پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29010    |     صفحه 1 از 1612
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

حیوانات نقاش !

به گزارش همشهری آنلاین، دنیای حیوانات هنوز سرشار از راز‌ها و ناشناخته‌ها است و انسان کنجکاو و جستجوگر هم در تلاش کشف آن‌ها. حیوانات می‌توانند حرف بزنند، (نوعی تقلید صدا)، از خود احساسات نشان دهند و کمی هم نقاشی کنند. این گزارش مربوط به معرفی حیواناتی از نقاط مختلف دنیا است که برخی از افراد متوجه استعداد آن‌ها شده‌اند.

 

حیوانات نقاش !
دنیای هنر از تصاویری که توسط یک خوک، نقاشی و رنگ‌امیزی شده است، حیرت زده است. در حال حاضر، اسمیت فیلد یک بچه خوک پرواری است که لقب پیکاسو را از آن خود کرده است. کارهای منحصر به حیوان او "اکسپرسیونیسم انتزاعی‌" است.
کارشناسان بسیاری در حال حاضر، برای رمز گشایی از تابلو‌های این خوک کوچولو کار می‌کنند. تابلو‌های این خوک بر روی اینترنت به قیمت 7.50 یورو خرید و فروش می‌شود. اسمیت در سراسر امریکا شهرت فراوانی به دست آورده است.
آثار این حیوان را در رویداد‌های مختلف چون خیریه، جشنواره‌های محلی به نمایش گذاشته‌اند. او قلم مو را به دهان خود گرفته و با رنگ‌های انتخابی خود نقاشی می‌کند.
حیوانات نقاش !
فیل‌های بسیاری در شمال تایلند مانند این یکی آموزش دیده‌اند تا با رنگ کار کنند. ولی این فیل کوچولو با استعداد‌ترین آنها است. او در مقابل چشمان گردشگران شروع به کشیدن یک موضوع انتخابی چون گلدان، درخت، گل و... حتی خانه می‌کند. جالب است بدانید او حتی رنگ‌ها را با هم ترکیب هم می‌کند. تابلو‌های او بعد از اتمام به توریست‌ها و گردشگران فروخته می‌شود....عجب درآمدی؟!
حیوانات نقاش !
مترو متتور (شهاب مترو) یک اسب زیبای مسابقه است که یک بار به عنوان سریع‌ترین دوندگان سرعت چمن در بلمونت و ساراتوگا از ناحیه زانو آسیب دید. او به همین خاطر کار حرفه‌ای خود را کنار گذاشت. به هنر دیگری روی آورد.
او در حال حاضر، خود را با نقاشی‌های انتزاعی سرگرم کرده است و با فروش آنها هزینه نگهداری، جا، مکان و خوراک خود را تهیه می‌کند. مترو با روحیه لطیف خود قلم مو را به دندان گرفته و بسیار آرام و نوازش گونه بر روی بوم، تا لحظه‌ای که احساس کند، کارش تمام شده است، می‌کشد... نقاشی‌های او بسیار لطیف و آرام هستند و طرفداران خاص خودشان را دارند. او 50‌ درصد از فروش تابلو‌های خود را به اسب‌های بازنشسته و از کار افتاده اختصاص داده است. این دیگه خیلی جالبه!!!
حیوانات نقاش !
کنگو یک شامپانزه مربوط به سال‌های (1954-1964)، آموخته بود که چگونه با رنگ کار کرده و نقاشی کند. برای جلب مردم و اطرافیانش از رنگ‌های مختلف و بسیار استفاده می‌کرد. جانورشناس و نقاش سورئالیست دزموند موریس برای اولین بار شاهد و کاشف این توانایی و استعداد کنگو بود. زمانی که این شمپانزه برای اولین بار مداد و کاغذ را در دو سالگی بدست گرفت. استعداد خود را به همه نشان داد. کنگو تا سن چهار سالگی، 400 تابلوی نقاشی و طراحی کار کرده است. سبک او "امپرسیونیسم" بود. بنا به گزارش موجود، نقاشی‌های او دارای حس و پیامی بی‌نظیر بود. یک بار او سعی کرد از روی شکل خودش در آینه نقاشی کند. نقاشی میمونی که روی دیوار استودیو خود برای همیشه آویزان بود.
حیوانات نقاش !
هنرمند بعدی یک پلنگ راه راه امریکایی، هفت ساله در باغ وحش ققنوس در آریزونا است. او برای خود در دنیای صاحب سبک و لقب است. پدفوت Padfoot لقبی است که به خاطر نوع نقاشی به او داده شده است. چرا که او با پنجه خود نقاشی می‌کند.
زمانی که او در باغ وحش به دنیا آمد، توجه کسی را به خود جلب نکرد. ولی در حال حاضر، ثروتمند، هنرمندی است که هزاران تماشگر و تشویق کننده دارد. او آموزش نقاشی را با نگهبان باغ وحش شروع کرده است. و تابلو‌های او جزء پر طرفدارترین تابلو‌ها برای خرید و فروش است. نقاشی، هنری که برای یک گربه سان وحشی جزء عجایب است. او رنگ را با پنجه‌های تیز بر داشته و با بدن، سر و گردن خود بر روی تابلو طرح می‌کشد.
حیوانات نقاش !
دلفین هنرمند با یک قلمموی رنگی در دهان تابلو و آثار زیبای هنری خلق می‌کند. ایجاد یک اثر هنری توسط یک حیوان دریایی در پارک زندگی دریایی در کونانگدو، استان هبی در... است. مسئولان این پارک با آموزش و سازماندهی اجرای نقاشی توسط این دلفین، بازدیدکننده و تماشگران بسیاری را به سوی خود جلب کرده است. این پارک بدین وسیله امیدوار است، اطلاعات، آموزش و دانش مفیدی در زمینه دریا، حیات و حیوانات دریایی در اختیار بازدیدکنندگان خود قرار دهد.
حیوانات نقاش !
شیر دریایی نقاش... این شیر دریایی اولین داوطلب برای یادگیری نقاشی بوده است و در این زمینه استعداد خوبی هم از خود نشان داده است. او قلم مو را به دهان گرفته و با بازیگوشی و شیطنت‌های معمول خود روی بوم نقاشی می‌کند. نقاشی‌های او مربیانش را تعجب زده کرده است. مورگان و ایرو مربیان او با تشویق و آموزش او برای اولین بار در دنیا یک شیر دریایی نقاش به دنیای هنر ارائه داده‌اند. آنها برای این منظور بوم و سه پایه نقاشی را داخل استخر شنای این شیر دریایی قرار دادند و رنگ‌های غیر سمی در اختیار او قرار دادند. او هربار که رنگی به تابلو می‌کشد، یک شیرجه هم به درون آب می‌زند. تماشگران از نمایش نقاشی کردن او بسیار لذت می‌برند.
حیوانات نقاش !
سامی، یک سگ تازی که مخصوص شکار روباه است. او با استفاده از یک قلم متصل به استخوان لاستیکی به روی بوم نقاشی رنگ می‌زند. کارهای او در نوع خود بی‌نظیر هستند. در 12 ژوئن، 2007، او یک گالری نقاشی در دانشگاه سالیسبوری در سالیسبور، برگذار می‌‌کرد. نمایشگاهی که باعث توجه و جلب بسیاری از جانور شناسان و دانشجویان هنری و... شد.
مری استدلبچر، صاحب این سگ خدمات و آموزش بسیاری در زمینه نقاشی‌های انتزاعی به او داده است. این سگ با استعداد به کشیدن تابلو‌های زیبا و جالب به خوبی از زحمات صاحب خود قدردانی کرده است.
 
