پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • 10 علامت خطرناک در سگ ها ◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
    هنگامی که سگی را به‌عنوان عضوی از خانواده خود می‌پذیرید، باید برای سلامت، آسایش و امنیت او تمام تلاش خود را بکنید. علاوه بر واکسیناسیون و معاینات دوره‌ای موارد دیگری نیز هستند که باید به آنها توجه کنید. پیش ازینکه سگ بسیار بیمار شده و حال وخیمی پیدا کند، باید باتوجه به نشانه‌هایی که از خود بروز می‌دهد متوجه مشکل شده و به دامپزشک مراجعه کنید. به این 10 علامت هشداردهنده توجه کنید و با دیدن آنها با دامپزشک مشورت نمایید:
 • استرس در سگ ها را کمتر کنید ◄ استرس در سگ ها را کمتر کنید
    درست همانطور که انسان ها از استرس رنج می برند، حیوانات خانگی نیز ممکن است با این عارضه دست به گریبان باشند. سیستم عصبی حیوان خانگی شما مستعد تنزل زیست محیطی و ارتباطی است، درست مثل شما. در واقع، وقوع استرس در سگ شایع تر از آن چیزی است که ممکن است تصور کنید. حتی بدتر از آن، استرس می تواند سلامت سگ را به خطر بیاندازد. سگ ها می توانند به دلایلی از جمله موارد زیر احساس استرس داشته باشند:
 • آمبیازیس در سگ ها ◄ آمبیازیس در سگ ها
    آمبیازیس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس عفونت انگلی است که توسط یک ارگانیزم سلولی شناخته شده به نام آمیب ایجاد می شود. این عفونت می تواند بر روی بدن انسان ها، سگ ها و گربه ها تاثیر بگذارد. این بیماری بیشتر در مناطق گرمسیری دیده می شود و در آمریکای شمالی بیشتر شیوع دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت بیشتر در مورد نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • مقابله و درمان خارش پوست سگ ◄ مقابله و درمان خارش پوست سگ
    اگر سگ تان خارش پوستی دارد، این نشانه خوبی نیست. در واقع، خارش پوست، یکی از دلایلی است که موجب می شود صاحبان حیوانات خانگی آن ها را نزد دامپزشک ببرند. به عقیده عموم مردم، خارش دائمی پوست سگ نشانه از وجود کک در بدن حیوان است. اما علل دیگری برای این خارش وجود دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد روش های خانگی برای مقابله و درمان خارش پوست سگ صحبت می کنیم.
 • 10 حسی که سگ ها می فهمند ◄ 10 حسی که سگ ها می فهمند
    احساس سگ ها درباره انسان چیست؟ آنها چه چیزهایی را از رفتار شما احساس می کنند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که سگ ها موارد بسیاری، از احوالات شما را حس می کنند. اگر از دوست داران حیوانات خانگی هستید؛ این مطلب جالب پیام سلامت را از دست ندهید.
 • ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها ◄ ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها
    بیمار شدن سگ ها، درست مثل انسان ها، بخشی از واقعیت زندگی است. دیدن یک سگ بیمار برای دوستداران حیوانات و صاحب سگ آزاردهنده و دلخراش است. در این مطلب پیام سلامت به بازگویی ده نشانه بیمار شدن سگ ها اشاره می کنیم.
 • خواص سرکه سیب برای سگ ها ◄ خواص سرکه سیب برای سگ ها
    خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان در طول دهه گذشته، محصولی که توانسته است جایگاه ویژه ای بین اقشار مختلف جامعه پیدا کند سرکه سیب است. این نوع سرکه خواص بیشماری برای بدن دارد. البته خواص سرکه سیب فقط مخصوص انسان نیست. حتی سگ ها نیز می توانند از خواص این ماده شگفت انگیز بهره مند شوند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان صحبت می کنیم.
