشت شما را به آرامی در آغوش می گیرند. حلقه های حیوانات واقع بینانه توسط طراح با استعداد ژاپنی Jiro Miura ایجاد شده است.
 • چهره های دوست داشتنی حیوانات ◄ چهره های دوست داشتنی حیوانات
    کیف های چشم نواز که توسط بن طراحی شده اند شبیه چهره های دوست داشتنی حیوانات ناز هستند. عکس های واقع گرایانه از گربه ها ، سگ ها ، راکون ها و حیوانات دیگر در دو طرف کیسه ها چاپ شده است. کیف های خلاقانه حیوانات با گوش های سه بعدی
 • ماسک واقع گرایانه سر ◄ ماسک واقع گرایانه سر
    ماسک واقع گرایانه سر گربه از ژاپن شما را به یک حیوان زیبا تبدیل می کند. ماسک سر گربه ای غول پیکر ساخته شده از پشم که توسط هوستو ساتو ساخته شده است ، در موزه هنر توکیو ارائه می شود.
 • کیف های دستی چشم نواز ◄ کیف های دستی چشم نواز
    کیف های دستی چشم نوازی که توسط هنرمند ژاپنی Pico طراحی شده اند شبیه گربه های واقعی هستند. کیف های گربه واقع گرایانه لوازم جانبی مد مناسب برای مهمانی های هالووین هستند.
 • دمپایی سگ دست ساز ◄ دمپایی سگ دست ساز
    دمپایی راحت و مخملی که شبیه کلون های واقعی سگ شما طراحی شده است. دمپایی سگ دست ساز CuddleClones. ماکت مخمل خواب دار حیوان خانگی شما!
 • سگ ربات ◄ سگ ربات
    حیوان خانگی نوآورانه منبع باز طراحی شده است که شبیه سگ ربات واقع بینانه به اندازه نخل است. پتوی بیتل: سگ ربات قابل برنامه ریزی زیبا که می تواند مانند یک حیوان واقعی حرکت کند ، راه برود و تعادل خود را حفظ کند. سگ حیوان خانگی ربات در یک قاب پازل مانند قرار می گیرد که باید مونتاژ شود.
 • عنکبوت سرامیکی ◄ عنکبوت سرامیکی
    عنکبوت سرامیکی در داخل لیوان هنگام نوشیدن قهوه ظاهر می شود. لیوان قهوه عنکبوتی مخفی برای ترساندن و لذت بردن از قهوه نوش ها طراحی شده است. عنکبوت چسبیده به پایین به آرامی هنگام نوشیدن چای یا قهوه آشکار می شود.
 • میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها ◄ میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها
    میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها دارای قفسه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ گربه ای ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید
 • لوسترهای هشت پا ◄ لوسترهای هشت پا
    لوسترهای خمیده طراحی شده اند که شبیه موجودات دریایی هشت پا زیبا هستند. لوسترهای هشت پا ساخته شده توسط Adam Wallacavage دارای شاخک هایی هستند که با خم شدن لوله های فولادی و مجسمه سازی آنها با خاک اپوکسی ایجاد شده اند. لوسترها سبک هستند و در صورت آسیب دیدگی به راحتی تعمیر می شوند.
 • سویا سس با شکل گربه ◄ سویا سس با شکل گربه
    صفحات ابتکاری هنگامی که با سس سویا پر می شوند ، تصاویری از گربه های دوست داشتنی را نشان می دهند. بشقاب سس سویا گربه ژاپنی که برای رستوران های سوشی طراحی شده است. در Wafuu-Honpo موجود است. [عکس های میکاتاکوماکی]
 • سفینه ای برای خواب پیشی ◄ سفینه ای برای خواب پیشی
    تخت گربه مدرن طراحی شده برای نصب بر روی دیوار شبیه سفینه فضایی بیگانه است. تخت گربه MYZOO سفینه فضایی با سوراخ های هوا و پنجره اکریلیک شفاف.
 • تخت بلبلی برای گربه ها ◄ تخت بلبلی برای گربه ها
    تخت بلبلی راحت برای گربه شما طراحی شده است که در زیر صندلی معمولی یا زیر میز نصب شود. تختخواب گربه نوآورانه فضای بلااستفاده در خانه شما را به یک تخت نرم برای حیوان خانگی مورد علاقه شما تبدیل می کند. در رنگهای مختلف موجود است. گاوصندوق ماشین لباسشویی
 • شازده گربه ای ◄ شازده گربه ای
    مجموعه ای از نقاشی های دیجیتالی توسط هنرمند با استعداد الدار زاکیروف دارای گربه هایی است که شبیه اعضای خانواده سلطنتی هستند. آثار هنری شگفت انگیز و خلاقانه از نقاشی های کلاسیک رنگ روغن الهام گرفته شده است.
 • خانه ای برای گربه من ◄ خانه ای برای گربه من
    خانه های درختی زیبا و خلاقانه که مخصوص گربه ها و بچه گربه ها طراحی شده است. خانه های درختی حیوانات واقع بینانه ترین تجربه در فضای باز را در داخل خانه ارائه می دهند. این خانه های طبیعی طبیعی فوق العاده که در اطراف درختان واقعی ساخته شده اند ، به اتاق نشیمن هر صاحب حیوان خانگی کمک شایانی خواهد کرد.
