پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • کیف طرح فیل ◄ کیف طرح فیل
    کیف های دستی ناز ساخته شده از چرم که شبیه فیلهای مینیاتوری طراحی شده اند. کیسه هایی به شکل فیل با رنگ های مختلف که توسط LittleWingArtBoho ساخته شده است.
 • تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات ◄ تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات
    طبیعت از دارندگان تخم مرغ الهام گرفته شده است که به گونه ای شبیه پرندگان ، گربه ها و حیوانات وحشی طراحی شده اند. فنجان های تخم مرغ سرامیکی ساخته دست هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه داشته و چیز خاصی را به میز صبحانه خود اضافه می کنند.
 • تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی ◄ تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی
    ابزار آشپزخانه نوآورانه ای که شبیه ماهی قرمز طراحی شده به شما کمک می کند تا زرده تخم مرغ را از سفیده جدا کنید. بدن ماهی را فشار دهید و زرده تخم مرغ به دهان مکیده می شود.
 • این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن ◄ این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاق طراحی شده به نظر می رسد مانند یک پنگوئن امپراطور باشه
 • طرحی برای حمل تحم مرع ◄ طرحی برای حمل تحم مرع
    همیشه میگند با یک دست نمیشه خیلی چند تا هندوانه برداشت ولی این بار دامنی با طرح حمل تخم مرع براتون قرار دادیم نگاه کنید پیش بند ابتکاری دارای جیب های بزرگ تخم مرغ است که برای نگهداری تخم مرغ طراحی شده است.
 • طرحی برای دارندگان گربه ها ◄ طرحی برای دارندگان گربه ها
    دیدین گربه ها هر زمان کار داری میشینند جلو میز و نمیزارن کار کنی و همین مشکل ایجاد میکنه که نتونی کار کنی کلا گربه ها فضول هستند الا این میز خوراک شماست که گربه دارید
 • لباس طرح کروکودیل ◄ لباس طرح کروکودیل
    این یک طرج بسیار زیبا همه دوستداران خزندگان
 • لباس هایی با طرج حیوانات ◄ لباس هایی با طرج حیوانات
    هنر مند باشی عاشق حیوانات هم باشی دیگه همین میشه رو رخت پهن کردن هم عکس حیونات میبینی
 • فرش تام جری ◄ فرش تام جری
    تام جری یادتونه این تام بیچاره همیشه صاف میشد اینجا هم فرش تامی هست تا ایده های کودکی ما به واقعیت تبدیل شه
 • طرح های سه بعدی از حیوانات ◄ طرح های سه بعدی از حیوانات
    طراحی وقتی ازش حرف میزنیم یعنی این باقیش سوسول بازیه
 • طرحی برای کربه دوست ها ◄ طرحی برای کربه دوست ها
    طرحی بسیار زیبا از ظرف گربه ها که برای دوستداران گربه میتونه هیجان انگیز باشه
 • نان هایی با طرح حیوانات ◄ نان هایی با طرح حیوانات
    این ایده خوبی هست که بچه هایی که غذا نمیخورند رو سر اشتها بیارید ولی واقعا این همه هنر برای خوردن بچه ها !! خدایش سخته
 • کوسن هایی با گربه ها ◄ کوسن هایی با گربه ها
    این طرح های برای گربه دوستان هست که بتوانند دز گنار عشق به گربه ها همه چیز زندگی شون هم گربه ای باشه
 • شیری برای گربه ها ◄ شیری برای گربه ها
    اخیرا در روسیه شیر های مدت دار را با طرحی بسیار جذاب برای گربه دوستان تهیه کردن که عکس ها را در زیر قرار میدم
 • طرحی فوق العاده برای گربه ها ◄ طرحی فوق العاده برای گربه ها
    این جای خواب بسیار جذاب برای شما در واقع میتواند برای گربه شما هم جذاب باشه چرا چون خودش تونل بازی گربه ها هم هست
 • کیف حمل ای بار به شکل وال ◄ کیف حمل ای بار به شکل وال
    چند تا پست قبل کیف های به شکل فیل گذاشتم حالا اینجا طرح نهنگ هم پیدا کردم
 • گیلاس های به شگل پرندگان ◄ گیلاس های به شگل پرندگان
    این شربت خوری ها میتواند طرجی بسیار جذاب برای پرنده دوستان باشه
 • فشن از نوع فیلی ◄ فشن از نوع فیلی
    این کیف ها با طرح فیل درست شده که بسیار جذاب ار کار درامده است
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29043    |     صفحه 1 از 1614
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

ربات عزیز، لطفا آدم باش

!
