پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • شبح گربه های آبی ◄ شبح گربه های آبی
    بسته بندی شیر خلاق از روسیه دارای شبح گربه های آبی است که روی کارتن های شیر چاپ شده و می توانند در موقعیت های مختلف چیده شوند. بسته بندی شیر گربه توسط نمایندگی مارک Depot برای محصولات لبنی میلگراد از کارخانه لبنی بریانسک طراحی شده است. گربه آبی در بسته بندی شیر و محصولات لبنی مختلف حرکت می کند.
 • بسته بندی شیر چشم نواز ◄ بسته بندی شیر چشم نواز
    بسته بندی شیر چشم نواز با قطرات مایع از طعم و مزه الهام گرفته از شیر طراحی شده است که بلافاصله در قفسه های مواد غذایی برجسته می شود. مفهوم خلاقانه بطری شیر اسپلش طراحی شده توسط دیمیتری پاتسوکویچ.
 • انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات ◄ انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات
    انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات طراحی شده اند انگشت شما را به آرامی در آغوش می گیرند. حلقه های حیوانات واقع بینانه توسط طراح با استعداد ژاپنی Jiro Miura ایجاد شده است.
 • چهره های دوست داشتنی حیوانات ◄ چهره های دوست داشتنی حیوانات
    کیف های چشم نواز که توسط بن طراحی شده اند شبیه چهره های دوست داشتنی حیوانات ناز هستند. عکس های واقع گرایانه از گربه ها ، سگ ها ، راکون ها و حیوانات دیگر در دو طرف کیسه ها چاپ شده است. کیف های خلاقانه حیوانات با گوش های سه بعدی
 • ماسک واقع گرایانه سر ◄ ماسک واقع گرایانه سر
    ماسک واقع گرایانه سر گربه از ژاپن شما را به یک حیوان زیبا تبدیل می کند. ماسک سر گربه ای غول پیکر ساخته شده از پشم که توسط هوستو ساتو ساخته شده است ، در موزه هنر توکیو ارائه می شود.
 • کیف های دستی چشم نواز ◄ کیف های دستی چشم نواز
    کیف های دستی چشم نوازی که توسط هنرمند ژاپنی Pico طراحی شده اند شبیه گربه های واقعی هستند. کیف های گربه واقع گرایانه لوازم جانبی مد مناسب برای مهمانی های هالووین هستند.
 • دمپایی سگ دست ساز ◄ دمپایی سگ دست ساز
    دمپایی راحت و مخملی که شبیه کلون های واقعی سگ شما طراحی شده است. دمپایی سگ دست ساز CuddleClones. ماکت مخمل خواب دار حیوان خانگی شما!
 • سگ ربات ◄ سگ ربات
    حیوان خانگی نوآورانه منبع باز طراحی شده است که شبیه سگ ربات واقع بینانه به اندازه نخل است. پتوی بیتل: سگ ربات قابل برنامه ریزی زیبا که می تواند مانند یک حیوان واقعی حرکت کند ، راه برود و تعادل خود را حفظ کند. سگ حیوان خانگی ربات در یک قاب پازل مانند قرار می گیرد که باید مونتاژ شود.
 • عنکبوت سرامیکی ◄ عنکبوت سرامیکی
    عنکبوت سرامیکی در داخل لیوان هنگام نوشیدن قهوه ظاهر می شود. لیوان قهوه عنکبوتی مخفی برای ترساندن و لذت بردن از قهوه نوش ها طراحی شده است. عنکبوت چسبیده به پایین به آرامی هنگام نوشیدن چای یا قهوه آشکار می شود.
 • میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها ◄ میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها
    میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها دارای قفسه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ گربه ای ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید
 • لوسترهای هشت پا ◄ لوسترهای هشت پا
    لوسترهای خمیده طراحی شده اند که شبیه موجودات دریایی هشت پا زیبا هستند. لوسترهای هشت پا ساخته شده توسط Adam Wallacavage دارای شاخک هایی هستند که با خم شدن لوله های فولادی و مجسمه سازی آنها با خاک اپوکسی ایجاد شده اند. لوسترها سبک هستند و در صورت آسیب دیدگی به راحتی تعمیر می شوند.
 • سویا سس با شکل گربه ◄ سویا سس با شکل گربه
    صفحات ابتکاری هنگامی که با سس سویا پر می شوند ، تصاویری از گربه های دوست داشتنی را نشان می دهند. بشقاب سس سویا گربه ژاپنی که برای رستوران های سوشی طراحی شده است. در Wafuu-Honpo موجود است. [عکس های میکاتاکوماکی]
 • سفینه ای برای خواب پیشی ◄ سفینه ای برای خواب پیشی
    تخت گربه مدرن طراحی شده برای نصب بر روی دیوار شبیه سفینه فضایی بیگانه است. تخت گربه MYZOO سفینه فضایی با سوراخ های هوا و پنجره اکریلیک شفاف.
 • تخت بلبلی برای گربه ها ◄ تخت بلبلی برای گربه ها
    تخت بلبلی راحت برای گربه شما طراحی شده است که در زیر صندلی معمولی یا زیر میز نصب شود. تختخواب گربه نوآورانه فضای بلااستفاده در خانه شما را به یک تخت نرم برای حیوان خانگی مورد علاقه شما تبدیل می کند. در رنگهای مختلف موجود است. گاوصندوق ماشین لباسشویی
 • شازده گربه ای ◄ شازده گربه ای
    مجموعه ای از نقاشی های دیجیتالی توسط هنرمند با استعداد الدار زاکیروف دارای گربه هایی است که شبیه اعضای خانواده سلطنتی هستند. آثار هنری شگفت انگیز و خلاقانه از نقاشی های کلاسیک رنگ روغن الهام گرفته شده است.
 • خانه ای برای گربه من ◄ خانه ای برای گربه من
    خانه های درختی زیبا و خلاقانه که مخصوص گربه ها و بچه گربه ها طراحی شده است. خانه های درختی حیوانات واقع بینانه ترین تجربه در فضای باز را در داخل خانه ارائه می دهند. این خانه های طبیعی طبیعی فوق العاده که در اطراف درختان واقعی ساخته شده اند ، به اتاق نشیمن هر صاحب حیوان خانگی کمک شایانی خواهد کرد.
 • سیستم پیشرفته برای گربه ها ◄ سیستم پیشرفته برای گربه ها
    دفتر خانه منحصر به فرد در سانفرانسیسکو دارای سیستم تونل یکپارچه است که به گربه ها اجازه می دهد آزادانه و به راحتی در اتاق حرکت کنند. فضای خلاقانه و "لوله گربه" توسط چون ما می توانیم طراحی شده است. تونل مجهز به نقاط دسترسی پنهان و سکوهای مشاهده است.
 • خانه ای مدرن برای گربه ها ◄ خانه ای مدرن برای گربه ها
    مبلمان زیبا برای گربه های پیچیده که در خانه ها و آپارتمان های مدرن زندگی می کنند طراحی شده است. درخت گربه چوبی ساخته شده توسط طراح ژاپنی Yoh Komiyama به عنوان یک فضای خصوصی برای گربه ها و شی داخلی تزئینی منحصر به فرد برای خانه عمل می کند.
 • درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود ◄ درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود
    درخت جنگلی غول پیکر واقع در داخل خانه ساخته شده و دارای تخت هایی است که برای گربه ها در شاخه های درخت طراحی شده است. درختان گربه عجیب و غریب برای خانه ها و آپارتمان ها ساخته شده توسط روبرت روگالسکی از ساختار چوبی ، فوم ، کاغذ و خاک رس. نصب دائمی. هزینه: 4000 دلار + مواد. زمان ساخت: 4 هفته
 • لباسی کاملا طبیعی ◄ لباسی کاملا طبیعی
    لباس های خوراکی ساخته شده از میوه های مرتب ، سبزیجات خام و غذاهای واقعی. مجموعه عکس های غذاهای پوشیدنی توسط هنرمند با استعداد کره جنوبی Yeonju Sung.
 • سرم با طعم خرسی ◄ سرم با طعم خرسی
    کیسه حیوانات عروسکی خرس عروسکی کیسه ای IV را می پوشاند و برای بیماران جوان در بیمارستان راحتی ایجاد می کند. Medi Teddy-Teddy Bear IV Bag طراحی شده توسط دختر 12 ساله الا کازانو.
 • صبحانه با گربه ◄ صبحانه با گربه
    میز چوبی که برای افراد و گربه های آنها طراحی شده است دارای قفسه یکپارچه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ Cat ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید.
 • هم صندلی هم کتابخانه ◄ هم صندلی هم کتابخانه
    صندلی راحت صندلی عمیق که برای مطالعه طراحی شده است دارای قاب صرفه جویی در فضا است که از قفسه های چوبی کتاب ساخته شده است. صندلی کتابخانه طراحی شده توسط الکساندر لاو می تواند با 300 کتاب پر شود.
 • چنگالی باز یافتی و کارا ◄ چنگالی باز یافتی و کارا
    ترکیب قاشق و چنگال درخشان برای خوردن سوپ رشته فرنگی Ramen طراحی شده است. چنگال قاشق Ramen زباله های ایجاد شده توسط چوب چوب های یکبار مصرف را از بین می برد. به پیچاندن سوپ نودل و ملاقه به راحتی کمک می کند. طراحی شده توسط ماسامی تاکاهاشی.
 • مفهومی ترین بسته نوشیدنی ◄ مفهومی ترین بسته نوشیدنی
    نوشیدنی آب میوه گازدار پیچیده شده در لایه بیرونی خلاقانه که ظاهر و احساس پوست کندن یک پرتقال واقعی را شبیه سازی می کند. مفهوم بسته بندی بطری "Orangina Spiral Peel" طراحی شده توسط Yuko Takagi. وقتی برچسب را جدا می کنید ، پیام های مخفی مختلف به صورت مارپیچ ظاهر می شوند.
 • چشم از نمای نزدیک ◄ چشم از نمای نزدیک
    مجموعه عکس های باورنکردنی سورن مانولیان نمای نزدیک از چشم انسان را با جزئیات بسیار دقیق نشان می دهد. ما هر روز صدها چشم می بینیم اما حتی فکر نمی کنیم که آنها دارای ساختار زیبایی مانند سطوح سیارات ناشناخته باشند. "
 • تصویر برداری از مار ◄ تصویر برداری از مار
    عکس های خیره کننده توسط Guido Mocafico گونه های مختلف مار را نشان می دهد. در میان 2900 مار شناخته شده ، تعداد کمی از آنها برای انسان خطرناک است ، چه رسد به مرگبار ، اما تعصبات عمیق است. هنرمند از شما می خواهد که این خانواده از حیوانات را از طریق این تصاویر رنگارنگ کشف کنید. [کتاب سرونس]
 • حیوانات از نزدیک ◄ حیوانات از نزدیک
    مجموعه عکسهای باورنکردنی ایگور سیوانوویچ ، عکاس با استعداد ، نمای نزدیک حشرات و دیگر حیوانات کوچک را از نمای نزدیک نشان می دهد. عکاسی ماکرو به ما اجازه می دهد تا از نزدیک با این موجودات زیبا با ظاهر بیگانه آشنا شویم. [کتاب ایگور در آمازون]
12345678910بعدیآخرین
(1 - 28) / 29103    |     صفحه 1 از 1040
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,28

