Follow Us
facebook twitter blog google

 • حیواناتی با ظاهر واقعی از چوب ◄ حیواناتی با ظاهر واقعی از چوب
    سرگئی بابکوف، هنرمند روسی، حیواناتی با ظاهر واقعی از چوب می سازد. مجسمه‌های چوبی دقیق ساعت‌ها طول می‌کشد تا تکمیل شوند و در نهایت شبیه پرندگان، جوندگان و سایر حیوانات واقعی می‌شوند.
  اطلاعات بیشتر...
 • تصاویر خلاقانه و سورئال حیوانات ◄ تصاویر خلاقانه و سورئال حیوانات
    مجموعه ای از تصاویر خلاقانه و سورئال حیوانات را نشان می دهد که در حال انجام حرکات یوگای پیچ خورده هستند. آثار هنری خلاقانه حیوانات وحشی توسط هنرمند پاریسی برونو پونتیرولی.
  اطلاعات بیشتر...
 • تصاویر خلاقانه حیوانات چاق ◄ تصاویر خلاقانه حیوانات چاق
    مجموعه ای از تصاویر خلاقانه حیوانات چاق را نشان می دهد که در حال تماشای تلویزیون، بازی های ویدیویی و اتلاف وقت با تلفن خود هستند. پروژه هنری "حیوانات تنبل" توسط گودونگ ژائو، هنرمندی از پکن، چین.
  اطلاعات بیشتر...
 • مجسمه‌های مینیاتوری واقعی ◄ مجسمه‌های مینیاتوری واقعی
    مجسمه‌های مینیاتوری واقعی از گربه‌ها، سگ‌ها، پرندگان و حیوانات وحشی. مجسمه های حیوانی بسیار دقیق و واقعی که توسط Kerri Pajutee ساخته شده است.
  اطلاعات بیشتر...
 • قفسه های کتاب خلاقانه ◄ قفسه های کتاب خلاقانه
    قفسه های کتاب خلاقانه ای طراحی شده اند که شبیه تصاویر حیوانات وحشی زیبا هستند. سری مبلمان به شکل حیوانات ساخته شده توسط خانه طراحی فرانسوی Ibride.
  اطلاعات بیشتر...
 • جا تخم مرغی پنگوئن ◄ جا تخم مرغی پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاقانه که شبیه کلونی کوچک پنگوئن های شایان ستایش است. "Egguins" توسط Peleg Design تا 6 عدد تخم مرغ را در خود جای می دهد و دارای دسته ای خلاقانه است که حتی در آب جوش داغ همیشه خنک می ماند.
  اطلاعات بیشتر...
 • نگهدارنده های تخم مرغ ◄ نگهدارنده های تخم مرغ
    نگهدارنده های تخم مرغ الهام گرفته از طبیعت طراحی شده اند تا شبیه پرندگان، گربه ها و حیوانات وحشی باشند. لیوان های سرامیکی تخم مرغ دست ساز هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه می دارد و چیز خاصی را به میز صبحانه شما اضافه می کند.
  اطلاعات بیشتر...
 • رحت های پهن شده به شکل حیوانات ◄ رحت های پهن شده به شکل حیوانات
    شکل‌هایی از اسب‌ها، گاوها و گاوهای نر ساخته شده از لباس‌های شسته شده روی خط خشک‌کنی که با گیره‌های لباس متصل شده بود آویزان می‌شدند. "حیوانات ساخته شده از لباس" - مجموعه ای از تصاویر خلاقانه هلگا استنتزل.
  اطلاعات بیشتر...
 • مجسمه هایی با الهام از حیوانات ◄ مجسمه هایی با الهام از حیوانات
    مجموعه ای از مجسمه های رسا از حیوانات با بدن واقعی انسان در موقعیت های دنیای واقعی قرار داده شده است. مجسمه های ترکیبی حیوانات انسانی خلاقانه ساخته شده از خاک رس توسط الساندرو گالو.
  اطلاعات بیشتر...
 • مجسمه های سیمی از حیوانات ◄ مجسمه های سیمی از حیوانات
    مجسمه های دست ساز واقع گرایانه از سگ ها، گربه ها و دیگر حیوانات که از لایه های توری سیم مرغ ساخته شده اند. مجسمه های حیوانی مشبک سیمی که توسط هنرمند با استعداد بریتانیایی بری سایکس ساخته شده است.
  اطلاعات بیشتر...
 • مجسمه اسب تروا با الهام از فناوری ◄ مجسمه اسب تروا با الهام از فناوری
    مجسمه اسب تروا با الهام از فناوری ساخته شده از هزاران کلید بازیافت شده از صفحه کلید کامپیوتر. "HedonIsM(Y) Trojans" - اسب صفحه کلید ایجاد شده توسط بابیس کلود. کلیدها که به عنوان بلوک های سازنده ارتباط عمل می کنند، شکل را تشکیل می دهند. کپی مدرن اسب تروا نشان می دهد که چگونه اینترنت، مانند شکل اصلی، می تواند ویروس را در زیر سطح حمل کند. کلیدهای کامپیوتر علائم استفاده را نشان می‌دهند و رنگ‌های متفاوتی دارند که بر احساس بدگمانی دائمی که اینترنت به دست آورده است می‌افزاید.
  اطلاعات بیشتر...
اولینقبلی12345678910بعدیآخرین
(56 - 66) / 29284    |     صفحه 6 از 2663
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,5,11
dram film izle