پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • خرس های تدی فضانورد ◄ خرس های تدی فضانورد
    خرس‌های عروسکی آبی با لباس‌های فضایی، کلاه ایمنی، و سایر لوازم جانبی سفر بین کهکشانی آماده هستند تا ماجراجویی‌های کیهانی خود را آغاز کنند. خرس های تدی فضانورد – مجموعه ای از تصاویر تولید شده توسط کامپیوتر که برای افرادی که به فضا و علم علاقه مند هستند ایجاد شده است. رنگ آبی نمایانگر زمین است که از فضا دیده می شود و نمادی از وسعت جهان است. از فضانوردان خرس عروسکی می توان برای الهام بخشیدن به بچه ها برای یادگیری تاریخچه و فناوری اکتشاف فضا استفاده کرد.
 • هیولاهای پوکمون ◄ هیولاهای پوکمون
    جادوی گرفتن هیولاهای پوکمون را دقیقاً در اتاق خواب خود با نور شب خنک طراحی شده به شکل پوکبال تجربه کنید. پوکمون با الهام از "Pokeball Night Light" دست ساز Stevizl برای پسرش ساخته شده است. از دستورالعمل ها برای ساختن لامپ خود استفاده کنید و جلسات مطالعه اواخر شب خود را با نور شب پوکبال روشن کنید. اجازه دهید نور ملایم مسیر شما را در حین شیرجه به دنیای دانش هدایت کند، درست مانند یک مربی واقعی پوکمون که در جستجوی خرد است! فراتر از هدف کاربردی خود، لامپ پوکبال به عنوان تزئین عمل می کند.
 • میز اداری نوآورانه با خانه سگ یکپارچه ◄ میز اداری نوآورانه با خانه سگ یکپارچه
    میز اداری نوآورانه با خانه سگ یکپارچه به شما امکان می دهد در طول روز با دوست پشمالوی خود کار کنید و بازی کنید. کار از خانه با میز چابکی طراحی شده توسط معماران جورج و جیمز بسیار بهتر شده است. اکنون می توانید سازنده باشید و همزمان با حیوان خانگی خود سرگرم شوید. میز خانه سگ مکانی برای کار افراد و استراحت سگ ها است. انجام چند وظیفه ای هرگز آسان تر نبوده است! سگ خود را در حین کار نزدیک نگه دارید
 • میز ابتکاری که شبیه یک چرخ همستر غول‌پیکر ◄ میز ابتکاری که شبیه یک چرخ همستر غول‌پیکر
    میز ابتکاری که شبیه یک چرخ همستر غول‌پیکر است، به افراد کمک می‌کند تا در حین کار بایستند و حتی راه بروند. میز ایستاده چرخ همستر که توسط راب گادشاو طراحی شده است راه حل مناسبی برای هر کسی است که می خواهد در محل کار فعال بماند. بدن خود را در حال حرکت و ذهن خود با این میز ایستاده خنک نگه دارید. با طراحی خلاقانه و مزایای سلامتی، ایستگاه کاری نهایی است. با میز چرخ همستر با یک محل کار کم تحرک خداحافظی کنید!
 • چمدانی برای سگ ها ◄ چمدانی برای سگ ها
    با استفاده از این خانه سگ چمدانی خلاقانه که توسط مارکو موروسینی طراحی شده است، با حیوان خانگی مورد علاقه خود به سبک سفر کنید.
 • یه حا گربه ای باحال ◄ یه حا گربه ای باحال
    صندلی راحتی چند منظوره همراه با یک قفسه چرمی در زیر صندلی است که می تواند توسط گربه شما به عنوان یک تخت راحت استفاده شود. صندلی قوس که توسط ریکاردو سا طراحی شده است، در عین کاربردی بودن، ظرافت را به هر اتاق اضافه می کند. روی صندلی بنشینید و وسایل را زیر آن قرار دهید. گربه شما ممکن است دوست داشته باشد روی قفسه چرمی چرت بزند، بنابراین بهتر است آن را خالی نگه دارید. صندلی ذخیره سازی زیبا از چوب و چرم برای کسانی که می خواهند در فضای اتاق نشیمن خود صرفه جویی کنند عالی است. قفسه چرمی زیر صندلی می تواند هر چیزی از کتاب گرفته تا پتو را در خود جای دهد.
 • کراوات پیکسلی ◄ کراوات پیکسلی
    کراوات پیکسلی دارای آثار هنری نمادین 8 بیتی از سگی است که اردکی را در دست دارد از بازی ویدیویی کلاسیک 1984 نینتندو Duck Hunt. Duck Hunt Tie که توسط Maya Pixelskaya طراحی شده است، عشق به بازی‌های یکپارچهسازی با سیستمعامل را نشان می‌دهد. به دنبال شروع کننده مکالمه هستید؟ Duck Hunt Necktie مطمئناً خاطرات سرگرم کننده و نوستالژیکی را با گیمرهای دیگر ایجاد می کند. NES Duck Hunt Necktie یک ادای احترام جالب به عصر طلایی بازی های ویدیویی است.
 • صندلی گهواره ای چوبی ◄ صندلی گهواره ای چوبی
    صندلی گهواره ای چوبی که توسط Paul Kweton برای مردم و حیوانات خانگی آنها طراحی شده است. صندلی Rocking-2-gether با خانه گربه/سگ یکپارچه ایده پناهگاه و آرامش بدن را ترکیب می کند. استراحت کنید و با گربه یا سگ خود وقت بگذرانید.
 • میز اداری نوآورانه با خانه سگ یکپارچه ◄ میز اداری نوآورانه با خانه سگ یکپارچه
    میز اداری نوآورانه با خانه سگ یکپارچه به شما امکان می دهد در طول روز با دوست پشمالوی خود کار کنید و بازی کنید. کار از خانه با میز چابکی طراحی شده توسط معماران جورج و جیمز بسیار بهتر شده است. اکنون می توانید سازنده باشید و همزمان با حیوان خانگی خود سرگرم شوید. میز خانه سگ مکانی برای کار افراد و استراحت سگ ها است. انجام چند وظیفه ای هرگز آسان تر نبوده است! سگ خود را در حین کار نزدیک نگه دارید.
 • خانه سگ زیر پله ◄ خانه سگ زیر پله
    بتی مک کال برای سگ کوچک چیهواهوا اتاقی زیر پله ها ایجاد کرد. خانه سگ خلاق به چیهواهوای 4 ساله اجازه می دهد مانند هری پاتر زندگی کند.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 10) / 29253    |     صفحه 1 از 2926
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,10