 • التهاب چشم در سگ ها ◄ التهاب چشم در سگ ها
    ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان وجود التهاب در چشم حیوانات خانگی مانند سگ ها، باعث قرمزی چشم می شود. این التهاب ممکن است به علل مختلفی، از جمله خونریزی بیش از حد در پلک ها یا پارگی عروق خونی در چشم رخ دهد. این اتفاق زمانی می افتد که عروق در واکنش به عوامل خارجی یا داخلی دچار التهاب یا تجمع خون می شوند. در ادامه این مقاله مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد علل، نشانه ها و روش های درمان التهاب چشم در سگ ها صحبت کنیم. شرایطی که در این مقاله پزشکی توصیف می شود، می تواند هم بر روی سگ ها و هم بر روی گربه ها تاثیر بگذارد.
 • پنوموتوراکس در سگ ها ◄ پنوموتوراکس در سگ ها
    پنوموتوراکس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان پنوموتوراکس واژه پزشکی برای توصیف انباشت هوا در فضایی پلور (ناحیه بین دیواره قفسه سینه و ریه) است. این بیماری به ۴ دسته تروماتیک، خود به خودی، بسته و یا باز تقسیم می شود. هم سگ ها و هم گربه ها حساس به پنوموتوراکس هستند. اعتقاد بر این است که سگ های بزرگ و کثیف مانند سگ های هندی، بیشتر به پنوموتوراکس خود به خودی حساس هستند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، علل و روش های درمان پنوموتوراکس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • کمپیلوباکتریوز در سگ ها ◄ کمپیلوباکتریوز در سگ ها
    اگر اهل نگهداری از حیوانات خانگی هستید و سگ در خانه نگه می دارید، حتما ادامه این مطلب مجله پیام سلامت را با موضوع معرفی نشانه ها، علل و درمان عفونت باکتریایی کمپیلوباکتریوز در سگ ها بخوانید. کمپیلوباکتریوز عفونت باکتریایی شایع در توله سگ های جوان تر از شش ماه است. باکتری که باعث بیماری می شود حتی در روده (دستگاه گوارش) سگ های سالم و دیگر پستانداران نیز یافت می شود. حدود ۴۹ درصد از سگ ها، کمپیلوباکتریوز را در بدن دارند و حمل می کنند. این حیوانات قادرند که بیماری را از طریق مدفوع خود، در معرض تماس با دیگر حیوانات قرار داده و آن ها را آلوده کنند.
 • imha در سگ ها ◄ imha در سگ ها
    کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها از علائم تا روش های درمان سیستم ایمنی بدن یک سگ، از مجموعه سلول های اختصاصی، پروتئین، بافت ها و اندام ها تشکیل شده که همه آنها یک سیستم دفاعی جامع علیه انواع عفونت ها، از جمله عفونت های باکتریایی، قارچی، انگلی و ویروسی هستند. آنتی بادی ها پروتئین هایی هستند که توسط سلول های خاصی در سیستم ایمنی ترشح می شوند. این مواد به مواد خارجی که به عنوان آنتی ژن شناخته می شوند، متصل شده و آن ها را دفع می کنند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها صحبت کنیم.
 • مسمومیت در سگ ها ◄ مسمومیت در سگ ها
    مسمومیت با شکلات در سگ ها ؛ علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان سگ ها برای خوردن چیزهایی که برایشان مضر است گاها حریص هستند. این قانون به خصوص در مورد توله سگ ها صادق است. همچنین، سگ ها حس بوی خوبی دارند، و برایشان پیدا کردن چیزهایی که پنهان می کنید مثل شکلات، مانند آب خوردن است. اما شکلات می تواند یک ترکیب خطرناک با قابلیت ایجاد مسمومیت باشد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان مسمومیت با شکلات در سگ ها صحبت می کنیم.
 • ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ ◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
   
