پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • 10 علامت خطرناک در سگ ها ◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
    هنگامی که سگی را به‌عنوان عضوی از خانواده خود می‌پذیرید، باید برای سلامت، آسایش و امنیت او تمام تلاش خود را بکنید. علاوه بر واکسیناسیون و معاینات دوره‌ای موارد دیگری نیز هستند که باید به آنها توجه کنید. پیش ازینکه سگ بسیار بیمار شده و حال وخیمی پیدا کند، باید باتوجه به نشانه‌هایی که از خود بروز می‌دهد متوجه مشکل شده و به دامپزشک مراجعه کنید. به این 10 علامت هشداردهنده توجه کنید و با دیدن آنها با دامپزشک مشورت نمایید:
 • استرس در سگ ها را کمتر کنید ◄ استرس در سگ ها را کمتر کنید
    درست همانطور که انسان ها از استرس رنج می برند، حیوانات خانگی نیز ممکن است با این عارضه دست به گریبان باشند. سیستم عصبی حیوان خانگی شما مستعد تنزل زیست محیطی و ارتباطی است، درست مثل شما. در واقع، وقوع استرس در سگ شایع تر از آن چیزی است که ممکن است تصور کنید. حتی بدتر از آن، استرس می تواند سلامت سگ را به خطر بیاندازد. سگ ها می توانند به دلایلی از جمله موارد زیر احساس استرس داشته باشند:
 • آمبیازیس در سگ ها ◄ آمبیازیس در سگ ها
    آمبیازیس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس عفونت انگلی است که توسط یک ارگانیزم سلولی شناخته شده به نام آمیب ایجاد می شود. این عفونت می تواند بر روی بدن انسان ها، سگ ها و گربه ها تاثیر بگذارد. این بیماری بیشتر در مناطق گرمسیری دیده می شود و در آمریکای شمالی بیشتر شیوع دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت بیشتر در مورد نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • مقابله و درمان خارش پوست سگ ◄ مقابله و درمان خارش پوست سگ
    اگر سگ تان خارش پوستی دارد، این نشانه خوبی نیست. در واقع، خارش پوست، یکی از دلایلی است که موجب می شود صاحبان حیوانات خانگی آن ها را نزد دامپزشک ببرند. به عقیده عموم مردم، خارش دائمی پوست سگ نشانه از وجود کک در بدن حیوان است. اما علل دیگری برای این خارش وجود دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد روش های خانگی برای مقابله و درمان خارش پوست سگ صحبت می کنیم.
 • 10 حسی که سگ ها می فهمند ◄ 10 حسی که سگ ها می فهمند
    احساس سگ ها درباره انسان چیست؟ آنها چه چیزهایی را از رفتار شما احساس می کنند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که سگ ها موارد بسیاری، از احوالات شما را حس می کنند. اگر از دوست داران حیوانات خانگی هستید؛ این مطلب جالب پیام سلامت را از دست ندهید.
 • ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها ◄ ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها
    بیمار شدن سگ ها، درست مثل انسان ها، بخشی از واقعیت زندگی است. دیدن یک سگ بیمار برای دوستداران حیوانات و صاحب سگ آزاردهنده و دلخراش است. در این مطلب پیام سلامت به بازگویی ده نشانه بیمار شدن سگ ها اشاره می کنیم.
 • خواص سرکه سیب برای سگ ها ◄ خواص سرکه سیب برای سگ ها
    خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان در طول دهه گذشته، محصولی که توانسته است جایگاه ویژه ای بین اقشار مختلف جامعه پیدا کند سرکه سیب است. این نوع سرکه خواص بیشماری برای بدن دارد. البته خواص سرکه سیب فقط مخصوص انسان نیست. حتی سگ ها نیز می توانند از خواص این ماده شگفت انگیز بهره مند شوند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان صحبت می کنیم.