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری


نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

9 راهكار براي عكاسي از پت هاي عزيزتان

 

پت هاي ما، خيلي زود جاي خود را در قلب ما باز ميكنند و هيچ كس از اين كه عكسي زيبا و خاص از پت خود را در قابي روي ديوار خانه داشته باشد، بدش نمي آيد.هرچند عكاسي از اين "بهترين دوستان" كار آساني نيست.پت ها بر خلاف آدم ها ، در مقابل دوربين درنگ نميكنند و ‍ژست نميگيرند،
اين 9 راهكار به شما كمك ميكند كه از پت عزيزتان عكسي زيبا بگيريد:

1.از نور طبيعي استفاده كنيد

در صورت امكان، هميشه در هنگام عكاسي از پت اتان از نور طبيعي استفاده كنيد. از زدن فلش پرهيز كنيد،اين كار علاوه بر اينكه ممكن است باعث قرمز شدن چشم ها در عكس شود، باعث وحشت پت شما ميشود. اگر ممكن است براي عكاسي او را به بيرون ببريد ، در غير اين صورت از اتاقي با پنجره اي بزرگ براي اين كار استفاده كنيد.


2. زاويه ي چشم ها را حقظ كنيد.


حفظ زاويه ي چشم ها در هر نوعي از عكاسي بسيار مهم است. همان طور كه گفته شده :"چشم ها دريچه اي به روح هستند" و چشمهاي حيوانات سرشار از معني است.پس هنگام عكاسي مطمئن باشيد كه روي چشم ها بيشتر تمركز كرده ايد.3. به آنها نزديك شويد.
بسيار مهم است كه در هنگام عكاسي ، آنها احساس آرامش كنند. بنابراين به جاي اينكه آنها را وادار كنيد تا به سمت شما بيايند براي عكاسي، خودتان نزد آنها برويد.مهمترين نكته در اين قسمت اين است كه قد خودتان را هم سطح آنها كنيد.همه ي ما ميدانيم كه يك سگ يا گربه از بالا چه نمايي دارد، پس سعي كنيد كه با عكستان نشان دهيد، دنيا از ديد آنها چگونه است : روي زمين بنشينيد و يا رو شكم بخوابيد و عكس اش رو بگيريد، فراموش نكنيد كه مهمترين قسمت چشم ها هستند.

4.براي شخصيت اشان ارزش قائل باشيد.
هيچ كسي بهتر از خود شما، او را نميشناسد و عكسي موفق است كه شخصيت سوژه اش را كاملا برساند.اگر گربه ي تنبلي داريد كه دائما در خواب است، عكسي از خميازه اش بگيريد و اگر حيواني پرسرو صدا و بازيگوش داريد، عكس او را در هنگام انجام يكي از عمليات آكروباتيك مخصوص خودش ، شكار كنيد.

