پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • بطری با طرح بسیار زیبای میمون ◄ بطری با طرح بسیار زیبای میمون
    این بطری های زیبا با طرح کینگ گونگ رو ببینید
 • بطری های با ظرح ماهی کوی ◄ بطری های با ظرح ماهی کوی
    طرح اب لیمو و لیموناد در بطری های با طرح ماهی کوی
 • عسل تک سرو ◄ عسل تک سرو
    عسل بسته بندی شده بسیار بامزه با طرح کندو میباشد که در زیر برای شما اوردیم
 • نگهدارنده قاشق با ظرح خرچنگ ◄ نگهدارنده قاشق با ظرح خرچنگ
    این قاشق گیر بسیار زیبا با طرج خرچنگ قرمز بسیار بامزه هست
 • اکواریوم قابل حمل ◄ اکواریوم قابل حمل
    به شخصه فکر میکنم این ظلم به حیوانات هست که یک حیوان بیجاره را در اکواریومی قابل هم با شیر مخصوص کنترل CO نگهداری کنند و جنبه زیبایی داشته باشه نظرم خودتون رو برام کامنت کنید
 • به نظر شما این نقاشی هست یا عکس ◄ به نظر شما این نقاشی هست یا عکس
    این نقاش هنرمند به طرزی باور نکردنی نقاشی هایی کشیده که باور نمیشه کرد این ها عکس نباشه ولی خودتون بینید
 • نهایت هنر با برگ ◄ نهایت هنر با برگ
    باورش سخته ولی واقعا با برگ این همه هنر نمایی واقعا دیدنی هست
 • زمین بازی برای گربه ها ◄ زمین بازی برای گربه ها
    یه زمین بازی اوردم براتون ته خلاقیت گربه ای ببینیند
 • طرحی برای ورزش گربه ها ◄ طرحی برای ورزش گربه ها
    گربه ها بسیار دیگه تنبل شدن برای این مورد یه طرح باحال و ورزشی داریم برای گربه های تنبل حپل چاق
 • والی با رزین ساخته شده ◄ والی با رزین ساخته شده
    این وال ساخته شده با رزین و چوب طرحی فوق العاده شده نگا کنید
 • این خرس قطبی نیست ◄ این خرس قطبی نیست
    باور کنید این خرس قطببی نیست فقط لباس هایی هست که با سلیقه اینجوری چیده شده این نمادی هست که گرمایش زمین را گوشزد میکنه و گرمایش زمین باعث نابودی خرس های قطبی میشه
 • باورت میشه این ها با گچ باشه ◄ باورت میشه این ها با گچ باشه
    طرح هایی با نقاشی خیابانی با گچ
 • درخت گربه در منزل ◄ درخت گربه در منزل
    این درخت گربه بسیار جالب در خانه میباشد و این طرح خوشگل برای گربه دار ها خیلی میتونه جذاب باشه
 • کیف طرح فیل ◄ کیف طرح فیل
    کیف های دستی ناز ساخته شده از چرم که شبیه فیلهای مینیاتوری طراحی شده اند. کیسه هایی به شکل فیل با رنگ های مختلف که توسط LittleWingArtBoho ساخته شده است.
 • تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات ◄ تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات
    طبیعت از دارندگان تخم مرغ الهام گرفته شده است که به گونه ای شبیه پرندگان ، گربه ها و حیوانات وحشی طراحی شده اند. فنجان های تخم مرغ سرامیکی ساخته دست هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه داشته و چیز خاصی را به میز صبحانه خود اضافه می کنند.
 • تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی ◄ تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی
    ابزار آشپزخانه نوآورانه ای که شبیه ماهی قرمز طراحی شده به شما کمک می کند تا زرده تخم مرغ را از سفیده جدا کنید. بدن ماهی را فشار دهید و زرده تخم مرغ به دهان مکیده می شود.
 • این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن ◄ این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاق طراحی شده به نظر می رسد مانند یک پنگوئن امپراطور باشه
 • طرحی برای حمل تحم مرع ◄ طرحی برای حمل تحم مرع
    همیشه میگند با یک دست نمیشه خیلی چند تا هندوانه برداشت ولی این بار دامنی با طرح حمل تخم مرع براتون قرار دادیم نگاه کنید پیش بند ابتکاری دارای جیب های بزرگ تخم مرغ است که برای نگهداری تخم مرغ طراحی شده است.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29056    |     صفحه 1 از 1615
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

جنگ تمدن‌ها: موبایل در برابر کامپیوتر

 با افزایش سرعت پردازنده‌های موبایل و گذشتن از مرز 1 گیگاهرتز، قدرت گوشی‌های همراه به رایانه‌ها نزدیک‌تر شده است. آیا نسل بعدی پردازنده‌های موبایل می‌توانند کامپیوترهای خانگی را از میدان به در کنند؟

مجید جویا: اگر شما یک موبایل هوشمند داشته باشید، همان اندازه می‌توانید از طریق موبایل خود به جستجو در گوگل بپردازید که از طریق کامپیوتر شخصی. دلیل این امر این است که، در برخی از موارد، یک گوشی موبایل هوشمند پیشرفته از قدرت پردازش و توانایی پخش فایل‌های چند رسانه‌ای به اندازه یک کامپیوتر برخوردار است. کامپیوتر جیبی همیشه روشن همواره متصل به شبکه، برای مدت‌های مدید یک رویا بوده است، و اکنون به واقعیت بدل می‌شود. ولی به نظر می‌رسد که نسل بعدی مغزهای گوشی‌های موبایل این رویا را از این هم فراتر ببرند؛ شاید آنقدر دور که حتی روزی بتوانند جایگزین کامپیوتر رومیزی شما بشوند.