 • التهاب چشم در سگ ها ◄ التهاب چشم در سگ ها
    ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان وجود التهاب در چشم حیوانات خانگی مانند سگ ها، باعث قرمزی چشم می شود. این التهاب ممکن است به علل مختلفی، از جمله خونریزی بیش از حد در پلک ها یا پارگی عروق خونی در چشم رخ دهد. این اتفاق زمانی می افتد که عروق در واکنش به عوامل خارجی یا داخلی دچار التهاب یا تجمع خون می شوند. در ادامه این مقاله مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد علل، نشانه ها و روش های درمان التهاب چشم در سگ ها صحبت کنیم. شرایطی که در این مقاله پزشکی توصیف می شود، می تواند هم بر روی سگ ها و هم بر روی گربه ها تاثیر بگذارد.
 • پنوموتوراکس در سگ ها ◄ پنوموتوراکس در سگ ها
    پنوموتوراکس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان پنوموتوراکس واژه پزشکی برای توصیف انباشت هوا در فضایی پلور (ناحیه بین دیواره قفسه سینه و ریه) است. این بیماری به ۴ دسته تروماتیک، خود به خودی، بسته و یا باز تقسیم می شود. هم سگ ها و هم گربه ها حساس به پنوموتوراکس هستند. اعتقاد بر این است که سگ های بزرگ و کثیف مانند سگ های هندی، بیشتر به پنوموتوراکس خود به خودی حساس هستند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، علل و روش های درمان پنوموتوراکس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • کمپیلوباکتریوز در سگ ها ◄ کمپیلوباکتریوز در سگ ها
    اگر اهل نگهداری از حیوانات خانگی هستید و سگ در خانه نگه می دارید، حتما ادامه این مطلب مجله پیام سلامت را با موضوع معرفی نشانه ها، علل و درمان عفونت باکتریایی کمپیلوباکتریوز در سگ ها بخوانید. کمپیلوباکتریوز عفونت باکتریایی شایع در توله سگ های جوان تر از شش ماه است. باکتری که باعث بیماری می شود حتی در روده (دستگاه گوارش) سگ های سالم و دیگر پستانداران نیز یافت می شود. حدود ۴۹ درصد از سگ ها، کمپیلوباکتریوز را در بدن دارند و حمل می کنند. این حیوانات قادرند که بیماری را از طریق مدفوع خود، در معرض تماس با دیگر حیوانات قرار داده و آن ها را آلوده کنند.
 • imha در سگ ها ◄ imha در سگ ها
    کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها از علائم تا روش های درمان سیستم ایمنی بدن یک سگ، از مجموعه سلول های اختصاصی، پروتئین، بافت ها و اندام ها تشکیل شده که همه آنها یک سیستم دفاعی جامع علیه انواع عفونت ها، از جمله عفونت های باکتریایی، قارچی، انگلی و ویروسی هستند. آنتی بادی ها پروتئین هایی هستند که توسط سلول های خاصی در سیستم ایمنی ترشح می شوند. این مواد به مواد خارجی که به عنوان آنتی ژن شناخته می شوند، متصل شده و آن ها را دفع می کنند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها صحبت کنیم.
 • مسمومیت در سگ ها ◄ مسمومیت در سگ ها
    مسمومیت با شکلات در سگ ها ؛ علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان سگ ها برای خوردن چیزهایی که برایشان مضر است گاها حریص هستند. این قانون به خصوص در مورد توله سگ ها صادق است. همچنین، سگ ها حس بوی خوبی دارند، و برایشان پیدا کردن چیزهایی که پنهان می کنید مثل شکلات، مانند آب خوردن است. اما شکلات می تواند یک ترکیب خطرناک با قابلیت ایجاد مسمومیت باشد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان مسمومیت با شکلات در سگ ها صحبت می کنیم.
 • ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ ◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
   
