پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29010    |     صفحه 1 از 1612
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

فال روزانه جمعه 17 آبان 1392

فال روزانه جمعه 17 آبان 1392
از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟!...
فال روزانه متولدین فروردین

امروز فقط به یک کار گیر ندهید. اگر کارهای مختلف انجام دهید بسیار برایتان آسان تر خواهد بود تا مشکلات خود را حل کنید. امروز باید فکرهای بزرگی انجام دهید. هر چه بیشتر اطلاعات کسب کنید و دانش خود را افزایش دهید، سرمایه بیشتری برای حل مشکلات بزرگ در طول زندگی خواهید داشت. انجام چند کار همزمان را تمرین کنید و یاد بگیرید. امروز شاید دلتان برای شریک عشقی خود تنگ شود. شاید هم احساس علاقه شدیدی به فرد خاصی پیدا کنید. باید حد میانه را برای خود تعیین کنید. اگر دوست ندارید چنین اتفاقی بیفتد همین امروز جلوی آن را بگیرید. اگر فرد خاصی برایتان اهمیت دارد به او احترام بگذارید ولی فاصله را رعایت کنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز بسیار عجولانه تصمیم گیری می کنید و مدام از این شاخه به آن شاخه می پرید. این را بدانید این قدر دانش دارید که بتوانید با آهنگ زندگی همگام شوید. همیشه سرحال و پر انرژی باشید. خود را به یک مساله خاص محدود نکنید. حرکت کنید و از انرژی های فضا نهایت استفاده را ببرید. همه پاسخ هایی که به دنبال آن هستید منتظر شما هستند. امروز با شریک عاطفی خود رابطه نزدیک تری پیدا خواهید کرد. این بهترین فرصت برای بیان احساسات خود است. ساعات خوبی را در کنار یکدیگر سپری کنید. از همه فرصت ها برای عمیق تر کردن رابطه خود استفاده کنید. به خود و طرف مقابل فرصت فکر کردن بدهید.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز انرژی زیادی دارید و می خواهید به بهترین شکل از آن استفاده کنید. به هیچ وجه دوست ندارید در یک شرایط واحد برای مدت طولانی باقی بمانید. هر کاری انجام می دهید یک پله شما را به آنچه می خواهید نزدیک تر می کند. چشمان خود را باز کنید و با حواس جمع به جلو پیش بروید. راکد بودن در یک کار و یک مکان شما را از رسیدن به اهدافتان دور می کند. انرژی های امروز می خواهند رابطه عمیقی بین شما و فرد موردعلاقه تان به وجود بیاورند. اما شریک شما این مساله را دوست ندارد و از آن سرباز می زند. او قصد قطع رابطه دارد. برای بهبود این شرایط باید او را رها کنید. هر چه بیشتر بر این امر اصرار داشته باشید خود را از پیشرفت های آینده دورتر می کنید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز همه نگاه ها به شما است. امروز شما رهبر و دیگران پیرو شما خواهند بود. طوری صحبت کنید تادیگران کاملا جذب شما شوند. اطلاعات و دانش شما زیاد است و به خوبی می توانید یک گروه را مدیریت کنید. به پرسش های همه با حوصله پاسخ دهید. آنها حوصله و صبر را تحسین خواهند کرد. امروز با سرعت و انرژی بسیار به سمت خط پایان در حرکت هستید. فردی که مدت ها ذهن شما را درگیر خود کرده است از این همه انرژی و خلاقیت شما خوشش خواهد آمد و احتمالا جذب شما می شود. اگر دوست دارید. اگر می خواهید شانس برقراری این ارتباط را داشته باشید برای مدت کوتاهی از او دور شوید تا درست تصمیم بگیرد.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز احساس اعتماد به نفس دارید و این باعث ایجاد ایده های بسیار خوب و کاربردی در ذهن شما می شود. اطلاعات و دانش باعث قدرت بیشتر شما است. دیگران از همه توان خود استفاده می کنند تا روی دست شما بلند شوند. اما این اجازه را به آنها ندهید. بهتر است برای بهبود اوضاع به آنها پیشنهاد همکاری بدهید و به جای اینکه رقیب هم باشید، رفیق هم بشوید. در رابطه کنونی خود سردرگم هستید و به جای اینکه شاد و آرام باشید، مودی و دمدمی هستید. شما این شانس را دارید تا شریک عاطفی خود را خود جذب کنید. بنابراین راه های مختلف را امتحان کنید. البته این را هم بدانید که او در جهت مخالف خواسته های شما عمل خواهد کرد.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز ذهن بازی دارید. ایده های بسیاری به مغز شما خطور می کنند که بسیار هم کاربردی هستند. آنها را نادیده نگیرید. اگر پروژه بزرگی در دست دارید، سعی کنید هر چه سریع تر تمامش کنید. بهترین کار این است که آرامش داشته باشید اگر می خواهید همه کارها را در دقیقه آخر به انجام برسانید بدانید که دچار سردرگمی خواهید شد. برای خود برنامه ریزی کنید اگر قرار است برای نخستین بار با فرد جدیدی ملاقات کنید، باید بدانید یک بعدازظهر عالی در انتظار شما است. برق و جاذبه بسیاری در هوا در جریان دارد و این در روحیه شما بسیار موثر است. هر دو شما بسیار از هم خوشتان خواهد آمد و همه چیز در بهترین جهت حرکت خواهد کرد.

