پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29010    |     صفحه 1 از 1612
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

كمك به تطابق سگ

اکنون توله جدید مجبوراست که بدون کمک اولین معلم خود یعنی مادرش زندگی کند وشرایط را بیاموزد واین وظیفه شما وسایراعضاء خانواده است که با توله طوری رفتارنمائید که درحین آموزش وتربیت احساس راحتی وخوشحالی کند ودرعین حال باعث خوشحالی شما نیزبشود. این نکته به زمان احتیاج دارد. تا هنگامی که توله تطابق یابد وتا زمانی که شما تطابق یابید این نکته بسیارمهم است که تمامی افراد خانه باید رفتاریکنواختی با توله داشته باشند. اگرنتوانید چنین رفتاری ارائه کنید زندگی برای این نوزاد بی گناه تلخ تروسخت ترمی شود. توله باید بیاموزد که وقتی شب اورا درآشیانه اش قراردادند بخوابد. این موضوع را باید شما وسایراعضاء خانواده به او بیاموزید. یک توصیه خوب برای شما وسایراعضاء خانواده این است که هیچ کس درمقابل ناله وزوزه کشیدن توله نباید تسلیم شود. اگرکسی به اشتباه توله غمگین ودرحال ناله وگریه را ازداخل آشیانه اش خارج سازد دربغل گیرد تا مجددا احساس خوشحالی کند این فرد آسیب زیادی به تعلیم وتربیت این توله رسانده است. سگ باید بیاموزد وباورکند که هروقت خواست نمی تواند سروصدا راه بیاندازد و زوزه بشکد.

حزن واندوه شب های اول

راههایی وجود دارند که تحمل شبهای اول را برای توله آسان ترمی سازد. شما می توانید به آرامی وبا حوصله توله را نوازش کنید اما این کاررا بیش ازحد انجام ندهید. فقط درهمین حد که توله احساس کند که شما نزدیک او هستید. همچنین می توانید درصورت امکان وسائلی که بوی خانه قبلی ومادرش را می دهد درآشیانه او قراردهید. همچنین می توانید یک کیسه آب گرم یا بطری آب گرم (که نشت نمی کند) درکناراو قراردهید که گرمایی مشابه با گرمای بدن مادرش را احساس کند. البته گرمی این وسایل نباید درحدی باشد که بدن توله را بسوزاند وسروصدای اورا بیشترکند. بطریهای پلاستیکی را نیزباید درداخل مقداری پارچه قراردهید که ازدندانهای کوچک اما تیزتوله ها درامان باشد. دقت نمائید که هیچگاه از(هرنوع) وسیله گرم کننده الکتریکی استفاده نکنید زیرا احتمال دارد که توله سیم را بجود ودچاربرق گرفتگی های کشنده شود.

برخی ازمردم یک ساعت کوکی قدیمی درکنارتوله قرارمی دهند واعتقاد دارند که صدای آن شبیه به صدای قلب مادرباعث آرامش توله می گردد. درحالیکه برخی دیگرترجیح می دهند که یک رادیو درکنارقفس توله قرارداده وآن را روشن بگذارند تا توله درسروصدای آن به خواب رود!

تحمل چند شب اول می تواند دشوارباشد. شما واعضاء خانواده با علاقه این توله را تهیه کرده اید ومی خواهید که اورا سرحال وخوشحال ببینید. اما دراین چند روزخوشحال به نظرنرسیده وتنها درآشیانه خود به سرمی برد. با دیدن این وضع سعی نکنید که محل توله را عوض کنید یا اورا دربغل بگیرید ونوازش کنید. درعرض چند روزآینده وبه سرعت توله با آشیانه جدید زمان خواب وفقدان مادروخواهران وبرادرانش تطابق پیدا می کند.

اگردراین زمان دلسوزی بی مورد نشان دهید این تطابق به تاخیرافتاده ویا هرگزرخ نمی دهد.

همواره به خاطرداشته باشید که ثبات دررفتارواعمال نقش بسیارمهمی دراین که شما یک صاحب خوب وسگ شما یک حیوان خانگی ودست آموزخوب باشد بازی می کند. ودرغیراینصورت ممکن است آرزو کنید که هیچگاه چنین سگی را نمی خواستید. علاوه برثبات رفتارعواملی دیگری نظیرگذشت زمان وشکیبائی ودانش نیزبرشکل گیری اخلاق توله موثرهستند. اگرشما این عوامل را با ابرازمحبت نسبت به سگ همراه کنید قادرخواهید بود که یک سگ خوب وبا کیفیت تربیت نمائید. به هرحال چون به طورمتوسط یک سگ 8 سال عمرمی کند( وحتی بیشتر) صبروحوصله وتلاش دراین چند روز بسیارمهم وپرمعنا است .

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
◄ حیوانات ساخته روزنامه
◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
◄ حیوانات با طرح جنگل
◄ حیوانات وقتی روی شال گردن میایند
◄ حیوانات ساخته شده با سیم
◄ دوست داری در این ظرف ها غذا بخوری
◄ بادکنک هایی با طرح حیوانات
◄ طرحی جالب برای میز حلوی صندلی
◄ حیوانات شیشه ای
◄ حیوانات مد رو ز
◄ جای کیسه ای با طرح حیوانات
◄ اگر حیوانات یوگار کار میشدند
◄ ترکیب حیوانات و میوه ها
◄ طرح ها کلدان با ایده از حیوانات
◄ حیواناتی با براده های چوب
◄ Animal X-Rays
◄ حیوانات ساخته شده با گل
◄ سلفی حیوانات
◄ ماسک هایی با طرح حیواتات
◄ انگشتر با طرح حیوانات
◄ حیوانات در لباس انسان ها
◄ اگر گربه ها در قالب هنر بودند
◄ حمایت از حیوانات در قالب تبلیغات
◄ ایده های خلاف با موضوعیت حیوانات 2
◄ باغ وحش شب ها باز است
◄ ایده های خلاق برای تبلیغات با موضوع حیوانات
بعدی 1 قبلی