پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • 10 علامت خطرناک در سگ ها ◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
    هنگامی که سگی را به‌عنوان عضوی از خانواده خود می‌پذیرید، باید برای سلامت، آسایش و امنیت او تمام تلاش خود را بکنید. علاوه بر واکسیناسیون و معاینات دوره‌ای موارد دیگری نیز هستند که باید به آنها توجه کنید. پیش ازینکه سگ بسیار بیمار شده و حال وخیمی پیدا کند، باید باتوجه به نشانه‌هایی که از خود بروز می‌دهد متوجه مشکل شده و به دامپزشک مراجعه کنید. به این 10 علامت هشداردهنده توجه کنید و با دیدن آنها با دامپزشک مشورت نمایید:
 • استرس در سگ ها را کمتر کنید ◄ استرس در سگ ها را کمتر کنید
    درست همانطور که انسان ها از استرس رنج می برند، حیوانات خانگی نیز ممکن است با این عارضه دست به گریبان باشند. سیستم عصبی حیوان خانگی شما مستعد تنزل زیست محیطی و ارتباطی است، درست مثل شما. در واقع، وقوع استرس در سگ شایع تر از آن چیزی است که ممکن است تصور کنید. حتی بدتر از آن، استرس می تواند سلامت سگ را به خطر بیاندازد. سگ ها می توانند به دلایلی از جمله موارد زیر احساس استرس داشته باشند:
 • آمبیازیس در سگ ها ◄ آمبیازیس در سگ ها
    آمبیازیس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس عفونت انگلی است که توسط یک ارگانیزم سلولی شناخته شده به نام آمیب ایجاد می شود. این عفونت می تواند بر روی بدن انسان ها، سگ ها و گربه ها تاثیر بگذارد. این بیماری بیشتر در مناطق گرمسیری دیده می شود و در آمریکای شمالی بیشتر شیوع دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت بیشتر در مورد نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • مقابله و درمان خارش پوست سگ ◄ مقابله و درمان خارش پوست سگ
    اگر سگ تان خارش پوستی دارد، این نشانه خوبی نیست. در واقع، خارش پوست، یکی از دلایلی است که موجب می شود صاحبان حیوانات خانگی آن ها را نزد دامپزشک ببرند. به عقیده عموم مردم، خارش دائمی پوست سگ نشانه از وجود کک در بدن حیوان است. اما علل دیگری برای این خارش وجود دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد روش های خانگی برای مقابله و درمان خارش پوست سگ صحبت می کنیم.
 • 10 حسی که سگ ها می فهمند ◄ 10 حسی که سگ ها می فهمند
    احساس سگ ها درباره انسان چیست؟ آنها چه چیزهایی را از رفتار شما احساس می کنند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که سگ ها موارد بسیاری، از احوالات شما را حس می کنند. اگر از دوست داران حیوانات خانگی هستید؛ این مطلب جالب پیام سلامت را از دست ندهید.
 • ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها ◄ ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها
    بیمار شدن سگ ها، درست مثل انسان ها، بخشی از واقعیت زندگی است. دیدن یک سگ بیمار برای دوستداران حیوانات و صاحب سگ آزاردهنده و دلخراش است. در این مطلب پیام سلامت به بازگویی ده نشانه بیمار شدن سگ ها اشاره می کنیم.
 • خواص سرکه سیب برای سگ ها ◄ خواص سرکه سیب برای سگ ها
    خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان در طول دهه گذشته، محصولی که توانسته است جایگاه ویژه ای بین اقشار مختلف جامعه پیدا کند سرکه سیب است. این نوع سرکه خواص بیشماری برای بدن دارد. البته خواص سرکه سیب فقط مخصوص انسان نیست. حتی سگ ها نیز می توانند از خواص این ماده شگفت انگیز بهره مند شوند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان صحبت می کنیم.
 • التهاب چشم در سگ ها ◄ التهاب چشم در سگ ها
    ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان وجود التهاب در چشم حیوانات خانگی مانند سگ ها، باعث قرمزی چشم می شود. این التهاب ممکن است به علل مختلفی، از جمله خونریزی بیش از حد در پلک ها یا پارگی عروق خونی در چشم رخ دهد. این اتفاق زمانی می افتد که عروق در واکنش به عوامل خارجی یا داخلی دچار التهاب یا تجمع خون می شوند. در ادامه این مقاله مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد علل، نشانه ها و روش های درمان التهاب چشم در سگ ها صحبت کنیم. شرایطی که در این مقاله پزشکی توصیف می شود، می تواند هم بر روی سگ ها و هم بر روی گربه ها تاثیر بگذارد.
 • پنوموتوراکس در سگ ها ◄ پنوموتوراکس در سگ ها
    پنوموتوراکس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان پنوموتوراکس واژه پزشکی برای توصیف انباشت هوا در فضایی پلور (ناحیه بین دیواره قفسه سینه و ریه) است. این بیماری به ۴ دسته تروماتیک، خود به خودی، بسته و یا باز تقسیم می شود. هم سگ ها و هم گربه ها حساس به پنوموتوراکس هستند. اعتقاد بر این است که سگ های بزرگ و کثیف مانند سگ های هندی، بیشتر به پنوموتوراکس خود به خودی حساس هستند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، علل و روش های درمان پنوموتوراکس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • کمپیلوباکتریوز در سگ ها ◄ کمپیلوباکتریوز در سگ ها
    اگر اهل نگهداری از حیوانات خانگی هستید و سگ در خانه نگه می دارید، حتما ادامه این مطلب مجله پیام سلامت را با موضوع معرفی نشانه ها، علل و درمان عفونت باکتریایی کمپیلوباکتریوز در سگ ها بخوانید. کمپیلوباکتریوز عفونت باکتریایی شایع در توله سگ های جوان تر از شش ماه است. باکتری که باعث بیماری می شود حتی در روده (دستگاه گوارش) سگ های سالم و دیگر پستانداران نیز یافت می شود. حدود ۴۹ درصد از سگ ها، کمپیلوباکتریوز را در بدن دارند و حمل می کنند. این حیوانات قادرند که بیماری را از طریق مدفوع خود، در معرض تماس با دیگر حیوانات قرار داده و آن ها را آلوده کنند.
 • imha در سگ ها ◄ imha در سگ ها
    کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها از علائم تا روش های درمان سیستم ایمنی بدن یک سگ، از مجموعه سلول های اختصاصی، پروتئین، بافت ها و اندام ها تشکیل شده که همه آنها یک سیستم دفاعی جامع علیه انواع عفونت ها، از جمله عفونت های باکتریایی، قارچی، انگلی و ویروسی هستند. آنتی بادی ها پروتئین هایی هستند که توسط سلول های خاصی در سیستم ایمنی ترشح می شوند. این مواد به مواد خارجی که به عنوان آنتی ژن شناخته می شوند، متصل شده و آن ها را دفع می کنند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها صحبت کنیم.
 • مسمومیت در سگ ها ◄ مسمومیت در سگ ها
    مسمومیت با شکلات در سگ ها ؛ علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان سگ ها برای خوردن چیزهایی که برایشان مضر است گاها حریص هستند. این قانون به خصوص در مورد توله سگ ها صادق است. همچنین، سگ ها حس بوی خوبی دارند، و برایشان پیدا کردن چیزهایی که پنهان می کنید مثل شکلات، مانند آب خوردن است. اما شکلات می تواند یک ترکیب خطرناک با قابلیت ایجاد مسمومیت باشد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان مسمومیت با شکلات در سگ ها صحبت می کنیم.
 • ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ ◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
   