 • سیستم پیشرفته برای گربه ها ◄ سیستم پیشرفته برای گربه ها
    دفتر خانه منحصر به فرد در سانفرانسیسکو دارای سیستم تونل یکپارچه است که به گربه ها اجازه می دهد آزادانه و به راحتی در اتاق حرکت کنند. فضای خلاقانه و "لوله گربه" توسط چون ما می توانیم طراحی شده است. تونل مجهز به نقاط دسترسی پنهان و سکوهای مشاهده است.
 • خانه ای مدرن برای گربه ها ◄ خانه ای مدرن برای گربه ها
    مبلمان زیبا برای گربه های پیچیده که در خانه ها و آپارتمان های مدرن زندگی می کنند طراحی شده است. درخت گربه چوبی ساخته شده توسط طراح ژاپنی Yoh Komiyama به عنوان یک فضای خصوصی برای گربه ها و شی داخلی تزئینی منحصر به فرد برای خانه عمل می کند.
 • درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود ◄ درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود
    درخت جنگلی غول پیکر واقع در داخل خانه ساخته شده و دارای تخت هایی است که برای گربه ها در شاخه های درخت طراحی شده است. درختان گربه عجیب و غریب برای خانه ها و آپارتمان ها ساخته شده توسط روبرت روگالسکی از ساختار چوبی ، فوم ، کاغذ و خاک رس. نصب دائمی. هزینه: 4000 دلار + مواد. زمان ساخت: 4 هفته
 • لباسی کاملا طبیعی ◄ لباسی کاملا طبیعی
    لباس های خوراکی ساخته شده از میوه های مرتب ، سبزیجات خام و غذاهای واقعی. مجموعه عکس های غذاهای پوشیدنی توسط هنرمند با استعداد کره جنوبی Yeonju Sung.
 • سرم با طعم خرسی ◄ سرم با طعم خرسی
    کیسه حیوانات عروسکی خرس عروسکی کیسه ای IV را می پوشاند و برای بیماران جوان در بیمارستان راحتی ایجاد می کند. Medi Teddy-Teddy Bear IV Bag طراحی شده توسط دختر 12 ساله الا کازانو.
 • صبحانه با گربه ◄ صبحانه با گربه
    میز چوبی که برای افراد و گربه های آنها طراحی شده است دارای قفسه یکپارچه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ Cat ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید.
 • هم صندلی هم کتابخانه ◄ هم صندلی هم کتابخانه
    صندلی راحت صندلی عمیق که برای مطالعه طراحی شده است دارای قاب صرفه جویی در فضا است که از قفسه های چوبی کتاب ساخته شده است. صندلی کتابخانه طراحی شده توسط الکساندر لاو می تواند با 300 کتاب پر شود.
 • چنگالی باز یافتی و کارا ◄ چنگالی باز یافتی و کارا
    ترکیب قاشق و چنگال درخشان برای خوردن سوپ رشته فرنگی Ramen طراحی شده است. چنگال قاشق Ramen زباله های ایجاد شده توسط چوب چوب های یکبار مصرف را از بین می برد. به پیچاندن سوپ نودل و ملاقه به راحتی کمک می کند. طراحی شده توسط ماسامی تاکاهاشی.
 • مفهومی ترین بسته نوشیدنی ◄ مفهومی ترین بسته نوشیدنی
    نوشیدنی آب میوه گازدار پیچیده شده در لایه بیرونی خلاقانه که ظاهر و احساس پوست کندن یک پرتقال واقعی را شبیه سازی می کند. مفهوم بسته بندی بطری "Orangina Spiral Peel" طراحی شده توسط Yuko Takagi. وقتی برچسب را جدا می کنید ، پیام های مخفی مختلف به صورت مارپیچ ظاهر می شوند.
 • چشم از نمای نزدیک ◄ چشم از نمای نزدیک
    مجموعه عکس های باورنکردنی سورن مانولیان نمای نزدیک از چشم انسان را با جزئیات بسیار دقیق نشان می دهد. ما هر روز صدها چشم می بینیم اما حتی فکر نمی کنیم که آنها دارای ساختار زیبایی مانند سطوح سیارات ناشناخته باشند. "
 • تصویر برداری از مار ◄ تصویر برداری از مار
    عکس های خیره کننده توسط Guido Mocafico گونه های مختلف مار را نشان می دهد. در میان 2900 مار شناخته شده ، تعداد کمی از آنها برای انسان خطرناک است ، چه رسد به مرگبار ، اما تعصبات عمیق است. هنرمند از شما می خواهد که این خانواده از حیوانات را از طریق این تصاویر رنگارنگ کشف کنید. [کتاب سرونس]
 • حیوانات از نزدیک ◄ حیوانات از نزدیک
    مجموعه عکسهای باورنکردنی ایگور سیوانوویچ ، عکاس با استعداد ، نمای نزدیک حشرات و دیگر حیوانات کوچک را از نمای نزدیک نشان می دهد. عکاسی ماکرو به ما اجازه می دهد تا از نزدیک با این موجودات زیبا با ظاهر بیگانه آشنا شویم. [کتاب ایگور در آمازون]
12345678910بعدیآخرین
(1 - 28) / 29103    |     صفحه 1 از 1040
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,28

