پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • شبح گربه های آبی ◄ شبح گربه های آبی
    بسته بندی شیر خلاق از روسیه دارای شبح گربه های آبی است که روی کارتن های شیر چاپ شده و می توانند در موقعیت های مختلف چیده شوند. بسته بندی شیر گربه توسط نمایندگی مارک Depot برای محصولات لبنی میلگراد از کارخانه لبنی بریانسک طراحی شده است. گربه آبی در بسته بندی شیر و محصولات لبنی مختلف حرکت می کند.
 • بسته بندی شیر چشم نواز ◄ بسته بندی شیر چشم نواز
    بسته بندی شیر چشم نواز با قطرات مایع از طعم و مزه الهام گرفته از شیر طراحی شده است که بلافاصله در قفسه های مواد غذایی برجسته می شود. مفهوم خلاقانه بطری شیر اسپلش طراحی شده توسط دیمیتری پاتسوکویچ.
 • انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات ◄ انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات
    انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات طراحی شده اند انگشت شما را به آرامی در آغوش می گیرند. حلقه های حیوانات واقع بینانه توسط طراح با استعداد ژاپنی Jiro Miura ایجاد شده است.
 • چهره های دوست داشتنی حیوانات ◄ چهره های دوست داشتنی حیوانات
    کیف های چشم نواز که توسط بن طراحی شده اند شبیه چهره های دوست داشتنی حیوانات ناز هستند. عکس های واقع گرایانه از گربه ها ، سگ ها ، راکون ها و حیوانات دیگر در دو طرف کیسه ها چاپ شده است. کیف های خلاقانه حیوانات با گوش های سه بعدی
 • ماسک واقع گرایانه سر ◄ ماسک واقع گرایانه سر
    ماسک واقع گرایانه سر گربه از ژاپن شما را به یک حیوان زیبا تبدیل می کند. ماسک سر گربه ای غول پیکر ساخته شده از پشم که توسط هوستو ساتو ساخته شده است ، در موزه هنر توکیو ارائه می شود.
 • کیف های دستی چشم نواز ◄ کیف های دستی چشم نواز
    کیف های دستی چشم نوازی که توسط هنرمند ژاپنی Pico طراحی شده اند شبیه گربه های واقعی هستند. کیف های گربه واقع گرایانه لوازم جانبی مد مناسب برای مهمانی های هالووین هستند.
 • دمپایی سگ دست ساز ◄ دمپایی سگ دست ساز
    دمپایی راحت و مخملی که شبیه کلون های واقعی سگ شما طراحی شده است. دمپایی سگ دست ساز CuddleClones. ماکت مخمل خواب دار حیوان خانگی شما!
 • سگ ربات ◄ سگ ربات
    حیوان خانگی نوآورانه منبع باز طراحی شده است که شبیه سگ ربات واقع بینانه به اندازه نخل است. پتوی بیتل: سگ ربات قابل برنامه ریزی زیبا که می تواند مانند یک حیوان واقعی حرکت کند ، راه برود و تعادل خود را حفظ کند. سگ حیوان خانگی ربات در یک قاب پازل مانند قرار می گیرد که باید مونتاژ شود.
 • عنکبوت سرامیکی ◄ عنکبوت سرامیکی
    عنکبوت سرامیکی در داخل لیوان هنگام نوشیدن قهوه ظاهر می شود. لیوان قهوه عنکبوتی مخفی برای ترساندن و لذت بردن از قهوه نوش ها طراحی شده است. عنکبوت چسبیده به پایین به آرامی هنگام نوشیدن چای یا قهوه آشکار می شود.
 • میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها ◄ میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها
    میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها دارای قفسه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ گربه ای ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید
 • لوسترهای هشت پا ◄ لوسترهای هشت پا
    لوسترهای خمیده طراحی شده اند که شبیه موجودات دریایی هشت پا زیبا هستند. لوسترهای هشت پا ساخته شده توسط Adam Wallacavage دارای شاخک هایی هستند که با خم شدن لوله های فولادی و مجسمه سازی آنها با خاک اپوکسی ایجاد شده اند. لوسترها سبک هستند و در صورت آسیب دیدگی به راحتی تعمیر می شوند.
 • سویا سس با شکل گربه ◄ سویا سس با شکل گربه
    صفحات ابتکاری هنگامی که با سس سویا پر می شوند ، تصاویری از گربه های دوست داشتنی را نشان می دهند. بشقاب سس سویا گربه ژاپنی که برای رستوران های سوشی طراحی شده است. در Wafuu-Honpo موجود است. [عکس های میکاتاکوماکی]
 • سفینه ای برای خواب پیشی ◄ سفینه ای برای خواب پیشی
    تخت گربه مدرن طراحی شده برای نصب بر روی دیوار شبیه سفینه فضایی بیگانه است. تخت گربه MYZOO سفینه فضایی با سوراخ های هوا و پنجره اکریلیک شفاف.
 • تخت بلبلی برای گربه ها ◄ تخت بلبلی برای گربه ها
    تخت بلبلی راحت برای گربه شما طراحی شده است که در زیر صندلی معمولی یا زیر میز نصب شود. تختخواب گربه نوآورانه فضای بلااستفاده در خانه شما را به یک تخت نرم برای حیوان خانگی مورد علاقه شما تبدیل می کند. در رنگهای مختلف موجود است. گاوصندوق ماشین لباسشویی
 • شازده گربه ای ◄ شازده گربه ای
    مجموعه ای از نقاشی های دیجیتالی توسط هنرمند با استعداد الدار زاکیروف دارای گربه هایی است که شبیه اعضای خانواده سلطنتی هستند. آثار هنری شگفت انگیز و خلاقانه از نقاشی های کلاسیک رنگ روغن الهام گرفته شده است.
 • خانه ای برای گربه من ◄ خانه ای برای گربه من
    خانه های درختی زیبا و خلاقانه که مخصوص گربه ها و بچه گربه ها طراحی شده است. خانه های درختی حیوانات واقع بینانه ترین تجربه در فضای باز را در داخل خانه ارائه می دهند. این خانه های طبیعی طبیعی فوق العاده که در اطراف درختان واقعی ساخته شده اند ، به اتاق نشیمن هر صاحب حیوان خانگی کمک شایانی خواهد کرد.
 • سیستم پیشرفته برای گربه ها ◄ سیستم پیشرفته برای گربه ها
    دفتر خانه منحصر به فرد در سانفرانسیسکو دارای سیستم تونل یکپارچه است که به گربه ها اجازه می دهد آزادانه و به راحتی در اتاق حرکت کنند. فضای خلاقانه و "لوله گربه" توسط چون ما می توانیم طراحی شده است. تونل مجهز به نقاط دسترسی پنهان و سکوهای مشاهده است.
 • خانه ای مدرن برای گربه ها ◄ خانه ای مدرن برای گربه ها
    مبلمان زیبا برای گربه های پیچیده که در خانه ها و آپارتمان های مدرن زندگی می کنند طراحی شده است. درخت گربه چوبی ساخته شده توسط طراح ژاپنی Yoh Komiyama به عنوان یک فضای خصوصی برای گربه ها و شی داخلی تزئینی منحصر به فرد برای خانه عمل می کند.
 • درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود ◄ درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود
    درخت جنگلی غول پیکر واقع در داخل خانه ساخته شده و دارای تخت هایی است که برای گربه ها در شاخه های درخت طراحی شده است. درختان گربه عجیب و غریب برای خانه ها و آپارتمان ها ساخته شده توسط روبرت روگالسکی از ساختار چوبی ، فوم ، کاغذ و خاک رس. نصب دائمی. هزینه: 4000 دلار + مواد. زمان ساخت: 4 هفته
 • لباسی کاملا طبیعی ◄ لباسی کاملا طبیعی
    لباس های خوراکی ساخته شده از میوه های مرتب ، سبزیجات خام و غذاهای واقعی. مجموعه عکس های غذاهای پوشیدنی توسط هنرمند با استعداد کره جنوبی Yeonju Sung.
 • سرم با طعم خرسی ◄ سرم با طعم خرسی
    کیسه حیوانات عروسکی خرس عروسکی کیسه ای IV را می پوشاند و برای بیماران جوان در بیمارستان راحتی ایجاد می کند. Medi Teddy-Teddy Bear IV Bag طراحی شده توسط دختر 12 ساله الا کازانو.
 • صبحانه با گربه ◄ صبحانه با گربه
    میز چوبی که برای افراد و گربه های آنها طراحی شده است دارای قفسه یکپارچه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ Cat ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید.
 • هم صندلی هم کتابخانه ◄ هم صندلی هم کتابخانه
    صندلی راحت صندلی عمیق که برای مطالعه طراحی شده است دارای قاب صرفه جویی در فضا است که از قفسه های چوبی کتاب ساخته شده است. صندلی کتابخانه طراحی شده توسط الکساندر لاو می تواند با 300 کتاب پر شود.
 • چنگالی باز یافتی و کارا ◄ چنگالی باز یافتی و کارا
    ترکیب قاشق و چنگال درخشان برای خوردن سوپ رشته فرنگی Ramen طراحی شده است. چنگال قاشق Ramen زباله های ایجاد شده توسط چوب چوب های یکبار مصرف را از بین می برد. به پیچاندن سوپ نودل و ملاقه به راحتی کمک می کند. طراحی شده توسط ماسامی تاکاهاشی.
 • مفهومی ترین بسته نوشیدنی ◄ مفهومی ترین بسته نوشیدنی
    نوشیدنی آب میوه گازدار پیچیده شده در لایه بیرونی خلاقانه که ظاهر و احساس پوست کندن یک پرتقال واقعی را شبیه سازی می کند. مفهوم بسته بندی بطری "Orangina Spiral Peel" طراحی شده توسط Yuko Takagi. وقتی برچسب را جدا می کنید ، پیام های مخفی مختلف به صورت مارپیچ ظاهر می شوند.
 • چشم از نمای نزدیک ◄ چشم از نمای نزدیک
    مجموعه عکس های باورنکردنی سورن مانولیان نمای نزدیک از چشم انسان را با جزئیات بسیار دقیق نشان می دهد. ما هر روز صدها چشم می بینیم اما حتی فکر نمی کنیم که آنها دارای ساختار زیبایی مانند سطوح سیارات ناشناخته باشند. "
 • تصویر برداری از مار ◄ تصویر برداری از مار
    عکس های خیره کننده توسط Guido Mocafico گونه های مختلف مار را نشان می دهد. در میان 2900 مار شناخته شده ، تعداد کمی از آنها برای انسان خطرناک است ، چه رسد به مرگبار ، اما تعصبات عمیق است. هنرمند از شما می خواهد که این خانواده از حیوانات را از طریق این تصاویر رنگارنگ کشف کنید. [کتاب سرونس]
 • حیوانات از نزدیک ◄ حیوانات از نزدیک
    مجموعه عکسهای باورنکردنی ایگور سیوانوویچ ، عکاس با استعداد ، نمای نزدیک حشرات و دیگر حیوانات کوچک را از نمای نزدیک نشان می دهد. عکاسی ماکرو به ما اجازه می دهد تا از نزدیک با این موجودات زیبا با ظاهر بیگانه آشنا شویم. [کتاب ایگور در آمازون]
12345678910بعدیآخرین
(1 - 28) / 29103    |     صفحه 1 از 1040
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,28