 • حیوانات ساخته روزنامه ◄ حیوانات ساخته روزنامه
   
 • هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک ◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
   
 • ماسک های کله گنده با طرح گربه ◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
   
 • باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ ◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
   
 • حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه ◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
    تهوع صبح حیوانات بعد از شب
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29022    |     صفحه 1 از 1613
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

پیش‌بینی درآمد میلیاردی مازندرانی‌ها از اجاره ویلا

اکونیوز: مجری طرح ملی ساماندهی ویلا و مراکز اقامتی استیجاری گفت: پیش‌بینی می‌شود ویلا و مراکز اقامتی استیجاری مازندران تا پایان تعطیلات 100 میلیارد ریال درآمدزایی داشته باشند.

"هوشنگ مرادی " امروز در حاشیه بازدید از ستاد تسهیلات سفر استان مازندران در جمع خبرنگاران افزود: در ایام نوروز بیش از 30 هزار واحد اقامتی استیجاری آماده خدمات به گردشگران در استان مازندران است.

وی تصریح کرد: در سه روز اول تعطیلات نوروزی بیش از 3 هزار و 500 نفر از مسافران نوروزی در ویلا و مراکز اقامتی استیجاری مازندران اقامت کردند.

مجری طرح ملی ساماندهی ویلا و مراکز اقامتی استیجاری کشور اظهار داشت: 55 کیوسک اطلاع‌رسانی، چهار پایگاه ورودی، 15 چادر سیار اطلاع‌رسانی و 520 نفر به‌ عنوان راهنمای گردشگران و اسکان مسافر که آموزش‌های کوتاه‌مدت و صلاحیت‌های لازم از آنان اخذ شده است به گردشگران نوروزی خدمات ارائه می‌کنند.

وی با بیان اینکه 3 هزار فر‌د تابلو به ‌دست وجود دارد که هنوز ساماندهی نشده‌اند، بیان داشت: میزان اقامت در ویلاهای استیجاری به ‌طور میانگین سه شبانه‌روز بوده است.

مرادی آمار رزرواسیون روزانه از ساری تا رامسر را‌ 8 هزار نفر اعلام کرد و گفت: در حال حاضر ویلای استیجاری در منطقه غرب مازندران وجود ندارد.

وی خاطرنشان کرد: در سه روز اول تعطیلات نوروزی بیش از 100 هزار نفر در ویلاهای استیجاری اقامت کردند که با متوسط 150 هزار ریال اجاره بهای هر ویلا و سایر مراکز اقامتی اجاره، 15میلیارد ریال درآمدزایی برای مازندران داشته است.

مرادی تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود تا پایان تعطیلات 100 میلیارد ریال درآمدزایی داشته باشد که فقط بابت اقامت در ویلا و مراکز اقامتی استیجاری بوده است.

وی با اشاره به اینکه کیوسک‌های اطلاع‌رسانی کار رزرو هتل، تهیه بلیط تله کابین، هواپیما، توزیع بروشور، نقشه راه‌‌ها و مراکز رفاهی و گردشگری را بر عهده دارند، گفت: برای جمع‌آوری و ساماندهی تابلو به‌ دست‌ها و جانمایی کیوسک‌های اطلاع‌رسانی، نیاز به حمایت نیروی انتظامی و شهرداری‌ها داریم که سبب رشد اقتصادی و رشد فرهنگی منطقه می‌شود.

مرادی گفت: هر چه‌قدر اطلاع‌رسانی بیشتر باشد استفاده مهمانان از ظرفیت‌های گردشگری بیشتر خواهد بود و سبب رونق اقتصادی می‌شود.

وی با بیان اینکه دولت برای اشتغال هر فرد 250 میلیون ریال هزینه می‌کند، اظهار داشت: هر کیوسک اطلاع‌رسانی که برای استقرار آن هزینه‌ای بالغ بر 50 میلیون ریال دارد، برای پنج نفر اشتغال مستقیم و 10 نفر اشتغال غیرمستقیم ایجاد می‌کند.

مجری طرح ملی ساماندهی ویلا و مراکز اقامتی استیجاری کشور گفت: یکی از دلایل اصلی طرح کیوسک‌های اطلاع‌رسانی، ایجاد یک ساز و کار مناسب برای ارائه خدمات بهتر به گردشگران است.

