پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29010    |     صفحه 1 از 1612
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

همه چیز درباره جدایی مجیدی/ بالاخره داد مظلومی هم درآمد

پرویز مظلومی در نشست خبری پیش از دیدار با شهرداری یاسوج در خصوص آخرین وضعیت تیم استقلال اظهار داشت: بعد از تعطیلی که نصیب ما شد، یک هفته استراحت کردیم اما به خاطر مسابقات جام حذفی نسبت به سایر رقبا کمتر فرصت استراحت داریم.


وی در خصوص بازی فردا گفت: جام حذفی جام شگفتی‌ها است و همه دیدند که سایپا مهر کرج مقابل ما خوب بازی کرد و بچه‌های ما مقداری آنها را دست کم گرفته بودند و در نهایت موفق شدیم برنده از زمین خارج شویم.

 

اعتقاد دارم شهرداری نیز مثل سایپا مهر کرج است و آنها به خاطر پخش مستقیم این بازی با انگیزه ظاهر می‌شوند ضمن آنکه این تیم موفق شده تراکتورسازی و فولاد را حذف کند و نباید آنها را دست کم بگیریم.

 

مظلومی در ادامه صحبت‌هایش گفت: بازیکنان من با تمام وجود بازی خواهند کرد تا راه فینال را برای خود باز کنند


اما در این مسابقه از حیدری،‌ میداودی، عزیززاده و امیرآبادی بی‌بهره هستیم، البته کادر پزشکی شریفات را به این بازی رساند تا در مجموع با ۱۵ نفر برای بازی فردا آماده شویم.

 

وی تاکید کرد: احترام خاصی برای شهرداری قائلم چون آنها حتما شخصیت پیروزی داشتند که به اینجا رسیده اند اما در ۹۰ دقیقه کار را تمام خواهیم کرد.

 

سرمربی استقلال در خصوص آخرین وضعیت جاسم کرار گفت: او دیروز با معاونین باشگاه نیز جلسه داشت و قرار شد تصمیم نهایی را شنبه بگیریم. قرار بر این شد که بحث معاوضه و انتقال او به بعداز جام حذفی موکول شود اما ولید علی با ما تسویه حساب کرد.

 

در ادامه نشست خبری خبرنگاری پرسید که نقاط ضعف شهرداری یاسوج را در چه می‌بینید که مظلومی پاسخ داد: آنها کار گروهی خوبی دارند و کاپیتان آنها باتجربه است

 

اما اولین رقیب ما در بازی فردا انگیزه بالای حریف است،‌ با این حال ما تیم بزرگی هستیم و باید از بزرگی‌مان استفاده کنیم.

پرویز مظلومی که پس از جدایی فرهاد مجیدی از استقلال هیچ صحبتی انجام نداده بود، در نشست

خبری امروز سفره دلش را باز کرد و گفت: همین حالا هم که با شما صحبت می‌کنم موافق رفتن فرهاد نبودم و نیستم. امیدوارم که بتوانیم همین حالا هم او را برگردانیم چون اعتقاد دارم او از پول بی‌نیاز است و فکر نمی‌کنم مجیدی به خاطر پول استقلال را ترک کرده باشد.

 

همین حالا هم هر روز با واکنش‌های هواداران مواجه هستم که چرا اجازه دادیم او از استقلال برود اما او از سه هفته قبل از دیدار با پرسپولس عنوان کرد که قصد ترک استقلال را دارد.

 

سرمربی استقلال افزود: من چند جلسه با او به صورت حضوری صحبت کردم اما حرف‌های فرهاد دست ما را بست و هنگامی که به امارات رفت با من تماس گرفت تا رضایت من را جلب کند و حالا نیز شرایطی به وجود آمده که هواداران فکر می‌کنند در نبود مجیدی تیم ما ضربه می‌خورد.

 

وی ادامه داد: به مجیدی این مسائل را گفتم اما او آنقدر روی حرفش ماند تا فتح‌الله‌زاده مجبور شود به خاطر مسائل خانوادگی رضایتنامه‌اش را صادر کند اما باز هم می‌گویم

 

مجیدی من را راضی نکرد و من هم از جدایی او راضی نیستم و او آن رضایتی که باید از من می‌گرفت را نگرفت و رفت.

 

مظلومی در پاسخ به این سؤال که عده‌ای از هواداران به این نتیجه رسیده‌اند که مجیدی به خاطر پول استقلال را ترک کرده گفت: این را باید از خود او سؤال کنیم ممکن است در قطر و امارات شرایط برای دخترش فراهم شده باشد.

 

چندین و چند بار دختر مجیدی با من تماس گرفت و با صحبت‌هایش من را تحت تاثیر قرار داد حتی به تیام گفتم اجازه بده تا پدرت چند ماه دیگر پیش ما بماند اما حالا همه چیز تمام شده و باید به فکر آینده باشیم و جانشین خوبی برای او پیدا کنیم.

 

وی تصریح کرد: باید به فکر پلی آف آسیا و لیگ برتر باشیم و فکرمان را به گذشته معطوف نکنیم. باز هم می‌گویم نه من راضی بودم و نه فتح‌الله‌زاده نه هواداران و نه بازیکنان.

 

هیچ کس به جدایی مجیدی راضی نبود و ما به او اطمینان کردیم اما او به خاطر فرزندش استقلال را ترک کرد.

سرمربی تیم استقلال در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه فرهاد مجیدی در مصاحبه‌اش با روزنامه قطری مدعی شده که استقلالی‌ها خیلی زود رضایتنامه او را صادر کردند اما شما در صحبت‌هایتان اشاره می‌کنید که مدت‌ها بر سر ماندن او با وی جلسه داشتید،

 

گفت: این صحبت‌هایی که من انجام می‌دهم عین واقعیت است. مجیدی می‌گفت نمی‌خواهد تیم را تنها بگذارد اما اگر شرایط طوری شود که باشگاه به او رضایتنامه ندهد، فوتبال را کنار خواهد گذاشت و اگر به من رضایتنامه بدهید منت بر سر من گذاشته‌اید.

