پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • 10 علامت خطرناک در سگ ها ◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
    هنگامی که سگی را به‌عنوان عضوی از خانواده خود می‌پذیرید، باید برای سلامت، آسایش و امنیت او تمام تلاش خود را بکنید. علاوه بر واکسیناسیون و معاینات دوره‌ای موارد دیگری نیز هستند که باید به آنها توجه کنید. پیش ازینکه سگ بسیار بیمار شده و حال وخیمی پیدا کند، باید باتوجه به نشانه‌هایی که از خود بروز می‌دهد متوجه مشکل شده و به دامپزشک مراجعه کنید. به این 10 علامت هشداردهنده توجه کنید و با دیدن آنها با دامپزشک مشورت نمایید:
 • استرس در سگ ها را کمتر کنید ◄ استرس در سگ ها را کمتر کنید
    درست همانطور که انسان ها از استرس رنج می برند، حیوانات خانگی نیز ممکن است با این عارضه دست به گریبان باشند. سیستم عصبی حیوان خانگی شما مستعد تنزل زیست محیطی و ارتباطی است، درست مثل شما. در واقع، وقوع استرس در سگ شایع تر از آن چیزی است که ممکن است تصور کنید. حتی بدتر از آن، استرس می تواند سلامت سگ را به خطر بیاندازد. سگ ها می توانند به دلایلی از جمله موارد زیر احساس استرس داشته باشند:
 • آمبیازیس در سگ ها ◄ آمبیازیس در سگ ها
    آمبیازیس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس عفونت انگلی است که توسط یک ارگانیزم سلولی شناخته شده به نام آمیب ایجاد می شود. این عفونت می تواند بر روی بدن انسان ها، سگ ها و گربه ها تاثیر بگذارد. این بیماری بیشتر در مناطق گرمسیری دیده می شود و در آمریکای شمالی بیشتر شیوع دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت بیشتر در مورد نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • مقابله و درمان خارش پوست سگ ◄ مقابله و درمان خارش پوست سگ
    اگر سگ تان خارش پوستی دارد، این نشانه خوبی نیست. در واقع، خارش پوست، یکی از دلایلی است که موجب می شود صاحبان حیوانات خانگی آن ها را نزد دامپزشک ببرند. به عقیده عموم مردم، خارش دائمی پوست سگ نشانه از وجود کک در بدن حیوان است. اما علل دیگری برای این خارش وجود دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد روش های خانگی برای مقابله و درمان خارش پوست سگ صحبت می کنیم.
 • 10 حسی که سگ ها می فهمند ◄ 10 حسی که سگ ها می فهمند
    احساس سگ ها درباره انسان چیست؟ آنها چه چیزهایی را از رفتار شما احساس می کنند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که سگ ها موارد بسیاری، از احوالات شما را حس می کنند. اگر از دوست داران حیوانات خانگی هستید؛ این مطلب جالب پیام سلامت را از دست ندهید.
 • ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها ◄ ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها
    بیمار شدن سگ ها، درست مثل انسان ها، بخشی از واقعیت زندگی است. دیدن یک سگ بیمار برای دوستداران حیوانات و صاحب سگ آزاردهنده و دلخراش است. در این مطلب پیام سلامت به بازگویی ده نشانه بیمار شدن سگ ها اشاره می کنیم.
 • خواص سرکه سیب برای سگ ها ◄ خواص سرکه سیب برای سگ ها
    خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان در طول دهه گذشته، محصولی که توانسته است جایگاه ویژه ای بین اقشار مختلف جامعه پیدا کند سرکه سیب است. این نوع سرکه خواص بیشماری برای بدن دارد. البته خواص سرکه سیب فقط مخصوص انسان نیست. حتی سگ ها نیز می توانند از خواص این ماده شگفت انگیز بهره مند شوند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان صحبت می کنیم.
 • التهاب چشم در سگ ها ◄ التهاب چشم در سگ ها
    ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان وجود التهاب در چشم حیوانات خانگی مانند سگ ها، باعث قرمزی چشم می شود. این التهاب ممکن است به علل مختلفی، از جمله خونریزی بیش از حد در پلک ها یا پارگی عروق خونی در چشم رخ دهد. این اتفاق زمانی می افتد که عروق در واکنش به عوامل خارجی یا داخلی دچار التهاب یا تجمع خون می شوند. در ادامه این مقاله مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد علل، نشانه ها و روش های درمان التهاب چشم در سگ ها صحبت کنیم. شرایطی که در این مقاله پزشکی توصیف می شود، می تواند هم بر روی سگ ها و هم بر روی گربه ها تاثیر بگذارد.
 • پنوموتوراکس در سگ ها ◄ پنوموتوراکس در سگ ها
    پنوموتوراکس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان پنوموتوراکس واژه پزشکی برای توصیف انباشت هوا در فضایی پلور (ناحیه بین دیواره قفسه سینه و ریه) است. این بیماری به ۴ دسته تروماتیک، خود به خودی، بسته و یا باز تقسیم می شود. هم سگ ها و هم گربه ها حساس به پنوموتوراکس هستند. اعتقاد بر این است که سگ های بزرگ و کثیف مانند سگ های هندی، بیشتر به پنوموتوراکس خود به خودی حساس هستند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، علل و روش های درمان پنوموتوراکس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • کمپیلوباکتریوز در سگ ها ◄ کمپیلوباکتریوز در سگ ها
    اگر اهل نگهداری از حیوانات خانگی هستید و سگ در خانه نگه می دارید، حتما ادامه این مطلب مجله پیام سلامت را با موضوع معرفی نشانه ها، علل و درمان عفونت باکتریایی کمپیلوباکتریوز در سگ ها بخوانید. کمپیلوباکتریوز عفونت باکتریایی شایع در توله سگ های جوان تر از شش ماه است. باکتری که باعث بیماری می شود حتی در روده (دستگاه گوارش) سگ های سالم و دیگر پستانداران نیز یافت می شود. حدود ۴۹ درصد از سگ ها، کمپیلوباکتریوز را در بدن دارند و حمل می کنند. این حیوانات قادرند که بیماری را از طریق مدفوع خود، در معرض تماس با دیگر حیوانات قرار داده و آن ها را آلوده کنند.
 • imha در سگ ها ◄ imha در سگ ها
    کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها از علائم تا روش های درمان سیستم ایمنی بدن یک سگ، از مجموعه سلول های اختصاصی، پروتئین، بافت ها و اندام ها تشکیل شده که همه آنها یک سیستم دفاعی جامع علیه انواع عفونت ها، از جمله عفونت های باکتریایی، قارچی، انگلی و ویروسی هستند. آنتی بادی ها پروتئین هایی هستند که توسط سلول های خاصی در سیستم ایمنی ترشح می شوند. این مواد به مواد خارجی که به عنوان آنتی ژن شناخته می شوند، متصل شده و آن ها را دفع می کنند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها صحبت کنیم.
 • مسمومیت در سگ ها ◄ مسمومیت در سگ ها
    مسمومیت با شکلات در سگ ها ؛ علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان سگ ها برای خوردن چیزهایی که برایشان مضر است گاها حریص هستند. این قانون به خصوص در مورد توله سگ ها صادق است. همچنین، سگ ها حس بوی خوبی دارند، و برایشان پیدا کردن چیزهایی که پنهان می کنید مثل شکلات، مانند آب خوردن است. اما شکلات می تواند یک ترکیب خطرناک با قابلیت ایجاد مسمومیت باشد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان مسمومیت با شکلات در سگ ها صحبت می کنیم.
 • ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ ◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
   
