پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29010    |     صفحه 1 از 1612
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

فال امروز یکشنبه ۸ خرداد ۹۰

 


فروردین

در حالیكه امروز را به شكل انسانی آرام شروع كرده و مثل آدمی شجاع به پایان می رسانید، در این روز شخصیت دوگانه ای خواهید داشت و وقتی كه ماه وارد برج حساس حمل می شود و درحالیكه طبیعت مبارزه جوی تان را به یاد شما می آورد، در نیمه روز فورانی از انرژی در شما به وجود می آورد.

شما تصمیم گرفته اید كه به زودی به معنویات نزدیكتر بشوید و عقایدتان را به دیگران تحمیل نكنید.

حالت خونسردانه شما تا مدتها ادامه دارد؛ وقتی شما همین الان تصمیم می گیرید كه برنامه هایتان را اجرا كنید، حداقل با آگاهی و مهربانی این كار را انجام دهید.


اردیبهشت

نگران بودن در مورد كمبودها و چیزهایی كه ندارید برای شما اتلاف انرژی به همراه دارد اما امروز شاید شما قادر نباشید كه به راحتی صداهایی كه در مغزتان پیچیده را خاموش كنید.

تشخیص دادن چگونگی شرایطتان در حال حاضر با گذشته متفاوت است، درحالیكه برانگیخته شدن ترس های شما كمك می كند كه فراتر از این موضوع و رو به پیشرفت حركت كنید.


خرداد

اگر امروز شخصی با یك ایده جالب به سمت شما می آید، قبل از اینكه به خوبی آن را بررسی كنید، با دید منفی ذهنتان را كاملاً به روی این ایده نبندید.

حتی اگر نمی خواهید زمانتان را برای دنبال كردن فكرهای جدید تلف كنید، شما می توانید سهواً به هر پروژه خیلی پر سر و صدا جواب رد بدهید فقط به این دلیل كه اخیراً درگیر یك نقشه عظیم شده اید.

اگر شما بی طرف باشید و فكر بازی نیز داشته باشید، می توانید از استعدادهایتان درست استفاده كنید.


تیر

نگهداشتن افكارتان پیش خود از درمیان گذاشتن آنها با دیگران مطمئن تر است اما این كناره گیری كه شما میتوانید خودتان را از آن خارج كنید، شاید لازم نباشد.

اینكه شما چگونه فكر می كنید مشكل واقعیتان نیست، بلكه مشكل در چگونگی ارتباط برقرار كردنتان می باشد ؛ سعی نكنید شخص دیگری را وادار سازید كه در قبال آرزوهای شما و حل كردن مسائل پیچیده تان احساس مسئولیت كند.

دیگران نمی توانند مشكل شما را حل كنند، اما آنها می توانند به حرفهای شما گوش داده و در مراحل مختلف كاریتان پشتیبان شما باشند.


مرداد

اكنون رفتار خوب شما شاید فقط روش تان برای پنهان كردن یك نگرانی رو به رشد باشد ؛ مادامی كه شما خنده بر لب دارید، دیگران شاید حتی متوجه نشوند كه شما زمان سختی را میگذرانید.

اكنون برای شما بهتر است كه احساساتتان را با دیگران در میان بگذارید، سپس پس از اینكه آنها آشكار شدند نتیجه ای منطقی بگیرید.


شهریور

شما امروز برای رفع كردن یك سوءتفاهم تلاش كرده و احساس مسئولیت میكنید اما به طریقی قصد و نیت شما می تواند اشتباه تعبیر شود.

حتی اگر شما فكر كنید كه خیلی واضح صحبت می كنید، دیگران ممكن است كه گفته های شما را اشتباه تفسیر كنند و هرچقدر هم كه بیشتر توضیح بدهید، بیشتر گرفتار خواهید شد ؛ سعی نكنید كه به سختی فعالیت هایتان را توجیه كنید ؛ اكنون ساكت بودن و كمتر حرف زدن مؤثرتر است.


مهر

امروز صبح شما به خوبی به تلاش هایتان افزوده اید، برای اینكه امروز بخت با شما یار است تا فعالیتهایتان را بیشتر كنید ؛ برنامه شما شاید یك برنامه خوب باشد، اما احتمال دارد كه بعد در طول روز با موانعی مواجه شوید.

