چه مدت زمانی برای بیرون رفتن و ترک یک گربه ایمن است؟(ترجمه) 
جواب:
سلام,ممنون برای ایمیلت سیمون و ممنون برای پرسیدن این سوال.من افکارِ قوی درباره این موضوع دارم. من فکر میکنم کسی که در طولانی ترین زمان میتواند گربه هایش را ترک کند حدودا24 ساعت است.شاید36ساعت و درموقعیت های بهرانی 48 ساعت.
الویت من طولانی تر24ساعت نیست.به این دلیل,من چندین مشکل از بیماری گرفتن گربه ها دیدم و هیچ کس برای دیدن,دونستن و کمک کردن نبود.من دیدم صاحبانی را که تا مرگ گربه به خانه آمدند.اینجا شرایط کمی مثل گرفتگی ادرار گربه هست,آن گربه ها میتوانند در کمتر از3روز بمیرند و این یک مرگِ دردناکه طولانی است.
من باورم این است که بهتر است کسی گربه هایتان را 2بار در روز چک کند(سربزند)و به آنها کنسرو غذای مورد علاقه شان را بدهد.مطمئن شود همه گربه ها غذا میخورند و حسابی برای خود دارند(سهمی)همچنین باید زمان کمی را خرج بازی کردن با آنها کند یا در اطرافشان بنشیند...
حتی اگر آن معنی دیدن یک فیلم یا بودن در اطرافشان را دارد...
البته,من تمام حالتهارا به بدترین شکل ممکن دیدم...من مطمئنم تعداد زیادی از گربه ها ترکه موفقیت آمیزی در مدت زمان طولانی بدون حادثه دارند.
اما...من یکی از آن افرادی هستم که امن بودن را تا پشیمانی و تاسف خوردن ترجیح میدهم.
اگر من آمدم خانه و یک گربه مرده را پیدا کردم...آن وقت من یک زمانه سختِ بودن(پرداختن,برخورد)با آن را دارم...(نمیدونم چه جور مفهوم این جملشو بهتون بگم!!!!!!!!)

بهترین موفقیتها!

دکتر جان(Jon)

مترجم:شایسته(baby pishi)
منبع:Pet place