 • حیوانات ساخته روزنامه ◄ حیوانات ساخته روزنامه
   
 • هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک ◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
   
 • ماسک های کله گنده با طرح گربه ◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
   
 • باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ ◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
   
 • حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه ◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
    تهوع صبح حیوانات بعد از شب
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29022    |     صفحه 1 از 1613
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

10 بازی برتر جانی دپ؛ مردی كه شبیه هیچ‌كس نیست!

نگاهی به بهترین‌های کارنامه سوپراستار اکران تابستان امسال به بهانه اكران فیلم جدیدش

«دزدان دریایی كاراییب4: روی امواج غریب» این روزها در صدر جدول پرفروش‌های سینمای جهان قرار دارد. ستاره بی‌تردید سری فیلم‌های «دزدان دریایی كاراییب» بدون‌ شك جانی دپ است. این بازیگر آمریكایی سه بار نامزد دریافت جایزه اسكار بهترین بازیگر مرد شده و تاكنون جوایز معتبری مثل سزار و گلدن‌گلوب را كسب كرده است. به مناسبت اكران «دزدان دریایی كاراییب4: روی امواج غریب» كه احتمالا مهم‌ترین و پرفروش‌ترین فیلم اكران تابستان امسال خواهد شد، نگاهی داریم به كارنامه یكی از پرانرژی‌ترین بازیگران امروز سینما، جانی دپ، كه به لطف بازی در فیلم‌های فانتزی تیم برتون مانند «چارلی و كارخانه شكلات‌سازی» و «آلیس در سرزمین عجیب» و البته نقش كاپیتان جك اسپارو در «دزدان دریایی كاراییب» بین عامه مردم هم محبوبیت پیدا كرد. دپ برای ایفای نقش كاپیتان جك اسپارو، همه استعدادش را به كار گرفت و چاشنی غرور و تكبر و تیك‌های مرموزی به نقش اضافه كرد و باعث شد كه جك اسپارو با یكی از آن قهرمان‌های معمول پاپ‌كورنی تفاوت زیادی داشته باشد. دپ این روزها مشغول بازی در فیلمی از تیم برتون است. «سایه‌های تیره» بازسازی یك سریال خون‌آشامی اواخر دهه 60 و اوایل دهه 70 است و طبق معمول برتون در این بازسازی نگاه ویژه خود را دارد. همچنین دپ در پروژه «خیابان بیست‌ویكم» هم حاضر شده كه این روزها در حال فیلمبرداری است. این فیلم درحقیقت نسخه سینمایی همان سریالی است كه بین سال‌های 1987 تا 1991 از تلویزیون پخش می‌شد و دپ جوان در آن نقش افسر پلیس تام هنسن را بازی می‌كرد. آیا جانی دپ از این دوران جدید حرفه‌ای‌اش لذت می‌برد؟ دوران بازی در فیلم‌های سرگرم‌كننده خانوادگی؟ طرفداران جانی دپ امیدوارند كه او دوباره همان نقش‌های چالش برانگیز قبلی را بازی كند كه مشخصه اصلی كارنامه كاری‌اش بود. و این فهرست 10 بازی برتر جانی دپ در 10 نقش مهم و پیچیده است:
 
اد وود (1994)
خود جانی دپ درباره این نقش می گوید: «این نقشی است كه من برای همیشه با آن به یاد مردم خواهم آمد.» جانی دپ در «اد وود» در نقش ادوارد.دی.وود جونیور، كارگردان بدنام، بی‌عرضه و همیشه متعجب بی‌مووی‌های دهه 50‌هالیوود ظاهر می‌شود. این فیلم بهترین همكاری جانی دپ و تیم برتون تا به امروز است. در هر قاب فیلم جادویی وجود دارد كه از طریق جانی دپ به تماشاگر منتقل می‌شود. وقتی برتون از دپ خواست كه در این نقش بازی كند تنها 10 دقیقه درباره طرح داستان توضیح داده بود و بعد از آن جانی دپ بلافاصله پذیرفت كه در فیلم بازی كند. به گفته خود دپ همكاری با مارتین لاندو یكی از دلایلی بوده كه وی را ترغیب به بازی در این فیلم كرده است. دلیل دیگرش این بوده كه به‌نظر دپ بازی در نقش یكی از بدترین كارگردانان تاریخ سینما با كمی تفریح و سرگرمی هم همراه بوده. دپ از قبل تعدادی از كارهای ادد وود از جمله «گلن و گلندا» و «نقشه شماره 9 از فضای خارج» را دیده بود و برای تصویر كردن وی به گفته خودش بازی‌های رونالد ریگان، میكی رونی در نقش اندی‌هاردی و اجراهای كیسی كاسم (صداپیشه رادیو و مجری تلویزیون) را مورد بررسی قرار داد. دپ سخنرانی‌های ریگان را بادقت تماشا كرد چون احساس می‌كرد در ریگان یك‌جور خوشبینی كوركورانه وجود دارد كه كاملا برازنده نقش اد وود است.
 
