پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29010    |     صفحه 1 از 1612
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

ثروت‌های روسای جمهور آمریکا از کجا می‌آید؟

  اکونیوز:به نقل از شبکه تلویزیونی سی ان ان،ثروت های بادآورده میت رامنی از نامزدهای جمهوری خواه در آمریکا به موضع ضعف وی در این رقابت ها و بهانه ای برای حمله رقبا به وی تبدیل شده است. اگر چه انتقادهای شدید از رامنی باعث شد وی سرانجام فهرست مالیات هایی را که در سالهای گذشته پرداخت کرده است، منتشر کند ولی با این حال، کسی اطلاعی دقیق از دارایی های وی را در دست ندارد. 

بر اساس گمانه زنی هایی که از اطلاعات ستاد انتخاباتی وی می توان به دست آورد، شاید بتوان گفت وی ثروتی در حدود صد و نود تا دویست میلیون دلار در اختیار داشته باشد. 

حقوق رئیس جمهور در آمریکا چهارصد هزار دلار در سال است و خدماتی عمده مانند حمل و نقل رایگان زمینی و هوایی و خدمات دیگری نیز در اختیار وی قرار می گیرد. 

حتی بعد از پایان دوره ریاست جمهوری، همچنان حقوق دویست هزار دلاری در سال دریافت می کند. افزون بر این، وی از خدمات بهداشت و درمان، سفر رسمی و داشتن دفتر رسمی برخوردار خواهد بود. 

دفتری که در اختیار جیمی کارتر، رئیس جمهور پیشین آمریکا قرار دارد، صد و دو هزار دلار در سال اجاره بها دارد؛ این میزان برای جرج بوش پدر صد و هفتاد و پنج هزار دلار و بیل کلینتون پانصد و شانزده هزار دلار در سال است. 

البته همه این دارایی ها، در برابر پولی که بیل کلینتون از نگارش کتاب خاطرات خود به دست آورده است، رقم چشمگیری به شمار نمی آید. کلینتون از نگارش کتابش که "زندگی من" نام دارد، پانزده میلیون دلار به دست آورد.

کتاب جرج بوش به نام "نقاط تصمیم" دارد؛ وی می گوید بعد از پایان ریاست جمهوری، گویی سرعت زندگی من از صد مایل بر ساعت، به صفر رسید و این کتاب، یک تمرکز و یک طرح برای من به شمار می آید. فروش کتاب جرج بوش در یک و نیم میلیون نسخه فروخته شده ابتدایی، هفت میلیون دلار سود داشت. 

جیمی کارتر تا کنون چهارده کتاب نوشته است؛ به گفته جیمز تاربر تاریخ نگار ریاست جمهوری در آمریکا، کارتر وقتی از کاخ سفید بیرون آمد، ورشکست بود ولی وقتی می توان کتاب نوشت، می توان پول زیادی نیز به دست آورد.
 
اوباما نیز دستی در نویسندگی دارد و کتاب "رویاهای پدرم" را در دهه چهارم زندگی خود نوشت؛ اوباما در سال دو هزار و هشت گفت پیش از آنکه این کتاب در چهار سال پیش به فروش برسد، ما وضع چندان خوبی نداشتیم. این کتاب نیز بعد از آنکه وی رئیس جمهور شد، بسیار پر فروش شد و اوباما نیز از طبقه متوسط، به طبقه ثروتمند رسید و چند میلیون دلاری به جیب زد. 

البته کار کم زحمت تری نیز برای پول در آوردن هست و آن سخنرانی کرد است؛ وقتی که صحبت از روسای جمهوری سابق می شود، بیل کلینتون پادشاه تریبون سخنرانی است. از سال دو هزار و یک تا کنون، کلینتون حدود هفتاد و پنج میلیون دلار از سخنرانی برای شرکت های خصوصی و سازمان های سراسر دنیا پول در آورده است. 

بر اساس گزارش کمیته انسجام کمیته، جرج بوش نیز از زمان پایان ریاست جمهوری اش، پانزده میلیون دلار پول از سخنرانی های خود به دست آورده است. با این حال این همه پول، سوال هایی را نیز ایجاد می کنند. 

تاربر می گوید این مسائل باعث می شود مردم آمریکا فکر کنند که سیاستمداران آمریکا همه به دنبال پول هستند ولی این مساله دیدگاه آنان را درباره آنچه که رئیس جمهور بعد از پایان دوره اش چه دارد، تغییر نمی دهد. 

در هزار و نهصد و هشتاد و نه، بعد از آنکه دوره ریاست جمهوری ریگان به پایان رسید، وی برای دو سخنرانی در ژاپن، دو میلیون دلار پول گرفت که در آن زمان، از دشمنان اقتصادی آمریکا به شمار می آید. 

از دیگر سو، برخی از روسای جمهور وقتی به کاخ سفید راه می یافتند، بسیار ثروتمند بودند. برای نمونه اگر میت رامنی به کاخ سفید راه یابد، با احتساب تورم سومین رئیس جمهور ثروتمند تاریخ آمریکا بعد از جرج واشنگتن و توماس جفرسون خواهد بود.
 

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
◄ حیوانات ساخته روزنامه
◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
◄ حیوانات با طرح جنگل
◄ حیوانات وقتی روی شال گردن میایند
◄ حیوانات ساخته شده با سیم
◄ دوست داری در این ظرف ها غذا بخوری
◄ بادکنک هایی با طرح حیوانات
◄ طرحی جالب برای میز حلوی صندلی
◄ حیوانات شیشه ای
◄ حیوانات مد رو ز
◄ جای کیسه ای با طرح حیوانات
◄ اگر حیوانات یوگار کار میشدند
◄ ترکیب حیوانات و میوه ها
◄ طرح ها کلدان با ایده از حیوانات
◄ حیواناتی با براده های چوب
◄ Animal X-Rays
◄ حیوانات ساخته شده با گل
◄ سلفی حیوانات
◄ ماسک هایی با طرح حیواتات
◄ انگشتر با طرح حیوانات
◄ حیوانات در لباس انسان ها
◄ اگر گربه ها در قالب هنر بودند
◄ حمایت از حیوانات در قالب تبلیغات
◄ ایده های خلاف با موضوعیت حیوانات 2
◄ باغ وحش شب ها باز است
◄ ایده های خلاق برای تبلیغات با موضوع حیوانات
بعدی 1 قبلی