5. قبل از عكاسي ، عكس را تجسم كنيد
دوربين رو برداشته و چهارچوب عكس را كاملا از صورت او پركنيد، عكس هاي كلوز آپ هميشه تصويرهاي زيباتري ميدهند.6. غافلگيرشان كنيد
يكي از سخت ترين كارهاي دنيا، اين است كه او را مجبور كنيد يك جا آرام بايستد تا ازو عكسي بگيريد، يك راه حل ساده براي اين مشكل به اين صورت است كه، اجازه دهيد او در آرامش به بازي و شيطنت خود بپردازد و در يك لحظه هنگامي كه شما همه ابزار عكاسي لازم را آماده كرده ايد، به كسي بگوييد كه نام او را صدا بزند يا سوت كوتاهي بزند.اين صدا او را غافلگير كرده و توجه اش را به جانب صدا معطوف ميكند و شما چند ثانيه براي ثبت اين لحظه ي زيبا و هوشيار از چهره اش فرصت داريد.
7.زمان مناسب را براي عكاسي بيابيد
اگر يك عكس معمولي از او ميخواهيد، مي توانيد اين كار را در زمان استراحت روزانه اش و يا زماني كه تازه از خواب بيدار شده انجام دهيد.و اگر عكسي ميخواهيد كه در آن كاملا سرحال به نظر برسد، بهتر است زمان زيادي را به اين منظور اختصاص دهيد.
اگر مريض است، عكاسي را به بعد موكول كنيد.


8.صبور باشيد
عكاسي از حيوانات صبر زيادي را مي طلبد.مهم نيست كه دوست پشمالوي شما تا چه حد بازيگوش است، بالاخره زماني ميرسد كه خسته شده و دراز ميكشد، در اين صورت شما اين شانس را داريد كه بتوانيد يك عكس زيبا ازو بگيريد.


9. تجربه را فراموش نكنيد
عكس هاي زيادي ، با كادرها ، منظره ها و زواياي مختلف از او بگيريد، در نهايت خواهيد فهميد كه بهترين زاويه براي عكاسي از او كدام است.

ترجمه: خودم
منبع: http://www.digital-photography-school.com

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

جدیدترین مقالات

◄ گدایی کردن در حیوان شما
◄ عقیم سازی
◄ جوش در سگ ها
◄ ورزش دادن گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ کتامین
◄ كتاب(7)
◄ چه مواد غذایی برای سگ مفید است؟
◄ چگونگي نصب برنامه و ورود به برنامه
◄ فيبر ها
◄ انتخاب اسم برای سگ نر
◄ حالا من چی کار کنم ؟
◄ گربه های ناز نازی
◄ German Shorthaired Pointer
◄ فروش گربه پرشین کت
◄ فصل چهارم
◄ گربه و نازایی ! توهم یا واقعیت؟
◄ مهناز افشار و دلفین
◄ British Shorthairs
◄ ماهي و ماهي خور
◄ شباهت حيوانات
◄ خرس های تدی فضانورد
◄ Dog Fashion
◄ دکتر هومن و جراید
◄ انگل های داخلی در سگ ها
◄ معرفی دکتر شیری
◄ iهیولا ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ پرورش لارو آناباتوئیدها (ترجمه)
◄ Metynnis Fasciatus
◄ شارک دم قرمز - Red Tailed Shark
◄ اپیلاتی دهان آتشی - firemouth epiplaty
◄ اطلاعات عمومی خانواده سیکلیده ها 2
◄ دراگون – Dragon
◄ مارماهی الکتریکی - electrophorus electricus
◄ سیچلاید های افریقایی
◄ اسب دریایی - Hippocampus
◄ جلبک ها اکواریوم های اب شیرین
◄ بخاری آکواریوم - Aquarium Heater
◄ انجماد اسپرم - How To Glaciation spermatozoon
◄ رفتار درماني براي سگها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ تغذیه ایگوانا
◄ قیمت روز خودرو
◄ سگ پیتبول
◄ شی هوا هوا
◄ Belgian Sheepdog
◄ پیشینه سالوکی (تازی)
◄ رژیم غذایی مناسب برای مقابله با سوءهاضمه در اسب (ترجمه)
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از سگ
◄ آموزش استفاده از جعبه خاک به خرگوش
◄ ایورمکتین در سگ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ تراریوم برای خزندگان
◄ غدای بچه گربه
◄ یازده سال اسارت سگ
◄ حقوق حیوانات از ۱۴ قرن قبل در اسلام مطرح شده است
◄ سگ در ایران باستان
◄ رفتار شناسي در حيوانات
◄ مردی که سگ همسایه اش را خورد+عکس
◄ Z
◄ بیضه ها
◄ انگل ژيارديا (اين تک سلولي خطرناک)
◄ "وگانیسم"
◄ عمر حیوانات چقدر است
◄ نگهداری از رتیل اوسامبارا بابون
◄ یوزپلنگ
◄ خرگوش به عنوان حیوان خانگی
◄ درماتوفیتوز (Dermatophytosis)
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ انواع مسمومیت های شیمیایی و غذایی در سگ
◄ حیوانات در برف
◄ زشت‌ترین سگ دنیا»
◄ پیراهنی برای عاشقان گربه
◄ نی نی های بامزه در لباس حیوانات
◄ پرشین پت نماینده انحصاری فربیلا در ایران
◄ چرا سگ ها به دنیال دم خود میگردند
◄ | German Wirehaired Pointer
◄ Redbone Coonhound
◄ Chinook
dram film izle