 • حیوانات ساخته روزنامه ◄ حیوانات ساخته روزنامه
   
 • هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک ◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
   
 • ماسک های کله گنده با طرح گربه ◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
   
 • باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ ◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
   
 • حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه ◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
    تهوع صبح حیوانات بعد از شب
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29022    |     صفحه 1 از 1613
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روز جمعه - ۲۹ آذر ۱۳۹۲

فال روز جمعه - ۲۹ آذر ۱۳۹۲
فال روزانه متولدین فروردین

امروز دچار نوعی شیدایی زودگذر می شوید که شما را از بقیه دور نگه می دارد. شاید دوست داشته باشید همه کارها را بسیار آهسته و سرحوصله انجام دهید اما انرژی امروز اجازه هیچ نوع تاخیر و تردیدی را به شما نمی دهد. بهترین زمان برای بیرون رفتن و یافتن دوستان جدید، امروز است. خوش اخلاق و انعطاف پذیر باشید تا روز خوبی در پیش داشته باشید. امروز این فرصت را دارید تا فرد موردعلاقه خود را بهتر بشناسید. ابتدا از خود می پرسید دلیل اینکه با او دوست هستید، چیست. البته دلیل آن این نیست که از این رابطه رضایت ندارید، بلکه می خواهید بدانید در آخر به کجا خواهد رسید.
فال روزانه متولدین اردیبهشت

