پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • 10 علامت خطرناک در سگ ها ◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
    هنگامی که سگی را به‌عنوان عضوی از خانواده خود می‌پذیرید، باید برای سلامت، آسایش و امنیت او تمام تلاش خود را بکنید. علاوه بر واکسیناسیون و معاینات دوره‌ای موارد دیگری نیز هستند که باید به آنها توجه کنید. پیش ازینکه سگ بسیار بیمار شده و حال وخیمی پیدا کند، باید باتوجه به نشانه‌هایی که از خود بروز می‌دهد متوجه مشکل شده و به دامپزشک مراجعه کنید. به این 10 علامت هشداردهنده توجه کنید و با دیدن آنها با دامپزشک مشورت نمایید:
 • استرس در سگ ها را کمتر کنید ◄ استرس در سگ ها را کمتر کنید
    درست همانطور که انسان ها از استرس رنج می برند، حیوانات خانگی نیز ممکن است با این عارضه دست به گریبان باشند. سیستم عصبی حیوان خانگی شما مستعد تنزل زیست محیطی و ارتباطی است، درست مثل شما. در واقع، وقوع استرس در سگ شایع تر از آن چیزی است که ممکن است تصور کنید. حتی بدتر از آن، استرس می تواند سلامت سگ را به خطر بیاندازد. سگ ها می توانند به دلایلی از جمله موارد زیر احساس استرس داشته باشند:
 • آمبیازیس در سگ ها ◄ آمبیازیس در سگ ها
    آمبیازیس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس عفونت انگلی است که توسط یک ارگانیزم سلولی شناخته شده به نام آمیب ایجاد می شود. این عفونت می تواند بر روی بدن انسان ها، سگ ها و گربه ها تاثیر بگذارد. این بیماری بیشتر در مناطق گرمسیری دیده می شود و در آمریکای شمالی بیشتر شیوع دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت بیشتر در مورد نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • مقابله و درمان خارش پوست سگ ◄ مقابله و درمان خارش پوست سگ
    اگر سگ تان خارش پوستی دارد، این نشانه خوبی نیست. در واقع، خارش پوست، یکی از دلایلی است که موجب می شود صاحبان حیوانات خانگی آن ها را نزد دامپزشک ببرند. به عقیده عموم مردم، خارش دائمی پوست سگ نشانه از وجود کک در بدن حیوان است. اما علل دیگری برای این خارش وجود دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد روش های خانگی برای مقابله و درمان خارش پوست سگ صحبت می کنیم.
 • 10 حسی که سگ ها می فهمند ◄ 10 حسی که سگ ها می فهمند
    احساس سگ ها درباره انسان چیست؟ آنها چه چیزهایی را از رفتار شما احساس می کنند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که سگ ها موارد بسیاری، از احوالات شما را حس می کنند. اگر از دوست داران حیوانات خانگی هستید؛ این مطلب جالب پیام سلامت را از دست ندهید.
 • ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها ◄ ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها
    بیمار شدن سگ ها، درست مثل انسان ها، بخشی از واقعیت زندگی است. دیدن یک سگ بیمار برای دوستداران حیوانات و صاحب سگ آزاردهنده و دلخراش است. در این مطلب پیام سلامت به بازگویی ده نشانه بیمار شدن سگ ها اشاره می کنیم.
 • خواص سرکه سیب برای سگ ها ◄ خواص سرکه سیب برای سگ ها
    خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان در طول دهه گذشته، محصولی که توانسته است جایگاه ویژه ای بین اقشار مختلف جامعه پیدا کند سرکه سیب است. این نوع سرکه خواص بیشماری برای بدن دارد. البته خواص سرکه سیب فقط مخصوص انسان نیست. حتی سگ ها نیز می توانند از خواص این ماده شگفت انگیز بهره مند شوند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان صحبت می کنیم.