وی ادامه داد: کیوسک‌های اطلاع‌رسانی حلقه اتصال مسافر و ویلا و مراکز اقامتی استیجاری کشور بوده و با راه‌اندازی این کیوسک‌ها کل مشخصات ویلا و مراکز اقامتی استیجاری را داریم و امکان نظارت بر فعالیت‌های این مراکز سهل‌الوصول خواهد بود.
مرادی گفت: جامعه هتلداران ارتباط خود را با کیوسک‌های اطلاع‌رسانی بیشتر کنند تا این کیوسک‌ها بتوانند در راهنمایی گردشگران به هتل‌ها بهتر اطلاع‌رسانی کنند.

وی با بیان اینکه باید به ذائقه مسافران هم احترام گذاشت، یادآور شد: مسافران واحدهایی را انتخاب می‌کنند که دارای استاندارهای لازم برای اقامت باشند.

مرادی با اشاره به اینکه هتل‌ها نرخ خدمات را مناسب و بهتر کنند، گفت: توریست خارجی را به دلیل خدمات بهتر و نظارت بیشتر به هیچ وجه نباید در ویلا و مراکز اقامتی استیجاری اسکان داد.

وی افزود: کیوسک‌های اطلاع‌رسانی آمادگی دارند تا بروشور، سی‌دی و کتابچه راهنمای هتل‌ها را به‌ طور رایگان توزیع کنند و گردشگران را در صورت تمایل به هتل‌ها معرفی کنند.

مرادی بیان کرد: با سیاست‌گذاری و نرخ‌گذاری ویلا و مراکز اقامتی استیجاری، چادرخوابی در مازندران کمتر شده است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون بیشتر از 100 میلیون تومان هزینه کرده‌ایم ولی فایده‌ای نبرده‌ایم، اظهار کرد: روزهای تعطیلات ایران در تقویم گردشگری کشورهای همسایه قرار دارد و بیشترین بهره‌مندی را این کشورها می‌برند.

مرادی گفت: 65 درصد گردشگران را خانم‌ها تشکیل می‌دهند که عامل تحریک سفرها هستند.

وی افزود: در حوزه گردشگری باید از حالت سنتی خارج شویم و بیشتر باید به فکر گردشگر خارجی باشیم که برای کشور ارزآوری دارد.

مرادی با بیان اینکه باید یک پذیرشگر خوب تربیت کنیم که در شأن مردم مازندران باشد، خاطرنشان کرد: باید یک قانون الزام‌آور برای ساماندهی تابلو به‌ دست‌ها تدوین شود چرا که ساماندهی تابلو به ‌دست‌ها سطح اشتغال را بالا می‌برد.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ کم خونی در ماهی ها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ نیوکاسل در پرندگان
◄ علل و درمان کمبود کلسیم در پرندگان
◄ بیماری های چشم در پرندگان خانگی
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ جوش در سگ ها
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در سگ ها
◄ هیپرپلازی و پرولاپس واژن در سگ ها
◄ التهاب لثه در سگ ها
◄ درمان خون در ادرار سگ
◄ هیپرگلیسمی در سگ ها
◄ انفارکتوس میوکارد در سگ ها
◄ کم خونی در سگ ها (متهموگلوبینمی)
◄ درمان آنافیلاکسی در سگ ها
◄ مسمومیت با آرسنیک در سگ ها
◄ پروستات در سگ ها از علائم تا روش های درمان آن
◄ پلی سیتمی ورا
◄ تشخیص و درمان ناشنوایی در سگ ها
◄ از بین بردن کک بدن سگ و گربه به روش های طبیعی و خانگی
◄ بیماری لایم در سگ ها ؛
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در گربه ها از علل تا روش های درمان
◄ تشخیص و درمان ناباروری در سگ های ماده
◄ آب مروارید در سگ ها
◄ ناباروری در سگ های نر
◄ سرطان لنفوسیتی مزمن در سگ ها
◄ چند راه طبیعی برای درمان اسهال در سگ ها
بعدی 1 قبلی