Follow Us
facebook twitter blog google

 • خانه گربه مدرن ◄ خانه گربه مدرن
    خانه گربه مدرن با گوشه های گرد و رنگ سیاه سرد به عنوان فضایی عالی برای استراحت، بازی و پنهان شدن گربه شما عمل می کند. خانه گربه "Retro Box Black" ساخته شده توسط PurrFur از تخته سه لا با کیفیت بالا. تخت گربه دارای یک بالشتک نرم است تا یک مکان خواب راحت و یک مخفیگاه بازیگوش برای گربه های خجالتی فراهم کند. طراحی لبه های گرد به آن اجازه می دهد تا به طور یکپارچه با دکوراسیون منزل شما ترکیب شود. PurrFur Cat House کاملاً مونتاژ شده وارد می‌شود، در وقت شما صرفه‌جویی می‌کند و اطمینان حاصل می‌کند که گربه شما می‌تواند فوراً در مکان دنج جدید خود شیرجه بزند.
  اطلاعات بیشتر...
 • بسته بندی عسل ◄ بسته بندی عسل
    عسل خوشمزه، شهد طلایی طبیعت، بسته بندی شده در بطری با طراحی خلاقانه شبیه لانه زنبوری که چکه می کند. MEL Meadow Honey Wildflower سمفونی از طعم ها است که از شهد گل های وحشی متنوعی مانند گل ذرت، شبدر و نمدار ساخته شده است. ترکیب عسل نفیس که جوانه های چشایی شما را وسوسه می کند و به عنوان منبع طبیعی آنتی اکسیدان ها عمل می کند. بسته بندی عسل مل که توسط کنستانتین بولیموند طراحی شده است یک شاهکار واقعی است که ذات نعمت طبیعت را به تصویر می کشد. بسته بندی بطری الهام گرفته از لانه زنبوری فقط یک ظرف عسل نیست، بلکه بیانیه ای از لذت خالص و طلایی است. طراحی زیبا انتظار طعم خارق‌العاده عسل را ایجاد می‌کند و مصرف‌کنندگان را مجذوب می‌کند تا طعم و مزه عسل مل را تجربه کنند.
  اطلاعات بیشتر...
 • گهواره ای برای گربه ◄ گهواره ای برای گربه
    تخت بانوج راحت برای گربه شما که برای نصب زیر صندلی معمولی یا زیر میز طراحی شده است. گهواره ابداعی گربه فضای بلا استفاده خانه شما را به تختی نرم برای حیوان خانگی مورد علاقه شما تبدیل می کند. موجود در رنگ های مختلف. گاوصندوق ماشین لباسشویی. [سفارش]
  اطلاعات بیشتر...
 • مبلمان مدرن گربه‌پسند ◄ مبلمان مدرن گربه‌پسند
    مبلمان مدرن گربه‌پسند به‌طور یکپارچه میز قهوه‌خوری چوبی را با بانوج گربه‌ای که در زیر آن تعبیه شده است، ترکیب می‌کند. میز Kikko که توسط LABBVENN برای لذت انسان و گربه طراحی شده است، یک مکان استراحت راحت برای گربه شما ارائه می دهد. میز قهوه خوری مینیمالیستی، غنی شده با عناصر فلزی و یک بانوج پارچه ای لحافی، فضایی شیک و کاربردی را برای دوست پشمالوی شما فراهم می کند. بانوج گربه که در چهار رنگ موجود است، به راحتی برای شستشو قابل جابجایی است و مکانی تمیز و دلپذیر برای خواب و آرامش گربه را تضمین می کند.
  اطلاعات بیشتر...
 • دستگیره هایی شبیه به اختاپوس ◄ دستگیره هایی شبیه به اختاپوس
    دستگیره های تخیلی درب که شبیه شاخک های اختاپوس طراحی شده اند، جذابیت استیم پانک منحصر به فردی را برای درهای داخلی و خارجی به ارمغان می آورند. دستگیره های در اختاپوس گریگوری بسون دست ساز از رزین با روکش برنجی یا نقره ای. ساخته شده با اشاره نوستالژیک به دوران کودکی و یادآور صحنه هایی از فیلم های تیم برتون یا لانه یک شرور دیزنی. دستگیره‌های درب شاخک‌های اختاپوس غول‌پیکر برای درب‌های جلویی دوتایی عالی هستند و ورودی دلربایی ایجاد می‌کنند که تخیل را به خود جلب می‌کند.
  اطلاعات بیشتر...
 • وشیدنی ساده به دم گربه‌ای ◄ وشیدنی ساده به دم گربه‌ای
    بسته‌بندی هوشمندانه با تبدیل یک نی نوشیدنی ساده به دم گربه‌ای پر از شخصیت خرخر، تجربه‌ای را به تجربه قهوه‌ای می‌افزاید. قهوه Neko طراحی شده توسط Marco Arroyo-Vázquez (mapko) یک بسته بندی جذاب لاته است که از دم های رسا گربه ها الهام گرفته شده است. طراحی با موقعیت های مختلف دم به عنوان یک استعاره بصری برای فضای آرام کافه های Neko عمل می کند. کافه‌های محبوب گربه‌ها در آسیا که در آن مردم می‌توانند با همراهان دوست‌داشتنی گربه‌ها ارتباط برقرار کنند. قهوه Neko که به عنوان خرید فوری در کافه‌های گربه‌ها فروخته می‌شود، آرامش و آرامشی که اغلب با بازی با گربه‌ها همراه است را به تصویر می‌کشد.
