پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29010    |     صفحه 1 از 1612
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

معمای جسد سوخته دختر ۱۶ ساله در تابوت!

خراسان:ماجرای این پرونده از آن جا آغاز شد که یکی از اهالی شهرک کوشک مهدی در جاده قدیم قوچان به حرکات و رفتار اعضای یک خانواده که در حال شست و شو و کفن و دفن دختر نوجوانی بودند مشکوک شد و در تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کرد اعضای یک خانواده را در حال کفن کردن یک نفر مشاهده کرده است. به دنبال دریافت این خبر، ماموران کلانتری کاظم آباد به آدرس اعلامی عزیمت و مشاهده کردند اعضای یک خانواده مرده ای را پس از تغسیل کفن کرده اند و با گذاشتن آن داخل تابوت قصد دارند جسد را دفن کنند. اعضای این خانواده در پاسخ به سوالات ماموران انتظامی گفتند: دخترمان بیماری خاص و تشنج داشت که بر اثر همین بیماری فوت کرده است و ما نیز قصد داشتیم او را در گورستان محل دفن کنیم. آن ها هم چنین اظهار داشتند درباره مرگ دخترمان چون به طور طبیعی مرده، از کسی شکایتی نداریم و فقط می خواهیم هرچه سریع تر او را دفن کنیم. در پی اظهارات این خانواده ، ماموران انتظامی با تلفن همراه قاضی ویژه قتل عمد تماس گرفتند و ماجرا را توضیح دادند. اما اظهارات اعضای این خانواده که سعی داشتند هرچه سریع تر جسد را دفن کنند ظن مقام قضایی را برانگیخت بنابراین قاضی اسماعیل شاکر به پزشک قانونی و اکیپ بررسی صحنه جرم دستور داد تا با عزیمت به محل حادثه به بررسی دقیق جسد بپردازند تا علت مرگ این دختر مشخص شود. وقتی پزشک قانونی و ماموران بررسی صحنه جرم به این منزل مسکونی رفتند ماجرا را متفاوت با آن چه خانواده دختر ۱۶ ساله نقل کرده بودند، دیدند. آنان وقتی کفن را باز کردند با جسد دختر ۱۶ ساله ای مواجه شدند که به شدت سوخته بود.
 
بنابراین ماموران انتظامی در تماس دوباره با مقام قضایی اعلام کردند که جسد به طرز مشکوکی سوخته است. با دریافت این خبر، بلافاصله قاضی شاکر برای انجام تحقیقات قضایی عازم شهرک کوشک مهدی شد و بدین ترتیب بررسی های قضایی و پلیسی درباره این ماجرا در حالی وارد مرحله جدیدی شد که اعضای خانواده که دیگر نمی توانستند اظهارات قبلی خود را تکرار کنند درباره چگونگی مرگ دختر ۱۶ ساله، ادعای دیگری را مطرح کردند. آنان به قاضی ویژه قتل عمد گفتند؛ در این شهرک وقتی برق شهری قطع می شود ما از چراغ گردسوز استفاده می کنیم امروز صبح نیز وقتی دخترمان به حمام رفت دیدیم که نفت چراغ  گردسوز ریخته و او دچار آتش سوزی شده است اما بررسی های دقیق مقام قضایی مشخص کرد شدت این آتش سوزی به حدی بوده که حتی دوش حمام ذوب شده است این در حالی بود که لباس های دختر جوان نیز سوخته بود و گل سر وی نیز روی موهایش قرار داشت. این گزارش حاکی است: معمای پیچیده این پرونده در حالی مقابل بازپرس ویژه قتل عمد قرار گرفت که سوالات بی پاسخی مانند این که دختر نوجوان چرا با لباس هایش برای استحمام به داخل حمام رفته است و چرا اعضای این خانواده موضوع را به پلیس و ماجرای آتش سوزی را به سازمان آتش نشانی اطلاع نداده اند؟
 
هم چنان از زوایای پنهان این ماجراست. تحقیقات پلیس نیز که با راهنمایی های مقام قضایی در این باره آغاز شده بود نشان داد که برای اولین بار فردی از تلفن همگانی با پلیس ۱۱۰ تماس گرفته و ماجرا را اطلاع داده است.بنابراین گزارش، به دستور قاضی شاکر، آثار باقیمانده در محل آتش سوزی جمع آوری و جسد دختر نیز برای تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی حمل شد. هم چنین تحقیقات مقام قضایی از اطرافیان متوفی بیانگر آن بود که دختر ۱۶ ساله شب قبل از حادثه را نیز در منزل یکی از بستگانش سپری کرده بود بنابراین بررسی های پلیس برای مشخص شدن این که مرگ این دختر در پی خودکشی بوده است یا ارتکاب قتل ادامه دارد. از سوی دیگر نیز ۲ تن از بستگان متوفی که شب حادثه در منزل حضور داشتند به اتهام مشارکت در قتل عمدی بازداشت شده اند و بازجویی از آنان برای مشخص شدن زوایای پنهان این پرونده آغاز شده است.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
◄ حیوانات ساخته روزنامه
◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
◄ حیوانات با طرح جنگل
◄ حیوانات وقتی روی شال گردن میایند
◄ حیوانات ساخته شده با سیم
◄ دوست داری در این ظرف ها غذا بخوری
◄ بادکنک هایی با طرح حیوانات
◄ طرحی جالب برای میز حلوی صندلی
◄ حیوانات شیشه ای
◄ حیوانات مد رو ز
◄ جای کیسه ای با طرح حیوانات
◄ اگر حیوانات یوگار کار میشدند
◄ ترکیب حیوانات و میوه ها
◄ طرح ها کلدان با ایده از حیوانات
◄ حیواناتی با براده های چوب
◄ Animal X-Rays
◄ حیوانات ساخته شده با گل
◄ سلفی حیوانات
◄ ماسک هایی با طرح حیواتات
◄ انگشتر با طرح حیوانات
◄ حیوانات در لباس انسان ها
◄ اگر گربه ها در قالب هنر بودند
◄ حمایت از حیوانات در قالب تبلیغات
◄ ایده های خلاف با موضوعیت حیوانات 2
◄ باغ وحش شب ها باز است
◄ ایده های خلاق برای تبلیغات با موضوع حیوانات
بعدی 1 قبلی