 • حیوانات ساخته روزنامه ◄ حیوانات ساخته روزنامه
   
 • هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک ◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
   
 • ماسک های کله گنده با طرح گربه ◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
   
 • باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ ◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
   
 • حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه ◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
    تهوع صبح حیوانات بعد از شب
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29022    |     صفحه 1 از 1613
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

بوگاتی ویرون باز هم رکورد دار شد !!


چند روز پیش در یکی از روزهایی که دمای 25 درجه ای هوا در مقابل گرمای به تصویر کشیدن یکی دیگر از شگفتیهای دنیای خودرو رنگ باخته بود ، نمایندگان کتاب رکوردهای گینس و نمایندگان آژانس بازرسی TUV در پیست اختصاصی فولکس واگن در نزدیکی شهر ولفسبورگ آلمان جمع شدند تا این رویداد مهم را در تاریخ ثبت کنند . بوگاتی با نسخه 2011 ویرون هم اعتبار از دست رفته اش را یافت و هم ثابت کرد که رکورد سریع ترین خودروی تولیدی جهان تنها برازنده ی این غول گرانقیمت است . . .ویرون باز هم رکورد دار شد
روز شنبه ساعت 14 بعدظهر – در این یک ساعت که تست سرعت انجام می گیرد ، هیچ کس جز راننده حق لمس کردن خودرو را ندارد ، حتی مدیر کمپانی ! مهندسان بعد از مدت ها تلاش بی وقفه بوگاتی مشکی نارنجی را آماده به چالش کشیدن قوانین فیزیکی می کنند ! فشار باد تایرها اندازه گیری می شود ، درجه حرارت آسفالت و خودرو در صفحه ی دماسنج مخصوص نقش می بندد و تسمه ها و اتصالات محکم می شوند .


