پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • شبح گربه های آبی ◄ شبح گربه های آبی
    بسته بندی شیر خلاق از روسیه دارای شبح گربه های آبی است که روی کارتن های شیر چاپ شده و می توانند در موقعیت های مختلف چیده شوند. بسته بندی شیر گربه توسط نمایندگی مارک Depot برای محصولات لبنی میلگراد از کارخانه لبنی بریانسک طراحی شده است. گربه آبی در بسته بندی شیر و محصولات لبنی مختلف حرکت می کند.
 • بسته بندی شیر چشم نواز ◄ بسته بندی شیر چشم نواز
    بسته بندی شیر چشم نواز با قطرات مایع از طعم و مزه الهام گرفته از شیر طراحی شده است که بلافاصله در قفسه های مواد غذایی برجسته می شود. مفهوم خلاقانه بطری شیر اسپلش طراحی شده توسط دیمیتری پاتسوکویچ.
 • انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات ◄ انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات
    انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات طراحی شده اند انگشت شما را به آرامی در آغوش می گیرند. حلقه های حیوانات واقع بینانه توسط طراح با استعداد ژاپنی Jiro Miura ایجاد شده است.
 • چهره های دوست داشتنی حیوانات ◄ چهره های دوست داشتنی حیوانات
    کیف های چشم نواز که توسط بن طراحی شده اند شبیه چهره های دوست داشتنی حیوانات ناز هستند. عکس های واقع گرایانه از گربه ها ، سگ ها ، راکون ها و حیوانات دیگر در دو طرف کیسه ها چاپ شده است. کیف های خلاقانه حیوانات با گوش های سه بعدی
 • ماسک واقع گرایانه سر ◄ ماسک واقع گرایانه سر
    ماسک واقع گرایانه سر گربه از ژاپن شما را به یک حیوان زیبا تبدیل می کند. ماسک سر گربه ای غول پیکر ساخته شده از پشم که توسط هوستو ساتو ساخته شده است ، در موزه هنر توکیو ارائه می شود.
 • کیف های دستی چشم نواز ◄ کیف های دستی چشم نواز
    کیف های دستی چشم نوازی که توسط هنرمند ژاپنی Pico طراحی شده اند شبیه گربه های واقعی هستند. کیف های گربه واقع گرایانه لوازم جانبی مد مناسب برای مهمانی های هالووین هستند.
 • دمپایی سگ دست ساز ◄ دمپایی سگ دست ساز
    دمپایی راحت و مخملی که شبیه کلون های واقعی سگ شما طراحی شده است. دمپایی سگ دست ساز CuddleClones. ماکت مخمل خواب دار حیوان خانگی شما!
 • سگ ربات ◄ سگ ربات
    حیوان خانگی نوآورانه منبع باز طراحی شده است که شبیه سگ ربات واقع بینانه به اندازه نخل است. پتوی بیتل: سگ ربات قابل برنامه ریزی زیبا که می تواند مانند یک حیوان واقعی حرکت کند ، راه برود و تعادل خود را حفظ کند. سگ حیوان خانگی ربات در یک قاب پازل مانند قرار می گیرد که باید مونتاژ شود.
 • عنکبوت سرامیکی ◄ عنکبوت سرامیکی
    عنکبوت سرامیکی در داخل لیوان هنگام نوشیدن قهوه ظاهر می شود. لیوان قهوه عنکبوتی مخفی برای ترساندن و لذت بردن از قهوه نوش ها طراحی شده است. عنکبوت چسبیده به پایین به آرامی هنگام نوشیدن چای یا قهوه آشکار می شود.
 • میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها ◄ میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها
    میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها دارای قفسه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ گربه ای ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید
 • لوسترهای هشت پا ◄ لوسترهای هشت پا
    لوسترهای خمیده طراحی شده اند که شبیه موجودات دریایی هشت پا زیبا هستند. لوسترهای هشت پا ساخته شده توسط Adam Wallacavage دارای شاخک هایی هستند که با خم شدن لوله های فولادی و مجسمه سازی آنها با خاک اپوکسی ایجاد شده اند. لوسترها سبک هستند و در صورت آسیب دیدگی به راحتی تعمیر می شوند.
 • سویا سس با شکل گربه ◄ سویا سس با شکل گربه
    صفحات ابتکاری هنگامی که با سس سویا پر می شوند ، تصاویری از گربه های دوست داشتنی را نشان می دهند. بشقاب سس سویا گربه ژاپنی که برای رستوران های سوشی طراحی شده است. در Wafuu-Honpo موجود است. [عکس های میکاتاکوماکی]
 • سفینه ای برای خواب پیشی ◄ سفینه ای برای خواب پیشی
    تخت گربه مدرن طراحی شده برای نصب بر روی دیوار شبیه سفینه فضایی بیگانه است. تخت گربه MYZOO سفینه فضایی با سوراخ های هوا و پنجره اکریلیک شفاف.
 • تخت بلبلی برای گربه ها ◄ تخت بلبلی برای گربه ها
    تخت بلبلی راحت برای گربه شما طراحی شده است که در زیر صندلی معمولی یا زیر میز نصب شود. تختخواب گربه نوآورانه فضای بلااستفاده در خانه شما را به یک تخت نرم برای حیوان خانگی مورد علاقه شما تبدیل می کند. در رنگهای مختلف موجود است. گاوصندوق ماشین لباسشویی
 • شازده گربه ای ◄ شازده گربه ای
    مجموعه ای از نقاشی های دیجیتالی توسط هنرمند با استعداد الدار زاکیروف دارای گربه هایی است که شبیه اعضای خانواده سلطنتی هستند. آثار هنری شگفت انگیز و خلاقانه از نقاشی های کلاسیک رنگ روغن الهام گرفته شده است.
 • خانه ای برای گربه من ◄ خانه ای برای گربه من
    خانه های درختی زیبا و خلاقانه که مخصوص گربه ها و بچه گربه ها طراحی شده است. خانه های درختی حیوانات واقع بینانه ترین تجربه در فضای باز را در داخل خانه ارائه می دهند. این خانه های طبیعی طبیعی فوق العاده که در اطراف درختان واقعی ساخته شده اند ، به اتاق نشیمن هر صاحب حیوان خانگی کمک شایانی خواهد کرد.
 • سیستم پیشرفته برای گربه ها ◄ سیستم پیشرفته برای گربه ها
    دفتر خانه منحصر به فرد در سانفرانسیسکو دارای سیستم تونل یکپارچه است که به گربه ها اجازه می دهد آزادانه و به راحتی در اتاق حرکت کنند. فضای خلاقانه و "لوله گربه" توسط چون ما می توانیم طراحی شده است. تونل مجهز به نقاط دسترسی پنهان و سکوهای مشاهده است.
 • خانه ای مدرن برای گربه ها ◄ خانه ای مدرن برای گربه ها
    مبلمان زیبا برای گربه های پیچیده که در خانه ها و آپارتمان های مدرن زندگی می کنند طراحی شده است. درخت گربه چوبی ساخته شده توسط طراح ژاپنی Yoh Komiyama به عنوان یک فضای خصوصی برای گربه ها و شی داخلی تزئینی منحصر به فرد برای خانه عمل می کند.
 • درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود ◄ درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود
    درخت جنگلی غول پیکر واقع در داخل خانه ساخته شده و دارای تخت هایی است که برای گربه ها در شاخه های درخت طراحی شده است. درختان گربه عجیب و غریب برای خانه ها و آپارتمان ها ساخته شده توسط روبرت روگالسکی از ساختار چوبی ، فوم ، کاغذ و خاک رس. نصب دائمی. هزینه: 4000 دلار + مواد. زمان ساخت: 4 هفته
 • لباسی کاملا طبیعی ◄ لباسی کاملا طبیعی
    لباس های خوراکی ساخته شده از میوه های مرتب ، سبزیجات خام و غذاهای واقعی. مجموعه عکس های غذاهای پوشیدنی توسط هنرمند با استعداد کره جنوبی Yeonju Sung.
 • سرم با طعم خرسی ◄ سرم با طعم خرسی
    کیسه حیوانات عروسکی خرس عروسکی کیسه ای IV را می پوشاند و برای بیماران جوان در بیمارستان راحتی ایجاد می کند. Medi Teddy-Teddy Bear IV Bag طراحی شده توسط دختر 12 ساله الا کازانو.
 • صبحانه با گربه ◄ صبحانه با گربه
    میز چوبی که برای افراد و گربه های آنها طراحی شده است دارای قفسه یکپارچه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ Cat ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید.
 • هم صندلی هم کتابخانه ◄ هم صندلی هم کتابخانه
    صندلی راحت صندلی عمیق که برای مطالعه طراحی شده است دارای قاب صرفه جویی در فضا است که از قفسه های چوبی کتاب ساخته شده است. صندلی کتابخانه طراحی شده توسط الکساندر لاو می تواند با 300 کتاب پر شود.
 • چنگالی باز یافتی و کارا ◄ چنگالی باز یافتی و کارا
    ترکیب قاشق و چنگال درخشان برای خوردن سوپ رشته فرنگی Ramen طراحی شده است. چنگال قاشق Ramen زباله های ایجاد شده توسط چوب چوب های یکبار مصرف را از بین می برد. به پیچاندن سوپ نودل و ملاقه به راحتی کمک می کند. طراحی شده توسط ماسامی تاکاهاشی.
 • مفهومی ترین بسته نوشیدنی ◄ مفهومی ترین بسته نوشیدنی
    نوشیدنی آب میوه گازدار پیچیده شده در لایه بیرونی خلاقانه که ظاهر و احساس پوست کندن یک پرتقال واقعی را شبیه سازی می کند. مفهوم بسته بندی بطری "Orangina Spiral Peel" طراحی شده توسط Yuko Takagi. وقتی برچسب را جدا می کنید ، پیام های مخفی مختلف به صورت مارپیچ ظاهر می شوند.
 • چشم از نمای نزدیک ◄ چشم از نمای نزدیک
    مجموعه عکس های باورنکردنی سورن مانولیان نمای نزدیک از چشم انسان را با جزئیات بسیار دقیق نشان می دهد. ما هر روز صدها چشم می بینیم اما حتی فکر نمی کنیم که آنها دارای ساختار زیبایی مانند سطوح سیارات ناشناخته باشند. "
 • تصویر برداری از مار ◄ تصویر برداری از مار
    عکس های خیره کننده توسط Guido Mocafico گونه های مختلف مار را نشان می دهد. در میان 2900 مار شناخته شده ، تعداد کمی از آنها برای انسان خطرناک است ، چه رسد به مرگبار ، اما تعصبات عمیق است. هنرمند از شما می خواهد که این خانواده از حیوانات را از طریق این تصاویر رنگارنگ کشف کنید. [کتاب سرونس]
 • حیوانات از نزدیک ◄ حیوانات از نزدیک
    مجموعه عکسهای باورنکردنی ایگور سیوانوویچ ، عکاس با استعداد ، نمای نزدیک حشرات و دیگر حیوانات کوچک را از نمای نزدیک نشان می دهد. عکاسی ماکرو به ما اجازه می دهد تا از نزدیک با این موجودات زیبا با ظاهر بیگانه آشنا شویم. [کتاب ایگور در آمازون]
12345678910بعدیآخرین
(1 - 28) / 29103    |     صفحه 1 از 1040
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,28

