نورالله مرادی با اعلام این خبر به سبزپرس گفت: یازدهمین نمایشگاه محیط زیست در تیرماه سال 1390 و در ادامه 10 نمایشگاه پیشین، با حضور شرکت‌کنندگان ایرانی و خارجی، سازمان‌های دولتی، نهادهای مردمی و شرکت‌های خصوصی برگزار خواهد شد.


او ادامه داد: طبق هماهنگی‌های صورت گرفته، این نمایشگاه نیز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا خواهد شد و تلاش داریم امسال از نظر موضوعات ارائه شده و همچنین تعداد شرکت کنندگان، نمایشگاه به نسبت سال‌های گذشته توسعه چشمگیری داشته باشد.


به گفته مرادی، هنوز ثبت‌نام از متقاضیان برای شرکت در نمایشگاه آغاز نشده و نحوه و زمان ثبت‌نام برای اختصاص غرفه، متعاقباً توسط سازمان حفاظت محیط زیست اعلام می‌شود.


دبیر یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست از تمامی شرکت‌های دولتی و خصوصی، سازمان‌های مردمی، نهادهای علمی و فرهنگی، پژوهشگران، متخصصان و فعالان حوزه‌های مرتبط با محیط زیست دعوت کرد تا در این نمایشگاه دستاوردها و تلاش‌های خود را ارائه کنند.

تا کنون 10 نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست در تهران برگزار شده که فراز و نشیب‌هایی را داشته است.

با رجوع به آمارهای ارائه شده توسط مجریان برگزاری این نمایشگاه، پر مخاطب ترین نمایشگاه‌های محیط زیست به دوره‌های دوم تا ششم (سال‌های 1380 تا 1384) باز می‌گردد.