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

سفر به سبک ایرانی/

 شاید در میان انبوه اخلاق های خوب و بد ما ایرانیان که به آن شهره ایم و گاه بدان افتخار هم می کنیم، شاید بتوان “ بد سفرکردن” را هم اضافه کرد، دور دوم سفرهای تابستانی در حال انجام است، فصلی که حتی بدون نیاز به اعلام آمارهای غیر قابل استناد، پرتراکم ترین فصل مسافرت ایرانیان است، کوتاه و گذرا و البته منتقدانه به گوشه هایی از “سفر ایرانی” اشاره می کنیم، به اینکه چرا بعد از سفر بیش از آنکه لذت برده باشیم خسته و کسل به نظر می رسیم!

 

* بدون برنامه، بدون مطالعه

 

خیلی اوقات ما به سفر می رویم صرفاً برای اینکه سفر رفته باشیم، در مورد شهر مقصد برنامه مشخصی نداریم، مطالعه نمی کنیم و بر اساس تعریف این یا آن که قبلاً آنجا رفته اند بار سفر می بیندیم و راه می افتیم، جاهای دیدنی اش را نمی دانیم و اصلاً خبر نداریم چه شهرهای در مسیرمان هستند، آیا دیدنی هایی هم دارند؟ خیلی اوقات زیباترین و فراموش ناشدنی ترین خاطرات در برخورد خالصانه و بی رنگ و ریای مردمان شهرها و روستاها و عشایری که در مسیر هستند رخ می دهد، آنها مانند برخی از میزبانان شهرهای بزرگ هر چه دارند می بخشند و دولاپهنا با مسافر غریبه حساب نمی کنند، تمر هندی را قاطی زیتون پرورده به اسم رب انار به مشتری نمی فروشند و …..

 

* بار اضافه

 

بسیاری از ما تنها با ماشین شخصی سفر می رویم و سفر با اتوبوس و قطار را غیرممکن و پردردسر می دانیم، در حالیکه بدون آن هم می شود سفر کرد و خوش گذراند، اما در هر دو حالت انگار همراه بردن وسایل اضافه و عموماً به درد نخور یک وظیفه است! برای یک سفر کوتاه دو روزه آنقدر لباس همراه می بریم که گویی قصد اقامت شش ماهه داریم، بدون توجه به اقلیم و آب و هوای شهر مقصد لباس های زائد، کفش های اضافه و … را وبال گردن خود می کنیم و کوله یا صندوق عقب را تا سرحد انفجار پر می کنیم. بعد با دیدن توریست های خارجی با تعجب می گوئیم چطور ممکن است کسی از آنطرف دنیا بیاید و همه وسایل مورد نیا سفر چند ماهه اش را توی یک کوله پشتی جا داده باشد؟!

 

*همه جا در پی خرید!

 

گرچه خرید کردن و سوغاتی آوردن لذت خاصی دارد اما اصرار عجیبی برای سر زدن به همه بازارها داریم، حتی اگر در شهرمان پاساژ و فروشگاه ممتاز داشته باشیم، باز هم اصرار برای دیدن مغازه ها و فروشگاهها وجود دارد، گذشته از بازارهای سنتی و دیدنی بیش از ۹۰ درصد بازارهای ایران شبیه به هم هستند و حیف از وقت تنگ سفر که به ویترین دیدن صرف شود. از این گذشته برخی از شهرها را تنها با محصولاتی می شناسیم که به هیچ وجه ایرانی و بومی نیستند، تا کسی اسمی از “بانه” این شهر دیدنی و دوست داشتنی کردستان می آورد همه یاد ال سی دی و اسپیلیت ها می افتند! اما خبر ندارند ۸۰ کیلومتر دورتر آبشار دیدنی شلماش در سردشت چشم به راه مسافر است. بندرعباس و قشم کسی را یاد غارهای خوربس و روستاهای دیدنی و لباس های پرزرق و برق محلی و میوه های جالب میناب نمی اندازد و بیشتر یادآور خرید جینی لباس و وسایل برقی است که از دم وارداتی است! خریدن سوغاتی های بومی علاوه بر سود رساندن و تشویق بومیانی که دست در آن کار یا صنعت دارند خاطره انگیز است.

 

* تکراری سفر می کنیم.

 

اگر یکجا برویم و خوش بگذرد اصرار داریم باز هم همانجا برویم، لذت کشف جاهای جدید را از خود سلب می کنیم، ترجیح می دهیم پنجاه بار شمال برویم اما یکبار کهکیلویه وبویر احمد، سیستان و بلوچستان یا ایلام و کرمانشاه را نبینیم، شهرهایی که اتفاقاً هنوز در ابعاد بزرگتری هویت فرهنگی خود را حفط کرده اند و بسیار دیدنی و فراموش ناشدنی هستند.

 

* آشغال سازهای فوق العاده ای هستیم!

