پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • 10 علامت خطرناک در سگ ها ◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
    هنگامی که سگی را به‌عنوان عضوی از خانواده خود می‌پذیرید، باید برای سلامت، آسایش و امنیت او تمام تلاش خود را بکنید. علاوه بر واکسیناسیون و معاینات دوره‌ای موارد دیگری نیز هستند که باید به آنها توجه کنید. پیش ازینکه سگ بسیار بیمار شده و حال وخیمی پیدا کند، باید باتوجه به نشانه‌هایی که از خود بروز می‌دهد متوجه مشکل شده و به دامپزشک مراجعه کنید. به این 10 علامت هشداردهنده توجه کنید و با دیدن آنها با دامپزشک مشورت نمایید:
 • استرس در سگ ها را کمتر کنید ◄ استرس در سگ ها را کمتر کنید
    درست همانطور که انسان ها از استرس رنج می برند، حیوانات خانگی نیز ممکن است با این عارضه دست به گریبان باشند. سیستم عصبی حیوان خانگی شما مستعد تنزل زیست محیطی و ارتباطی است، درست مثل شما. در واقع، وقوع استرس در سگ شایع تر از آن چیزی است که ممکن است تصور کنید. حتی بدتر از آن، استرس می تواند سلامت سگ را به خطر بیاندازد. سگ ها می توانند به دلایلی از جمله موارد زیر احساس استرس داشته باشند:
 • آمبیازیس در سگ ها ◄ آمبیازیس در سگ ها
    آمبیازیس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس عفونت انگلی است که توسط یک ارگانیزم سلولی شناخته شده به نام آمیب ایجاد می شود. این عفونت می تواند بر روی بدن انسان ها، سگ ها و گربه ها تاثیر بگذارد. این بیماری بیشتر در مناطق گرمسیری دیده می شود و در آمریکای شمالی بیشتر شیوع دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت بیشتر در مورد نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • مقابله و درمان خارش پوست سگ ◄ مقابله و درمان خارش پوست سگ
    اگر سگ تان خارش پوستی دارد، این نشانه خوبی نیست. در واقع، خارش پوست، یکی از دلایلی است که موجب می شود صاحبان حیوانات خانگی آن ها را نزد دامپزشک ببرند. به عقیده عموم مردم، خارش دائمی پوست سگ نشانه از وجود کک در بدن حیوان است. اما علل دیگری برای این خارش وجود دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد روش های خانگی برای مقابله و درمان خارش پوست سگ صحبت می کنیم.
 • 10 حسی که سگ ها می فهمند ◄ 10 حسی که سگ ها می فهمند
    احساس سگ ها درباره انسان چیست؟ آنها چه چیزهایی را از رفتار شما احساس می کنند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که سگ ها موارد بسیاری، از احوالات شما را حس می کنند. اگر از دوست داران حیوانات خانگی هستید؛ این مطلب جالب پیام سلامت را از دست ندهید.
 • ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها ◄ ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها
    بیمار شدن سگ ها، درست مثل انسان ها، بخشی از واقعیت زندگی است. دیدن یک سگ بیمار برای دوستداران حیوانات و صاحب سگ آزاردهنده و دلخراش است. در این مطلب پیام سلامت به بازگویی ده نشانه بیمار شدن سگ ها اشاره می کنیم.
 • خواص سرکه سیب برای سگ ها ◄ خواص سرکه سیب برای سگ ها
    خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان در طول دهه گذشته، محصولی که توانسته است جایگاه ویژه ای بین اقشار مختلف جامعه پیدا کند سرکه سیب است. این نوع سرکه خواص بیشماری برای بدن دارد. البته خواص سرکه سیب فقط مخصوص انسان نیست. حتی سگ ها نیز می توانند از خواص این ماده شگفت انگیز بهره مند شوند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان صحبت می کنیم.
 • التهاب چشم در سگ ها ◄ التهاب چشم در سگ ها
    ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان وجود التهاب در چشم حیوانات خانگی مانند سگ ها، باعث قرمزی چشم می شود. این التهاب ممکن است به علل مختلفی، از جمله خونریزی بیش از حد در پلک ها یا پارگی عروق خونی در چشم رخ دهد. این اتفاق زمانی می افتد که عروق در واکنش به عوامل خارجی یا داخلی دچار التهاب یا تجمع خون می شوند. در ادامه این مقاله مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد علل، نشانه ها و روش های درمان التهاب چشم در سگ ها صحبت کنیم. شرایطی که در این مقاله پزشکی توصیف می شود، می تواند هم بر روی سگ ها و هم بر روی گربه ها تاثیر بگذارد.
 • پنوموتوراکس در سگ ها ◄ پنوموتوراکس در سگ ها
    پنوموتوراکس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان پنوموتوراکس واژه پزشکی برای توصیف انباشت هوا در فضایی پلور (ناحیه بین دیواره قفسه سینه و ریه) است. این بیماری به ۴ دسته تروماتیک، خود به خودی، بسته و یا باز تقسیم می شود. هم سگ ها و هم گربه ها حساس به پنوموتوراکس هستند. اعتقاد بر این است که سگ های بزرگ و کثیف مانند سگ های هندی، بیشتر به پنوموتوراکس خود به خودی حساس هستند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، علل و روش های درمان پنوموتوراکس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • کمپیلوباکتریوز در سگ ها ◄ کمپیلوباکتریوز در سگ ها
    اگر اهل نگهداری از حیوانات خانگی هستید و سگ در خانه نگه می دارید، حتما ادامه این مطلب مجله پیام سلامت را با موضوع معرفی نشانه ها، علل و درمان عفونت باکتریایی کمپیلوباکتریوز در سگ ها بخوانید. کمپیلوباکتریوز عفونت باکتریایی شایع در توله سگ های جوان تر از شش ماه است. باکتری که باعث بیماری می شود حتی در روده (دستگاه گوارش) سگ های سالم و دیگر پستانداران نیز یافت می شود. حدود ۴۹ درصد از سگ ها، کمپیلوباکتریوز را در بدن دارند و حمل می کنند. این حیوانات قادرند که بیماری را از طریق مدفوع خود، در معرض تماس با دیگر حیوانات قرار داده و آن ها را آلوده کنند.
 • imha در سگ ها ◄ imha در سگ ها
    کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها از علائم تا روش های درمان سیستم ایمنی بدن یک سگ، از مجموعه سلول های اختصاصی، پروتئین، بافت ها و اندام ها تشکیل شده که همه آنها یک سیستم دفاعی جامع علیه انواع عفونت ها، از جمله عفونت های باکتریایی، قارچی، انگلی و ویروسی هستند. آنتی بادی ها پروتئین هایی هستند که توسط سلول های خاصی در سیستم ایمنی ترشح می شوند. این مواد به مواد خارجی که به عنوان آنتی ژن شناخته می شوند، متصل شده و آن ها را دفع می کنند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها صحبت کنیم.
 • مسمومیت در سگ ها ◄ مسمومیت در سگ ها
    مسمومیت با شکلات در سگ ها ؛ علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان سگ ها برای خوردن چیزهایی که برایشان مضر است گاها حریص هستند. این قانون به خصوص در مورد توله سگ ها صادق است. همچنین، سگ ها حس بوی خوبی دارند، و برایشان پیدا کردن چیزهایی که پنهان می کنید مثل شکلات، مانند آب خوردن است. اما شکلات می تواند یک ترکیب خطرناک با قابلیت ایجاد مسمومیت باشد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان مسمومیت با شکلات در سگ ها صحبت می کنیم.
 • ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ ◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
   