 • التهاب چشم در سگ ها ◄ التهاب چشم در سگ ها
    ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان وجود التهاب در چشم حیوانات خانگی مانند سگ ها، باعث قرمزی چشم می شود. این التهاب ممکن است به علل مختلفی، از جمله خونریزی بیش از حد در پلک ها یا پارگی عروق خونی در چشم رخ دهد. این اتفاق زمانی می افتد که عروق در واکنش به عوامل خارجی یا داخلی دچار التهاب یا تجمع خون می شوند. در ادامه این مقاله مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد علل، نشانه ها و روش های درمان التهاب چشم در سگ ها صحبت کنیم. شرایطی که در این مقاله پزشکی توصیف می شود، می تواند هم بر روی سگ ها و هم بر روی گربه ها تاثیر بگذارد.
 • پنوموتوراکس در سگ ها ◄ پنوموتوراکس در سگ ها
    پنوموتوراکس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان پنوموتوراکس واژه پزشکی برای توصیف انباشت هوا در فضایی پلور (ناحیه بین دیواره قفسه سینه و ریه) است. این بیماری به ۴ دسته تروماتیک، خود به خودی، بسته و یا باز تقسیم می شود. هم سگ ها و هم گربه ها حساس به پنوموتوراکس هستند. اعتقاد بر این است که سگ های بزرگ و کثیف مانند سگ های هندی، بیشتر به پنوموتوراکس خود به خودی حساس هستند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، علل و روش های درمان پنوموتوراکس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • کمپیلوباکتریوز در سگ ها ◄ کمپیلوباکتریوز در سگ ها
    اگر اهل نگهداری از حیوانات خانگی هستید و سگ در خانه نگه می دارید، حتما ادامه این مطلب مجله پیام سلامت را با موضوع معرفی نشانه ها، علل و درمان عفونت باکتریایی کمپیلوباکتریوز در سگ ها بخوانید. کمپیلوباکتریوز عفونت باکتریایی شایع در توله سگ های جوان تر از شش ماه است. باکتری که باعث بیماری می شود حتی در روده (دستگاه گوارش) سگ های سالم و دیگر پستانداران نیز یافت می شود. حدود ۴۹ درصد از سگ ها، کمپیلوباکتریوز را در بدن دارند و حمل می کنند. این حیوانات قادرند که بیماری را از طریق مدفوع خود، در معرض تماس با دیگر حیوانات قرار داده و آن ها را آلوده کنند.
 • imha در سگ ها ◄ imha در سگ ها
    کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها از علائم تا روش های درمان سیستم ایمنی بدن یک سگ، از مجموعه سلول های اختصاصی، پروتئین، بافت ها و اندام ها تشکیل شده که همه آنها یک سیستم دفاعی جامع علیه انواع عفونت ها، از جمله عفونت های باکتریایی، قارچی، انگلی و ویروسی هستند. آنتی بادی ها پروتئین هایی هستند که توسط سلول های خاصی در سیستم ایمنی ترشح می شوند. این مواد به مواد خارجی که به عنوان آنتی ژن شناخته می شوند، متصل شده و آن ها را دفع می کنند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها صحبت کنیم.
 • مسمومیت در سگ ها ◄ مسمومیت در سگ ها
    مسمومیت با شکلات در سگ ها ؛ علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان سگ ها برای خوردن چیزهایی که برایشان مضر است گاها حریص هستند. این قانون به خصوص در مورد توله سگ ها صادق است. همچنین، سگ ها حس بوی خوبی دارند، و برایشان پیدا کردن چیزهایی که پنهان می کنید مثل شکلات، مانند آب خوردن است. اما شکلات می تواند یک ترکیب خطرناک با قابلیت ایجاد مسمومیت باشد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان مسمومیت با شکلات در سگ ها صحبت می کنیم.
 • ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ ◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
   