 

با همه حرف های زیبایی که در مورد فرهنگ ایرانیان باستان و “النظافه من الایمان” می زنیم هر جایی را سطل زباله می بینیم، حتی در گوشه هایی از تخت جمشید این بنای ماندگار که کسانی از آن سوی دنیا هزاران کیلومتر را برای دیدنش می آیند بطری های آب معدنی، کیسه زباله و حتی پوشک مصرف شده بچه دیده ام، در مورد دریای مازندران بماند که علاوه بر همه اینها سرنگ و بطری های نوشیدنی مجاز و غیرمجاز آهنی و شیشه ای در بسیاری از نقاط ساحلی اش دیده می شود، به دلیل علاقه شخصی به سفر و دیدن تقریباً تمامی استان های کشور، فرهنگ تولید زباله و به یادگار گذاشتن آن توسط مسافران برای شهر میزبان را در جای جای مرز پر گهر دیده ام.

 

* سفر به سبک وزرا!

 

کمتر دل به دریا می زنیم و مسافرت های پر هیجان را تجربه می کنیم، روی سخنم با سفرهای خانوادگی نیست که به دلیل فرهنگ ایرانی و امنیت اصرار داریم از قبل جای خواب مشخص شده باشد و …. جوان ها لذت سفر با کوله پشتی را کم تجربه می کنند، سفر با کوله پشتی و ماشین های گذری و اتفاقی! این سفر در همه جای جهان طرفداران بسیاری دارد، مسافر وسایل ضروری را در کوله ای می گذارد و به رفتن فکر می کند و در بند هتل و مهمانخانه مجلل و رستوران شیک نیست، هر جا رسید توقف می کند و می خوابد، با هر وسیله ای که پیدا شد قسمتی از راه را می رود، در این گونه سفرها آنچنان تجربه های جالب و فراموش ناشدنی وجود دارد که به هیچ وجه در سفرهای کلاسیک دیده نمی شود. کافی است یکبار تجربه کنید و البته سر سوزنی جسارت داشته باشید. در یک سفر به این سبک با پسر ۲۱ ساله آلمانی آشنا شدم که دانشجو بود و کشورهای کره جنوبی، هند و پاکستان را به این سبک گشته و بعد از دیدن کرمان و شیراز به اصفهان رسیده بود و قصد دیدن تهران، رشت و تبریز و سپس ترکیه و آلمان را داشت، باور اینکه جوان ۲۱ ساله ژرمنی که انگلیسی را شکسته بسته می دانست و تنها با یک کوله پشتی کشورهای متفاوتی را در ۹ ماه سفر زیر پا می گذاشت رشک بر انگیز بود.

 

* من بمیرم خط بماند یادگار!

 

علاقه بی حد و حصری به یادگاری نوشتن داریم، فرقی ندارد دیوار توالت بین راهی باشد یا سرستون دو هزار ساله تخت جمشید، عالی قاپو باشد یا دیوار داخلی باغ دولت آباد در یزد! فوری وسیله ای پیدا می کنیم و می نویسیم من بمیرم خط بماند یادگار! این یادگاری از سرباز وظیفه …! برخی هم خلاقیت به خرج می دهند و روی آثار باستانی نام و نشانی از کسی که دوستش دارند را می نویسند تا بار عاشقانه یادگاری را بالا ببرند! اگر گذرتان به مدارسی افتاده باشد که در اختیار مسافران قرار می گیرند خواهید دید که پس از تعطیلات دیوار بسیاری از کلاس ها نیاز به رنگ آمیزی تازه دارد، در نمونه ای بکر که شخصاً در شهر (….) دیدم اعضای یک خانواده از پدر گرامی تا “مهری دختر کوچیکه”! اسم کوچک شان را تک تک نوشته بودند و کف کفششان را به مخلوطی از آب و گل آلوده کرده بودند و به دیوار کوبیده بودند تا جای کفششان کار امضا را بکند! یعنی این عزیزان یک لحظه فکر نکردند از ۱۴پس از تعطیلات دانش آموزانی در همین کلاس حاضر خواهند شد که جای لنگه کفش ….! بگذریم!

 

* میزبانی سفر را نمی دانیم .