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

5 راه برای بازی

5 راه برای بازی
کسانی که از حیوانات خانگی نگهداری میکنند خوب میدانند که این حیوانات نیاز به عشق و توجه از سوی صاحبان خود دارند. یکی از راه های معمول و متداول برای عشق ورزیدن به حیوان خانگی این است که با او بازی کنید. بازی کردن برای آن ها عشق و هیجان و رضایت به همراه دارد.

https://petchi.com/play-with-pets/
و انقدر آن ها را خسته میکند که برای ساعت ها استراحت میکنند و شما میتوانید به سایر کارهای روزمره تان بپردازید.

اینکه چه نوعی از بازی را با حیوان خانگی خود انجام دهید بستگی دارد که چه نوع حیوان خانگی را نگهداری میکنید.

در اینجا ما با توجه به نوع حیوان خانگی چند مدل بازی را به شما معرفی میکنیم تا از طریق آن با حیوان خانگی خود لحظات شادی را داشته باشید.

با پتچی در معرفی 5 بازی جذاب برای حیوان خانگی همراه باشید.

بازی با حیوان خانگی (1)

5 راه برای بازی با حیوان خانگی
سگ
1.     قایم کردن جایزه ها
اگر سگ تربیت شده ای دارید این بازی یکی از بهترین بازی ها برای سرگرم کردن او است. سعی کنید در اتاقی که هستید و در مکان هایی که سگ میتواند به آن ها دسترسی داشته باشد جایزه هایی را مخفی کنید و از او بخواهید تا آن ها را برای شما پیدا کند.

2.     قایم باشک
این بازی را هر بچه ای در دوران کودکی خود بازی کرده است. جالب است بدانید که این بازی تنها برای انسان ها جذاب نیست بلکه سگ ها هم علاقه ی زیادی به انجام دادن آن دارند.

برای انجام این بازی باید سگ آموزش دیده ای داشته باشید. از او بخواهید تا رو به دیوار در گوشه ای بنشیند سپس به جایی بروید و مخفی شوید.

زمانی که مخفی شدید نام سگ خود را صدا بزنید تا او به دنبال شما بیاید و شما را پیدا کند. دقت کنید که برای انجام این بازی بهتر است تا شما و سگتان در خانه تنها باشید تا دیگر افراد حواس او را پرت نکنند.

3.     دنبال کردن ملحفه
برای این بازی باید یک فضای بزرگ برای دویدن مانند باغ داشته باشید و یک ملحفه قدیمی نیز به همراه ببرید. ملحفه را پشت سر خود بگیرید و بدوید. سگ ها عاشق دنبال کردن ملحفه و گرفتن آن هستند .

4.     بازی حرکت نقطه قرمز
برای این بازی باید یک لیزر پوینتر داشته باشید. لیزر را روی دیوار و کف خانه بیندازید و تکان بدهید تا سگ به دنبال آن این طرف و آن طرف بدود.