  اطلاعات بیشتر...
 • کیف دستی خلاقانه ای که شبیه یک گربه ◄ کیف دستی خلاقانه ای که شبیه یک گربه
    کیف دستی خلاقانه ای که شبیه یک گربه است، با طراحی واقعی و خز مخملی نرم و غیرقابل مقاومتش حرف های زیادی می زند. کیف دستی گربه سیاه توسط SoLokWing - نه اکسسوری معمولی شما، بلکه یک تکه حیله‌گر زیبا! کیف پول مخمل خواب دار به شکل گربه معنای کاملاً جدیدی را برای "راهپیمایی" به ارمغان می آورد ، زیرا وسایل خود را با یک گربه خز خز غیر قابل مقاومت واقع بینانه در کنار خود قرار می دهید. ساخته شده از نرم ترین مخمل خواب دار موجود، وسوسه خواهید شد که آن را پشت گوش خراش دهید. چشم گربه ای؟ آنقدر واقعی است که ممکن است شما را در اتاق دنبال کنند. استایل خود را با ظرافت گربه سانان ارتقا دهید و شروع کننده مکالمه را هر کجا که می روید با خود حمل کنید. کیف دستی گربه سیاه: چون مد همیشه باید سبیل و کمی شیطنت داشته باشد!
  اطلاعات بیشتر...
 • Homer Simpson Backs Into Bushes ◄ Homer Simpson Backs Into Bushes
    تشک سه بعدی خلاقانه الهام گرفته شده از هومر سیمپسون که پشت بوته ها را برمی انگیزد، تضمینی برای برانگیختن لبخند و حمام را دارد. فرش سه بعدی کارتون تافت تنها اتاق شما را تزئین نمی کند. داستانی را بیان می کند این فرش سه بعدی که از ۱۰۰% اکریلیک با کیفیت بالا ساخته شده است، لذت لمسی را دارد. شیک بودن مواد برای حواس شما لذت بخش است و تضمین می کند که هر مرحله به همان اندازه که شیک است راحت است. فرش Homer Simpson Backs Into Bushes که توسط RootsRugs طراحی شده است، اشاره هوشمندانه‌ای به ترکیب مورد علاقه اینترنت است. بازسازی روزانه میم نمادین که خنده را برای هر صبح به ارمغان می آورد!
  اطلاعات بیشتر...
 • خلال دندان جوجه تیغی ◄ خلال دندان جوجه تیغی
    جوجه تیغی دوست داشتنی خلال دندان را نگه می دارد و روی میز ناهارخوری شما زیبا به نظر می رسد. نگهدارنده خلال دندان جوجه تیغی Kipik می تواند روی لبه یک کاسه بایستد.
  اطلاعات بیشتر...
 • جعبه گوسفندی برای گاموا ◄ جعبه گوسفندی برای گاموا
    بسته بندی چشم نواز برای نخ پشمی که به گونه ای طراحی شده است که شبیه گوسفند شایان ستایش باشد، یک راه سرگرم کننده و کاربردی برای نگهداری نخ های بافندگی شما است. «اخبار مقدمه پشمی به کیت بافندگی» بسته بندی نخ پشمی با الهام از گوسفند توسط Gwyn Lewis نخ را تمیز و منظم نگه می دارد. این را تصور کنید: مجموعه جذاب به شکل گوسفند که از کاغذ و مقوا سازگار با محیط زیست ساخته شده است و روی کلاف نخ پشمی مجلل شما را در خود جای داده است. طراحی عجیب و غریب از نخ پشمی محافظت می کند و به عنوان یک صفحه نمایش لذت بخش برای پناهگاه صنایع دستی شما دوچندان می شود. بسته‌بندی تا سوزن‌های بافندگی که با روکش‌های سر گوسفند تزئین شده است، گسترش می‌یابد و حسی از هوس پشمی به ابزار شما می‌افزاید. بوبین های نخی به شکل گوسفند بامزه برای مرتب کردن باقی مانده غذاها عالی هستند
  اطلاعات بیشتر...
 • جوجه تیغی جلیقه ای ◄ جوجه تیغی جلیقه ای
    جلیقه لباس با کلاهی که برای تبدیل کودک شما به جوجه تیغی در حال راه رفتن، صحبت کردن و فوق العاده زیبا طراحی شده است. لباس جلیقه جوجه تیغی ساخته شده توسط Divendi برای عکس های اینستاگرام، مهمانی های با تم حیوانات، هالووین یا هر مناسبتی که نیاز به یک سنبله برای سرگرمی دارد! این جلیقه دنج که از پشم های نرم و سوزن های فوم ساخته شده است، کودک شما را به زندگی مهمانی تبدیل می کند. سوزن های جوجه تیغی از فوم ساخته شده اند، بنابراین می توانید آزادانه در آغوش بگیرید بدون اینکه به یک بالشتک واقعی تبدیل شوید. این مانند پوشیدن یک ابر کرکی از شایان ستایش است که کمی از شادی جوجه تیغی دارد. حرکت کنید، ابرقهرمانان! یک قهرمان جدید در شهر وجود دارد: Hedgehog Vest Kid!
  اطلاعات بیشتر...
اولینقبلی12345678910بعدیآخرین
(34 - 44) / 29346    |     صفحه 4 از 2668
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,3,11
dram film izle