پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29010    |     صفحه 1 از 1612
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

لذت و هيجان رانندگي با خودروهاي كروكي


نسل جديد Chrysler 200 Convertible در راه است


خودروهاي باسقف متحرك يا به اصطلاح كروكي همواره براي علاقه‌مندان به خودرو از جذابيت‌هاي خاصي برخوردار بوده‌اند. در دهه‌هاي 60 و 70 ميلادي بسياري از شركت‌هاي خودروسازي به توليد اين دسته از خودروها روي آورده بودند، چون مي‌دانستند در بازار جهاني براي اين نوع خودروها كم طرفداري وجود ندارد.اين نگرش در عصر حاضر نيز بخوبي ديده مي‌شود. شركت كرايسلر از جمله برندهاي خودروسازي بوده كه به طراحي و توليد اين دسته از خودروها توجه زيادي داشته است و اخيرا نيز با ارائه نسخه جديد و به روز شده Chrysler 200 Convertible توجهات را به خود جلب كرده است.
طراحان شركت كرايسلر در توصيف اين محصول جديد مدعي شده‌اند كه
Chrysler 200 Convertible نتيجه تلفيق نوعي نگرش مبتني بر توجه به لذت و تفريح هنگام رانندگي و نوآوري و خلاقيت است. آنها مي‌گويند تلاش كرده‌اند نه تنها راننده و ساير سرنشينان زماني كه در اين خودرو قرار مي‌گيرند فرصت و امكان كافي براي لذت بردن از محيط اطراف و همچنين رانندگي را داشته باشند بلكه توجه خاصي نيز به امنيت خودرو و حفظ سلامت سرنشينان آن داشته‌اند. كرايسلر پيشنهاد مي‌كند Chrysler 200 Convertible توصيه مناسبي براي آن دسته از علاقه‌مندان به خودرويي است كه به دنبال يك كوپه هيجان‌انگيز و در عين حال آزادي بيشتر در خودرو براي بهتر نفس كشيدن هستند.


نسل اول


Chrysler 200 Convertible پيش از اين ارائه شده بود اما كرايسلر از چند ماه پيش بر آن شده است تا نسل جديد و نسبتا متفاوتي از آن را ارائه كند كه در آن بسياري از كمي و كاستي‌هاي نسل اول برطرف شده باشد. Chrysler 200 Convertible جديد كه براي توليد و فروش در سال 2011 طراحي و بازمهندسي شده است از حيث رعايت استانداردهاي لازم براي يك خودروي با سقف متحرك، نمره خوبي مي‌گيرد و اين درحالي است كه فضاي كافي براي نشستن 4 سرنشين بزرگسال نيز وجود دارد. يكي از تفاوت‌هاي اصلي نسخه جديد Chrysler 200 Convertible با نسل اول آن استفاده از فناوري چراغ‌هاي LED در آن است. البته اين رويه‌اي است كه اين روزها در تمامي خودروهاي به روز توليد شده در جهان ديده مي‌شود. چراغ‌هاي مه شكن خودرو نيز به روز شده و در عين حال از پيشرفته‌ترين چراغ‌هاي پروژكتوري نيز در آن استفاده شده است.

تركيب اين چراغ‌ها براي آن دسته از علاقه‌مندان به رانندگي كه دوست دارند با سرعت نزديك به 200 كيلومتر بر ساعت آن هم در شب به رانندگي ادامه دهند و در عين حال از وزش جريان شديد هوا در ميان موهايشان لذت ببرند يك نياز غيرقابل انكار آن است كه امنيت خودرو و سرنشينان آن را بخصوص در زماني كه به ساير خودروها و عابران پياده نزديك مي‌شوند افزايش مي‌دهد.


مهندسان اين پروژه در شركت كرايسلر پس از ماه‌ها بررسي به اين نتيجه رسيده‌اند كه بهتر است نسل جديد
Chrysler 200 Convertible در قسمت جلو 12 ميلي‌متر و در قسمت عقب 6 ميلي‌متر پايين‌تر بيايد. اين تصميم پس از بررسي انواع شبيه‌سازي‌هاي رايانه‌اي اتخاذ شده است. اين شبيه سازي‌ها با استفاده از نرم‌افزاهاي مخصوصي انجام شده است. مهندسان كرايسلر بر اين باورند كه با اين ابتكار عمل، بر پايداري خودرو آن هم در سرعت‌هاي بالا افزوده مي‌شود. موتور اين خودرو يك موتور 6 سيلندر Pentastar است كه 6‌/‌3 ليتر گنجايش دارد. با استفاده از اين موتور جاي چندان تعجبي ندارد كه خودرو توان چشمگير 283 اسب بخار داشته باشد. گرچه در نسل اول اين خودرو درخصوص مصرف بهينه سوخت در آن نيز تلاش زيادي شده بود اما در Chrysler 200 Convertible نيز روي اين نكته باز هم انگشت گذاشته شده است. مصرف اين خودرو در موارد درون شهري 8 كيلومتر طي مسافت به ازاي مصرف هر ليتر سوخت و در موارد برون شهري نيز استفاده از بزرگراه‌ها و اتوبان‌ها به 12 كيلومتر به ازاي مصرف هر ليتر سوخت است. به عقيده كارشناسان اين يك ركورد اميدواركننده در دنيايي است كه به طراحي و توليد خودروهاي كم مصرف توجه جدي مي‌شود. در حقيقت كرايسلر باز هم توانسته است از اين نظر جايگاه ارتقا يافته خود را در رقابت با ساير برندهاي خودروساز حفظ كند.زماني كه صحبت از دكوراسيون داخلي خودروها مي‌شود، نام‌هايي همچون كرايسلر و فورد از جمله نخستين برندهايي هستند كه به ذهن خطور مي‌كنند. در حقيقت در شركت كرايسلر دپارتمان بزرگ و مخصوصي براي بررسي انواع آپشن‌هاي متنوع درون خودرو وجود دارد كه روي تمامي موارد حتي شكل دستگيره‌هاي داخلي و ريخت و قيافه شاسي‌ها و همچنين نوع چرمي كه قرار است براي صندلي‌ها به كار گرفته شود، تحقيق و بررسي مي‌شود.

