پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29010    |     صفحه 1 از 1612
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

چرا حیوانات غذای ما نیستند

+_+_+_؟+_+_+_
هنگامی که افرادگوشتخوار با ما برخور میکنند اولین سوال که به ذهنشان می اید این است که چرا ما گوشت نمیخوریم یا ساده این سوال این است که شما چه میخورید ؟

جواب ما این است که گوشت چیزی نیست که بخواهیمش و ما به انن نیازی نداریم . در گیاه خواری جایگزین های زیادی هستند که میتوان به جای سوسی ،کالباس ،گوشت خرچنگ و… گذاشت .

ما به انها خوردن همبرگر های گیاهی ،غذای های گیاهی ،سوپ ها گیاهی و… را پیشنهاد میکنیم که از گوشت حیوانات گرفته نشده اند . انها میتوانند در خیالات خود این محصولات را بستنی و لبینیات بسیار خوشمزه فرض کنند مثلبستنی ،پنیر خامه ،ماست و…ان وقع است که به این غذاها علاقه مند خواهند شد .

شما هم مکیتوانید این کار را بکنید تا به گیاه خواری بیش از پیش علاقه مند شوید .گیاه خوار شدن به هیچ وجه اسان نیست و نخواهد بود اما ما اینجا هستیم تا شما را کمک کنیم !

ما دستور عمل ها برای پختن غذاهایی بسیار خوشمزه تر از غذاهای گوشتی در اختیار شما قرار خواهیم داد.شما میتوانید از روش های ما برای فرض بر اینکه غذاها گیاهی خوشمزه تر از گوشتی ها هستند استفاده فرمایید .


ما اطلاعات زیادی در اختیار شما میگذاریم تا شما گیاه خوار شوید و با عشق گیاه خواری را دوست داشته باشید .


قسمت 2


هر ساله در امریکا بیش از 27 میلیار حیوان برای اینکه غذای شما شود و شما از خوردن انها لذت ببرید سلاخی میشوند .حیوانات را از در مزرعه کارخانه به دنیا میاورند با غذاهای مضرر برایشان تغذیه میکنند تا چاق شوند و به کارخانه میبرند و انها را سلاخی میکند در این کار نژاداصلا مهم نیست .
حیوانات غذاهای مضرر ی برای سلامتی ما هستند ،خوردن انها ما را به سوی بسیاری از بیماری ها هدایت میکند ،حمله های قلبی ،سرطان ها ،بیماری های قندی و چاقی ها بیش از حد هدایت میکند . برای رفاه حیوانات ،سلامتی و جلوگیری از منقرض شدن گونه ها مردم دلرحم به گه رزیم گیاه خواری روی می اورند .
برای حیوانات :
با حیوانات در مزارع کارخانجت سلاخی همانند گوشت رفتار میشود ،به انها شیر کارخانه ای میدهند ،تخم های تغییر داده میشوند ،منقار حساس جوجه ها را با تیغه داغ میسوزانند تا صدایشان در نیاید ،گاوها نر را در یک گله نگه میدارند ،خوک ها را بدون مسکن عقیم میکنند .
همه ی جوجه ها ،بوقلمون ها ،جوجه ها ،گاو ها زندگیشان را در یک انبار تاریک در ازدحام میگذرانند انقدر ازدحام زیاد است که انان حتی نمیتوانند بالهای خود را باز کرده و کمی تکان بخورند انها جایی برای بازی کردن ندارند و بوی امونیاک تمام فضای زندگیشان را پر کرده است .
مترجم :پارنیا.خ

ادامه دارد...


ادامه دارد ...
مترجم :پارنیا.خ
__________________

قسمت 3
حیوانات را بالا میبرند به انها غذاهای هورمونی میدهند و غذاهایی که فقط چاقشان کند و برایشان بسیار مضرر هست انها بسیار زود به علت غذاهای داده شده بزرگ میشوند برخی از انها انقدر چاق میشوند که وزن زیادشان باعث شکسته شدن پا و مرگشان میشود و انها قبل از سلاخی شدن خودشان با زجر میمیرند .
حیوانات در مزارع کارخانه های کشتارگاه هیچ وقت خورشید را نمیبینند و هوای تازه استشمام نمیکنند تا هنگامی که انها را سوار کامیون کنند و به کشتار گاه ببرند .
در مدت حمل به انها اب و غذا به هیچ وجه داده نمیشود خیلی از انها در موقع حمل میمرند یا خیلی دیگر انقدر ضعیف میشوند که توانایی گام برداشتن را برای لحظه مرگ خود ندارند .
هنگام مرگ که این حیوانات میخواهند از این زندگی جهنمی خلاص شوند هنگامی که هوشیار رهستند پایین گگلو یشان شکافی میدهند و زنده زنده انها را اویزان میکنند .
تعداد زیادی هنگامی که قرار است پوستشان کنده شود زنده هستند . پس میتوانید گیاه خوار شوید و با اینکار سالیانه جان بیش از 100 حیوان را نجات دهید .

مترجم :پارنیا.خ
ادامه دارد …
قسمت 4
یک پیشنهاد : برای گیاه خواری باید رژیم معینی داشته باشید تا بدنتان عادت کند و مشکلی پیش نیاید شما میتوانید برای اولین بار تخم مرغ و گوشت پرندگان را از رژیم غذایی خود حذف کنید .

بیشتر مردم فکر میکنند که باید اول از گوشت قرمز شروع کنند و گوشت قرمز را نخورند ولی این کاملا اشتباه است .

