پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • 10 علامت خطرناک در سگ ها ◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
    هنگامی که سگی را به‌عنوان عضوی از خانواده خود می‌پذیرید، باید برای سلامت، آسایش و امنیت او تمام تلاش خود را بکنید. علاوه بر واکسیناسیون و معاینات دوره‌ای موارد دیگری نیز هستند که باید به آنها توجه کنید. پیش ازینکه سگ بسیار بیمار شده و حال وخیمی پیدا کند، باید باتوجه به نشانه‌هایی که از خود بروز می‌دهد متوجه مشکل شده و به دامپزشک مراجعه کنید. به این 10 علامت هشداردهنده توجه کنید و با دیدن آنها با دامپزشک مشورت نمایید:
 • استرس در سگ ها را کمتر کنید ◄ استرس در سگ ها را کمتر کنید
    درست همانطور که انسان ها از استرس رنج می برند، حیوانات خانگی نیز ممکن است با این عارضه دست به گریبان باشند. سیستم عصبی حیوان خانگی شما مستعد تنزل زیست محیطی و ارتباطی است، درست مثل شما. در واقع، وقوع استرس در سگ شایع تر از آن چیزی است که ممکن است تصور کنید. حتی بدتر از آن، استرس می تواند سلامت سگ را به خطر بیاندازد. سگ ها می توانند به دلایلی از جمله موارد زیر احساس استرس داشته باشند:
 • آمبیازیس در سگ ها ◄ آمبیازیس در سگ ها
    آمبیازیس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس عفونت انگلی است که توسط یک ارگانیزم سلولی شناخته شده به نام آمیب ایجاد می شود. این عفونت می تواند بر روی بدن انسان ها، سگ ها و گربه ها تاثیر بگذارد. این بیماری بیشتر در مناطق گرمسیری دیده می شود و در آمریکای شمالی بیشتر شیوع دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت بیشتر در مورد نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • مقابله و درمان خارش پوست سگ ◄ مقابله و درمان خارش پوست سگ
    اگر سگ تان خارش پوستی دارد، این نشانه خوبی نیست. در واقع، خارش پوست، یکی از دلایلی است که موجب می شود صاحبان حیوانات خانگی آن ها را نزد دامپزشک ببرند. به عقیده عموم مردم، خارش دائمی پوست سگ نشانه از وجود کک در بدن حیوان است. اما علل دیگری برای این خارش وجود دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد روش های خانگی برای مقابله و درمان خارش پوست سگ صحبت می کنیم.
 • 10 حسی که سگ ها می فهمند ◄ 10 حسی که سگ ها می فهمند
    احساس سگ ها درباره انسان چیست؟ آنها چه چیزهایی را از رفتار شما احساس می کنند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که سگ ها موارد بسیاری، از احوالات شما را حس می کنند. اگر از دوست داران حیوانات خانگی هستید؛ این مطلب جالب پیام سلامت را از دست ندهید.
 • ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها ◄ ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها
    بیمار شدن سگ ها، درست مثل انسان ها، بخشی از واقعیت زندگی است. دیدن یک سگ بیمار برای دوستداران حیوانات و صاحب سگ آزاردهنده و دلخراش است. در این مطلب پیام سلامت به بازگویی ده نشانه بیمار شدن سگ ها اشاره می کنیم.
 • خواص سرکه سیب برای سگ ها ◄ خواص سرکه سیب برای سگ ها
    خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان در طول دهه گذشته، محصولی که توانسته است جایگاه ویژه ای بین اقشار مختلف جامعه پیدا کند سرکه سیب است. این نوع سرکه خواص بیشماری برای بدن دارد. البته خواص سرکه سیب فقط مخصوص انسان نیست. حتی سگ ها نیز می توانند از خواص این ماده شگفت انگیز بهره مند شوند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان صحبت می کنیم.
 • التهاب چشم در سگ ها ◄ التهاب چشم در سگ ها
    ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان وجود التهاب در چشم حیوانات خانگی مانند سگ ها، باعث قرمزی چشم می شود. این التهاب ممکن است به علل مختلفی، از جمله خونریزی بیش از حد در پلک ها یا پارگی عروق خونی در چشم رخ دهد. این اتفاق زمانی می افتد که عروق در واکنش به عوامل خارجی یا داخلی دچار التهاب یا تجمع خون می شوند. در ادامه این مقاله مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد علل، نشانه ها و روش های درمان التهاب چشم در سگ ها صحبت کنیم. شرایطی که در این مقاله پزشکی توصیف می شود، می تواند هم بر روی سگ ها و هم بر روی گربه ها تاثیر بگذارد.
 • پنوموتوراکس در سگ ها ◄ پنوموتوراکس در سگ ها
    پنوموتوراکس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان پنوموتوراکس واژه پزشکی برای توصیف انباشت هوا در فضایی پلور (ناحیه بین دیواره قفسه سینه و ریه) است. این بیماری به ۴ دسته تروماتیک، خود به خودی، بسته و یا باز تقسیم می شود. هم سگ ها و هم گربه ها حساس به پنوموتوراکس هستند. اعتقاد بر این است که سگ های بزرگ و کثیف مانند سگ های هندی، بیشتر به پنوموتوراکس خود به خودی حساس هستند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، علل و روش های درمان پنوموتوراکس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • کمپیلوباکتریوز در سگ ها ◄ کمپیلوباکتریوز در سگ ها
    اگر اهل نگهداری از حیوانات خانگی هستید و سگ در خانه نگه می دارید، حتما ادامه این مطلب مجله پیام سلامت را با موضوع معرفی نشانه ها، علل و درمان عفونت باکتریایی کمپیلوباکتریوز در سگ ها بخوانید. کمپیلوباکتریوز عفونت باکتریایی شایع در توله سگ های جوان تر از شش ماه است. باکتری که باعث بیماری می شود حتی در روده (دستگاه گوارش) سگ های سالم و دیگر پستانداران نیز یافت می شود. حدود ۴۹ درصد از سگ ها، کمپیلوباکتریوز را در بدن دارند و حمل می کنند. این حیوانات قادرند که بیماری را از طریق مدفوع خود، در معرض تماس با دیگر حیوانات قرار داده و آن ها را آلوده کنند.
 • imha در سگ ها ◄ imha در سگ ها
    کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها از علائم تا روش های درمان سیستم ایمنی بدن یک سگ، از مجموعه سلول های اختصاصی، پروتئین، بافت ها و اندام ها تشکیل شده که همه آنها یک سیستم دفاعی جامع علیه انواع عفونت ها، از جمله عفونت های باکتریایی، قارچی، انگلی و ویروسی هستند. آنتی بادی ها پروتئین هایی هستند که توسط سلول های خاصی در سیستم ایمنی ترشح می شوند. این مواد به مواد خارجی که به عنوان آنتی ژن شناخته می شوند، متصل شده و آن ها را دفع می کنند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها صحبت کنیم.
 • مسمومیت در سگ ها ◄ مسمومیت در سگ ها
    مسمومیت با شکلات در سگ ها ؛ علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان سگ ها برای خوردن چیزهایی که برایشان مضر است گاها حریص هستند. این قانون به خصوص در مورد توله سگ ها صادق است. همچنین، سگ ها حس بوی خوبی دارند، و برایشان پیدا کردن چیزهایی که پنهان می کنید مثل شکلات، مانند آب خوردن است. اما شکلات می تواند یک ترکیب خطرناک با قابلیت ایجاد مسمومیت باشد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان مسمومیت با شکلات در سگ ها صحبت می کنیم.
 • ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ ◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
   