ادوارد دست قیچی (1990)
اسطوره بازیگری جانی دپ بدون بازی در این نقش هرگز شكل نمی‌گرفت و شكوفا نمی‌شد. «ادوارد دست‌قیچی» اولین همكاری جانی دپ و تیم برتون بود كه نتیجه‌ای معجزه‌آسا داشت. این فیلم نشان متفاوت بودن و حساسیت‌های روحی عجیب و غریب دپ بود. ادوارد محصول اختراع ناتمام یك دانشمند دیوانه (با بازی ونسنت پرایس) است كه به جای دست، دو قیچی بزرگ دارد. دست‌هایی كه باعث مضحكه شدنش می‌شوند و نشانی از نگاه تلخ تیم برتون به جامعه شهری است. كمپانی فاكس، تهیه‌كننده فیلم در ابتدا اصرار داشتند كه تام كروز نقش اول این فیلم را بازی كند اما برتون معتقد بود كه كروز بازیگر ایده‌آل این نقش نیست. كروز هم اصرار داشت كه پایان فیلم شادتر از پایان فعلی باشد. جالب است بدانید كه اولین انتخاب برتون برای بازی در نقش «ادوارد دست‌قیچی»، مایكل جكسون بود. دپ برای رسیدن به كاراكتر ادوارد، بیشتر فیلم‌های چارلی چاپلین را دید تا یاد بگیرد چطور می‌شود بدون ادای دیالوگ حس دلسوزی و ترحم مردم را برانگیخت.
 
دانی براسكو (1997)
«دانی براسكو» بیشتر در انگلستان موفق و محبوب بود. شاید دلیلش هم این باشد كه مایك نیول، كارگردان فیلم، انگلیسی بود. «دانی براسكو» یكی از مهم‌ترین فیلم‌های گنگستری معاصر است. فیلم كمتر از «پدرخوانده‌ها» سنگین است، كمتر از «رفقای خوب» پرزرق و برق است و نگاه معتدلی به گنگستر سطح پایینی دارد كه می‌خواهد پیشرفت كند. دپ نقش جو پیستون، ‌افسر اف.بی.آی را بازی می‌كند. فیلم برمبنای یک داستان واقعی است و سال‌هایی از زندگی پیستون را نشان می‌دهد که به عنوان یک افسر مخفی پلیس، زیر پوشش گنگستری سعی در افشا کردن چهره دنیای زیرزمینی تبهکاران داشت. دپ در این فیلم نقش پیچیده‌ای را از لحاظ روانی ایفا کرد: کسی که بین انتخاب وظیفه‌اش و پایین کشیدن مردی که از خانواده‌اش هم به وی نزدیک‌تر است، دچار بحران و چالش شده.
 
ترس و نفرت در لاس‌وگاس (1998)
دپ در نقش خبرنگاری که بیشتر وقتش را در حضور دوست دیوانه‌اش، گونزو می‌گذراند، به شمایل نویسنده خودخواه، رائول دوک، تجسیم بخشیده است. دوک و گونزو به وگاس رفته‌اند تا یک مسابقه ورزشی را گزارش کنند. جایی که اتفاقات عجیبی در انتظارشان است. این فیلم رنگارنگ به کارگردانی تری گیلیام اقتباسی از رمان کالت تامپسن است. دپ با من‌من کردن‌ها و چشم‌های براق حالتی مضحک و کاریکاتورگونه دارد. در هر سکانس می‌شود انتظار خشونت ناشی از مصرف مواد مخدر را داشت. جانی دپ از بسیاری از نشانه‌های شخصیتی و رفتاری کاراکتر دوک، در فیلم‌های بعدی‌اش هم استفاده کرد (بخصوص حرکات جالبی چون مدل تکان دادن دست‌ها) اما در هیچ فیلم دیگری آنقدر زنده، استثنایی و مرعوب‌کننده نبوده است. امسال دپ در اقتباس دیگری از رمان ‌هانتر.اس.تامپسون به نام rum diary بازی کرده که فیلمبرداری آن به تازگی به پایان رسیده و کارگردانش هم بروس رابینسون است.
 