 • حیوانات ساخته روزنامه ◄ حیوانات ساخته روزنامه
   
 • هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک ◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
   
 • ماسک های کله گنده با طرح گربه ◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
   
 • باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ ◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
   
 • حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه ◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
    تهوع صبح حیوانات بعد از شب
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29022    |     صفحه 1 از 1613
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

جزییات باغ ویلا برای ایرانیان از زبان احمدی نژاد

مهر: رئیس جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه ساخت باغ ویلای 1000 متری برای هر خانواده 60 میلیون تمام می‌شود در رابطه با انتقاد کارشناسان از کمبود آب برای طرح گفت: جمعیت که تغییری نمی‌کند و میزان مصرف آب نیز به میزان جمعیت خواهد بود.

به گزارش خبرنگار مهر، محمود احمدی نژاد امروز شنبه در چهاردهمین اجلاس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور که  در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار شد با اشاره به ویژگی های مهندسی گفت: دو ویژگی بسیار مهم در مهندسین وجود دارد که نخست برای هر مسئله ای پاسخی داشته و در واقع برای آنها نشدنی معنا ندارد و دوم اینکه مهندسین همواره بر اساس یک نقشه راه حرکت می کنند.

وی افزود: اگر این نگاه بر تمام بخش های کشور حاکم شود ما با هیچ مشکلی مواجه نخواهیم شد.