 • حیوانات ساخته روزنامه ◄ حیوانات ساخته روزنامه
   
 • هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک ◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
   
 • ماسک های کله گنده با طرح گربه ◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
   
 • باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ ◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
   
 • حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه ◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
    تهوع صبح حیوانات بعد از شب
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29022    |     صفحه 1 از 1613
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

اخبار مهم از اینترنت پرسرعت

  فارس:معاون توسعه و مهندسی مدیر عامل شرکت مخابرات تهران از ارائه رایگان سرویس IPTV در منطقه ۲ تهران، نصب ۱. ۵ میلیون پورت ADSL در سال آینده و پیش بینی افزایش استفاده از پیامک تلفن ثابت خبر داد و گفت: عمده فعالیت مخابرات تهران، بستر سازی برای پورت پر سرعت است نه ADSL. 

سمیع ‌الله صادقی در خصوص سرویس پیامک تلفن ثابت، اظهار داشت: هم اکنون سرویس پیامک تلفن ثابت فعال است. 


وی در خصوص برقراری ارتباط پیامک تلفن ثابت با اپراتورهای تلفن همراه، گفت: قرارداد اینترکانکشن با همراه اول امضا شده و هم اکنون ارتباط پیامکی بین تلفن ثابت و همراه اول نیز برقرار است. 

معاون توسعه و مهندسی مدیر عامل شرکت مخابرات تهران افزود: برای برقراری ارتباط سرویس پیامک تلفن ثابت با اپراتور دوم تلفن همراه نیز مذاکراتی انجام شده اما این مذاکرات نهایی نشد. 

*پیامک تلفن ثابت سرویس همچنان بی‌اقبال

صادقی در خصوص مشکلات همه‌گیر نشدن سرویس ارسال پیامک روی تلفن ثابت، تصریح کرد: مشکل عمده در سرویس پیامک تلفن ثابت، نداشتن گوشی تلفن ثابت است. 

وی ادامه داد: در حال حاضر گوشی تلفن ثابت با امکان ارسال و دریافت پیامک با حداقل قیمت ۲۵ هزار تومان در بازار وجود دارد؛ اما مدل‌ها متنوع نیست. 

*ارسال ماهیانه ۲ میلیون پیامک تلفن ثابت با نرم افزار ابداعی مخابرات

معاون توسعه و مهندسی مدیر عامل شرکت مخابرات تهران افزود: برای حل این مشکل، خواستیم از کامپیو‌تر به جای گوشی تلفن استفاده کنیم. 

صادقی توضیح داد: در این رابطه، چند روش نرم افزار ثابت، نرم افزار وب پایه و صندوق صوتی و پیامکی شماره‌های مختصر شده، ارائه شد. 

وی گفت: در روش نرم‌افزاری کاربر باید یک نرم افزار به نام «پیاثا» را از سایت شرکت مخابرات تهران دانلود و روی کامپیو‌تر خود ذخیره کند؛ این روش علیرغم را‌ه اندازی، هنوز کاملا عملیاتی نشده است. 

خبرنگار فارس پرسید: با توجه به اینکه چند ماهی از معرفی نرم‌افزار «پیاثا» می‌گذرد، ‌ تقریبا در هر ماه چه تعداد پیام کوتاه از طریق این نرم افزار جه به جا می‌شود؟ 

صادقی گفت: در حال حاضر در هر ماه حدود یک و نیم میلیون تا دو میلیون پیام کوتاه با این نرم‌افزار ارسال و دریافت می‌شود؛ در ماه گذشته نیز ۲ میلیون پیام کوتاه مبادله شده است. 

*۳هزار نفر گوشی تلفن ثابت با قابلیت ارسال پیامک دارند

معاون توسعه و مهندسی مدیر عامل شرکت مخابرات تهران تصریح کرد: روش دوم، روش «وب بیس» است که کاربر باید از شرکت مخابرات نام کاربری و پسورد بگیرد؛ این روش نیز علیرغم نهایی شدن هنوز عملیاتی نشده است. 

وی گفت: عملیات راه‌اندازی هر دو سرویس به اتمام رسیده؛ اما منتظر بودیم که هر دو با هم آغاز به کار کند. 

صادقی افزود: روش سوم، «یکی شدن صندوق صوتی و پیامکی در شماره‌های مختصر شده» است. 

وی توضیح داد: در این روش شماره تلفن و صندوق ارسال و دریافت پیامک در شماره‌های مختصر شده ۴ و ۵ رقمی یکی می‌شود که کاربر باید از شرکت مخابرات یوزرنیم و پسورد بگیرد. 

وی گفت: پیش بینی می‌کنیم که استقبال از این امکان جدید، زیاد باشد. 