 • حیوانات ساخته روزنامه ◄ حیوانات ساخته روزنامه
   
 • هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک ◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
   
 • ماسک های کله گنده با طرح گربه ◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
   
 • باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ ◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
   
 • حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه ◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
    تهوع صبح حیوانات بعد از شب
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29022    |     صفحه 1 از 1613
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

مقالات مشابه

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

کاهش سرعت اینترنت بر اثر حمله به زیرساخت

 

کاهش سرعت اینترنت بر اثر حمله به زیرساخت
دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور با تاکید بر اینکه این شورا به زودی سیاست‌گذاری‌های کلان در حوزه فیلترینگ را انجام خواهد داد، گفت: شورای عالی سیاست‌های کلان را اخذ می‌کند و کارگروه تعیین مصادیق به صورت مصداقی عمل خواهد کرد.

 


به گزارش مهر، مهدی اخوان به‌آبادی امروز چهارشنبه در نشست خبری که همزمان با بازدید وی از مرکز توسعه رسانه‌های دیجیتال صورت گرفت در خصوص بحث فیلترینگ سرویس جی‌میل که هفته گذشته اتفاق افتاده بود آخرین وضعیت مرکز ملی فضای مجازی، شبکه ملی اینترنت و رویکردهای شورای عالی فضای مجازی توضیحاتی ارایه کرد.

