Follow Us
facebook twitter blog google

 • جا کلیدی طرح غاز ◄ جا کلیدی طرح غاز
    نگهدارنده کلید مغناطیسی که به گونه ای طراحی شده است که شبیه غاز شیطانی بازی Untitled Goose باشد، می تواند کلید، چاقو و اشیاء فلزی کوچک را در خود جای دهد. اجازه ندهید کلیدهایتان در ماجراجویی خود پرسه بزنند - از نگهدارنده کلید بازی Untitled Goose برای ثابت نگه داشتن آنها استفاده کنید. مجسمه غاز بدون عنوان چاپ سه بعدی توسط Gynni با استفاده از رزین اکو با ترکیبی چشمگیر از رنگ های سفید، سیاه و نارنجی. طراحی بازیگوش آن شامل یک آهنربای قوی است که در منقار غاز پنهان شده است و راه حلی هوشمندانه برای نگه داشتن و نگهداری کلیدهای خانه ارائه می کند.
  اطلاعات بیشتر...
 • تخت خواب های به شکل حیوانات ◄ تخت خواب های به شکل حیوانات
    تخت های چوبی حکاکی شده به گونه ای که شبیه سرهای غول پیکر حیوانات وحشی هستند که برای تبدیل کردن زمان خواب به تجربه ای فراموش نشدنی طراحی شده اند. این تخت‌خواب‌های عجیب و غریب که از چوب پایدار ساخته شده‌اند، روح حیوانات محبوب، از شیر باشکوه تا زرافه بازیگوش را به تصویر می‌کشند. اجازه دهید جادوی ساوانا در اتاق خواب فرزندتان زنده شود، زیرا آنها در آغوش آرامش بخش یک غول مهربان به خواب می روند. سوار یک سافاری رویاها در یکی از تختخواب های شکل حیوانات توسط DFI شوید.
  اطلاعات بیشتر...
 • هنر با کاغذ رنگی ◄ هنر با کاغذ رنگی
    نمونه‌های مسحورکننده هنر کاغذی سه بعدی که با استفاده از صدها نوار کاغذ نورد شده برای خلق آثار هنری پیچیده ساخته شده‌اند. با کار زیبای گرگانا پنچوا هنر quilling را کشف کنید. استفاده از نوارهای کاغذی و مقوا این تکنیک باستانی را به ارتفاعات جدیدی از درخشندگی ارتقا می دهد. زیبایی طبیعت را در هر منحنی ظریف در آغوش بگیرید! هنر کاغذی رنگارنگ گرگانا جوهره حیوانات، گل‌ها و موارد دیگر را به تصویر می‌کشد.
  اطلاعات بیشتر...
 • چاقو پنیر خوری با شکل موش ◄ چاقو پنیر خوری با شکل موش
    چاقوهای پنیری زیبا ساخته شده از فولاد ضد زنگ صیقلی دارای دسته های موشی هستند که چسبندگی بیشتری را فراهم می کند و به راحتی در دست قرار می گیرد. چاقوهای پنیر «Slice and Mice» طراحی شده توسط ایگور میتین برای برش دادن پنیر با سبک و جذابیت عالی هستند. بشقاب پنیر خود را با چاقوهای پنیر موش شایسته اینستاگرام کنید. میزبانی یک مهمانی یا یک جمع خانوادگی؟ این چاقوها نمایش را خواهند دزدید!
  اطلاعات بیشتر...
 • گربه های ضایعانی !‌ ◄ گربه های ضایعانی !‌
    مجسمه‌های اصلی سر گربه که با استفاده از ضایعات فلزی بازیافتی و ظروف آشپزخانه قدیمی ساخته شده‌اند، شاهکارهای دوستدار محیط زیست هستند. مجموعه ای از مجسمه های فلزی گربه که توسط مت ویلسون از آثار هنری Airtight ساخته شده است. مجسمه‌های سر گربه که بر روی چوب بازسازی‌شده ویژه نصب شده‌اند، آماده آویزان شدن هستند و توسط هنرمند امضا می‌شوند. مهارت مت ویلسون در تبدیل ظروف معمولی و فلز قدیمی به سرهای خیره کننده گربه گواهی بر استعداد هنری اوست.
  اطلاعات بیشتر...