خبرنگار فارس پرسید: هم اکنون چه تعداد کاربر، گوشی تلفن با امکان ارسال و دریافت پیامک را خریداری کرده‌اند. 

صادقی در این خصوص، گفت: در حال حاضر تعداد دارندگان گوشی با این امکان، درصد خوبی را ندارد و هم اکنون حداکثر ۲ هزار نفر تا ۳ هزار نفر این گوشی‌ها را خریداری کرده‌اند. 

*پیش بینی افزایش ۱۰ تا ۱۵ درصدی استقبال از پیامک تلفن ثابت با برنامه‌های جدید

خبرنگار فارس پرسید: پیش بینی می‌کنید این برنامه چه تاثیری در افزایش استقبال مشترکان داشته باشد؟ 

صادقی در پاسخ به این موضوع، گفت: پیش بینی می‌کنیم که با راه‌اندازی نرم‌افزار «پیاثا»، سرویس «وب بیس» و سرویس صوت و پیامک شماره‌های مختصر شده، استقبال مشترکان ۱۰ تا ۱۵ درصد افزایش یابد. 

خبرنگار فارس گفت: علاوه بر وجود مشکلات حاشیه‌ای، هیچ‌گاه شرکت مخابرات تبلیغات گسترده‌ای برای سرویس پیامک تلفن ثابت نکرد. 

صادقی در این خصوص، توضیح داد: همیشه در رابطه با این سرویس، یک سری مشکلات فنی وجود داشت که باعث شد خیلی جدی حرکت نکنیم که این مشکلات امروز حل شده است. 

معاون توسعه و مهندسی مدیر عامل شرکت مخابرات تهران در بیان مشکلات فنی این سرویس، تصریح کرد: تاکنون مدل گوشی‌های با امکان ارسال و دریافت پیامک تلفن ثابت، بسیار محدود بوده است؛ اخیرا چند مدل گوشی جدید را نیز تست کرده‌ایم که وارد بازار شود. 

* ایجاد ۷ مرکز پشتیبانی ۳۰ اپراتوری ADSL در ۷ منطقه مخابراتی

خبرنگار فارس پرسید: هم اکنون شرکت مخابرات، مانند شرکت‌های ارائه دهنده اینترنت پر سرعت‌ (PAP)‌ها، سرویس ADSL ارائه می‌کند؛ اما رضایتمندی از سرویس‌های اینترنت شرکت مخابرات به مراتب کمتر از شرکت‌های خصوصی است. 

صادقی در این خصوص، گفت: برای هر منطقه از تهران، یک منطقه پاسخ‌گویی پیش بینی شده و قرار است در ۷ مرکز پاسخ‌گویی در ۷ منطقه مخابراتی تهران به مشترکان اینترنت پر سرعت، پاسخ گویی کند. 

وی ادامه داد: هم اکنون دو مرکز فعال است و مراکز دیگر نیز راه‌اندازی خواهد شد که در هر مرکز حدودا ۳۰ اپراتور به مشترکان پاسخ‌گو هستند. 

معاون توسعه و مهندسی مدیر عامل شرکت مخابرات تهران افزود: برنامه این است که حجمی از تماس‌های مشترکان در‌‌ همان منطقه پاسخ داده شود. 

وی یادآور شد: مدل این است که در مرحله نخست نفر به نفر زنگ بزند، در مرحله دوم، درخواست دایری یا خرابی ثبت شود و در مرحله سوم نیز درخواست انجام شود. 

*تا پایان سال ۶۰۰ هزار پورت پر سرعت نصب شده داریم

صادقی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس که پرسید: برنامه‌ آتی شرکت مخابرات تهران برای راه‌اندازی سرویس اینترنت پرسرعت، چیست، گفت: تا پایان سال جاری باید ۶۰۰ هزار پورت پر سرعت نصب شده در تهران داشته باشیم. 

معاون توسعه و مهندسی مدیر عامل شرکت مخابرات تهران ادامه داد: هم اکنون حدود ۱۵۰ هزار تا ۱۶۰ هزار پورت در حال کار است و حدود ۳۰۰ هزار پورت پرسرعت نصب شده داریم که باید تا پایان سال به ۶۰۰ هزار پورت برسد. 

