پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29010    |     صفحه 1 از 1612
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

گربه‌ها مونس يك هنرمند نقاش(تراژدي مشابه ماه قبل

)
جام جم آنلاين: هنرمند نقاش كه تنهايي خود را با گربه‌هايش سپري مي‌كرد ، با شكايت ساكنان محل زندگي‌اش به خاطر ايجاد مزاحمت و عدم رعايت بهداشت شهروندي، به دادسرا احضار شد.

به گزارش «جام‌جم»، اوايل مهرماه امسال مردي با مراجعه به شعبه پنجم بازپرسي دادسراي عمومي و انقلاب ناحيه 2 تهران از مرد همسايه‌اش به خاطر نگهداري تعدادي گربه در مجتمع محل سكونتش شكايت كرد.
مرد شاكي در اظهاراتش به بازپرس پورمقدس، گفت: چندي پيش به مجتمع محل حادثه نقل مكان كرده بودم كه متوجه شدم ساكنان مجتمع از مالك آپارتمان واحد 6 كه در طبقه سوم زندگي مي‌كرد و از قديمي‌ترين افراد مجتمع بود، دوري مي‌كنند و حاضر نيستند به خانه وي رفت و آمد كنند.
وقتي از ساكنان مجتمع دليل دوري از مرد همسايه را پرسيدم ، عنوان كردند: او هنرمند نقاشي است كه سال‌هاست در آپارتمانش به تنهايي زندگي مي‌كند و تنها سرگرمي‌اش، نگهداري تعدادي گربه در خانه‌اش است و حتي 2 اتاقك در پاركينگ و پشت‌بام مجتمع براي آنها تعبيه كرده و آنها را در اين دو محل نگهداري مي‌كند، كه همين موضوع باعث شده است مدام گربه‌ها از اين دو اتاقك بيرون بيايند و در راهروهاي مجتمع و پاركينگ سرگردان شوند.

وي افزود: يك هفته از آمدنم به اين مجتمع گذشته بود كه متوجه شدم گفته‌هاي آنها صحت دارد و گربه‌هاي مرد همسايه باعث بيمار شدن اعضاي خانواده‌ام و به مخاطره انداختن بهداشت ساكنان مجتمع شده‌اند. بنابر اين با مراجعه به خانه مرد همسايه به او اعتراض كردم، ولي بي‌فايده بود.
مهمان‌ها را زخمي مي‌كردند!
مرد شاكي ادامه داد: مزاحمت گربه‌هاي مرد همسايه ادامه داشت تا اين‌كه چند بار اين حيوان‌ها روي كفش مهمان‌هايم خرابكاري كردند و با حمله به سوي آنها، باعث زخمي شدن 2 نفر از آنها و بيمار شدن بچه‌هاي آنها شدند كه همين موضوع باعث بروز اختلاف‌هايي ميان خانواده من و اقوام و دوستانم شد.
اعضاي خانواده‌ام و ساكنان مجتمع، ديگر امنيت جاني و رواني ندارند و با به دنيا آمدن 2‌بچه‌گربه مرد همسايه، اذيت‌هاي گربه‌ها بيشتر شده است.
پس از اين شكايت، پرونده‌اي تشكيل شد و ماموران به محل مورد نظر - در يكي از خيابان‌هاي شمال غرب تهران- عزيمت كردند و در تحقيق از ساكنان مجتمع متوجه شدند موضوع صحت دارد و مرد نقاش به همراه 7 گربه خود در فضاي نامطلوب بهداشتي زندگي مي‌كند.
به اين ترتيب، كارشناسان بهداشت محيط به منزل مرد نقاش رفتند و پس از بررسي محل اعلام كردند؛ جايگاه نگهداري گربه‌ها، بسيار نامطلوب است و اين موضوع، تهديدي جدي عليه بهداشت عمومي است و مرد نقاش هر چه زودتر بايد در قرنطينه قرار گيرد و گربه‌ها از آپارتمان خارج شوند. با ثبت اظهارات كارشناس بهداشت محيط، هنرمند نقاش به شعبه پنجم بازپرسي دادسراي عمومي و انقلاب ناحيه 2‌تهران انتقال يافت و مورد تحقيق قرار گرفت.
خواهش مرد نقاش براي بيرون نكردن گربه‌هايش
هنرمند نقاش - متهم- در اظهاراتش به بازپرس پورمقدس گفت: سال‌هاست ازدواج نكرده‌ام و تنها زندگي مي‌كنم و تنها دلخوشي‌ام پس از بوم و رنگ، بودن در كنار گربه‌هاست. اگر آنها را از من بگيرند، زندگي‌ام به آخر خط مي‌رسد. مي‌دانم گربه‌ها براي ساكنان مجتمع ايجاد مزاحمت كرده‌اند، ولي عاجزانه از شما مي‌خواهم مادر گربه‌هايم را از بچه‌هايش جدا نكنيد و اجازه دهيد 2 ‌ماه ديگر در خانه‌ام بمانند؛ بعد خودم آنها را از آپارتمان بيرون مي‌برم. بازپرس پرونده با شنيدن اظهارات متهم، از او خواست تا يك هفته ديگر، گربه‌ها كه آرامش و بهداشت ساكنان مجتمع را بر‌هم زده‌اند، از خانه بيرون كند، در غير اين صورت آنها را خارج و خانه‌اش را پلمب خواهد كرد.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
◄ حیوانات ساخته روزنامه
◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
◄ حیوانات با طرح جنگل
◄ حیوانات وقتی روی شال گردن میایند
◄ حیوانات ساخته شده با سیم
◄ دوست داری در این ظرف ها غذا بخوری
◄ بادکنک هایی با طرح حیوانات
◄ طرحی جالب برای میز حلوی صندلی
◄ حیوانات شیشه ای
◄ حیوانات مد رو ز
◄ جای کیسه ای با طرح حیوانات
◄ اگر حیوانات یوگار کار میشدند
◄ ترکیب حیوانات و میوه ها
◄ طرح ها کلدان با ایده از حیوانات
◄ حیواناتی با براده های چوب
◄ Animal X-Rays
◄ حیوانات ساخته شده با گل
◄ سلفی حیوانات
◄ ماسک هایی با طرح حیواتات
◄ انگشتر با طرح حیوانات
◄ حیوانات در لباس انسان ها
◄ اگر گربه ها در قالب هنر بودند
◄ حمایت از حیوانات در قالب تبلیغات
◄ ایده های خلاف با موضوعیت حیوانات 2
◄ باغ وحش شب ها باز است
◄ ایده های خلاق برای تبلیغات با موضوع حیوانات
بعدی 1 قبلی