پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29010    |     صفحه 1 از 1612
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

استيلی: به نظر هواداران احترام می‌گذارم، اما خيلی زود شعار دادند

فارس:حمید استیلی پس از تساوی یك بر یك برابر ملوان انزلی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این اولین بازی ما بعد از دوره بدنسازی بود و فقط 3 روز بود كه ملی‌پوشان به ما اضافه شدند. البته امروز ما تیم برتر بودیم و موقعیت‌های گل زیادی داشتیم. آمار نشان می‌دهد كه ما برتر بودیم، اما نتوانستیم از موقعیت‌های خود استفاده كنیم.
وی ادامه داد:‌ ملوان تیم خوب و دونده‌ای است كه از تك فرصت خود در این بازی استفاده كرد، اما بعد از گلی كه دریافت كردیم تغییر سیستم دادیم و خیلی سریع به بازی برگشتیم و گل زدیم. از هواداران نیز تشكر می‌كنم كه تا دقیقه 96 ما را تشویق می‌كردند. از نتیجه بازی راضی نیستم. می‌توانستیم در این بازی پیروز شویم.
استیلی در مورد تشویق شدن علی دایی پس از گل ملوان گفت: من به نظر آنها احترام می‌گذارم. به بازیكنان هم گفته‌ام هواداران حق دارند و ما فقط برای آنها بازی می‌كنیم، اما آنها نیز باید به ما فرصت بدهند. من معتقدم شعارهای آنها خیلی زود سر داده شد. ما فوتبال زیبایی بازی كردیم و روز به روز نیز بهتر می‌شویم.
وی در مورد اینكه آیا بهتر نبود علی كریمی به دروازه حریف نزدیك‌تر بازی می‌كرد گفت: بعد از اینكه ما تغییر سیستم دادیم با روش 4-4-2 لوزی بازی كردیم و شعاع حركتی علی كریمی بیشتر شد.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینكه علیرضا محمد در جناح راست نتوانست سانترهای خوبی انجام دهد، گفت: نفراتی به ما اضافه خواهند شد و ما با بازیكنان بیشتری در آینده بازی خواهیم كرد. در خط دفاع امروز فقط یك اشتباه داشتیم اما باید به آنها فرصت داد. موقعیت‌های زیادی نیز بر روی دروازه حریف خلق كردیم. می‌خواستیم در روز اول ماه مبارك رمضان یك هدیه ناقابل به هواداران بدهیم كه این اتفاق رخ نداد.
وی در مورد اینكه بازیكنان ملوان مدام خود را بر روی زمین می‌انداختند، گفت: این مسئله دیگر به نظر داور بستگی دارد. من به تیم حریف احترام می‌گذارم ملوان همیشه تیم خوبی است و خوب بازی می‌كند. طبیعی بود آنها در این مسابقه به زمین بیفتند زیرا تیم‌ها تازه فصل بدنسازی را پشت‌سر گذاشتند. چند بازیكن ما نیز عضله پایشان گرفته بود.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینكه هنوز به تركیب دلخواه خود نرسیده است، گفت: ما به زمان نیاز داریم. فقط 3 روز است كه ملی‌پوشان پرسپولیس در اختیار ما بودند. فلسفه دفاع، حمله و انتقال توپ به زمان نیاز دارد و یك پروسه درازمدت است. ما امروز شمه‌ای از یك تیم خوب را نشان دادیم.
وی در مورد اینكه چرا جواد كاظمیان از روی سكو بازی را تماشا كرد، گفت: او با نظر مستقیم من جذب شد، اما به دلیل آنكه هنوز به فرم ایده‌آل نرسیده است، در جمع 18 بازیكن ما نبود. ما امسال تمرینات را دیر شروع كردیم. فصل گذشته 20 خرداد به پایان رسید و زمان كمی داشتیم. یكی دو بازی باید بگذرد تا ما هماهنگ‌تر شویم. از هواداران نیز تشكر می‌كنم كه تا دقیقه 96 تشویق‌مان كردند. از نتیجه راضی نیستم اما خدا را شكر می‌كنم كه یك امتیاز گرفتیم.

وی در مورد اینكه اختلاف مهرداد اولادی و غلامرضا رضایی باعث شده خط حمله پرسپولیس كارآیی لازم را نداشته باشد، گفت: من با این نظر موافق نیستم. بازیكنان ما همگی همدل هستند و ما یك فاكتور مهم همدلی و وحدت در تیم داریم. شما نگاه كنید علی كریمی امروز چه در تیم ما و چه در تیم ملی چقدر نسبت به گذشته متفاوت بازی می‌كند.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
◄ حیوانات ساخته روزنامه
◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
◄ حیوانات با طرح جنگل
◄ حیوانات وقتی روی شال گردن میایند
◄ حیوانات ساخته شده با سیم
◄ دوست داری در این ظرف ها غذا بخوری
◄ بادکنک هایی با طرح حیوانات
◄ طرحی جالب برای میز حلوی صندلی
◄ حیوانات شیشه ای
◄ حیوانات مد رو ز
◄ جای کیسه ای با طرح حیوانات
◄ اگر حیوانات یوگار کار میشدند
◄ ترکیب حیوانات و میوه ها
◄ طرح ها کلدان با ایده از حیوانات
◄ حیواناتی با براده های چوب
◄ Animal X-Rays
◄ حیوانات ساخته شده با گل
◄ سلفی حیوانات
◄ ماسک هایی با طرح حیواتات
◄ انگشتر با طرح حیوانات
◄ حیوانات در لباس انسان ها
◄ اگر گربه ها در قالب هنر بودند
◄ حمایت از حیوانات در قالب تبلیغات
◄ ایده های خلاف با موضوعیت حیوانات 2
◄ باغ وحش شب ها باز است
◄ ایده های خلاق برای تبلیغات با موضوع حیوانات
بعدی 1 قبلی