فال روزانه متولدین مهر

خیلی به حرف مردم اهمیت ندهید. امروز ممکن است زمان خود را برای گریه در مورد حرف ها و رفتارهای مردم صرف کنید. اینکه در فکر دیگران چه می گذرد نباید این قدر برای شما مهم باشد که همه زندگی و روحیه شما را تحت تاثیر خود قرار دهد. به جای این کارها، به دنبال یافتن راهکارهای لازم برای پیشرفت های بیشتر در زندگی باشید. حرف های مردم اندازه جو نیز ارزش ندارد. امروز به فرد خاصی علاقه مند می شوید. کارهای و اشتیاق او به گونه ای است که خیلی راحت نظر شما را جذب خود می کند. اما بهتر است پیش از برقراری هر رابطه ای، چندین روز فکر کنید و همه جوانب امر را در نظر بگیرید. شما به زمان نیاز دارید تا روحیه و شخصیت واقعی او را بشناسید.

فال روزانه متولدین آبان

تمایلاتی که مدت های طولانی در ذهن خود داشته اید به یکی از مغزلات مهم امروز شما تبدیل خواهد شد. این دوران با کسب اطلاعات بسیار برای شما سپری خواهد شد. از این اطلاعات جدید استفاده کنید. این را بدانید جریانات امروز به گونه ای پیش می روند که می توانند به بهبود رابطه شما بسیار کمک کنند. اگر قرار است مهمانی یا یک جمع دوستانه بروید خیلی با اعتماد به نفس باشید و سفت و سخت بر موضع خود ایستادگی کنید. اجازه ندهید هرفردی به شما نزدیک شود و بخواهد احساساتتان را برانگیخته کند. به هیچ وجه سریع وارد رابطه عاطفی یا دوستی نشوید. امروز ذهنتان خوب کار نمی کند بهتر است به خود فرصت دهید.

فال روزانه متولدین آذر

از کارهایی که انجام می دهید برای مدت کوتاهی دست بکشید. به مردمی که شما را می نگرند، توجه کنید. برنامه ها و تصمیمات آینده خود را در ذهن مرور کنید و ببینید بهترین راه برای اینکه با یک تیر دو نشان بزنید چیست. همکاری در عوض رقابت بهترین کاری است که می توانید انجام دهید. هر چه امروز کارهای بهتری انجام دهید، فردای بهتری برای خود خواهید ساخت. امروز عشق بسیار عمیق و پرهیجان است. امروز این فرصت را دارید که به هر که علاقه مند هستید، او را جذب خود کنید. البته از همان ابتدا همه زندگی و شخصیت خود را برای او رو نکنید. بهتر است چندین مدت با او معاشرت داشته باشید و پس از اطمینان از صداقت او، به او نزدیک شوید.