به گزارش پاپ‌ساینس، پردازنده یک گیگاهرتزی موبایل Snapdragon شرکت کوالکوم، که در هر موبایل پیشرفته با سیستم عام اندروید که در سه ماه گذشته تولید شده‌اند (مانند Nexus One و HTC Evo که به زودی وارد بازار می‌شود) قرار دارد، به رغم این که به نظر پرقدرت می‌رسد، ولی مانند کلاه‌های قدیمی بزرگ و جاگیر است. زمان برای قوی‌تر شدن و سریع‌تر شدن (ولی نه بزرگ‌تر شدن) فرا رسیده است.

نسل بعدی موبایل‌ها، که بر قدرت مدارهای سیلیکونی بسیار پرقدرت متکی هستند، می‌توانند با داشتن توانایی برای اتصال اتصال به مانیتورهای کیفیت بالا و پخش و ضبط ویدیوهای با کیفیت بالا از قالب سنتی موبایل‌ خارج شوند. ولی، یک موبایل چگونه می‌تواند قدرتی به اندازه یک لپ‌تاپ داشته باشد (حتی بیشتر از یک نت‌بوک) و کماکان در این اندازه باقی بماند؟
ولی در انتهای قیمت پایین طیف موبایل‌های هوشمند، پاسخ ساده است: دو چیپ را در یک موبایل قرار بده. یان انرسن، یک تحلیل‌گر پژوهشی متخصص در پردازنده‌های سیلیکونی موبایل، به تمایل روزافزون به مجتمع سازی اشاره می‌کند. رادیو و پردازنده را در یک جا قرار دهید؛ برنامه‌ای که برای محدوده موبایل‌های هوشمند کم بودجه (محدوده زیر 100 دلار) عالی است. برای مثال راه حل کم بودجه مارول، مودم و پردازنده نسل سوم خود را روی هم قرار داده و هرچند سرعت کلاک پردازنده تنها در حدود 800 مگاهرتز است. ولی جاذبه اصلی در این است که هر یک از این دو را در محل خود قرار دهیم.
این ساختاری است که در ورای بسته موبایل آینده تگزاس اینسترومنت قرار دارد. شرکت یک پلاتفرم موبایل را به نمایش گذارده که OMAP4 نام گرفته و آن قدر پرقدرت است که از هر چیز دیگری در این بازار پیشی بگیرد. این پردازنده، که تا اوایل سال 2011 در موبایل‌ها به کار گرفته خواهد شد، می‌تواند همانند یک کامپیوتر به هر وسیله جانبی متصل شود. نمونه به نمایش در آمده، به طور همزمان دو تصویر جداگانه را بر روی دو نمایشگر صفحه لمسی به نمایش گذاشت. ولی این همه داستان نیست؛ تگزاس اینسترومنت ادعا می‌کند که پردازنده سیلیکونی را تجهیز کردند که با سه دوربین (دو دوربین 2.5 مگاپیکسلی برای گرفتن عکس‌های استریواسکوپ سه بعدی و یک لنز 12 مگاپیکسل با قابلیت گرفتن عکس‌های با کیفیت بالا) و یک پروژکتور پیکو کار کند. حتی ضبط تصاویر سه بعدی با کیفیت نیز کاملا امکان پذیر است، چرا که پردازنده گرافیکی آن می‌تواند تصاویر تا 20 مگاپیکسلی را نیز پردازش کند.

شرکت کلمبیایی چیپ ساز مارول نیز محصول مشابهی را در دست ساخت دارد. پردازنده‌های جدید Armada این شرکت می‌تواند با ویدیوهای 1080p و چهار مانیتور به طور همزمان کار کند.
کوالکوم نیز برای عقب نماندن از این قافله، در نظر دارد تا اسنپ‌دراگون را با یک پردازنده 1.2 گیگاهرتزی تجهیز کند و آن را برای آندروید 2.1 و ویندوز موبایل 7 آماده کند. این پردازنده هنگامی که به یک تلویزیون HD متصل باشد، اجازه نمایش ویدیوهای 1080 با HDMI را می‌دهد. هسته‌های دوگانه آن همچنین به معنی توانایی گرافیکی فوق سریع برای کار با واسط‌های کاربری سه بعدی سطح بالا هم می‌شود.

اگر تاکنون فکر می‌کردید که نمی‌توانید با موبایل خود کار کنید، فقط مدتی صبر کنید: در عرض دو سال آینده، موبایل‌ها می‌توانند به حدی از رشد برسند که جایگزین کامپیوترهای شخصی شوند. تصور کنید که اگر تمام چیزی که می‌خواستید یک نمایشگر، کیبرد و ماوس بود، و می‌توانستید فقط تلفن خود را بردارید و آماده شوید تا هر جایی که می‌خواهید بروید؛ و با این وجود تمام آلبوم‌های فیلم و موسیقی و کاربری‌های شخصی خود را هم در جیب خود داشته باشید. دیوانگی به نظر می‌رسد؟ شاید نه بعد از این.


خبرآنلاین
__________________
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)