اگر شما نتوانسته اید انتظاراتتان را برآورده كنید به خودتان سخت نگیرید ؛ برای تمام كردن آنچه كه امروز شروع كرده اید فردایی هم وجود دارد.


آبان

شما امروز حتی اگر معالجه نیز شده باشید، توانایی پرستاری كردن از یك زخم كهنه را دارید اما فقط در گذشته ماندن بهترین روش برای داشتن زندگی شاد نیست.

اكنون شما فرصتی برای تغییر كردن دارید و برای این كار لازم است كه بیشتر از یك بار به عقب برگردید ؛ اول باید یاد بگیرید كه چگونه میتوانید اشتباهات گذشته خودتان را ببخشید، پس از این كار شما خواهید توانست كه به جلو حركت كنید.آذر

اگر شما فكر كنید كه اشخاص دیگر میخواهند به شما زور بگویند، شاید نتوانید امروز خیلی صبور باشید.

حتی اگر شما نمی دانید كه دیگران تا الان چگونه بوده اند، باز هم شما میتوانید تفاوت بین واقعیت و دروغ را تشخیص بدهید ؛ به صدای درونتان پاسخ مثبت بدهید؛ مادامی كه شما در لحظه حال زندگی میكنید این صدا شما را اشتباه هدایت نخواهد كرد.


دی

امروز روز متفاوتی برای شما می باشد، پس هر پروژه ای كه رویش كار می كرده اید را تمام كنید تا برای دریافت پروژه های جدید آماده باشید.

امروز جرقه های شروع كار قبلاً روشن شده اند، اما سعی نكنید به منظور روشن نگهداشتن آتش آنها را كنترل كنید ؛ بهترین حركت برای شما اكنون این است كه به سمت برنامه های كاری شخصی تان رفته و تا جایی كه امكان دارد سریع حركت كنید.


بهمن

شما امروز میخواهید كه همه چیز را ساده بگیرید، پس شما می توانید موفقیت های قبلیتان را كامل كنید اما حتی اگر روزتان را با آرامش شروع كنید، شاید نتوانید آن گونه كه انتظار داشتید استراحت كنید.

در حالیكه شما با مسائل احساسی مربوط به گذشته تان دست به گریبان باشید، در این صورت شما بدترین دشمن خود خواهید بود ؛ اگر شما بتوانید به خاطرات بد با دیدی مثبت نگاه كنید، درحالیكه به خودتان این شانس را می دهید كه واقعاً از زندگیتان لذت ببرید، همچنین می توانید خود را از مسائل احساسی بی نتیجه رها سازید.


اسفند

به نظر می رسد كه شما زمان كافی برای انجام دادن كارهایتان ندارید، شاید شما مجبور شوید كه برخی از كارهای نیمه تمامتان را رها كنید تا بتوانید برنامه های بعدیتان را انجام دهید.

به خاطر پروژه های ناقصتان نگران نباشید؛ شما در هفته های آینده وقت كافی خواهید داشت تا دوباره به كارهای نیمه كاره تان بپردازید ؛ اكنون به كارهایی بپردازید كه میتوانید بدون اشتباه آنها را تمام كنید.


منبع : Falgoo.Net

 
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
◄ حیوانات ساخته روزنامه
◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
◄ حیوانات با طرح جنگل
◄ حیوانات وقتی روی شال گردن میایند
◄ حیوانات ساخته شده با سیم
◄ دوست داری در این ظرف ها غذا بخوری
◄ بادکنک هایی با طرح حیوانات
◄ طرحی جالب برای میز حلوی صندلی
◄ حیوانات شیشه ای
◄ حیوانات مد رو ز
◄ جای کیسه ای با طرح حیوانات
◄ اگر حیوانات یوگار کار میشدند
◄ ترکیب حیوانات و میوه ها
◄ طرح ها کلدان با ایده از حیوانات
◄ حیواناتی با براده های چوب
◄ Animal X-Rays
◄ حیوانات ساخته شده با گل
◄ سلفی حیوانات
◄ ماسک هایی با طرح حیواتات
◄ انگشتر با طرح حیوانات
◄ حیوانات در لباس انسان ها
◄ اگر گربه ها در قالب هنر بودند
◄ حمایت از حیوانات در قالب تبلیغات
◄ ایده های خلاف با موضوعیت حیوانات 2
◄ باغ وحش شب ها باز است
◄ ایده های خلاق برای تبلیغات با موضوع حیوانات
بعدی 1 قبلی