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

مقابله و درمان خارش پوست سگ

مقابله و درمان خارش پوست سگ
اگر سگ تان خارش پوستی دارد، این نشانه خوبی نیست. در واقع، خارش پوست، یکی از دلایلی است که موجب می شود صاحبان حیوانات خانگی آن ها را نزد دامپزشک ببرند. به عقیده عموم مردم، خارش دائمی پوست سگ نشانه از وجود کک در بدن حیوان است. اما علل دیگری برای این خارش وجود دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد روش های خانگی برای مقابله و درمان خارش پوست سگ صحبت می کنیم.

دیگر علل خارش پوست سگ عبارتند از:

آلرژی
خشکی پوست
عفونت مخمر
رژیم غذایی
تماس با مواد شیمیایی
سموم گیاهی
حشرات
انگل ها
صرف نظر از علت خارش پوست سگ، معمولا علائم همراه با آن عبارتند از:

خارش بدون توقف
مالیدن پوست به مبلمان یا موکت برای متوقف کردن خارش
خشکی پوست
قرمزی پوست
زخم
نازک شدن پوست
شوره سر
خارش دائمی می تواند منجر به ریزش مو، تروما و عفونت های شدید پوستی شود. بنابراین توصیه می شود در اسرع وقت علت خارش پوست حیوان را شناسایی و با آن مقابله کنید. برای تسکین پوست تحریک شده سگ و متوقف کردن خارش دائمی، می توانید برخی از روش های خانگی ساده و موثر زیر را امتحان کنید.

روش های درمان خارش پوست سگ
سرکه سیب
سرکه سیب خام و فیلتر نشده، یکی از بهترین داروها برای درمان خارش پوست سگ است. محلول حاوی سرکه سیب می تواند PH پوست حیوان خانگی ما را به حالت عادی بازگرداند و به این ترتیب خارش را از ببن ببرد.

پیشنهاد می کنیم این مطالب را از دست ندهید:
رابطه بین فیلم های پورنوگرافی و عملکرد جنسی
آشنایی با غذاهایی که در رژیم لاغری نباید خورد
راه هایی برای کاهش وزن بدون رژیم لاغری
چرا زنان ژاپنی لاغر و جوان می مانند؟
۵ پوزیشن رابطه جنسی به کمک توپ پیلاتس
بهترین پوزیشن های رابطه جنسی
به مقدار مساوی سرکه سیب و آب را در یک بطری اسپری بریزید.
بطری را تکان دهید تا آب و سرکه کاملا مخلوط شود.
محلول را روی تمام پوست حیوان اسپری کنید.
اجازه دهید محلول در مجاورت هوا روی پوست حیوان خشک شود.
از این روش، بسته به شدت خارش، ۱ یا ۲ بار در روز استفاده کنید.
نکته: هنگام استفاده از این محلول روی صورت حیوان مراقب باشید. سرکه سیب می تواند موجب سوزش پوست و چشم شود. ضمن این که هرگز از سرکه سیب رقیق نشده استفاده نکنید.

ویتامین E
اگر خارش پوست حیوان به دلیل خشکی پوست ایجاد شده باشد، راه حل آن استفاده از ویتامین E است. ویتامین E رطوبت را به پوست باز می گرداند و باعث می شود که علت خشکی پوست مرتفع شود. این روغن همچنین باعث رشد پوست و مو در مناطق آسیب دیده می شود.

یک یا دو کپسول ویتامین E را باز کنید و روغن داخل آن را استخراج کنید. مقدار مورد نیاز بستگی به اندازه محل خارش پوست حیوان دارد.
روغن را مستقیما روی پوست سگ بمالید. به طوری که به طور کامل توسط پوست جذب شود.
۲ یا ۳ بار در روز تا زمانی که خارش متوقف شود از این روش استفاده کنید.
ویتامین E را می توان به صورت خوراکی نیز به حیوان داد. با این وجود، برای انجام این کار حتما با دامپزشک در مورد میزان دوز مصرفی مجاز برای نژاد سگ خاص خودتان مشورت کنید.
روغن نارگیل
استفاده خوراکی و موضعی از روغن نارگیل ممکن است راه مناسبی برای درمان خارش پوست سگ باشد. چربی در روغن نارگیل پوست را مرطوب نگه می دارد و باعث رشد پوست و موی سالم می شود.