هنگامی که گوشت پرنده را نخورید از تعداد زیادی پرنده حمایت کرده اید و جان خیلی ازپرنده ها را نجات داده اید خوردن گوشت پرنده معادل مرگ چند گاو ماده است .

به علاوه از تخم پرندگان در صنایع غذایی و کار خانه ای استفاده های بسیار زیادی میشود پس ابتدا از گوشت پرنده شروع کنید و ان را نخورید .
برای سلامتی خود :
میزان مرگ و میر در امریکا معمولا بر اثر بیماری های قلبی ،چاقی ،حرکتی و سرطان است که همه اینها منشائ از رژیم نادرست ما میگیرد که باید حتما اصلاح شود .
بیماری های قلبی یکی از علل مرگ است که دلیلش افزایش کلسترول و پربی اشباع شده از محصولات حیوانی در رگ های ماست .


برای کاهش بیماری دکترها به کسانی که بیماری های قلبی دارند رژیم گیاه خواری توصیه میکند و از اینجا میتوان فهمید که با رژیم گیاه خواری هیچ وقت بع این بیماری ها دچار نخواهیم شد پس چرا از ابتدا پیشگیری نکنیم ؟!

مترجم :پارنیا.خ

ادامه دارد ...
__________________
قسمت 6 (پایان )
بیش از نیمی اب در امریکا به خاطر دامپروری و فراوردن های حیوانی استفاده میشود و 130 مزرعه برای دامپروی و کشتار گاه ها هست و همچنان بیشت از جمعیت انسانی حیوان برای غذا تولید میشود . در این کار خانه گاز های سمی به اب ها وارد میشود و اب را کثیف میکند مثل گازهای متان ،هیدروژه و امونیاک … که هم هوا و محیط زیست را الوده میکند و به اصطلاح گرم شدن هوا را سرعت میبخشد .
جنگل ها را خراب میکنند تا بتواند مکان بیشتری برای پرورش حیوان به عنوان غذا بسازند و اینکار باعث از بین رفتن خاک و فرسایش میشود اینها بسیار خطرناک برای طبیعت و محطیط زیست می باشند .
حیوانات همچینین برای تغذیه خود به غذا و مواد خام نیاز دارند :70 درصد ذرت ،گندم و دانه های دیگر را مصرف میکنند که ما به اندازه یک سوم مواد خام رشد میکنیم و چند برابر سو.خت فسیلی استفاده میکنیم .
اعتیاد به گوشت در امریکا روز به روز بالا تر میرود و این فقط در امریکا نیست و این اعتیاد برای محیط زیست بیشتر مضر است پس حداقل برای محیط زیست گوشت نخورید .

مترجم :پارنیا.خ

پایان
__________________


سمت 5
کلسترول در رزیم گیا ه خواری به 133 میرسد در صورتی که مصرف گوشت داشته باشیم این مقدار به 210 میرسد کلسترول زیر 150 باعث هیچ مشکل جسمی و قلبی نخواهدشد ولی کلسترول 210 باعث ضععیف شدن و بسته شدن شریان ها میشود شما میتوانید با رزیم گیاه خواری جلوی همه این مشکلات را بگیرید .
گیاه خواری یکی از نهمین عواملی است که 40 درصد ابتلا به سرطان را کاهش میدهد . مردمی که از محصولات حیوانی تغذیه میکنند علاوه بر سرطان و بیماری های قلبی بسیار دیگر از بیماری ها را به جان میخرند همانند چاقی ،التهاب مفصل ،الزایمر ،الرژی چند گانه ،بیماری قند و مسمومیت های غذایی جز اینها هستند شما میتوانید در مورد منفعت های رژیم غذایی مطالعه کنید .
برای محیط زیست :
ما با مصرف گوشت موجب الودگی هوا ،مسمومیت های طبیعی ،کمبود اب میشویم پس میتوانیم با جلوگیری از استفاده این محصولات هوا را تمیز نگه داشته ، از مصرف زیاد اب جلوگیری کرده و جلوخیلی از خطرات را بگیریم .

مترجم :پارنیا.خ

ادامه دارد ...
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
◄ حیوانات ساخته روزنامه
◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
◄ حیوانات با طرح جنگل
◄ حیوانات وقتی روی شال گردن میایند
◄ حیوانات ساخته شده با سیم
◄ دوست داری در این ظرف ها غذا بخوری
◄ بادکنک هایی با طرح حیوانات
◄ طرحی جالب برای میز حلوی صندلی
◄ حیوانات شیشه ای
◄ حیوانات مد رو ز
◄ جای کیسه ای با طرح حیوانات
◄ اگر حیوانات یوگار کار میشدند
◄ ترکیب حیوانات و میوه ها
◄ طرح ها کلدان با ایده از حیوانات
◄ حیواناتی با براده های چوب
◄ Animal X-Rays
◄ حیوانات ساخته شده با گل
◄ سلفی حیوانات
◄ ماسک هایی با طرح حیواتات
◄ انگشتر با طرح حیوانات
◄ حیوانات در لباس انسان ها
◄ اگر گربه ها در قالب هنر بودند
◄ حمایت از حیوانات در قالب تبلیغات
◄ ایده های خلاف با موضوعیت حیوانات 2
◄ باغ وحش شب ها باز است
◄ ایده های خلاق برای تبلیغات با موضوع حیوانات
بعدی 1 قبلی