روز بسیار خوبی در پیش دارید. امروز اطرافیان بیش از همیشه طرز فکر مشابه شما دارند این حس خوبی به شما می دهد. شاید دوست داشته باشید همه کارهای خود را به درستی و با نظم به انجام برسانید. بر کارهای خود کنترل داشته باشید و واقع‌گرا باشید. با لبخند و مهربانی می توانید دیگران را به سمت خود جذب کنید. اگر در چند وقت اخیر حس مالکیت به نامزد خود داشته اید، باید انتظار هر نوع واکنشی را از او داشته باشید. اگر مدام با او برای انجام هرکاری مخالفت کنید، نمی تواند این محدودیت را تحمل کند. بهتر است او را آزاد بگذارید.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز برای بیرون رفتن و معاشرت با انسان های جدید، بسیار عالی به نظر می رسد. با افرادی که فاز فکری مشابه شما دارند، هم صحبت شوید و نظرات خود را درباره موضوع های مختلف با آنها در میان بگذارید. در مقابل، شنونده خوبی هم باشید تا اطلاعات ارزشمندی از آنها دریافت کنید. البته خیلی بحث های جدی و فلسفی نکنید زیرا امروز بیشتر مردم حوصله این موضوعات عمیق را ندارند. امروز هنگام صحبت با نامزد خود، با سیاست زیاد از واژه ها استفاده می کنید و این باعث جذب او می شود. اگر مجرد هستید، امروز این فرصت را دارید تا با فرد موردعلاقه خود آشنا شوید و در کنار او احساس آرامش داشته باشید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز این انرژی را دارید تا اطرافیان را خوشحال کنید. بنابراین، از آن استفاده کنید و موجبات خرسندی عشق یا اعضای خانواده خود بشوید. با حس شوخ طبعی خود دیگران را همراه کنید و توانایی فعالیت های گروهی و استعدادهای خود را به آنها نشان دهید. امروز دوست دارید اطرافتان شلوغ باشد. امروز بسیار مشتاق هستید در مورد رابطه کنونی خود بیشتر بدانید و بدانید به کجا خواهد رسید و نتیجه آن چه خواهد شد. نگران نباشید، به زودی به این درک خواهید رسید.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز برایتان دشوار است تا تصمیم قطعی اتخاذ کنید. اطلاعات و فاکتورهای بسیاری در سر دارید که اجازه نمی دهند به درستی بتوانید تصمیم بگیرید. نگذارید این فکرها شما را خسته و ناامید کنند. شما خدای آنالیز و تحلیل مسایل هستید پس به مهارت های خود ایمان داشته باشید و با انرژی و امید به آینده رو به جلو حرکت کنید. خیلی خود را درگیر جزئیات مسایل نکنید. امروز اصلا دوست ندارید در هیچ زمینه ای محدود شوید. اگر برنامه های شما و نامزدتان با هم فرق دارند، حوصله سازش ندارید و ترجیح می دهید به میل خود رفتار و تفریح کنید. این موجب اختلاف شما دونفر نمی شود و حتی شاید موجب نزدیکی شما نیز باشد.

فال روزانه متولدین شهریور

روز بسیار عالی در پیش دارید. امروز می توانید کارهای مهمی انجام دهید. حتی می توانید با جدیت تمام همه نیازهای درونی خود را به انجام برسانید و موجب خوشحالی خود بشوید. برنامه های خود را با دیگران در میان بگذارید تا متوجه شوید کدام تفکرات شما در جهت پیشرفت بیشتر شما خواهند بود. امروز می توانید در جمع های اجتماعی بدرخشید. هر چه زندگی، احساسات و محدوده تفکرات خود را بیشتر توسعه دهید، احساس رضایت بیشتر از خود خواهید داشت. امروز فرصت های عاشقانه خوبی در انتظار شما هستند و اگر اکنون در رابطه هستید، روز بسیار خوبی را در کنار یکدیگر تجربه خواهید کرد. فقط باید نخستین قدم برای پیشرفت را بردارید.

فال روزانه متولدین مهر

امروز برایتان دشوار است تا با گرایشات امروز خود را وفق دهید. انرژی مثبتی در فضا جاری است اما بسیار دوست دارید به عمق همه مسایل بروید. کمی از سخت‌گیری ذاتی خود دور شوید و سعی کنید همه چیز را ساده ببینید. در سطح بمانید و خیلی به عمق مسایل سفر نکنید. به این ترتیب می توانید روابط اجتماعی بهتری داشته باشید. شاید خوب باشد یک مهمانی کوچک ترتیب دهید و همه افرادی که دوست دارید را دعوت کنید. در کنار این افراد احساس شادی و خوشحالی زیادی خواهید داشت. اگر دنبال رابطه عاشقانه هستید نیز شاید در میان همین افراد، کسی نظر شما را جلب کرد.

فال روزانه متولدین آبان

امروز از نظر احساسی رشد زیادی در خود احساس می کنید. از اینکه مخالفت های جدی از سوی دیگران مواجه شدید، خیلی تعجب نکنید. احساسات درونی خود را بیان کنید اما انتظار این را داشته باشید با مخالفت و اعتراض اطرافیان مواجه شود. برای اینکه روز خوبی داشته باشید، باید انتقاد پذیر باشید و حرف ها را به دل نگیرید. اگر دوست دارید به فرد دلخواه خود بیشتر نزدیک شوید و او را بیشتر بشناسید بهتر است در مورد مسایل اعتقادی یا فلسفی سرصحبت را باز کنید. او شاید در این زمینه تجربه ای نداشته و برایش جالب باشد تا در این رابطه اطلاعات کسب کند.