هنگامی که به صورت خوراکی از این ماده استفاده می شود، باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می شود.
برای استفاده موضعی، ½ فنجان روغن نارگیل را با ۲ قطره روغن پونه کوهی مخلوط کنید.
مخلوط را روی قسمت های خارش دار پوست سگ بمالید.
دو بار در روز این کار را انجام دهید.
روش دیگر
بین ۱ قاشق چای خوری تا ۱ قاشق غذاخوری روغن نارگیل خالص (بسته به اندازه بدن سگ) را در هر وعده به او بدهید.
یک بار در روز این کار را انجام دهید.
بوراکس و پراکسید هیدروژن
ترکیب بوراکس و پراکسید هیدروژن هنگامی که به طور مناسب استفاده  شود، می تواند به درمان خارش پوست سگ کمک کند.

۲ فنجان پراکسید هیدروژن ۱ درصد و ۴ فنجان آب گرم را مخلوط کنید.
۳ قاشق غذاخوری بوراکس را به آن اضافه کرده و مواد را کاملا مخلوط کنید.
از این مخلوط برای شستن پوست سگ استفاده کنید.
اجازه دهید پوست در مجاورت هوا خشک شود.
روزانه ۲ یا ۳ روز این کار را تکرار کنید.
می توانید از این محلول برای شستن ملافه، اسباب بازی ها و دیگر ابزاری که سگ با آن در تماس است استفاده کنید.
ماست
ماست برای خارشی که به علت عفونت مخمر ایجاد شده است، یک درمان عالی است.

ماست کم چرب یا پروبیوتیک باکتری های خوب را در روده سگ نگه می دارد و این موضوع باعث می شود تا عفونت های مخمر بتوانند به درستی رشد کنند. ماست همچنین سیستم ایمنی بدن حیوان خانگی شما را تقویت می کند.

به علاوه، هنگامی که از ماست به صورت موضعی استفاده می شود، پوست را خنک کرده و خشکی را تسکین می دهد.

برای استفاده موضعی، کمی ماست ساده را روی پوست سگ بمالید.
چند ساعت صبر کنید و سپس آن را با آب آشامیدنی بشویید.
یک بار در روز این کار را تکرار کنید.
روش های خانگی برای مقابله و درمان خارش پوست سگ
روش های خانگی برای مقابله و درمان خارش پوست سگ
روش دیگر
برای استفاده خوراکی، یک بار در روز به مدت چند هفته از این ماده برای تغذیه سگ استفاده کنید.
مقدار مصرف بستگی به اندازه سگ دارد.
این مقدار از ۱ قاشق چای خوری برای سگ های کوچک تا ۳ قاشق غذاخوری برای سگ های بزرگ متفاوت است.
توجه: فقط ماست ساده بدون شکر یا مواد افزودنی را برای تغذیه حیوان خانگی خود استفاده کنید.

لیمو
لیمو به شدت اسیدی است و می تواند انگل های میکروسکوپی که سبب ایجاد خارش در سگ ها می شود را از بین ببرد. این ماده تحریک و آسیب دیدگی پوست را از بین می برد.

یک لیمو کامل را با پوست تکه تکه کنید.
این ماده را با ۳ الی ۴ فنجان آب گرم ترکیب کرده و یک شب صبر کنید.
با کمک یک اسفنج این ماده را روی پوست حیوان در زمان استحمام بمالید.
اجازه دهید پوست در مجاورت هوا خشک شود.
این کار را یک بار در روز انجام دهید.
نکته: آب لیمو را مستقیما روی زخم های باز پوست حیوان نمالید، زیرا ممکن است احساس سوزش ایجاد کند.

بلغور جو دوسر
حمام کردن حیوانات خانگی با آب ترکیب شده با جو دوسر برای درمان خارش پوست عالی است. بلغور جو دوسر آرام کننده، تغذیه کننده و مرطوب کننده پوست حیوان خانگی است و باعث می شود که خارش کمتر شود. برای درمان خارش پوست سگ به کمک جو دوسر طبق دستور زیر عمل کنید.