مرد مرده (1995)
برای بازیگری كه بیشتر بازی‌اش متكی برای ژست‌های چشمگیر است و بیشتر انتخاب‌هایش هم فانتزی هستند،‌ ویلیام بلیك نقش دشواری محسوب می‌شود. دپ در این نقش، به طرزی شگفت‌آور آرام و مبهم است. این فیلم ضد وسترن به كارگردانی جیم جارموش،‌ مطمئنا یك اثر هنرمندانه خاص است ولی اگر در حال و هوای خوبی باشید، شك نكنید كه در عین حال به شدت بامزه هم هست. جانی دپ وسط این گروتسك مملو از رمز و راز و جنایت‌ها و فیلسوف‌ها گلوله‌ای خورده و نزدیك به مرگ است. در قایقی دراز می‌كشد و به وسیله یك راهنمای هندی به نام «هیچ‌كس» به دنیای عمیق‌تری وارد می‌شود. به‌نظر می‌رسد جانی دپ از همین فیلم «مرد مرده» برای كارگردانی فیلم خودش به نام «شجاع» با بازی خودش و مارلون براندو الهام گرفته باشد.
 
سویینی تاد: آرایشگر اهریمنی خیابان فلیت (2007)
یك همكاری درخشان دیگر جانی دپ/تیم برتون كه البته نگاهی سیاه‌تر از فیلم‌های قبلی دارد. فیلم به‌خاطر سكانس آواز خواندن جانی دپ در ابتدای فیلم، كه الهام گرفته از شیوه خواندن دیوید بووی است، حسابی توجه مردم را جلب كرد. اگرچه دپ از همان دوران نوجوانی یك گیتاریست علاقه‌مند به موسیقی بود‌ اما كمتر در فیلم‌هایش این جنبه از استعدادش را به تماشاگران نشان داده بود. «سویینی تاد» این فرصت را در اختیار دپ گذاشت تا از استعداد و علاقه‌اش به موسیقی در فیلم استفاده كند. «سویینی تاد» فیلم مهمی در كارنامه جانی دپ به شمار می‌رود. برای این فیلم نامزد جایزه اسكار و بسیاری جوایز معتبر دیگر شد و توانست جایزه گلدن‌گلوب را هم برای بازی در نقش این آرایشگر خونخوار به دست آورد.
 
دزدان دریایی كاراییب: نفرین مروارید سیاه (2003)
در ابتدا شك و گمان‌هایی وجود داشت كه نكند جانی دپ با بازی در نقش كاپیتان جك اسپاروی خودنما با آن قیافه عجیب و غریب، مسیر كاری‌اش را تغییر دهد و در سراشیبی فیلم‌های نوجوانانه بیفتد اما باید بازی او را به‌خاطر بداهه‌پردازی‌هایش كه باعث شد به جك اسپارو شخصیتی رها و قانون‌گریز ببخشد. بذله‌گویی‌های شخصیت دغل‌باز و بازیگوش اسپارو او را از آن اولاندو بلوم آرام و بی‌مزه متمایز می‌كند. جانی دپ بدمنی خلق كرد كه می‌تواند در صدر كاراكترهای شریر و بدجنس سینما قرار گیرد اما متاسفانه این كاراكتر جذاب در دنباله‌های ضعیفی كه بر قسمت اول «دزدان دریایی كاراییب» ساخته شد، رنگ باخت.
 
چه چیزی گیلبرت گریپ را خورد؟ (1993)
لئونارد دی‌كاپریو برای بازی در نقش برادر معلول گیلبرت نظرها را به خودش جلب كرد اما این فیلم بازی در این فیلم به همان اندازه برای دپ هم مهم بود. جانی دپ در نقش، گیلبرت كه باید از مادر و برادر معلول بازیگوش‌اش مراقبت كند،‌ نگاهی اندیشمندانه و حس و حالی شاعرانه دارد. همكاری بعدی دپ با كارگردان این فیلم، ‌لاسه ‌هالستروم، در «شكلات» (2000) بود كه نشان داد چطور در عرض 7 سال این بازیگر اعتماد به نفس و كاراكتری پیدا كرده كه پرده را به تسخیر خودش دربیاورد.
 