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

10 اشتباه رایج صاحبان گربه

سرپرستی یک گربه گام بزرگی است که برداشتنش ساده نیست. اگرچه گربه ها به استقلال و مراقبت از خود معروفند، اما به این معنا نیست که می توانید گربه تان را به حال خود رها کنید.
شتاب در خرید گربه و قبول سرپرستی آن می تواند عواقب بدی داشته باشد. شما می توانید با توجه به تجربیات دیگران از اشتباهات رایج گربه داران مطلع شده و آن ها را تکرار نکنید.عجله در قبول سرپرستی
وقتی شما یک کیف یا تی شرت جدید می خرید، می توانید در صورتی که از رنگش خوشتان نیامد یا هر دلیل دیگر،آن را پس داده و یا تعویض کنید. بی آنکه به کسی آسیب برسد. مطمعنن کیف از مرجوع شدن خود رنجی نمی برد. اما قبول سرپرستی یک موجود حساس،مثل گربه یا بچه گربه که قرار است از اعضای خانواده شود، با خرید تی شرت متفاوت است.
وقتی سرپرستی گربه ای را می پذیرید، باید برای همیشه از او نگه داری کنید. پس در انتخاب آن دقت کنید و هرگز عجول نباشید.

بی اطلاعی از هزینه های گربه
سرپرستی گربه تقریبن هزینه ای معادل سرپرستی یک کودک را دارد. هیچ وقت اگر از هزینه بی خبرید اقدام به سرپرستی نکنید. کسی که از پس سرپرستی یک کودک نمی تواند برآید، توان نگه داری گربه را نیز ندارد.
این درحالی ست که اکثر پناهگاه ها به دلیل شرایط اضطراری، بی هیچ تحقیقی گربه را در اختیار شما می گذارند. اما پیش از آن بهتر است بدانید که مراقبت از گربه هزینه های بالایی دارد که شما موظف به پرداخت آنید و هرگونه کوتاهی در این امر، شما را مدیون گربه تان می کند.عقیم نکردن گربه
من هرروز درخواست های کمک کسانی را می خوانم که هنوز موفق نشده اند گربه شان را عقیم یا اخته کنند: گربه ی نرهرجا که برایش امکان دارد اسپری می کند، یا برای جنگ با گربه های دیگر از منزل خانه می شود؛ گربه ی ماده در دوران فحلی اش، بیدار مانده و تا صبح زوزه می کشد، یا در صورت خروج از منزل اتفاق بدتری افتاده و با بچه های درون شکمش شمارا شگفت زده می کند! در اکثر کشور ها، جمعیت زیاد گربه ها معضل بزگی ست، که دلیلش عقیم نبودن گربه های آنجاست. مشکلات پزشکی را نیز اضافه کنید، وقتی گربه عقیم نباشد و از جفت گیری نیز محروم است.غفلت و کوتاهی در درمان های پزشکی
اگرچه گربه ها معمولن دچار بیماری های جزئی می شوند که به راحتی بهبود می یابد، اما اگر بیماری سختی بگیرند، به همان سادگی فورن می میرند. گربه نیازمند واکسیناسیون، چکاپ سالیانه، و در صورت بیماری یا تصادف نیازمند مراجعه ی فوری به دامپزشم می باشد.
در انتخاب یک دامپزشک خوب تاخیر نکنید.

قناعت کاذب هنگام انتخاب غذا

پولی که از خرید یک غذای ارزان قیمت و صد درصد بی کیفیت به جا می ماند، مطمعنن خرج مراجعه ی همیشگی گربه تان به دامپزشک می شود. گربه ها موجوداتی گوشتخوارند و شما متعهد و موظف به تهیه ی غذاهایی سرشار از پروتئین هستید. آنها نیازی به غلات ندارند،به خصوص ذرت که به عنوان منبع بی ارزشی از پروتئین، توسط بسیاری ازتولید کنندگان غذاهای بی کیفیت گربه عرضه می شود. انتخاب یا تهیه ی غذای مناسب و با کیفیتی که با بودجه تان همخوانی دارد را یاد بگیرید. ممکن است گربه تان مقدار کمتری از غذای باکیفیت را مصرف کند، چرا که برای رسیدن مواد مغذی به بدنش نیازی به پرخوری ندارد.جراحی ناخن های گربه

وقتی دامپزشک می پرسد: آیا هنگام عقیم کردن، می خواهید ناخن های گربه تان را جراحی کنید؟ بسیاری از صاحبان گربه جواب درست را نمی دانند. بسیاری از دامپزشکان تصور می کنند عمل جراحی ناخن بسیار ساده و طبیعی می باشد، در حالی که اکثر هواداران گربه ها، این عمل را بی رحمانه، غیر انسانی و غیر ضروری می دانند. با توجه به این که پنجه های گربه، ابزار دفاعی اوست، در این باره تحقیق کنید و عجولانه برای خلاصی خود تصمیم نگیرید.