رئیس جمهور در ادامه با اشاره به خصیصه دیگر مهندسین تصریح کرد: ادبیات و تصمیم گیری مهندسین ما همواره به گونه ای بوده است که مردم سخنان آنها را درک و با آنان در هر شرایطی همراهی کرده اند.

وی در بخش دیگری از سخنانش بر ساختن ایران تاکید کرد و گفت: اگر یک ملت بخواهند عزیز باشند، از منافع و امنیت حیثیت خود دفاع کنند و در مناسبات جهانی اثر گذار باشند، باید پیشرفت کنند و البته این فقط از طریق سازندگی میسر است.

احمدی نژاد با اعلام اینکه همه امکانات برای ساختن ایران مهیااست، ادامه داد: بهترین منابع طبیعی، بهترین نیروی انسانی و بهترین شرایط آب و هوایی برای ساختن ایران وجود دارد.

رئیس جمهوردر عین حال گفت من فکر می کنم ما در این شرایط نیازمند الگو و نقشه راه هستیم که هم اکنون بحث از الگوی اسلامی و ایرانی پیشرفت مطرح است.

وی در رابطه با ابعاد اسلامی پیشرفت ادامه داد: وقتی می گوییم الگوی اسلامی ، یعنی مناسبات اجتماعی و فضای فرهنگی آینده را می خواهیم ترسیم کنیم.

احمدی نژاد با طرح این سئوال که ما به کجا می خواهیم برسیم و آیا می خواهیم مثل مدعیانی باشیم که برای رسیدن به پول حاضرند دست به هر اقدامی بزنند، گفت: این گونه نیست ، ما باید بدنبال رسیدن به نقطه ای انسانی و اخلاقی باشیم یعنی جامعه ای که کرامت و عدالت بر آن حاکم باشد.

رئیس جمهور ادامه داد: ما می خواهیم به جایی برسیم که تک تک انسانها ارزش داشته باشند و در فضایی پاک و سالم زندگی کنند.

وی در بخش دیگری از سخنانش بر ایرانی بودن این الگو نیز تاکید کرد و گفت: باور من این است که در تاریخ فعالیت های عمرانی ایران، یک نگاه منسجم مهندسی وجود دارد که این نگاه را هم می توان در تاریخ فرهنگ ایران مشاهده کرد و هم در فعالیت عمرانی.

احمدی نژاد با اعلام اینکه کمتر روستایی در کشور ما وجوددارد که یک اثر مهندسی تاریخی نداشته باشد، افزود: اگر هر کدام از این آثار حفظ می شد و در معرض دید همه جهانیان قرار می گرفت سراسر ایران حاوی جاذبه های گردشگری بسیاری معرفی می شد.

رئیس جمهور با اعلام اینکه در آثار عمرانی به جا مانده به خوبی می توان دید که بهترین استفاده از طبیعت در ایران صورت گرفته است، تصریح کرد: یکی از مهندسی ترین و دقیق ترین کارهای صورت گرفته شبکه قنوات ایران است که با محیط زیست نیز سازگاری دارد.

وی در ادامه سخنان خود به شبکه مدرن آبیاری در شهرستان شوشتر اشاره کرد و گفت: این شبکه با 2700 سال قدمت کماکان ماندگار بوده و هم اکنون نیز می توان از آن بهره برداری کرد.

احمدی نژاد تصریح کرد: در زمینه مسائل فرهنگی نیز ایرانیان همانند مسائل عمرانی سرآمد بوده و در شرایطی که سرتاسر ایران توسط دیگران اشغال شده بود جوانه های ایرانی دوباره سر برآورد و حتی اشغالگران را نیز تحت تاثیر خود قرار داده است.

رئیس جمهور  نگاه ایرانی را در طول تاریخ نگاه مهندسی عنوان کرد و گفت: آنانی که  امروز به دولت ایراد می گیرند نیز نمی توانند به کارهای آن اشکال وارد کنند بلکه در بخش های حاشیه ای  فضایی را ایجاد می کنند و در آن به ایراد گیری از دولت می پردازند.

وی در بخش دیگری از سخنانش به موضوع مسکن  اشاره کرد و گفت: طی 50 سال گذشته یکی از مسائل مهم ایران و جهان مسکن بوده و هم اکنون نیز از دغدغه های اصلی خانوار به شمار می رود.

احمدی نژاد با انتقاد از شرایط مسکن و شهرسازی در کشور گفت: هیچ زمان مسئله و مشکل مسکن به اندازه 50 سال اخیر پیچیده نبوده است.

