Follow Us
facebook twitter blog google

 • تخت خواب های شبیه به لانه پرندگان ◄ تخت خواب های شبیه به لانه پرندگان
    تخت غیرمعمول و خلاقانه طراحی شده توسط OGE شبیه یک لانه پرنده غول پیکر است. "تخت آشیانه پرنده" چشم نواز با بالش های تخم مرغی بزرگ پر شده است. تخت خواب راحت برای اتاق خواب یا مبل منحصر به فرد برای اتاق نشیمن شما.
 • سر های خمیر دندانی با شکل حیوانات ◄ سر های خمیر دندانی با شکل حیوانات
    سرهای خلاقانه خمیردندان طراحی شده برای تشویق کودکان به مسواک زدن. وقتی می خندید مسواک زدن خیلی راحت تره! [سفارش]
 • ماسک های بزرک شکل حیوانات ◄ ماسک های بزرک شکل حیوانات
    ماسک های بزرگ با کیفیت بالا انسان را به حیوانات وحشی تبدیل می کند. سر حیوانات واقعی ساخته شده توسط هنرمند ژاپنی Kamonohashi Zokei.
 • زیرپایی اسب ابی ◄ زیرپایی اسب ابی
    عثمانی خلاقانه ای که شبیه کرگدن جذابی است که از کف بیرون می آید طراحی شده است و به ما یادآوری می کند که از سیاره خود و ساکنان آن محافظت کنیم. مبلمانی می‌خواهید که مثل شما در صبح یکشنبه تنبل باشد؟ به Grado Hippo Ottoman که توسط Weng Xinyu از YUUE طراحی شده است سلام کنید. عثمانی عجیب و غریب به شکل اسب آبی دوست داشتنی، آگاهی را در مورد مسائل زیست محیطی افزایش می دهد و در عین حال به عنوان یک شیء نشسته خنک عمل می کند. با کرگدن غول پیکر عثمانی، شخصیتی به فضای خود اضافه کنید! چه به صندلی اضافی نیاز داشته باشید یا یک قطعه تزئینی منحصر به فرد، این اسب آبی غول پیکر شما را پوشش می دهد. یادآوری ملایم برای مراقبت از حیوانات.
 • جا کلیدی طرح غاز ◄ جا کلیدی طرح غاز
    نگهدارنده کلید مغناطیسی که به گونه ای طراحی شده است که شبیه غاز شیطانی بازی Untitled Goose باشد، می تواند کلید، چاقو و اشیاء فلزی کوچک را در خود جای دهد. اجازه ندهید کلیدهایتان در ماجراجویی خود پرسه بزنند - از نگهدارنده کلید بازی Untitled Goose برای ثابت نگه داشتن آنها استفاده کنید. مجسمه غاز بدون عنوان چاپ سه بعدی توسط Gynni با استفاده از رزین اکو با ترکیبی چشمگیر از رنگ های سفید، سیاه و نارنجی. طراحی بازیگوش آن شامل یک آهنربای قوی است که در منقار غاز پنهان شده است و راه حلی هوشمندانه برای نگه داشتن و نگهداری کلیدهای خانه ارائه می کند.
 • تخت خواب های به شکل حیوانات ◄ تخت خواب های به شکل حیوانات
    تخت های چوبی حکاکی شده به گونه ای که شبیه سرهای غول پیکر حیوانات وحشی هستند که برای تبدیل کردن زمان خواب به تجربه ای فراموش نشدنی طراحی شده اند. این تخت‌خواب‌های عجیب و غریب که از چوب پایدار ساخته شده‌اند، روح حیوانات محبوب، از شیر باشکوه تا زرافه بازیگوش را به تصویر می‌کشند. اجازه دهید جادوی ساوانا در اتاق خواب فرزندتان زنده شود، زیرا آنها در آغوش آرامش بخش یک غول مهربان به خواب می روند. سوار یک سافاری رویاها در یکی از تختخواب های شکل حیوانات توسط DFI شوید.
 • هنر با کاغذ رنگی ◄ هنر با کاغذ رنگی
    نمونه‌های مسحورکننده هنر کاغذی سه بعدی که با استفاده از صدها نوار کاغذ نورد شده برای خلق آثار هنری پیچیده ساخته شده‌اند. با کار زیبای گرگانا پنچوا هنر quilling را کشف کنید. استفاده از نوارهای کاغذی و مقوا این تکنیک باستانی را به ارتفاعات جدیدی از درخشندگی ارتقا می دهد. زیبایی طبیعت را در هر منحنی ظریف در آغوش بگیرید! هنر کاغذی رنگارنگ گرگانا جوهره حیوانات، گل‌ها و موارد دیگر را به تصویر می‌کشد.
 • چاقو پنیر خوری با شکل موش ◄ چاقو پنیر خوری با شکل موش
    چاقوهای پنیری زیبا ساخته شده از فولاد ضد زنگ صیقلی دارای دسته های موشی هستند که چسبندگی بیشتری را فراهم می کند و به راحتی در دست قرار می گیرد. چاقوهای پنیر «Slice and Mice» طراحی شده توسط ایگور میتین برای برش دادن پنیر با سبک و جذابیت عالی هستند. بشقاب پنیر خود را با چاقوهای پنیر موش شایسته اینستاگرام کنید. میزبانی یک مهمانی یا یک جمع خانوادگی؟ این چاقوها نمایش را خواهند دزدید!
 • گربه های ضایعانی !‌ ◄ گربه های ضایعانی !‌
    مجسمه‌های اصلی سر گربه که با استفاده از ضایعات فلزی بازیافتی و ظروف آشپزخانه قدیمی ساخته شده‌اند، شاهکارهای دوستدار محیط زیست هستند. مجموعه ای از مجسمه های فلزی گربه که توسط مت ویلسون از آثار هنری Airtight ساخته شده است. مجسمه‌های سر گربه که بر روی چوب بازسازی‌شده ویژه نصب شده‌اند، آماده آویزان شدن هستند و توسط هنرمند امضا می‌شوند. مهارت مت ویلسون در تبدیل ظروف معمولی و فلز قدیمی به سرهای خیره کننده گربه گواهی بر استعداد هنری اوست.
 • مجموعه ای از گوشواره های پرینت سه بعدی که شبیه حیوانات ◄ مجموعه ای از گوشواره های پرینت سه بعدی که شبیه حیوانات
    مجموعه ای از گوشواره های پرینت سه بعدی که شبیه حیوانات مینیاتوری زیبا هستند به شما کمک می کند عشق خود را به قلمرو حیوانات نشان دهید. گوشواره حیوانات مینیاتوری ساخته شده توسط KookiStudios از رزین فتوپلیمر گیاهی. آنها دارای گل میخ های فولادی ضد زنگ هستند. گوشواره های حیوانی نقاشی شده با دست به صورت یک جفت، برای هر گوش یک جفت عرضه می شود. ایده آل برای دوستداران حیوانات که می خواهند بازی جواهرات خود را ارتقا دهند.
اولینقبلی12345678910بعدیآخرین
(21 - 30) / 29297    |     صفحه 3 از 2930
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,True,CreationDate,2,10
dram film izle