فال روزانه متولدین دی

خود را با انرژی های فضا همگام کنید تا از قافله زندگی عقب نمانید. معاشرت با دوستان امروز برای شما اهمیت بسیاری دارد. باید سعی کنید میان همه دوستان خود رابطه عمیق و سالمی برقرار کنید. بزرگ فکر کنید. امروز عطش بسیاری برای کسب اطلاعات و آزادی های فردی دارید. امروز این فرصت را پیدا می کنید تا فردی که مدت های طولانی به او علاقه داشته اید ساعاتی را سپری کنید. البته توجه داشته باشید در نخستین ملاقات هیجان و ذوق زدگی خود را به او نشان ندهید. اجازه دهید همه چیز بسیار آرام و با فکر جلو بروند.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز ابزار زیادی به جعبه ابزار خود اضافه خواهید کرد. با دیگران تعامل داشته باشید و اجازه دهید این رابطه های اجتماعی باعث پیشرفت شما بشوند. ایده های بسیار خوبی به ذهن شما خطور خواهد کرد. اما خود را اسیر توهمات نکنید و مراقب باشید همیشه حقایق زندگی در اولویت باشند. ایده های توسعه و پیشرفت بسیاری به ذهن شما خواهند رسید. از آنها استفاده کنید. گارد خود را در مقابل فردی که م یخواهد خود را به شما نزدیک کند، حفظ کنید. آنها قصد و نیت شیطانی برای شما دارند و حتی ممکن است خنجر در آستین آنها بیابید. بهترین کار دوری از این افراد است. به هیچ وجه اجازه ندهید به شما نزدیک شوند.

فال روزانه متولدین اسفند

پیش از اینکه به مسافرت طولانی بروید به گروه دوستان خود ملحق شوید. کوچک ترین ایده ها می توانند منجر به برنامه حمله بزرگی بشوند. امروز احساس ارتباط و همکاری بسیار مثبتی در هوا جریان دارد. اگر احساس کردید دوستان شما هیچ تلاشی برای موفقیت یا پیشرفت و همکاری با شما در جهت ایده هایتان ندارند، خیلی راحت از آنها جدا شوید. ظاهر سرد و بی روح شما امروز از بین خواهد رفت. اگر بتوانید این شرایط رابرای چند روز حفظ کنید، می توانید به این جنگ فیصله بدهید.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
◄ حیوانات ساخته روزنامه
◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
◄ حیوانات با طرح جنگل
◄ حیوانات وقتی روی شال گردن میایند
◄ حیوانات ساخته شده با سیم
◄ دوست داری در این ظرف ها غذا بخوری
◄ بادکنک هایی با طرح حیوانات
◄ طرحی جالب برای میز حلوی صندلی
◄ حیوانات شیشه ای
◄ حیوانات مد رو ز
◄ جای کیسه ای با طرح حیوانات
◄ اگر حیوانات یوگار کار میشدند
◄ ترکیب حیوانات و میوه ها
◄ طرح ها کلدان با ایده از حیوانات
◄ حیواناتی با براده های چوب
◄ Animal X-Rays
◄ حیوانات ساخته شده با گل
◄ سلفی حیوانات
◄ ماسک هایی با طرح حیواتات
◄ انگشتر با طرح حیوانات
◄ حیوانات در لباس انسان ها
◄ اگر گربه ها در قالب هنر بودند
◄ حمایت از حیوانات در قالب تبلیغات
◄ ایده های خلاف با موضوعیت حیوانات 2
◄ باغ وحش شب ها باز است
◄ ایده های خلاق برای تبلیغات با موضوع حیوانات
بعدی 1 قبلی