Follow Us
facebook twitter blog google

 • کیف دستی خلاقانه ای که شبیه قورباغه ◄ کیف دستی خلاقانه ای که شبیه قورباغه
    کیف دستی خلاقانه ای که شبیه قورباغه سبز واقع گرایانه است، به صحنه مد می جهد. کیف کلاچ قورباغه ای طراحی شده توسط JW Anderson دارای دهانه مغناطیسی است. کیف پول سکه ای منحصر به فرد که با استفاده از فناوری چاپ سه بعدی ساخته شده است. وقتی می توانید یک کیف کلاچ قورباغه واقعی داشته باشید چه کسی به یک شاهزاده نیاز دارد؟ بوسیدن قورباغه ها را فراموش کنید، فقط یکی را در دستان خود حمل کنید!
 • خانه سگ به صورت اسکیمو ها ◄ خانه سگ به صورت اسکیمو ها
    خانه سگ نوآورانه دارای طراحی گنبدی شکل الهام گرفته از ایگلو است که گردش هوای صاف را برای خنک کردن سریع فضای داخلی تضمین می کند. Igloo Dog House طراحی شده توسط Seungmean Lee یک پناهگاه خنک برای حیوانات خانگی است که به طور خودکار در هنگام گرم شدن فعال می شود. Dog Igloo دارای دوربین میکرو خارجی است که به صاحبان حیوانات خانگی اجازه می دهد حیوانات خانگی خود را در زمان واقعی نظارت کنند. به سادگی دکمه روشن/خاموش را فشار دهید، حالت مورد نظر را انتخاب کنید و در صورت نیاز شدت باد یا دما را به صورت دستی تنظیم کنید. آیا نگران سگ حساس به گرما هستید؟ دیگر نگران نباش! Igloo Dog House یک پناهگاه خنک برای نژادهای مستعد گرمازدگی ایده آل است. اکنون سگ ها می توانند در ماه های گرم تابستان از فضایی راحت لذت ببرند.
 • کوله پشتی سوسک غول پیکر ◄ کوله پشتی سوسک غول پیکر
    کوله پشتی ترسناکی طراحی شده که شبیه یک سوسک غول پیکر و واقع بینانه است، با تمام جزئیات گزگز. کوله پشتی سوسک غول پیکر مناسب برای هالووین یا فقط ترساندن دوستان خود در تمام طول سال! نه برای افراد ضعیف، این اکسسوری واقعی و وهم آور باید سرها را برگرداند و هم نفس نفس زدن و هم قهقهه را برانگیزد. شکل / کوله پشتی خلاقانه "مگا سوسک" فقط در ژاپن موجود است.
 • هنر کاغذی بسیار زیبا ◄ هنر کاغذی بسیار زیبا
    نمونه‌های مسحورکننده هنر کاغذی سه بعدی که با استفاده از صدها نوار کاغذ نورد شده برای خلق آثار هنری پیچیده ساخته شده‌اند. با کار زیبای گرگانا پنچوا هنر quilling را کشف کنید. استفاده از نوارهای کاغذی و مقوا این تکنیک باستانی را به ارتفاعات جدیدی از درخشندگی ارتقا می دهد. زیبایی طبیعت را در هر منحنی ظریف در آغوش بگیرید! هنر کاغذی رنگارنگ گرگانا ماهیت حیوانات، گل ها و موارد دیگر را به تصویر می کشد.
 • کیسه های بدون صورت ◄ کیسه های بدون صورت
    کیسه‌های بدون صورت، کلسیفر و توتورو ساخته شده توسط Ensky با پنجره‌ای شفاف که محتویات داخل آن را نشان می‌دهد. مثل این است که تکه ای از جهان استودیو گیبلی را به هر کجا که می روید حمل کنید. بند شانه قابل جدا شدن به شما امکان می دهد از کیف به عنوان کیف دستی نیز استفاده کنید.
 • خانه های شگفت انگیزی برای سگ ها ◄ خانه های شگفت انگیزی برای سگ ها
    شرکت آلمانی Best Friend’s Home خانه های شگفت انگیزی برای سگ ها ایجاد می کند. چوب با کیفیت بالا و پنجره های شیشه ای نشکن هر سگ خانه را در برابر انواع آب و هوا مقاوم می کند. طرح های زیبا از خانه های مدرن، قلعه های افسانه ای و عمارت های مجلل الهام گرفته شده است. سگ ها و توله سگ ها را پیدا کنید و به آنها یک عمارت زیبا بدهید.
 • خانه زیر شیروانی ◄ خانه زیر شیروانی
    بتی مک کال برای سگ کوچک چیهواهوا اتاقی زیر پله ها ایجاد کرد. خانه سگ خلاق به چیهواهوای 4 ساله اجازه می دهد مانند هری پاتر زندگی کند
 • خانه سگ قابل حمل ◄ خانه سگ قابل حمل
    خانه سگ قابل حمل را می توان به راحتی به هر مکانی منتقل کرد زیرا دارای چرخ است. "Bowowhaus" طراحی شده توسط Conran و Partners با در نظر گرفتن یک ژرمن شپرد ساخته شده است، اما می تواند توسط هر نژاد سگ استفاده شود. Dog House on Wheels دارای پله و پنجره است. در داخل، یک تخت و یک کاسه برای آب و غذای سگ وجود دارد. خانه سگ متحرک برای اطمینان از اینکه سگ‌ها بدون توجه به جایی که صاحبان آنها را می‌برند، احساس راحتی می‌کنند، ایجاد شده است.
 • صندلی خانه سگ ◄ صندلی خانه سگ
    صندلی راحتی با خانه سگ یکپارچه فضایی دنج برای سگ‌ها و صاحبان آنها برای معاشرت با هم است. صندلی خانه سگ “The Hound Lounge” که توسط معماران هاپکینز طراحی شده است، راحتی را به سطح جدیدی می رساند. با سگ خود مانند خانواده های سلطنتی با اتاق های روکش دار خود رفتار کنید. صندلی Dog House دارای محفظه مخصوص برای دمپایی شما می باشد.
 • مجسمه های حیوانات ساخته شده توسط وانگ رولین ◄ مجسمه های حیوانات ساخته شده توسط وانگ رولین
    مجسمه های الهام گرفته شده از طبیعت، کوه ها و مناظر زیبا را به نمایش می گذارند که به طور یکپارچه با اشکال برازنده حیوانات وحشی ترکیب شده اند. مجسمه های حیوانات ساخته شده توسط وانگ رولین، هنرمند با استعداد از پکن، چین. ادغام مس و رنگ موجودات اثیری را در آغوش طبیعت ایجاد می کند. هر مجسمه داستان منحصر به فردی را بیان می کند و همه کسانی را که می بینند مسحور می کند.
اولینقبلی12345678910بعدیآخرین
(31 - 40) / 29297    |     صفحه 4 از 2930
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,True,CreationDate,3,10
dram film izle