دقت کنید که نور لیزر را درون چشمان سگ نیندازید چرا که اینکار باعث اسیب رساندن به چشم او و اذیت شدن سگ میشود.

بازی با حیوان خانگی (2)

گربه
1.     گربه ها عاشق طناب هستند
احتمالا شما هم در کارتون ها دیده اید که همیشه یک گربه در حال بازی کردن با گلوله ای کاموایی است و از آن نهایت لذت را میبرد. باید بگوییم که این یک حقیقت است. گربه ها عاشق طناب ها و هر چیز رشته مانندی هستند.

پس میتوانید برای او یک گلوله کاموایی تهیه کنید و یا رشته ای را به دور تخت خواب یا یک پایه ببندید و ببینید که گربه تان چطور ساعت ها با آن سرگرم خواهد شد.

2.     گربه ها عاشق جعبه هستند
بله گربه ها عاشق پریدن داخل جعبه ها و بازی کردن با آن ها هستند. برای گربه خود یک جعبه متناسب پیدا کنید و حتی جایزه ای درون آن قرار دهید تا لذتی بینهایت را برای گربه تان فراهم کنید.

3.     دست زیر ملحفه
دست خود را زیر ملحفه ببرید و انگشتانتان را تکان دهید. گربه متوجه نمیشود که این دست شماست بلکه فکر میکند موشی زیر ملحفه تکان میخورد و او تلاش میکند تا موش را بگیرد.

این بازی ممکن است کمی خراش روی دست های شما باقی بگذارد با این حال بازی لذت بخشی برای گربه محسوب میشود.

بازی با حیوان خانگی (1)

پرنده
1.     کاغذ
پرنده ها عاشق بازی کردن با کاغذ هستند و ساعت ها زمان میگذارند تا با یک تکه کاغذ بازی کنند و آن را به تکه های زیادی تقسیم کنند.

کاغذی سفید و بدون جوهر در اختیار پرنده قرار دهید (جوهر موجب اسیب رساندن به پرنده میشود) و ببینید که چطور مدت زمان زیادی با آن سرگرم میشود. بهتر است تا کاغذ را کمی کوچک کنید که پرنده بتواند آن را در منقار بگیرد.

2.     پر
این سرگرمی بامزه ای برای پرندگان محسوب میشود. آن ها پر دوست دارند پس پرهای پرنده تان را زمانی که میریزد جمع اوری کنید و بعد با یک نخ به سقف قفس او اویزان کنید.

موش، همستر
1.     جیب
موش ها علاقه زیادی برای رفتن در جیب دارند. پس او را در جیب خود قرار دهید و ببینید که چطور از این طرف به آن طرف میرود و خارج و داخل میشود.

دقت کنید که جیب لباستان تنگ نباشد و آن را نبندید. بهتر است تا او را در جیب سوئیشرت خود بگذارید و حواستان باشد که بیرون نیفتد.

2.     مسیری برای پیدا کردن جایزه ها
در خانه موش خود فضایی ایجاد کنید که بتواند از آن بالا و پایین برود و به دنبال جایزه ها بگردد. اغلب سعی کنید این جایزه ها را در فاصله 5 تا 7 سانتی متری او قرار دهید.

3.     ملحفه
یک پارچه سبک را انتخاب کنید و ان را روی موش خود بیندازید و ببینید که چطور راه خروج خود را از زیر آن پیدا میکند.

دقت کنید که اگر موش نتوانست از زیر آن بیرون بیاید و یا علاقه ای به این بازی نشان نداد سریعا پارچه را بردارید تا عصبی و یا مریض نشود.

بازی با حیوان خانگی (3)

خرگوش
1.     چیزهای مختلفی روی زمین بگذارید
چیزهایی مثل تونل ها، روزنامه و کاغذ و اسباب بازی و از همه مهم تر جایزه و خوراکی برای او قرار دهید تا با هرکدام که خواست بازی کند. دقت کنید ببینید که خرگوش شما از کدام وسایل و بازی کردن با آن ها لذت میبرد و از کدام یک خوشش نمی اید.

2.     دوچی
اغلب این کار را با نوزادان انسان میکنند و این کار باعث خوشحالی بچه ها میشود. میتوانید این کار را با خرگوشتان نیز امتحان کنید. برخی از آن ها لذت نمیبرند و برخی دیگر به صورت عجیبی به شما نگاه میکنند.

پارچه را روی سر خرگوش بیندازید و سپس آن را بردارید و صدایی از خود دربیاورید (اغلب دوچی میگویند) و عکس العمل خرگوشتان را مشاهده کنید
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)