۱ فنجان از جو دوسر را به یک وان بزرگ پر از آب گرم اضافه کنید.
چند قطره اسانس اسطوخودوس به آن اضافه کنید.
سگ را حداقل ۵ تا ۱۰ دقیقه در این وان بخیسانید.
عصاره باقی مانده روی پوست حیوان را با آب گرم بشویید.
یک بار در روز برای درمان خارش پوست سگ از این روش استفاده کنید.
جوش شیرین
جوش شیرین یکی دیگر از موادی است که می تواند فوری خارش بدن سگ را درمان کند. این ماده به علت دارا بودن خواص ضد التهابی اثر تسکین دهنده روی پوست دارد. همچنین، به عنوان یک خنثی کننده طبیعی اسید عمل کرده و به کاهش خارش کمک می کند.

۱ قاشق سوپ خوری جوش شیرین را به وان حمام سگ اضافه کنید.
حیوان خانگی خود را در این آب به مدت ۱۰ دقیقه بشویید.
سپس با آب خالی آبکشی کنید.
یک بار در روز این کار را انجام دهید.
روش دیگر
برای استفاده موضعی، کمی پودر جوش شیرین را با آب به شکل خمیر درآورید.
خمیر را روی مناطق آسیب دیده پوست سگ بمالید.
اجازه دهید به مدت ۲۰ دقیقه روی پوست بماند.
سپس آن را با استفاده از آب شستشو دهید.
یک بار در روز این کار را تکرار کنید.
نکته: از استعمال جوش شیرین روی پوستی که زخم باز دارد اجتناب کنید.

آسپرین
در حالی که آسپیرین را نباید به مصرف خوراکی سگ ها رساند، اما می توان آن را به طور موضعی برای درمان خارش پوست سگ استفاده کرد. آسپرین می تواند از قرمزی، خارش و سوزش پوستی که گاهی ناشی از خارش دائمی است، جلوگیری کند.

۲ قرص آسپرین را پودر کنید.
پودر را کاملا با الکل مخلوط کنید.
با استفاده از یک تکه پنبه آن را به طور مستقیم روی پوست آسیب دیده بمالید.
اجازه دهید ترکیب ۵ تا ۱۰ دقیقه روی پوست بنشینید، سپس آن را با استفاده از آب خالی شستشو دهید.
یک بار در روز تا زمانی که خارش متوقف شود از این روش درمان خارش پوست سگ استفاده کنید.
نئم
نئم که به نام های چریش و یاس بنفش هندی نیز شناخته می شود، یک ضد عفونی کننده طبیعی است و می تواند به مبارزه با عفونت های پوستی و کاهش خارش کمک کند. این گیاه همچنین برای بهبود سلامت پوست حیوان خانگی مناسب است.

چند عدد برگ های نئم را در یک ظرف آب (۴ فنجان) به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه بپزید.
پس از سرد شدن، آب را صاف کرده و درون بطری اسپری بریزید.
محلول را روی پوست سگ اسپری کنید و اجازه دهید خشک شود.
یک بار در روز این کار را تکرار کنید.
روش دیگر
به مقدار مساوی روغن نئم خالص و روغن نارگیل را مخلوط کنید.
این ترکیب را ۲ یا ۳ بار در روز روی محل خارش پوست حیوان بمالید.
نکات اضافی برای درمان خارش پوست سگ
پوست سگ خود را یک بار در روز برای کنترل و از بین بردن خارش و تحریک شدگی شانه بزنید.
حیوان را برای محافظت در برابر کک هفته ای دو الی سه بار استحمام کنید. اگر پوست او خشک است، برای درمان آن از شامپو های مخصوص پوست های خشک استفاده کنید.
حداقل یک بار در هفته ملافه او را با آب داغ بشویید.
بدن سگ ممکن است به برخی از غذاها واکنش نشان دهد. بنابراین رژیم غذایی او را به صورت ناگهانی تغییر ندهید و اگر متوجه خارش او پس از تغذیه اش با یک ماده خاص شدید، دیگر آن خوراکی را به حیوان ندهید.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)