فال روزانه متولدین آذر

امروز مدام از این شاخه به آن شاخه می پرید و نمی توانید در یک مسیر واحد و مشخص کارهای خود را ادامه دهید. این تداخل و تضاد انرژی ها که در وجود شما هست باعث می شود تا نتوانید به درستی همه مسایل را کنترل کنید. خیلی سریع کارهای خود را انجام ندهید. ابتدا کارهای خود را اولویت بندی کنید و سپس بر اساس آن به جلو پیش بروید. در مورد مسایل عاشقانه نیز هیچ راهی برای کجروی های شما وجود ندارد. حتی این خطر وجود دارد در زمان نامناسب حرفی بزنید که به ضرر شما تمام شود. مشکل اینجا است که در رفتار و گفتار خود هیچ سیاستی ندارد و مدام با مشکل مواجه می شوید.

فال روزانه متولدین دی

امروز نیرویی مخفی باعث کاهش احساسات شما می شود اما همچنان همه چیز باب میل شما خواهد بود. ارتباطات کنونی شما همچنان ارزشمند هستند. می توانید از آنها اطلاعات ارزشمندی دریافت کنید و در تعاملات اجتماعی خود از آنها بهره بگیرید. امروز بهترین زمان برای انجام چند کار همزمان و خیلی مسایل دیگر است. اگر در این اواخر خیلی به خود سخت می گرفتید و فشارهای روحی بسیاری را تجربه کرده اید، بدانید که امروز بهترین زمان برای تمدد اعصاب است. اگر نامزد دارید یا در یک رابطه عاشقانه هستید، می توانید با او برای صرف شام بیرون بروید و آرامش خوبی را تجربه کنید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز به نظر می رسد مردم حساسیت های خود را از دست داده اند. متوجه خواهید شد اطرافیان بسیار دوست دارند حرف ها و نظرات شما را بشوند و بدانند چه در سر دارید. از این مساله نهراسید و با اعتمادبه نفس کامل در مورد آنچه فکر می کنید، برای آنها بگویید. اگر مساله ای برخلاف میل شما پیش آمد به خود نگیرید و ناراحت نشوید. همه چیز به زودی درست خواهد شد. برای برقراری ارتباط با انسان های جدید، امروز بسیار مناسب است. نیروهای ماورایی شما را به سمت فردی می کشانند که از همه نظر با شما تواقق و تفاهم فکری دارد. ممکن است رابطه دوستانه شما با این فرد در آینده به یک رابطه عاشقانه و عمیق تبدیل شود.

فال روزانه متولدین اسفند

فکر می کنید احساسات شما نم کشیده است اما اجازه ندهید این فکر شما را ناامید و ناراحت کند. برای اینکه بهترین استفاده را از روز خود داشته باشید با انرژی زیاد و تصمیم راسخ رفتار کنید. خود را از کسالت بیرون بکشید و کارهای ارزشمندی انجام دهید. امروز می توانید همه خطاهای عشق خود را فراموش کنید. البته انتظار دارید او از شما عذرخواهی کند یا حداقل برای کار اشتباه خود توضیح ارزشمندی داشته باشد. در نتیجه این حرف ها متوجه خواهید شد او قصد توهین به شما را نداشته است و فقط یک سوبرداشت پیش آمده است. 
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ کم خونی در ماهی ها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ نیوکاسل در پرندگان
◄ علل و درمان کمبود کلسیم در پرندگان
◄ بیماری های چشم در پرندگان خانگی
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ جوش در سگ ها
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در سگ ها
◄ هیپرپلازی و پرولاپس واژن در سگ ها
◄ التهاب لثه در سگ ها
◄ درمان خون در ادرار سگ
◄ هیپرگلیسمی در سگ ها
◄ انفارکتوس میوکارد در سگ ها
◄ کم خونی در سگ ها (متهموگلوبینمی)
◄ درمان آنافیلاکسی در سگ ها
◄ مسمومیت با آرسنیک در سگ ها
◄ پروستات در سگ ها از علائم تا روش های درمان آن
◄ پلی سیتمی ورا
◄ تشخیص و درمان ناشنوایی در سگ ها
◄ از بین بردن کک بدن سگ و گربه به روش های طبیعی و خانگی
◄ بیماری لایم در سگ ها ؛
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در گربه ها از علل تا روش های درمان
◄ تشخیص و درمان ناباروری در سگ های ماده
◄ آب مروارید در سگ ها
◄ ناباروری در سگ های نر
◄ سرطان لنفوسیتی مزمن در سگ ها
◄ چند راه طبیعی برای درمان اسهال در سگ ها
بعدی 1 قبلی