وی با بیان اینکه در زمینه فیلتر سرویس جی‌میل دو مجموعه تعیین مصادیق فیلترینگ و وزارت ارتباطات نقش داشتند، تاکید کرد:‌ شورای عالی فضای مجازی هیچگونه نقشی در مسدود کردن سرویس جی‌میل نداشت و در نهایت این سرویس با مذاکرات صورت گرفته میان دو طرف رفع فیلتر شد.

وی با اشاره به مسدودسازی سرویس جی‌میل در هفته گذشته بر لزوم اطلاع رسانی در زمینه اقدامی که صورت گرفت و کوتاهی صورت گرفته در این زمینه تاکید کرد و گفت: جی‌میل به دلیل نبود آمادگی فنی وزارت ارتباطات برای تفکیک دو سرویس جی‌میل و یوتیوب فیلتر شد.

اخوان با اشاره به اینکه تصمیم عدم پخش فیلم موهن در سرویس یوتیوب از سوی کارگروه تعیین مصادیق فیلترینگ به وزارت ارتباطات داده شد، ادامه داد: وزارت ارتباطات آمادگی فنی برای تفکیک سرویس جی‌میل و یوتیوب که بر روی یک پروتکل ارتباطی ارایه شده‌‌اند نداشت. در این راستا سرویس جی‌میل هم مانند یوتیوب به صورت ناخواسته برای چند روز قطع شد. اگرچه این چند روز قابل تحمل بود و مردم می‌توانستند آن را بپذیرند اما باید قبل از آن اطلاع رسانی به تمام کاربران صورت می‌گرفت.

دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور با تاکید بر اینکه این شورا به زودی سیاست‌گذاری‌های کلان در حوزه فیلترینگ را انجام خواهد داد و مابقی نهادها باید در چارچوب این سیاست‌ها عمل کنند، گفت: بر این اساس شورای عالی سیاست‌های کلان را اخذ می‌کند و کارگروه تعیین مصادیق در این زمینه به صورت مصداقی عمل خواهد کرد.

تصمیمی برای فیلترینگ سرویس هایی مانند جی میل نداریم

وی گفت: به هیچوجه تصمیمی در خصوص فیلترینگ سرویس‌هایی مانند جی‌میل وجود ندارد.

اخوان در مورد اینکه نقش شورای عالی قضای مجازی در مورد قطع سرویس جی‌میل چه بود، گفت: نقش ما این بود که بعد از صحبت‌هایی که با دو طرف صورت گیرد سرویس جی‌میل بعد از چند روز باز شد.

رئیس مرکز ملی فضای مجازی کشور در زمینه پروژه اینترنت ملی نیز تاکید کرد: این پروژه به هیچوجه قصد ندارد خدمات اینترنتی که به کاربران ارایه می‌شود را مسدود کند و در کل بنایی برای مسدودسازی سرویس‌های اینترنتی وجود ندارد.

حمله اینترنتی به شبکه زیر ساخت

اخوان از حمله اینترنتی صورت گرفته به شبکه زیرساخت ارتباطی کشور در روز گشته خبر داد و گفت:‌ بر این اساس زیرساخت مجبور شد سرعت اینترنت را برای کنترل و مقابله با این حمله سایبری کاهش دهد به طور کل بعضاً در کشور حملات سایبری صورت می‌گیرد که برای آنکه این حملات را کنترل کنیم مجبور به کاهش سرعت هستیم و پیش بینی می‌کنیم که با وجود محدودیت‌های زیرساختی موجود شبکه ملی اطلاعات بتواند ارتقاء خدمات و توسعه زیرساخت ارتباطی را به دنبال داشته باشد.

وی با اشاره به مذاکرات صورت گرفته با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در زمینه شبکه ملی اطلاعات تاکید کرد: یکی از دلایل ورود این شورا به موضوع شبکه ملی اطلاعات تعبیر و برداشت‌های مختلف از این پروژه است که به زودی و تا یک ماه آینده شورای عالی فضای مجازی یک بار برای همیشه جزئیات، زمان افتتاح و نهایی شدن این پروژه را اعلام عمومی خواهد کرد.

وی گفت: تناقضی در اقدامات وزارت ارتباطات در این زمینه با اقدامات شورای عالی فضای مجازی وجود ندارد و تمامی تلاش این است که اقدامات صورت گرفته جنبه اجرایی و عملیاتی به خود گیرد.

ادغام وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات شایعه است

دبیر شورای عالی فضای مجازی در زمینه موضوع اقدام وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با وزارت راه و شهرسازی گفت: این موضوع را در حد شایعه شنیده‌ام و تا این لحظه اظهار نظر رسمی در این زمینه اتفاق نیفتاده است.