درخصوص
Chrysler 200 Convertible نيز تمامي اين توجهات به كار گرفته شده است. در اين خودرو از چرم جديد و مرغوب‌تري نسبت به نسخه اول آن استفاده شده است. همچنين تلاش شده تا برخلاف برخي شركت‌هاي خودروساز كه در ارائه مدل‌هاي به روز شده خودروهاي قبلي خود تنها تغييرات اندك و ظاهري در بخش داخلي خودرو اعمال مي‌كنند، تا حدود 90 درصد تغييرات عمده در بخش‌هاي مختلف دكوراسيون داخلي اين خودرو ايجاد شود. مديران ارشد كرايسلر بر اين باورند كه با اين ابتكار عمل حتي آن دسته از مشتريان قديمي كه به اندازه كافي از رانندگي با نسل اول Chrysler 200 Convertible لذت برده‌اند باز هم براي سوار شدن به نسل جديد آن ترغيب شوند كه البته در اين صورت بايد پول قابل توجهي براي خريد اين خودرو بپردازند!راننده و سرنشيناني كه در اين خودرو قرار مي‌گيرند، خود را با يك امپراتوري بزرگ صوتي و تصويري مواجه مي‌بينند كه ممكن است برخي از آنها اين پرسش را مطرح كنند كه اين همه براي چه؟! سيستم فرمان صوتي، راديوي ماهواره‌اي و سيستم‌هاي صوتي پيشرفته
HDD 30 گيگابايتي بخش چشمگيري از اين مجموعه به شمار مي‌آيند. بدون شك طراحان كرايسلر با توجه به نوع كاربري كه از اين خودرو صورت خواهد گرفت، يعني استفاده در جاده‌هاي كوهستاني و جنگلي بخوبي به اين نكته واقف بوده‌اند كه مي‌توان با استفاده از موسيقي لذت رانندگي را در چنين محيطي دو چندان كرد.


به عقيده كارشناسان خودروي شركت كرايسلر با ارائه نسل جديد
Chrysler 200 Convertible به موفقيت بزرگي دسته يافته است. بزرگ بودن اين موفقيت از اين نظر مطرح مي‌شود چون اين شركت و مهندسان آن خودروي نسل اولي را بازمهندسي كرده‌اند كه اين خود در جاودانه شدن آن و گرايش بيشتر مشتريان به خريد چنين محصولي نقش بسزايي خواهد داشت.


Chrysler 200 Convertible
در يك نگاه


سيستم فرمان صوتي، راديوي ماهواره‌اي و سيستم‌هاي صوتي پيشرفته
HDD 30 گيگابايتي بخش چشمگيري از اين مجموعه به شمار مي‌آيند.
در اين خودرو از چرم جديد و مرغوب‌تري نسبت به نسخه اول آن استفاده شده است و تا حدود 90 درصد تغييرات عمده داخلي ايجاد
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
◄ حیوانات ساخته روزنامه
◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
◄ حیوانات با طرح جنگل
◄ حیوانات وقتی روی شال گردن میایند
◄ حیوانات ساخته شده با سیم
◄ دوست داری در این ظرف ها غذا بخوری
◄ بادکنک هایی با طرح حیوانات
◄ طرحی جالب برای میز حلوی صندلی
◄ حیوانات شیشه ای
◄ حیوانات مد رو ز
◄ جای کیسه ای با طرح حیوانات
◄ اگر حیوانات یوگار کار میشدند
◄ ترکیب حیوانات و میوه ها
◄ طرح ها کلدان با ایده از حیوانات
◄ حیواناتی با براده های چوب
◄ Animal X-Rays
◄ حیوانات ساخته شده با گل
◄ سلفی حیوانات
◄ ماسک هایی با طرح حیواتات
◄ انگشتر با طرح حیوانات
◄ حیوانات در لباس انسان ها
◄ اگر گربه ها در قالب هنر بودند
◄ حمایت از حیوانات در قالب تبلیغات
◄ ایده های خلاف با موضوعیت حیوانات 2
◄ باغ وحش شب ها باز است
◄ ایده های خلاق برای تبلیغات با موضوع حیوانات
بعدی 1 قبلی