وی در خصوص برنامه شرکت مخابرات تهران برای توسعه سرویس ADSL در سال آینده نیز، گفت: برنامه سال آینده هنوز از سوی شرکت مخابرات ایران به مخابرات تهران اعلام نشده است. 

وی توضیح داد: اما با توجه به برنامه امسال، پیش بینی می‌کنیم که نصب ۱ میلیون تا ۱. ۵ پورت به عنوان برنامه در نظر گرفته شود. 

* مخابرات، لایه دسترسی را از کابل مسی به سمت فیبر نوری می‌برد

صادقی، طرح GPAN را از دیگر پروژه‌های در دست اجرای معاونت توسعه و مهندسی شرکت مخابرات تهران نام برد و گفت: در این طرح که مدلی از فناوری FTTX (انتقال از طریق فیبر نوری) است، شرکت مخابرات تکنولوژی لایه دسترسی (acsess) را به سمت فیبر نوری می‌برد. 

وی توضیح داد: این طرح شامل ۳ لایه «انتقال فیبر به داخل منزل»، «انتقال فیبر در پشت در منزل» و «انتقال فیبر در خیابان» است که در طرح GPAN سعی شده تا فیبر نوری به سمت خانه‌ها نزدیک شود. 

معاون توسعه و مهندسی مدیر عامل شرکت مخابرات تهران تصریح کرد: به این ترتیب طول کابل مسی کاهش می‌یابد که کاهش کابل مسی، در بهبود کیفیت سرویس موثر خواهد بود. 

وی خاطر نشان کرد: همچنین با کاهش کابل مسی و افزایش استفاده از فیبر نوری، دیگر در رابطه با توسعه مشترکان مشکلی وجود نخواهد داشت؛ زیرا توسعه در فیبر نوری بسیار آسان‌تر خواهد بود. 

*عمده فعالیت مخابرات تهران، بستر سازی برای پورت پر سرعت و نه ADSL

صادقی در پاسخ به این سوال که «این طرح هم اکنون در چه مرحله‌ای قرار دارد»، گفت: در حال حاضر برای شروع، این طرح در مناطق ۲ و ۸ مخابراتی تهران در حال اجرا است و در فازهای بعدی برای سایر مراکز مخابراتی تهران نیز اجرایی خواهد شد. 

وی گفت: در مرحله بعدی ایجاد دسترسی فیبر نوری نیز از کشیدن فیبر تا پشت در خانه‌ها، به داخل منازل پیش خواهیم رفت که ممکن است این مرحله در چند سال آینده اتفاق افتد. 

معاون توسعه و مهندسی مدیر عامل شرکت مخابرات تهران افزود: هم اکنون تجهزات طرح GPAN در تهران، سفارش شده است؛ طرح‌های چند مرکز نیز تهیه شده است و اقدامات اجرایی در حال آغاز است. 

وی یادآور شد: علاوه بر این، در حال حاضر ممکن است در مراکزی که توسعه زیادی در دست انجام است، نیز از این روش استفاده کنیم. 

معاون توسعه و مهندسی مدیر عامل شرکت مخابرات تهران تاکید کرد: در حال حاضر عمده فعالیت شرکت مخابرات تهران، در زمینه بستر سازی برای پورت پر سرعت و نه ADSL است. 

وی ادامه داد: محور فعالیت‌های بعدی، ارائه تمام سرویس‌ها از جمله صوت، دیتا و تصویر روی این پورت خواهد بود که این کار نیز در سال‌های آینده با نوسازی تجهیزاتی که هم اکنون نصب می‌شود، قابل انجام است. 

*عرضه رایگان IPTV در مخابرات منطقه ۲

خبرنگار فارس پرسید: مدتی است که سرویس IPTV شرکت مخابرات به صورت آزمایشی عرضه می‌شود، آیا سرویس توانسته اقبال خوبی بین مشترکان به دست آورد؟ 

صادقی در پاسخ به این پرسش، گفت: IPTV یکی از سرویس‌های جدید شرکت مخابرات استان تهران است که در حال کار روی این سرویس هستیم و در حال حاضر نیز در یکی از مراکز مخابراتی تهران به صورت آزمایشی روی پهنای باند ۳ مگا بیت بر ثانیه به مشترکان ارائه می‌شود. 