وی تشکیل شورای عالی فضای مجازی را دلیل بر مطرح شدن ادغام وزارت ارتباطات ندانست و گفت: موضوع ادغام وزارت ارتباطات بعد از واگذاری شرکت مخابرات و جدا شدن این بدنه عظیم از وزارتخانه مطرح شد و تا کنون به حد حدس و گمان و شایعه بوده است.

اخوان از ابلاغ اساسنامه مرکز ملی فضای مجازی خبر داد و گفت: در ذیل این مرکز کمیسیون عالی شامل کمیسیون عالی تنظیم مقررات فضای مجازی، امنیت فضای مجازی و ارتقای تولید محتوای فضای مجازی تشکیل شده است. همچنین یکی دیگر از ارکان این مرکز ایجاد پژوهشگاه فضای مجازی است که مصوبه آن ابلاغ شده است.

وی در مورد کمیسیون عالی تنظیم مقررات فضای مجازی گفت: این کمیسیون قرار است تمامی امور مربوط به وضع مقررات فضای مجازی را انجام دهد تا از تعدد تصمیم گیری‌ها در این حوزه جلوگیری کند. بر این اساس تصمیم گیری‌های خاص ارتباطی توسط کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات انجام می‌شود و شورای رقابت نیز مانند گذشته تنها بخش قیمتگذاری را بر عهده دارد.

دبیر شورای عالی فضای مجازی با اشاره به اعضای این کمیسیون گفت: رئیس مرکز ملی فضای مجازی، ریاست این کمیسیون و معاونت مرکز ملی فضای مجازی دبیر این کمیسیون هستند. همچنین نمایندگان دستگاه‌هایی چون سپاه پاسداران، نیروی انتظامی، وزارت اطلاعات، سازمان صدا و سیما و وزارت ارشاد در این کمیسیون حضور خواهد داشت.

وی همچنین از تصمیم گیری قطعی در حوزه بازی‌های رایانه‌ای خبر داد و گفت:‌ دو گانگی‌های موجود در این حوزه تعیین تکلیف خواهد شد.

اخوان همچنین گفت: مرکز ملی فضای مجازی به زودی به عنوان بازوی اجرایی و نظارتی شورای عالی فضای مجازی راه اندازی خواهد شد.

وی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال را به عنوان پیشانی و ویترین مرکز ملی فضای مجازی در حوزه تولید محتوا عنوان کرد و گفت: ‌این مرکز خروجی‌های قابل لمسی دارد که وظیفه آن آموزش عمومی در حوزه فضای مجازی خواهد بود.

دبیر شورای عالی فضای مجازی در خصوص کمیسیون عالی امنیت فضای مجازی گفت: موضوعات امنیتی و دفاع سایبری و تصمیم گیری در این زمینه برای دفاع در مقابل حملات، اشرار و کنترل درگاه‌های بین‌المللی مجازی از جمله موضوعات مختلفی است که در این کمیسیون با حضور نهادهای مختلفی چون سپاه پاسداران، وزارت اطلاعات و نیروی انتظامی تصمیم گیری خواهد شد.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ کم خونی در ماهی ها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ نیوکاسل در پرندگان
◄ علل و درمان کمبود کلسیم در پرندگان
◄ بیماری های چشم در پرندگان خانگی
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ جوش در سگ ها
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در سگ ها
◄ هیپرپلازی و پرولاپس واژن در سگ ها
◄ التهاب لثه در سگ ها
◄ درمان خون در ادرار سگ
◄ هیپرگلیسمی در سگ ها
◄ انفارکتوس میوکارد در سگ ها
◄ کم خونی در سگ ها (متهموگلوبینمی)
◄ درمان آنافیلاکسی در سگ ها
◄ مسمومیت با آرسنیک در سگ ها
◄ پروستات در سگ ها از علائم تا روش های درمان آن
◄ پلی سیتمی ورا
◄ تشخیص و درمان ناشنوایی در سگ ها
◄ از بین بردن کک بدن سگ و گربه به روش های طبیعی و خانگی
◄ بیماری لایم در سگ ها ؛
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در گربه ها از علل تا روش های درمان
◄ تشخیص و درمان ناباروری در سگ های ماده
◄ آب مروارید در سگ ها
◄ ناباروری در سگ های نر
◄ سرطان لنفوسیتی مزمن در سگ ها
◄ چند راه طبیعی برای درمان اسهال در سگ ها
بعدی 1 قبلی