Follow Us
facebook twitter blog google

 • هنر کاغذی بسیار زیبا ◄ هنر کاغذی بسیار زیبا
    نمونه‌های مسحورکننده هنر کاغذی سه بعدی که با استفاده از صدها نوار کاغذ نورد شده برای خلق آثار هنری پیچیده ساخته شده‌اند. با کار زیبای گرگانا پنچوا هنر quilling را کشف کنید. استفاده از نوارهای کاغذی و مقوا این تکنیک باستانی را به ارتفاعات جدیدی از درخشندگی ارتقا می دهد. زیبایی طبیعت را در هر منحنی ظریف در آغوش بگیرید! هنر کاغذی رنگارنگ گرگانا ماهیت حیوانات، گل ها و موارد دیگر را به تصویر می کشد.
  اطلاعات بیشتر...
 • کیسه های بدون صورت ◄ کیسه های بدون صورت
    کیسه‌های بدون صورت، کلسیفر و توتورو ساخته شده توسط Ensky با پنجره‌ای شفاف که محتویات داخل آن را نشان می‌دهد. مثل این است که تکه ای از جهان استودیو گیبلی را به هر کجا که می روید حمل کنید. بند شانه قابل جدا شدن به شما امکان می دهد از کیف به عنوان کیف دستی نیز استفاده کنید.
  اطلاعات بیشتر...
 • خانه های شگفت انگیزی برای سگ ها ◄ خانه های شگفت انگیزی برای سگ ها
    شرکت آلمانی Best Friend’s Home خانه های شگفت انگیزی برای سگ ها ایجاد می کند. چوب با کیفیت بالا و پنجره های شیشه ای نشکن هر سگ خانه را در برابر انواع آب و هوا مقاوم می کند. طرح های زیبا از خانه های مدرن، قلعه های افسانه ای و عمارت های مجلل الهام گرفته شده است. سگ ها و توله سگ ها را پیدا کنید و به آنها یک عمارت زیبا بدهید.
  اطلاعات بیشتر...
 • خانه زیر شیروانی ◄ خانه زیر شیروانی
    بتی مک کال برای سگ کوچک چیهواهوا اتاقی زیر پله ها ایجاد کرد. خانه سگ خلاق به چیهواهوای 4 ساله اجازه می دهد مانند هری پاتر زندگی کند
  اطلاعات بیشتر...
 • خانه سگ قابل حمل ◄ خانه سگ قابل حمل
    خانه سگ قابل حمل را می توان به راحتی به هر مکانی منتقل کرد زیرا دارای چرخ است. "Bowowhaus" طراحی شده توسط Conran و Partners با در نظر گرفتن یک ژرمن شپرد ساخته شده است، اما می تواند توسط هر نژاد سگ استفاده شود. Dog House on Wheels دارای پله و پنجره است. در داخل، یک تخت و یک کاسه برای آب و غذای سگ وجود دارد. خانه سگ متحرک برای اطمینان از اینکه سگ‌ها بدون توجه به جایی که صاحبان آنها را می‌برند، احساس راحتی می‌کنند، ایجاد شده است.
  اطلاعات بیشتر...
 • صندلی خانه سگ ◄ صندلی خانه سگ
    صندلی راحتی با خانه سگ یکپارچه فضایی دنج برای سگ‌ها و صاحبان آنها برای معاشرت با هم است. صندلی خانه سگ “The Hound Lounge” که توسط معماران هاپکینز طراحی شده است، راحتی را به سطح جدیدی می رساند. با سگ خود مانند خانواده های سلطنتی با اتاق های روکش دار خود رفتار کنید. صندلی Dog House دارای محفظه مخصوص برای دمپایی شما می باشد.
  اطلاعات بیشتر...
 • مجسمه های حیوانات ساخته شده توسط وانگ رولین ◄ مجسمه های حیوانات ساخته شده توسط وانگ رولین
    مجسمه های الهام گرفته شده از طبیعت، کوه ها و مناظر زیبا را به نمایش می گذارند که به طور یکپارچه با اشکال برازنده حیوانات وحشی ترکیب شده اند. مجسمه های حیوانات ساخته شده توسط وانگ رولین، هنرمند با استعداد از پکن، چین. ادغام مس و رنگ موجودات اثیری را در آغوش طبیعت ایجاد می کند. هر مجسمه داستان منحصر به فردی را بیان می کند و همه کسانی را که می بینند مسحور می کند.