معاون توسعه و مهندسی مدیر عامل شرکت مخابرات تهران در خصوص قیمت این سرویس، افزود: هم اکنون این سرویس به متقاضیان در منطقه ۲ مخابراتی تهران واگذار می‌شود که برای چند ماه نخست نیز، Setup Box به صورت امانت به مشترک داده خواهد شد و سرویس نیز رایگان خواهد بود؛ بنا بر این فعلا سرویس IPTV به صورت رایگان خواهد بود. 

وی تصریح کرد: از آنجا که محتوی در اختیار سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است، در قرارداد، وظیفه تامین محتوی سرویس IPTV، به عهده شرکت تکتا، به نمایندگی از سازمان صدا و سیما واگذار شده است. 

وی ادامه داد: از این رو در قرارداد، سیستم تعرفه گذاری نیز به عهده تکتا گذاشته شده است. 

صادقی تاکید کرد: تکتا نیز فعلا هزینه‌ای برای این سرویس در نظر نگرفته است، تا ببیند که عرضه این سرویس به لحاظ اقتصادی صرفه دارد یا خیر. 

معاون توسعه و مهندسی مدیر عامل شرکت مخابرات تهران یادآور شد: با توجه اینکه تا پیش از این سرویس IPTV تنها با ۵۰ تا ۲۰۰ کاربر مورد تست قرار گرفته، باید سرویس را در مجموعه ۲ هزار تا ۳ هزار کاربری زیر بار ببریم تا کیفیت و پتانسل واقعی سرویس مشخص شود و بتوان برای آن تعرفه مناسب تعیین کرد. 

*اینترنت مخابرات از ابتدا ترافیک نامحدود بود

خبرنگار فارس: چندی پیش سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کرد که عنوان محدودیت ترافیکی باید از روی سرویس‌های اینترنت برداشته شود، آیا این موضوع در سرویس‌های اینترنت شرکت مخابرات رعایت می‌شود؟ 

صادقی در پاسخ به این سوال، گفت: سرویس‌های اینترنت شرکت مخابرات از ابتدا نیز به صورت ترافیک نامحدود ارائه می‌شد؛ اما شاید ادامه کار به این صورت برای اپراتور‌ها مشکل باشد. 

معاون توسعه و مهندسی مدیر عامل شرکت مخابرات تهران افزود: شاید سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بتواند در این زمینه کاری کند؛ زیرا به این صورت مدیریت ترافیک برای اپراتور‌ها مشکل است.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ کم خونی در ماهی ها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ نیوکاسل در پرندگان
◄ علل و درمان کمبود کلسیم در پرندگان
◄ بیماری های چشم در پرندگان خانگی
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ جوش در سگ ها
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در سگ ها
◄ هیپرپلازی و پرولاپس واژن در سگ ها
◄ التهاب لثه در سگ ها
◄ درمان خون در ادرار سگ
◄ هیپرگلیسمی در سگ ها
◄ انفارکتوس میوکارد در سگ ها
◄ کم خونی در سگ ها (متهموگلوبینمی)
◄ درمان آنافیلاکسی در سگ ها
◄ مسمومیت با آرسنیک در سگ ها
◄ پروستات در سگ ها از علائم تا روش های درمان آن
◄ پلی سیتمی ورا
◄ تشخیص و درمان ناشنوایی در سگ ها
◄ از بین بردن کک بدن سگ و گربه به روش های طبیعی و خانگی
◄ بیماری لایم در سگ ها ؛
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در گربه ها از علل تا روش های درمان
◄ تشخیص و درمان ناباروری در سگ های ماده
◄ آب مروارید در سگ ها
◄ ناباروری در سگ های نر
◄ سرطان لنفوسیتی مزمن در سگ ها
◄ چند راه طبیعی برای درمان اسهال در سگ ها
بعدی 1 قبلی