آموزش آداب معاشرت به ربات‌ها
ربات عزیز، لطفا آدم باش!

دانش > فناوری اطلاعات - بشر از ربات‌های اجتماعی انتظار دارد، مؤدب باشند و درست مانند یک انسان برخورد کنند. به همین دلیل محققان تلاش می‌کنند برای پذیرش این ربات‌ها در جامعه انسانی، آنها را با انتظارات بشر امروز منطبق کنند.
محبوبه عمیدی: بدون‌شک سیستم‌های کامپیوتری سریع‌تر و به‌روز، در جامعه انسانی از اقبال بیشتری برخوردار هستند اما به نظر می‌رسد این در مورد ربات‌های اجتماعی جدید، چندان صادق نباشد. تحقیقات نشان می‌دهند نسل‌های آتی ربات‌های اجتماعی اگر رفتارهای انسانی بیشتری در چنته داشته باشند، ساده‌تر از پیش مورد قبول جامعه قرار خواهند گرفت. البته این رفتارهای انسانی‌تر احتمالا به قیمت از دست‌دادن بخشی از کارآیی ماشینی آنها تمام خواهد شد.
به گزارش نیوساینتیست، نوری‌هیرو هاگیتا و همکارانش در آزمایشگاه‌های ATR در کیوتو، ژاپن، از 38 داوطلب خواستند با کلیک ‌ماوس روی یک تصویر دیجیتال به کامپیوتر فرمان تغییر سایز آنرا بدهند. برنامه به شکلی طراحی شده بود که پاسخ به فرمان با 1 تا 3 ثانیه تأخیر انجام می‌شد. همان‌طور که تیم انتظار داشت، پاسخ سریع به فرمان حالت مطلوب داوطلبان بود و تأخیر‌ها باعث ابراز نارضایتی شرکت‌کنندگان شدند.
اما نتایج نسخه‌ای از این آزمون که در آن از ربات‌های انسان‌نما استفاده شده بود، دور از انتظار بودند. داوطلبان از ربات‌ می‌خواستند آشغالی را از روی زمین بردارد و روبات به صورت شفاهی در‌خواست را تصدیق می‌کرد. در این آزمون پاسخ‌های سریع - بلافاصله پس از اتمام صحبت شرکت‌کننده- در مقابل پاسخ‌هایی که با تأخیری یک ثانیه‌ای همراه بودند، محبوبیت کمتری داشتند.
بلژ ماتلو از دانشگاه ویسکانسین‌مدیسون که به تحقیق درباره کنش‌های متقابل انسان و ‌روبات‌های اجتماعی مشغول است، در این‌باره می‌گوید: «در کار با کامپیوتر، انتظار و مطلوب فرد، پاسخ بلادرنگ به فرمان‌ها است، اما همین فرد در تعامل با یک روبات انتظار دارد این ماشین از معیارهای گفتگو و آداب اجتماعی پیروی کند. به همین دلیل است که تأخیر 1 ثانیه‌ای در پاسخ به فرمان مطلوب‌تر است».
صبر کن!