و حالا پیر هانری دست کش و کلاه خود را بر می داد و آماده خلق کردن پراسترس ترین و خاطره انگیزین لحظه ی زندگیش می شود . استارت زده می شود و ریتم سوپاپ ها در ارکست سمفونیک موتور 16 سیلندر ویرون طنین انداز می شود .پیست در چند مرحله از شمال به جنوب و جنوب به شمال طی می شود و ویرون همچون جنگنده ای قوی هیکل ، سکوت منطقه را در اوج صدای مخوفش می شکند . دور موتور بالا می رود و عقربه ی سرعت سنج به اوج خود رسیده است .مدت رکورد گیری به پایان می رسد و حتی سازندگان نیز مات و مبهوت ارقام ثبت شده هستند . 434 کیومتر در مسیر رفت ، 427 کیلومتر در مسیر برگشت و در آخر نیز میانگین و شتاب نهایی 431 کیلومتر بر ساعت مهر تاییدی است بر ابر چهار چرخی که همگان آن را به عنوان سریعترین خودروی تولیدی جهان می شناسند . هرچند که با مشاهده چهار اینتر کولر و توربو شارژهای عظیم الجسه ، این واقعیت برایتان قابل درک می شود اما برای خیلی ها هنوز این رکورد گیری و ارقام به بدست آمده قابل باور نیست ، ولی وقتی کتاب رکورد های گینس بر ثبت و صحت آن واقف است ، پس دیگر جای هیچ شکی نیست که بوگاتی باز هم شگفتی آفرید .و اما بیوگرافی این هیولای خوش رنگ و لعاب !

بوگاتی پس از معرفی چند نسخه از ویرون ، بالاخره توانست با ارائه این مدل که فعلا با نام ابتدایی Bugatti Veyron Super Sport شناخته می شود ، جایگاه اول پرسرعترین خودروی تولیدی جهان را از SSC AERO TT پس بگیرد . هرچند که آئرو تی تی فقط ۴۱۱ کیلومتر رکورد را به ثبت رسانده بود اما سازندگان این سری از بوگاتی با ارتقاء ۲۰ واحدی ، جایگاه امنی برای خود ساخته اند به امید اینکه همچون ۴۰۷ کیلومتر نسخه اول ویرون به سرعت مغلوب و قابل دسترس برای رقبا نشوند .

طراحی بی نقص ویرون کاملا آشنا است . در این نمونه تغییرات و بهینه سازی هایی صورت گرفته است که در تصاویر قابل مشاهده می باشند ، از جمله طرح جدید لوله اگزوزهای دوبل عقب ، درب موتور ، سپرها ، هواکش های مخصوص و یکپارچه روی سقف ، تجدید نظر در طراحی اسپویلر و قوس گلگیرها و ترکیب رنگ فوق العاده زیبا و پر حرارت که فقط و فقط مختص این خودرو هستند . بدنه این خودرو تماما از کامپوزیت فیبرکربن ساخته شده است تا علاوه بر کاهش وزن ، استحکام را نیز بالا ببرد . شاسی و دیگر متعلقات نیز از نو طراحی و ساخته شده اند تا با قابلیت های نسل تازه ی وبرون هماهنگی داشته باشند . سیستم تعلیق آنقدر خوب از کار در آمده اند که شتاب جانبی در سر پیچ ها را به 4/1 جی رسانده است ! این یعنی دینامیکی فوق العاده بالا و ظرافت در نقطه به نقطه قطعات . از موتور پیشرفته این رکورد شکن اطلاعات دقیقی منتشر نشده است ، اما دانستن قدرت 1200 اسب بخار و گشتاور 1500 نیوتن متر ، رویای ۸ لیتری ما را تکمیل می کند ! البته خیلی هم خوشحال نباشید چون سازنده در مدلهایی که از پاییز امسال به بازار عرضه می کند ، سرعت نهایی را در عدد 415 محدود کرده است تا مبادا آسیبی به لاستیک های گرانقیمت ویرون برسد ! از این مدل استثنایی فقط 35 دستگاه با قیمت 1,950,000 یورو و در رنگهای سفید نارنجی و مشکی نارنجی به فروش می رسد .
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ کم خونی در ماهی ها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ نیوکاسل در پرندگان
◄ علل و درمان کمبود کلسیم در پرندگان
◄ بیماری های چشم در پرندگان خانگی
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ جوش در سگ ها
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در سگ ها
◄ هیپرپلازی و پرولاپس واژن در سگ ها
◄ التهاب لثه در سگ ها
◄ درمان خون در ادرار سگ
◄ هیپرگلیسمی در سگ ها
◄ انفارکتوس میوکارد در سگ ها
◄ کم خونی در سگ ها (متهموگلوبینمی)
◄ درمان آنافیلاکسی در سگ ها
◄ مسمومیت با آرسنیک در سگ ها
◄ پروستات در سگ ها از علائم تا روش های درمان آن
◄ پلی سیتمی ورا
◄ تشخیص و درمان ناشنوایی در سگ ها
◄ از بین بردن کک بدن سگ و گربه به روش های طبیعی و خانگی
◄ بیماری لایم در سگ ها ؛
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در گربه ها از علل تا روش های درمان
◄ تشخیص و درمان ناباروری در سگ های ماده
◄ آب مروارید در سگ ها
◄ ناباروری در سگ های نر
◄ سرطان لنفوسیتی مزمن در سگ ها
◄ چند راه طبیعی برای درمان اسهال در سگ ها
بعدی 1 قبلی