 

شاید به جز ابیانه که نمونه ای منحصر به فرد و البته در مواردی اغراق شده در سنتی نگه داشتن محیط است در کمتر جایی از ایران دیگر تفاوتی میان شهرها وجود دارد، معماری، آذین بستن شهرها، نوع پوشش، منوی غذاها، فروشگاهها و … در تمام شهرها به یک شکل در آمده است، اگر چشم شما را ببندند و بدون آنکه بدانید در شهری باز کنند تشخیص اینکه در شمال هستید یا در جنوب، در استان های مرکزی یا جنوبی دشوار شده است، مردم شهرها و مدیران شهری به ارزش فوق العاده “بومی ماندن” و هویت مستقل بی توجه هستند، لذت کرمان در کرمان بودن اش است نه در پیتزافروشی شیک و به روزی که نمونه اش در تهران یافت شود، لذت سنندج رفتن در لباس های کُردی و فرهنگ متمایزش است وگرنه در هر شهر دیگری هم می توان پاساژهای پر از لباس جین و کفش اسپورت یافت. آش در مواردی آنچنان شور است که میزبانان دل خوشی از تعطیلات ندارند و مسافران را به چشم گروهی نگاه می کنند که سلب آسایش می کنند، آشغال می سازند و آرامش روزهای تعطیل آنها را بر هم می زنند، در حالیکه مسافر برای میزبان یک فرصت است نه تهدید. در این خصوص باید آموزش های لازم به شهروندان شهرهای پر گردشگر داده شود نه اینکه صرفاً به برپا کردن چادری در ورودی بسنده کرد که دختران یا پسران جوانی در آن نقشه شهر را در اختیار مسافران قرار می دهند.

 

* کار را با خود به سفر می بریم!

 

به جز عده معدودی که مسئولیت های برجسته ای دارند بسیاری از ما افراد عادی و معمولی هستیم که به سفر می رویم، به سفر می رویم که آشوب های فکری و دردسرهای اعصاب فرسای کار را به فراموشی بسپاریم اما برخی کارشان را با خود همراه می آورند، با فکر کردن مداوم به پروژه ای که به آن مشغول بودند یا معامله ای که اگر جوش بخورد چنین و چنان می شود لذت سفر را از خود و سایرین می گیرند. در سفر های دسته جمعی خیلی کم اهل تعامل و کنار آمدن با سلیقه هم هستیم و معمولاً سفر را با دعواهای ریز و درشت و دلخوری ختم می کنیم.

 

* طبیعت زخم خورده!

 

با طبیعت و حیوانات مهربان نیستیم، این اتفاق بخصوص در سیزده به در رخ می دهد، همیشه بیشترین موارد آتش سوزی در پایان این روز رخ می دهد، کسانی که با شکستن شاخه های خشک و زنده درختان آتشی بر پا می کنند، بدون کسب اطمینان از خاموش شدنش آن را به امان خدا رها می کنند و خبر ندارند که شب جنگل بر اثر سهل انگاری آنها در خود خواهد سوخت، شکار کردن پرندگان یا زیر گرفتن حیوانات در جاده ها از اتفاقات تلخ سفرهای ماست، کمتر جاده ای را می توان یافت که با جسد پاره پاره جانوری منقوش نشده باشد!ما به منظور لذت بردن از زندگی پا به حریم حویانات می گذاریم و با سرعت بالا در جاده هایی که عموماً از زیستگاههای جانوران می گذرد می گذریم و خرگوش و روباه و شغال و در مواردی پلنگ و … را زیر می گیریم! دو سه روباه که ارزش این حرف ها را ندارد!

 

………….

 

این نوشتار می تواند بسیار بالا بلندتر از آنچه آمد باشد، شما می توانید نکته هایی را به آن اضافه کنید، سفر یکی از لذت های زندگی است و چنان که در ادبیات فارسی آمده یکی از لازمه های”پخته شدن” عنوان شده است، ناصر خسرو به سفرهایش شهره است و شیخ زیرک و خوش قلم سعدی آنچه در گلستان و بوستان اش گرد آورده است مجموعه ای از آموخته های سفرهایش است. می توان به حفظ نکاتی ظریف لذت سفر را برای خود و دیگران صد چندان کنیم نه اینکه همه چیز در چند عکس یادگاری خلاصه شود.

 

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)