رئیس جمهور با اشاره به 29 میلیون هکتار زمین قابل استفاده برای شهرسازی در کشور گفت: می توان با این اهرم شیوه شهرسازی در کشور را عوض کرد و به 20 میلیون خانوار ایرانی هر کدام 1000 متر زمین بدهیم تا 10 درصد آن را زیر ساختمان برده و الباقی آن را به باغ تبدیل کنند.

وی به ایراد مطرح شده دررابطه با کمبود آب برای طرح اشاره کرد و افزود: جمعیت که تغییری نمی کند و میزان مصرف آب نیز به  میزان جمعیت خواهد بود و این در شرایطی است که اگر منابع آب کشور به طور صحیح  با آبیاری تحت فشار و یا کشاورزی گلخانه ای مورد استفاده قرار گیرد ظرفیت لازم وجود دارد.

رئیس جمهور به قیمت مسکن در شهر تهران اشاره کرد و گفت: به طور متوسط اگر قیمت مسکن 20 میلیون ریال به ازای هر متر محاسبه شود یک آپارتمان 100 متری حدود 200 میلیون تومان در بازار به فروش می رسد ولی اگر خانواده بخواهد 100 متر بنا در زمین اعطایی  بسازد حدود 40 میلیون هزینه ساخت دارد.

وی افزود: اگر به این مبلغ هم 20 میلیون هزینه حصار و شبکه آبیاری و احداث باغ را اضافه کنیم یک خانه 1000 متری برای خانواده ای 60 میلیون تمام می شود که الباقی این مبلغ نیز می تواند در چرخه اقتصاد کشور عاملی برای سازندگی می شود.

احمدی نژاد همچنین در ادامه سخنانش تصریح کرد: یک اشکال در نظام قبل از انقلاب در این کشور وجودداشت و آن این بود که حکومت هیچ ارتباطی با مردم نداشت. بعد از انقلاب نیز شاهد اشکالی هستیم که برخی حکومت را رقیب مردم می دانند در حالی که حکومت متعلق به مردم بوده و ما نیز هر کاری انجام می دهیم برای همین مردم است.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه باید نگاه خود را مبتنی بر مهندسی ایرانی تنظیم کنیم، تصریح کرد: ما باید ایران را بر اساس الگوی اسلامی و ایرانی بسازیم و نباید اصالت خود را تغییر بدهیم زیرا اگر خودمان نباشیم نظم اجتماعی و فرهنگ خودمان را به هم ریخته و در آن شرایط همه چیز از دست می رود.

وی در ادامه سخنانش با اعلام اینکه هر جا کار موفقی در کشور صورت گرفت حاصل کار مهندسی است، گفت: هدفمند کردن یارانه ها حاصل فعالیت جمعی بود که با نگاه مهندسی  زمینه های اجرای این طرح را بررسی و آن را عملیاتی کردند و به همین خاطر امروز در دنیا این طرح به عنوان الگویی موفق شناخته می شود.

احمدی نژاد همچنین  با اعلام اینکه  حجم کارهای عمرانی ما در سال جاری  تقریبا دو برابر می شود از مهندسین خواست که در طرح جدید مسکن وارد شده و شرایط را برای زندگی خانوارها در شان ایرانیان مهیا کنند.

رئیس جمهور در پایان تصریح کرد: باور من این است که ایران می تواند بر بام عزت جهان بنشیند.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ کم خونی در ماهی ها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ نیوکاسل در پرندگان
◄ علل و درمان کمبود کلسیم در پرندگان
◄ بیماری های چشم در پرندگان خانگی
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ جوش در سگ ها
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در سگ ها
◄ هیپرپلازی و پرولاپس واژن در سگ ها
◄ التهاب لثه در سگ ها
◄ درمان خون در ادرار سگ
◄ هیپرگلیسمی در سگ ها
◄ انفارکتوس میوکارد در سگ ها
◄ کم خونی در سگ ها (متهموگلوبینمی)
◄ درمان آنافیلاکسی در سگ ها
◄ مسمومیت با آرسنیک در سگ ها
◄ پروستات در سگ ها از علائم تا روش های درمان آن
◄ پلی سیتمی ورا
◄ تشخیص و درمان ناشنوایی در سگ ها
◄ از بین بردن کک بدن سگ و گربه به روش های طبیعی و خانگی
◄ بیماری لایم در سگ ها ؛
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در گربه ها از علل تا روش های درمان
◄ تشخیص و درمان ناباروری در سگ های ماده
◄ آب مروارید در سگ ها
◄ ناباروری در سگ های نر
◄ سرطان لنفوسیتی مزمن در سگ ها
◄ چند راه طبیعی برای درمان اسهال در سگ ها
بعدی 1 قبلی