مطالعات مالتو علاوه بر این نشان می‌دهند، روبات‌ها می‌توانند با تغییراتی ساده و پیش‌پا افتاده در رفتارشان، مورد پذیرش بیشتری از سوی جامعه انسانی یا همکاران قرار بگیرند. او از کارکنان بیمارستانی محلی خواست تا در مورد ، جدیدترین همکار ربات آنها که شبیه یک جعبه است، اظهار‌نظر کنند. اغلب کسانی که به حضور این ربات در بیمارستان اعتراض داشتند، در درجه اول به جای خالی رفتارهای منطبق با آداب اجتماعی این همکار اشاره کرده بودند. آنها به عنوان مثال به ارسال پیام‌ها به سایر همکاران اشاره کردند، ربات سعی می‌کرد پیام‌ها را در اسرع‌وقت به دریافت‌کننده برساند و حتی اگر فرد داشت با تلفن صحبت می‌کرد، در این فرمان تأخیری ایجاد نمی‌شد.
شرکت Aethon واقع در پیتسبرگ، پنسیلوانیا که سازنده این ربات است، می‌گوید، دارد از نتایج مطالعه مالتو استفاده می‌کند. در حال حاضر TUG به شکلی برنامه‌ریزی شده که شب‌ها می‌تواند با صدای آهسته‌تری صحبت کند، اما آموزش اینکه جایی باید زبانش را نگه دارد، به مراتب پیچیده‌تر خواهد بود.
علیرغم اینکه سال‌هاست روان‌شناسان دارند روی هنجارهای اجتماعی مطالعه می‌کنند، این چیزی نیست که محققان علم روباتیک از آن سر‌رشته داشته باشند. مالتو می‌گوید: «در حالی که اغلب ما با بسیاری از معیارها و قوانین اجتماعی موجود برای پذیرش یک فرد در جامعه آشنایی نداریم، انتظار رفتارهای اجتماعی شایسته از ربات‌ها کمی بی‌انصافی است».
آرام و هم‌گام
یکی دیگر از مواردی که همکاران TUG به آن اشاره کرده‌اند، سرعت حرکت بالای این ربات و حرکت مستقیم آن بدون در نظر گرفتن جمعیت و عبور بیماران است. پیتر هنری و کریستین والمر از دانشگاه واشنگتن، سیاتل امیدوارند بتوانند روش حرکت در میان جمع را به TUG بیاموزند.
آنها معتقدند استفاده از ربات‌های هوشمندی که بدون برنامه‌ریزی اولیه وارد جامعه شوند و امکان بررسی رفتارها و حرکات انسانی را در اطراف خودشان داشته باشند، از ساخت ربات‌های برنامه‌ریزی شده با فرامین ثابت، به مراتب بهتر است.
این گروه الگوریتمی تهیه کرده‌ است که به یک روبات مجازی اجازه می‌دهد میان جمعیتی از انسان‌ها حرکت کند و برای این کار اول به بررسی شلوغی و سرعت حرکت افراد می‌پردازد تا بتواند به عنوان بخشی از این جمعیت مجازی به خوبی حرکت کند.
هنری می‌گوید: «اگر یک انسان می‌داند که باید از شلوغی اجتناب ‌کند، ربات هم می‌تواند این نکته را یاد بگیرد. استفاده از ربات‌های هوشمند برای شناخت رفتار انسانی به مراتب ساده‌تر است و می‌تواند باعث پذیرش بهتر آنها توسط جامعه انسانی شود».
مالتو معتقد است مسیر حرکت هنری و همکارانش به موفقیت ختم می‌شود. ربات‌هایی که شانس تجربه زندگی روزمره انسان‌ها را دارند، مطمئنا «رفتار مؤثر رباتیک» بهتری خواهند داشت. او می‌گوید: «زمانی که فناوری در تعامل مستقیم با جامعه انسانی است، «رفتارهای اجتماعی پذیرفته» هم به بخشی از ابزارها و روش تبدیل می‌شوند».
__________________
---------
------
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
کاربران با این تگها این مقاله را پیدا کرده اند :
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)