 
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
◄ حیوانات ساخته روزنامه
◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
◄ حیوانات با طرح جنگل
◄ حیوانات وقتی روی شال گردن میایند
◄ حیوانات ساخته شده با سیم
◄ دوست داری در این ظرف ها غذا بخوری
◄ بادکنک هایی با طرح حیوانات
◄ طرحی جالب برای میز حلوی صندلی
◄ حیوانات شیشه ای
◄ حیوانات مد رو ز
◄ جای کیسه ای با طرح حیوانات
◄ اگر حیوانات یوگار کار میشدند
◄ ترکیب حیوانات و میوه ها
◄ طرح ها کلدان با ایده از حیوانات
◄ حیواناتی با براده های چوب
◄ Animal X-Rays
◄ حیوانات ساخته شده با گل
◄ سلفی حیوانات
◄ ماسک هایی با طرح حیواتات
◄ انگشتر با طرح حیوانات
◄ حیوانات در لباس انسان ها
◄ اگر گربه ها در قالب هنر بودند
◄ حمایت از حیوانات در قالب تبلیغات
◄ ایده های خلاف با موضوعیت حیوانات 2
◄ باغ وحش شب ها باز است
◄ ایده های خلاق برای تبلیغات با موضوع حیوانات
بعدی 1 قبلی