پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29010    |     صفحه 1 از 1612
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

جزییات باغ ویلا برای ایرانیان از زبان احمدی نژاد

مهر: رئیس جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه ساخت باغ ویلای 1000 متری برای هر خانواده 60 میلیون تمام می‌شود در رابطه با انتقاد کارشناسان از کمبود آب برای طرح گفت: جمعیت که تغییری نمی‌کند و میزان مصرف آب نیز به میزان جمعیت خواهد بود.

به گزارش خبرنگار مهر، محمود احمدی نژاد امروز شنبه در چهاردهمین اجلاس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور که  در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار شد با اشاره به ویژگی های مهندسی گفت: دو ویژگی بسیار مهم در مهندسین وجود دارد که نخست برای هر مسئله ای پاسخی داشته و در واقع برای آنها نشدنی معنا ندارد و دوم اینکه مهندسین همواره بر اساس یک نقشه راه حرکت می کنند.

وی افزود: اگر این نگاه بر تمام بخش های کشور حاکم شود ما با هیچ مشکلی مواجه نخواهیم شد.

رئیس جمهور در ادامه با اشاره به خصیصه دیگر مهندسین تصریح کرد: ادبیات و تصمیم گیری مهندسین ما همواره به گونه ای بوده است که مردم سخنان آنها را درک و با آنان در هر شرایطی همراهی کرده اند.

وی در بخش دیگری از سخنانش بر ساختن ایران تاکید کرد و گفت: اگر یک ملت بخواهند عزیز باشند، از منافع و امنیت حیثیت خود دفاع کنند و در مناسبات جهانی اثر گذار باشند، باید پیشرفت کنند و البته این فقط از طریق سازندگی میسر است.

احمدی نژاد با اعلام اینکه همه امکانات برای ساختن ایران مهیااست، ادامه داد: بهترین منابع طبیعی، بهترین نیروی انسانی و بهترین شرایط آب و هوایی برای ساختن ایران وجود دارد.

رئیس جمهوردر عین حال گفت من فکر می کنم ما در این شرایط نیازمند الگو و نقشه راه هستیم که هم اکنون بحث از الگوی اسلامی و ایرانی پیشرفت مطرح است.

وی در رابطه با ابعاد اسلامی پیشرفت ادامه داد: وقتی می گوییم الگوی اسلامی ، یعنی مناسبات اجتماعی و فضای فرهنگی آینده را می خواهیم ترسیم کنیم.

احمدی نژاد با طرح این سئوال که ما به کجا می خواهیم برسیم و آیا می خواهیم مثل مدعیانی باشیم که برای رسیدن به پول حاضرند دست به هر اقدامی بزنند، گفت: این گونه نیست ، ما باید بدنبال رسیدن به نقطه ای انسانی و اخلاقی باشیم یعنی جامعه ای که کرامت و عدالت بر آن حاکم باشد.

رئیس جمهور ادامه داد: ما می خواهیم به جایی برسیم که تک تک انسانها ارزش داشته باشند و در فضایی پاک و سالم زندگی کنند.

وی در بخش دیگری از سخنانش بر ایرانی بودن این الگو نیز تاکید کرد و گفت: باور من این است که در تاریخ فعالیت های عمرانی ایران، یک نگاه منسجم مهندسی وجود دارد که این نگاه را هم می توان در تاریخ فرهنگ ایران مشاهده کرد و هم در فعالیت عمرانی.

احمدی نژاد با اعلام اینکه کمتر روستایی در کشور ما وجوددارد که یک اثر مهندسی تاریخی نداشته باشد، افزود: اگر هر کدام از این آثار حفظ می شد و در معرض دید همه جهانیان قرار می گرفت سراسر ایران حاوی جاذبه های گردشگری بسیاری معرفی می شد.

رئیس جمهور با اعلام اینکه در آثار عمرانی به جا مانده به خوبی می توان دید که بهترین استفاده از طبیعت در ایران صورت گرفته است، تصریح کرد: یکی از مهندسی ترین و دقیق ترین کارهای صورت گرفته شبکه قنوات ایران است که با محیط زیست نیز سازگاری دارد.

وی در ادامه سخنان خود به شبکه مدرن آبیاری در شهرستان شوشتر اشاره کرد و گفت: این شبکه با 2700 سال قدمت کماکان ماندگار بوده و هم اکنون نیز می توان از آن بهره برداری کرد.

احمدی نژاد تصریح کرد: در زمینه مسائل فرهنگی نیز ایرانیان همانند مسائل عمرانی سرآمد بوده و در شرایطی که سرتاسر ایران توسط دیگران اشغال شده بود جوانه های ایرانی دوباره سر برآورد و حتی اشغالگران را نیز تحت تاثیر خود قرار داده است.

رئیس جمهور  نگاه ایرانی را در طول تاریخ نگاه مهندسی عنوان کرد و گفت: آنانی که  امروز به دولت ایراد می گیرند نیز نمی توانند به کارهای آن اشکال وارد کنند بلکه در بخش های حاشیه ای  فضایی را ایجاد می کنند و در آن به ایراد گیری از دولت می پردازند.