 • مجموعه ای از گوشواره های پرینت سه بعدی که شبیه حیوانات ◄ مجموعه ای از گوشواره های پرینت سه بعدی که شبیه حیوانات
    مجموعه ای از گوشواره های پرینت سه بعدی که شبیه حیوانات مینیاتوری زیبا هستند به شما کمک می کند عشق خود را به قلمرو حیوانات نشان دهید. گوشواره حیوانات مینیاتوری ساخته شده توسط KookiStudios از رزین فتوپلیمر گیاهی. آنها دارای گل میخ های فولادی ضد زنگ هستند. گوشواره های حیوانی نقاشی شده با دست به صورت یک جفت، برای هر گوش یک جفت عرضه می شود. ایده آل برای دوستداران حیوانات که می خواهند بازی جواهرات خود را ارتقا دهند.
  اطلاعات بیشتر...
 • کیف دستی خلاقانه ای که شبیه قورباغه ◄ کیف دستی خلاقانه ای که شبیه قورباغه
    کیف دستی خلاقانه ای که شبیه قورباغه سبز واقع گرایانه است، به صحنه مد می جهد. کیف کلاچ قورباغه ای طراحی شده توسط JW Anderson دارای دهانه مغناطیسی است. کیف پول سکه ای منحصر به فرد که با استفاده از فناوری چاپ سه بعدی ساخته شده است. وقتی می توانید یک کیف کلاچ قورباغه واقعی داشته باشید چه کسی به یک شاهزاده نیاز دارد؟ بوسیدن قورباغه ها را فراموش کنید، فقط یکی را در دستان خود حمل کنید!
  اطلاعات بیشتر...
 • خانه سگ به صورت اسکیمو ها ◄ خانه سگ به صورت اسکیمو ها
    خانه سگ نوآورانه دارای طراحی گنبدی شکل الهام گرفته از ایگلو است که گردش هوای صاف را برای خنک کردن سریع فضای داخلی تضمین می کند. Igloo Dog House طراحی شده توسط Seungmean Lee یک پناهگاه خنک برای حیوانات خانگی است که به طور خودکار در هنگام گرم شدن فعال می شود. Dog Igloo دارای دوربین میکرو خارجی است که به صاحبان حیوانات خانگی اجازه می دهد حیوانات خانگی خود را در زمان واقعی نظارت کنند. به سادگی دکمه روشن/خاموش را فشار دهید، حالت مورد نظر را انتخاب کنید و در صورت نیاز شدت باد یا دما را به صورت دستی تنظیم کنید. آیا نگران سگ حساس به گرما هستید؟ دیگر نگران نباش! Igloo Dog House یک پناهگاه خنک برای نژادهای مستعد گرمازدگی ایده آل است. اکنون سگ ها می توانند در ماه های گرم تابستان از فضایی راحت لذت ببرند.
  اطلاعات بیشتر...
 • کوله پشتی سوسک غول پیکر ◄ کوله پشتی سوسک غول پیکر
    کوله پشتی ترسناکی طراحی شده که شبیه یک سوسک غول پیکر و واقع بینانه است، با تمام جزئیات گزگز. کوله پشتی سوسک غول پیکر مناسب برای هالووین یا فقط ترساندن دوستان خود در تمام طول سال! نه برای افراد ضعیف، این اکسسوری واقعی و وهم آور باید سرها را برگرداند و هم نفس نفس زدن و هم قهقهه را برانگیزد. شکل / کوله پشتی خلاقانه "مگا سوسک" فقط در ژاپن موجود است.
  اطلاعات بیشتر...
 • هنر کاغذی بسیار زیبا ◄ هنر کاغذی بسیار زیبا
    نمونه‌های مسحورکننده هنر کاغذی سه بعدی که با استفاده از صدها نوار کاغذ نورد شده برای خلق آثار هنری پیچیده ساخته شده‌اند. با کار زیبای گرگانا پنچوا هنر quilling را کشف کنید. استفاده از نوارهای کاغذی و مقوا این تکنیک باستانی را به ارتفاعات جدیدی از درخشندگی ارتقا می دهد. زیبایی طبیعت را در هر منحنی ظریف در آغوش بگیرید! هنر کاغذی رنگارنگ گرگانا ماهیت حیوانات، گل ها و موارد دیگر را به تصویر می کشد.
  اطلاعات بیشتر...
 • کیسه های بدون صورت ◄ کیسه های بدون صورت
    کیسه‌های بدون صورت، کلسیفر و توتورو ساخته شده توسط Ensky با پنجره‌ای شفاف که محتویات داخل آن را نشان می‌دهد. مثل این است که تکه ای از جهان استودیو گیبلی را به هر کجا که می روید حمل کنید. بند شانه قابل جدا شدن به شما امکان می دهد از کیف به عنوان کیف دستی نیز استفاده کنید.
  اطلاعات بیشتر...
اولینقبلی12345678910بعدیآخرین
(12 - 22) / 29284    |     صفحه 2 از 2663
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,1,11
dram film izle