 

سرمربی تیم استقلال در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه آیا حالا که مجیدی با این شرایط از استقلال جدا شده، باشگاه کارت بازی او را صادر می‌کند یا خیر، گفت: دیگر چه کارتی؟ کارت بازی او صادر شده بود و او رفت و در حال بازی کردن است.

 

وی در خصوص اینکه آیا مبلغی از این طریق به باشگاه استقلال تعلق می‌گیرد یا خیر، گفت: این را از مدیریت باشگاه بپرسید چون من هیچ وقت در جریان مسائل مالی بازیکنان نیستم.

 

مظلومی در خصوص اینکه تکلیف ساموئل با این باشگاه چه شد،‌گفت: تمام کارهای او را انجام دادیم و خودش خیلی علاقه داشت به استقلال بیاید اما روز آخر تما‌س‌هایی با او و خانواده‌اش گرفته شد

 

که آنها را نگران کرد ولی با این حال کارهای مربوط به قرارداد او انجام شد و تلاش می‌کنیم این بازیکن را به خدمت بگیریم.

 

وی در خصوص آخرین وضعیت ژورکویچ گفت: او بازیکن خوبی است و باید در تیم ما جا بیفتد، اما مشکلی که وجود دارد بحث بدهی و ثبت قرارداد او است که فتح‌الله زاده طی نامه‌ای تعهد داده که مشکلات را حل کند تا قرارداد او امروز ثبت شود.

 

سرمربی استقلال در خصوص اینکه تکلیف الونگ الونگ به کجا رسید، گفت: حضور او در استقلال فعلا منتفی شده اما در حال بررسی هستیم تا اگر بتوانیم این بازیکن را جذب کنیم.

به گزارش فارس در ادامه نشست خبری خبرنگار یاسوجی از مظلومی پرسید آیا در دیدار گذشته مقابل پرسپولیس بازی شما قرعه‌کشی شد که وی در پاسخ گفت: حتما این اتقاق رخ داده و اینجا همه چیز با برنامه‌ریزی صورت می‌گیرد. مگر یاسوجی‌ها در بازی قبل میزبان نبودند؟

 

آنها تصور می‌کنند اگر در اهواز بازی می‌کردند می‌توانستند فولاد را شکست دهند؟ یا مگر در تبریز از پس تراکتورسازی برمی‌آمدند؟ حتی اگر فولاد یا تراکتورسازی بالا می‌آمدند قرعه‌کشی می‌شد تا در چه شهری بازی انجام شود.

مظلومی در خصوص روند مذاکره با خلعتبری گفت: برای جذب او اقداماتی صورت گرفته اما او در حال مذاکره با باشگاه‌های اماراتی است اما ما هم بیکار ننشسته‌ایم. هواداران بدانند ما برای جذب بازیکنان اقداات لازم را انجام داده‌ایم اما

 

به خدمت گرفتن بازیکن آسان نیست همانطور که برای فرشید طالبی نامه زده‌ایم ولی ذوبی ها پاسخی ندادند. برای خلعتبری و پولادی نیز مذاکراتی انجام داده‌ایم و اگر این دو نفر را بگیریم و ساموئل را جذب کنیم دیگر نیاز به بازیکن نداریم.

سرمربی استقلال در خصوص اینکه آیا قبول دارید این تیم از لحاظ مهره بهترین تیم چند سال اخیر استقلال است، گفت: فعلا که چشم خورده‌ایم و دیگر خبری از کهکشانی‌ها نیست.

 

ما با ۱۴ بازیکن تمرین می‌کنیم و کرار و ولید علی و مجیدی را هم نداریم. همه اینها را از آن کهکشانی‌ها کم کنیم، متوجه وضعیت تیم ما خواهید شد.

 

مظلومی در پایان بار دیگر به بازی فردا اشاره کرد و گفت: اینکه یاسوجی‌ها گفته‌اند صد در صد برنده می‌شویم درست نیست چون هیچ مربی و تیمی این صحبت‌ها را بیان نمی‌کند. نباید اجازه دهیم بازی به ۱۲۰ دقیقه بکشد و کار را در ۹۰ دقیقه تمام خواهیم کرد.

 

منبع:فارس 

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
◄ حیوانات ساخته روزنامه
◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
◄ حیوانات با طرح جنگل
◄ حیوانات وقتی روی شال گردن میایند
◄ حیوانات ساخته شده با سیم
◄ دوست داری در این ظرف ها غذا بخوری
◄ بادکنک هایی با طرح حیوانات
◄ طرحی جالب برای میز حلوی صندلی
◄ حیوانات شیشه ای
◄ حیوانات مد رو ز
◄ جای کیسه ای با طرح حیوانات
◄ اگر حیوانات یوگار کار میشدند
◄ ترکیب حیوانات و میوه ها
◄ طرح ها کلدان با ایده از حیوانات
◄ حیواناتی با براده های چوب
◄ Animal X-Rays
◄ حیوانات ساخته شده با گل
◄ سلفی حیوانات
◄ ماسک هایی با طرح حیواتات
◄ انگشتر با طرح حیوانات
◄ حیوانات در لباس انسان ها
◄ اگر گربه ها در قالب هنر بودند
◄ حمایت از حیوانات در قالب تبلیغات
◄ ایده های خلاف با موضوعیت حیوانات 2
◄ باغ وحش شب ها باز است
◄ ایده های خلاق برای تبلیغات با موضوع حیوانات
بعدی 1 قبلی