وی در بخش دیگری از سخنانش به موضوع مسکن  اشاره کرد و گفت: طی 50 سال گذشته یکی از مسائل مهم ایران و جهان مسکن بوده و هم اکنون نیز از دغدغه های اصلی خانوار به شمار می رود.

احمدی نژاد با انتقاد از شرایط مسکن و شهرسازی در کشور گفت: هیچ زمان مسئله و مشکل مسکن به اندازه 50 سال اخیر پیچیده نبوده است.

رئیس جمهور با اشاره به 29 میلیون هکتار زمین قابل استفاده برای شهرسازی در کشور گفت: می توان با این اهرم شیوه شهرسازی در کشور را عوض کرد و به 20 میلیون خانوار ایرانی هر کدام 1000 متر زمین بدهیم تا 10 درصد آن را زیر ساختمان برده و الباقی آن را به باغ تبدیل کنند.

وی به ایراد مطرح شده دررابطه با کمبود آب برای طرح اشاره کرد و افزود: جمعیت که تغییری نمی کند و میزان مصرف آب نیز به  میزان جمعیت خواهد بود و این در شرایطی است که اگر منابع آب کشور به طور صحیح  با آبیاری تحت فشار و یا کشاورزی گلخانه ای مورد استفاده قرار گیرد ظرفیت لازم وجود دارد.

رئیس جمهور به قیمت مسکن در شهر تهران اشاره کرد و گفت: به طور متوسط اگر قیمت مسکن 20 میلیون ریال به ازای هر متر محاسبه شود یک آپارتمان 100 متری حدود 200 میلیون تومان در بازار به فروش می رسد ولی اگر خانواده بخواهد 100 متر بنا در زمین اعطایی  بسازد حدود 40 میلیون هزینه ساخت دارد.

وی افزود: اگر به این مبلغ هم 20 میلیون هزینه حصار و شبکه آبیاری و احداث باغ را اضافه کنیم یک خانه 1000 متری برای خانواده ای 60 میلیون تمام می شود که الباقی این مبلغ نیز می تواند در چرخه اقتصاد کشور عاملی برای سازندگی می شود.

احمدی نژاد همچنین در ادامه سخنانش تصریح کرد: یک اشکال در نظام قبل از انقلاب در این کشور وجودداشت و آن این بود که حکومت هیچ ارتباطی با مردم نداشت. بعد از انقلاب نیز شاهد اشکالی هستیم که برخی حکومت را رقیب مردم می دانند در حالی که حکومت متعلق به مردم بوده و ما نیز هر کاری انجام می دهیم برای همین مردم است.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه باید نگاه خود را مبتنی بر مهندسی ایرانی تنظیم کنیم، تصریح کرد: ما باید ایران را بر اساس الگوی اسلامی و ایرانی بسازیم و نباید اصالت خود را تغییر بدهیم زیرا اگر خودمان نباشیم نظم اجتماعی و فرهنگ خودمان را به هم ریخته و در آن شرایط همه چیز از دست می رود.

وی در ادامه سخنانش با اعلام اینکه هر جا کار موفقی در کشور صورت گرفت حاصل کار مهندسی است، گفت: هدفمند کردن یارانه ها حاصل فعالیت جمعی بود که با نگاه مهندسی  زمینه های اجرای این طرح را بررسی و آن را عملیاتی کردند و به همین خاطر امروز در دنیا این طرح به عنوان الگویی موفق شناخته می شود.

احمدی نژاد همچنین  با اعلام اینکه  حجم کارهای عمرانی ما در سال جاری  تقریبا دو برابر می شود از مهندسین خواست که در طرح جدید مسکن وارد شده و شرایط را برای زندگی خانوارها در شان ایرانیان مهیا کنند.

رئیس جمهور در پایان تصریح کرد: باور من این است که ایران می تواند بر بام عزت جهان بنشیند.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
◄ حیوانات ساخته روزنامه
◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
◄ حیوانات با طرح جنگل
◄ حیوانات وقتی روی شال گردن میایند
◄ حیوانات ساخته شده با سیم
◄ دوست داری در این ظرف ها غذا بخوری
◄ بادکنک هایی با طرح حیوانات
◄ طرحی جالب برای میز حلوی صندلی
◄ حیوانات شیشه ای
◄ حیوانات مد رو ز
◄ جای کیسه ای با طرح حیوانات
◄ اگر حیوانات یوگار کار میشدند
◄ ترکیب حیوانات و میوه ها
◄ طرح ها کلدان با ایده از حیوانات
◄ حیواناتی با براده های چوب
◄ Animal X-Rays
◄ حیوانات ساخته شده با گل
◄ سلفی حیوانات
◄ ماسک هایی با طرح حیواتات
◄ انگشتر با طرح حیوانات
◄ حیوانات در لباس انسان ها
◄ اگر گربه ها در قالب هنر بودند
◄ حمایت از حیوانات در قالب تبلیغات
◄ ایده های خلاف با موضوعیت حیوانات 2
◄ باغ وحش شب ها باز است
◄ ایده های خلاق برای تبلیغات با موضوع حیوانات
بعدی 1 قبلی