گریه كن عزیز (1990)
این فیلم جان واترز شبیه یك قطعه شاعرانه درباره دنیای بزهكاری نوجوانان است. این فیلمی بود كه بالاخره تصویر جانی دپ در سریال «خیابان بیست‌ویكم» را در اذهان عمومی تغییر داد. دپ در نقش جوانی ظاهر می‌شود كه دائم دوروبر اسطوره زندگی‌اش می‌چرخد و دست آخر هم با یك پیشنهاد پا به دنیای مردان بزرگتر می‌گذارد.
 
دشمنان مردم (2009)
فیلم گنگستری مایكل مان كه بازسازی فیلمی به همین نام محصول سال 1930 بود، ‌فرصت خوبی برای جانی دپ فراهم آورد تا وقفه‌ای در نقش‌های پرزرق و برقی كه بازی می‌كرد، ایجاد كند. جانی دپ در این فیلم نقش جان دلینجر را بازی می‌كرد. شخصیتی كه نگاه خود دپ به وی اینگونه بود: «به‌نظرم جانی دلینجر،‌ ستاره راك‌اندرول عصر خودش بود.» دلینجر هرچند تبهكار بیرحمی بود اما شخصیتی كاریزماتیك داشت. دپ برای بازی در این نقش، ‌به دنبال نوار صدای جانی دلینجر بود تا از طریق شیوه حرف‌زدنش بیشتر بتواند به وی نزدیك شود اما نتوانست آن را پیدا كند. به جایش نوار صدای پدر دلینجر را پیدا كرد. خودش می‌گوید: «با شنیدن این نوار نشستم و با خودم حساب و كتاب كردم. گفتم این پدری است كه جانی را بزرگ كرده. دلینجر در جنوب ایندیانا به دنیا آمده و من در كنتاكی كه 70 مایل با ایندیانا فاصله دارد. اما مثل یك جرقه همه چیز برایم روشن شد. فهمیدم او چطور حرف می‌زده و چطور راه می‌رفته است.» جانی دپ در كنار لئوناردو دی‌كاپریو و برد پیت امروز بزرگترین ستارگان سینمای جهان به حساب می‌آیند. ستارگانی كه هم تضمین گیشه هستند و هم با انتخاب‌های متفاوت‌شان نشان دادند بازیگران فوق‌العاده‌ای هم هستند. بعید نیست «دزدان دریایی كاراییب4» امسال نظر اعضای آكادمی را هم جلب كند.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ کم خونی در ماهی ها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ نیوکاسل در پرندگان
◄ علل و درمان کمبود کلسیم در پرندگان
◄ بیماری های چشم در پرندگان خانگی
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ جوش در سگ ها
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در سگ ها
◄ هیپرپلازی و پرولاپس واژن در سگ ها
◄ التهاب لثه در سگ ها
◄ درمان خون در ادرار سگ
◄ هیپرگلیسمی در سگ ها
◄ انفارکتوس میوکارد در سگ ها
◄ کم خونی در سگ ها (متهموگلوبینمی)
◄ درمان آنافیلاکسی در سگ ها
◄ مسمومیت با آرسنیک در سگ ها
◄ پروستات در سگ ها از علائم تا روش های درمان آن
◄ پلی سیتمی ورا
◄ تشخیص و درمان ناشنوایی در سگ ها
◄ از بین بردن کک بدن سگ و گربه به روش های طبیعی و خانگی
◄ بیماری لایم در سگ ها ؛
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در گربه ها از علل تا روش های درمان
◄ تشخیص و درمان ناباروری در سگ های ماده
◄ آب مروارید در سگ ها
◄ ناباروری در سگ های نر
◄ سرطان لنفوسیتی مزمن در سگ ها
◄ چند راه طبیعی برای درمان اسهال در سگ ها
بعدی 1 قبلی