اجازه دادن به گربه برای پرسه زدن در خارج از منزل

جمع کثیری از صاحبان گربه معتقدند گربه مستحق آزادی، بهره مندی از نور خورشید، زندگی و در فضای باز و تجربه ی آنجا می باشد، درحالی که بسیاری دیگر معتقدند، درصورت مطلوب بودن فضای خانه، گربه می تواند در محیط داخلی شاد و سرحال زندگی کند. در خارج از منزل خطراتی هست که درون منزل هرگز وجود ندارد. خوشبختانه انواع ابزار و اسباب وجود دارد که گربه تان در فضای بسته نیز تجربه ی زندگی در هردو محیط را داشته باشد.غفلت در نگه داری از بستر
گربه ها بارها در روز برای استفاده به سمت بستر می روند، در صورتی که بستر بد بو و کثیف باشد، عاملی برای بی علاقگی گربه خواهد شد.اگر با دقت از بستر نگه داری کنید، اطمینان خواهم داد که هرگز گربه تان دچار مشکلات ناشی از اجتناب از بستر نخواهد شد.
اخطار: اگر گربه تان خارج از بستر ادرار می کند، به عنوان یک مشکل اورژانسی، فورن باید به دامپزشک مراجعه کنید تا احتمال بیماری های مجاری ادراری را تشخیص دهد.

عدم ثبت مالکیت

اگر به جمع دوست داران گربه پیوسته اید، به زودی متوجه خواهید شد که ما گربه را نه به عنوان یک پت، که به عنوان یک عضو از خانواده می دانیم. در بعضی حوزه های قضایی گربه ها به عنوان قسمتی از املاک شخص ثبت می شوند، پس لازم است که این مورد مدام تمدید شود. شما می توانید مالک یک گربه باشید یه جای آنکه تنها یک انسان باشید که به گربه ای رسیدگی می کند. اگر شما فرق گربه خود با دیگر گربه ها را نمی دانید، گربه شما این فرق را می داند. گربه می داند که انسان خودش را دارد!در حقیقت، اکثر گربه ها از اینکه تمایز خاصی با گربه های دیگر داشته باشند، لذت می برند.
پس گربه را در لیست اموال خصوصیتان ثبت کنید تا دیگران در رفتارشان با او مراقب باشند.اجازه انجام هر کاری به گربه

گربه کودک نیست، گربه سگ نیست! گربه ها راه های منحصر به فرد و ویژه ای برای عزیز کردن خود دارند. از طرفی دیگر، از آنجا که ما متوجه بعضی نیازهایشان نمی شویم، می توانند به دلیل سرخوردگی، راه های آزار دهنده ای هم برای برآورده شدن نیازهای شان داشته باشند.
گربه ها به دلیل علاقه شان، به دنبال مکان های بلند و یا سوهان کشیدن ناخن هایشان هستند، نه به این دلیل که سمج، لجباز ویا سرکش اند.
کارما این است که راه های قابل قبولی را برای آن ها جایگزین کنیم.

ترجمه:فرشته.ا
منبع: cats.about.com
نظرات کاربران
 • 1
  montazere payamhaye badiye shoma hastam
 • 1
  salam dar morede negahdarie gorbe ye sali dashtam be khatere karam 10 rooz gorbam pishe man miomoone 10 rooz khune doostam tu har 2 khoone otagh dare va jaye ghaza va dasshuesh ro ham mibarim ba avazeme bazish har 2 ja bahash bazi mishe dar vaghe engar 2 khoone dare tu tarbiatesh tasir manfi dare?
 • 1
  من میترسم اگر به گربه ام اجازه دهم به بیرون برود ناگاه برنگردد
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)