  اطلاعات بیشتر...
 • گیبلی وارد میشود ◄ گیبلی وارد میشود
    مجموعه‌ای از کیف‌های شخصیت‌شکل با پنجره‌های شفاف با الهام از انیمیشن‌های Spirited Away، My Neighbor Totoro، و Howl’s Moving Castle. کیسه‌های بدون صورت، کلسیفر و توتورو ساخته شده توسط Ensky با پنجره‌ای شفاف که محتویات داخل آن را نشان می‌دهد. مثل این است که تکه ای از جهان استودیو گیبلی را به هر کجا که می روید حمل کنید. بند شانه قابل جدا شدن به شما امکان می دهد از کیف به عنوان کیف دستی نیز استفاده کنید.
  اطلاعات بیشتر...
 • قلاده سگ درخشان ◄ قلاده سگ درخشان
    قلاده سگ درخشان در تاریکی روشن می شود تا اطمینان حاصل شود که حیوان خانگی شما در شب قابل مشاهده است و به راحتی توسط رانندگان تشخیص داده می شود. قلاده سگ روشن که توسط HALO BELT طراحی شده است دارای چراغ های LED است که در تاریکی به شدت می درخشد و دیدن سگ شما را برای دیگران آسان می کند. یقه LED قابل شارژ USB است. نیازی به نگرانی در مورد تعویض باتری نیست. از مواد بازتابنده در اطراف ساخته شده است، بنابراین نور را از همه زوایا منعکس می کند. به گونه ای ساخته شده است که در شرایط مختلف آب و هوایی مقاومت کند و آسیبی نبیند. وقتی بتوانید سگ خود را سریع تشخیص دهید، پیاده روی عصرانه سرگرم کننده تر است!
  اطلاعات بیشتر...
 • صندلی بلند چوبی گربه ◄ صندلی بلند چوبی گربه
    صندلی بلند چوبی که برای استفاده در بارها و میزهای آشپزخانه طراحی شده است دارای یک تخت گربه نرم در زیر آن است. صندلی رول بار توسط SUNRIU برای صاحبان حیوانات خانگی ساخته شده است که دوست دارند از نوشیدنی لذت ببرند و در عین حال دوست پشمالوی خود را نزدیک نگه دارند. پشتی خمیده صندلی به عنوان تکیه گاه و به عنوان دسته عمل می کند. در داخل تکیه گاه، فضایی برای یک مجله رول شده یا حتی یک گربه وجود دارد! از لبه جلویی راحت تا پشتی خمیده، صندلی تخت گربه به سبک و راحتی است. طراحی مدرن به شما این امکان را می دهد که بدون احساس ناراحتی به جلو خم شوید و تکیه گاه پشتیبانی زیادی را فراهم می کند. خطوط صاف و شکل ارگونومیک، نشستن روی آن را لذت بخش می کند، در حالی که تخت گربه مخفی زیر آن احساس راحتی بیشتری می بخشد.
  اطلاعات بیشتر...
 • گلدان شایان ستایش گربه ای ◄ گلدان شایان ستایش گربه ای
    گلدان شایان ستایش گربه ای که برای افزودن حسی جذاب به مجموعه گیاهان داخلی شما طراحی شده است، برای تبدیل کاکتوس به دم گربه عالی است. با این گربه‌کارهای شگفت‌انگیز، کاکتوس‌های خود را به دم گربه‌های بازیگوش تبدیل کنید. کاشت خلاقانه راهی عالی برای به نمایش گذاشتن سبزی هایتان است. می توانید از آن برای پرورش گیاهانی مانند ساکولنت، کاکتوس، آنتوریوم یا هر گیاه کوچک دیگری استفاده کنید. زیبایی را در آغوش بگیرید و از تماشای رشد گیاهان سبز در این گلدان گل با تم گربه لذت ببرید. گلدان های گربه ای ساخته شده از سرامیک بسیار زیبا هستند.
  اطلاعات بیشتر...
اولینقبلی12345678910بعدیآخرین
(34 - 44) / 29297    |     صفحه 4 از 2664
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,3,11
dram film izle