پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • شبح گربه های آبی ◄ شبح گربه های آبی
    بسته بندی شیر خلاق از روسیه دارای شبح گربه های آبی است که روی کارتن های شیر چاپ شده و می توانند در موقعیت های مختلف چیده شوند. بسته بندی شیر گربه توسط نمایندگی مارک Depot برای محصولات لبنی میلگراد از کارخانه لبنی بریانسک طراحی شده است. گربه آبی در بسته بندی شیر و محصولات لبنی مختلف حرکت می کند.
 • بسته بندی شیر چشم نواز ◄ بسته بندی شیر چشم نواز
    بسته بندی شیر چشم نواز با قطرات مایع از طعم و مزه الهام گرفته از شیر طراحی شده است که بلافاصله در قفسه های مواد غذایی برجسته می شود. مفهوم خلاقانه بطری شیر اسپلش طراحی شده توسط دیمیتری پاتسوکویچ.
 • انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات ◄ انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات
    انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات طراحی شده اند انگشت شما را به آرامی در آغوش می گیرند. حلقه های حیوانات واقع بینانه توسط طراح با استعداد ژاپنی Jiro Miura ایجاد شده است.
 • چهره های دوست داشتنی حیوانات ◄ چهره های دوست داشتنی حیوانات
    کیف های چشم نواز که توسط بن طراحی شده اند شبیه چهره های دوست داشتنی حیوانات ناز هستند. عکس های واقع گرایانه از گربه ها ، سگ ها ، راکون ها و حیوانات دیگر در دو طرف کیسه ها چاپ شده است. کیف های خلاقانه حیوانات با گوش های سه بعدی
 • ماسک واقع گرایانه سر ◄ ماسک واقع گرایانه سر
    ماسک واقع گرایانه سر گربه از ژاپن شما را به یک حیوان زیبا تبدیل می کند. ماسک سر گربه ای غول پیکر ساخته شده از پشم که توسط هوستو ساتو ساخته شده است ، در موزه هنر توکیو ارائه می شود.
 • کیف های دستی چشم نواز ◄ کیف های دستی چشم نواز
    کیف های دستی چشم نوازی که توسط هنرمند ژاپنی Pico طراحی شده اند شبیه گربه های واقعی هستند. کیف های گربه واقع گرایانه لوازم جانبی مد مناسب برای مهمانی های هالووین هستند.
 • دمپایی سگ دست ساز ◄ دمپایی سگ دست ساز
    دمپایی راحت و مخملی که شبیه کلون های واقعی سگ شما طراحی شده است. دمپایی سگ دست ساز CuddleClones. ماکت مخمل خواب دار حیوان خانگی شما!
 • سگ ربات ◄ سگ ربات
    حیوان خانگی نوآورانه منبع باز طراحی شده است که شبیه سگ ربات واقع بینانه به اندازه نخل است. پتوی بیتل: سگ ربات قابل برنامه ریزی زیبا که می تواند مانند یک حیوان واقعی حرکت کند ، راه برود و تعادل خود را حفظ کند. سگ حیوان خانگی ربات در یک قاب پازل مانند قرار می گیرد که باید مونتاژ شود.
 • عنکبوت سرامیکی ◄ عنکبوت سرامیکی
    عنکبوت سرامیکی در داخل لیوان هنگام نوشیدن قهوه ظاهر می شود. لیوان قهوه عنکبوتی مخفی برای ترساندن و لذت بردن از قهوه نوش ها طراحی شده است. عنکبوت چسبیده به پایین به آرامی هنگام نوشیدن چای یا قهوه آشکار می شود.
 • میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها ◄ میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها
    میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها دارای قفسه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ گربه ای ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید
 • لوسترهای هشت پا ◄ لوسترهای هشت پا
    لوسترهای خمیده طراحی شده اند که شبیه موجودات دریایی هشت پا زیبا هستند. لوسترهای هشت پا ساخته شده توسط Adam Wallacavage دارای شاخک هایی هستند که با خم شدن لوله های فولادی و مجسمه سازی آنها با خاک اپوکسی ایجاد شده اند. لوسترها سبک هستند و در صورت آسیب دیدگی به راحتی تعمیر می شوند.
 • سویا سس با شکل گربه ◄ سویا سس با شکل گربه
    صفحات ابتکاری هنگامی که با سس سویا پر می شوند ، تصاویری از گربه های دوست داشتنی را نشان می دهند. بشقاب سس سویا گربه ژاپنی که برای رستوران های سوشی طراحی شده است. در Wafuu-Honpo موجود است. [عکس های میکاتاکوماکی]
 • سفینه ای برای خواب پیشی ◄ سفینه ای برای خواب پیشی
    تخت گربه مدرن طراحی شده برای نصب بر روی دیوار شبیه سفینه فضایی بیگانه است. تخت گربه MYZOO سفینه فضایی با سوراخ های هوا و پنجره اکریلیک شفاف.
 • تخت بلبلی برای گربه ها ◄ تخت بلبلی برای گربه ها
    تخت بلبلی راحت برای گربه شما طراحی شده است که در زیر صندلی معمولی یا زیر میز نصب شود. تختخواب گربه نوآورانه فضای بلااستفاده در خانه شما را به یک تخت نرم برای حیوان خانگی مورد علاقه شما تبدیل می کند. در رنگهای مختلف موجود است. گاوصندوق ماشین لباسشویی
 • شازده گربه ای ◄ شازده گربه ای
    مجموعه ای از نقاشی های دیجیتالی توسط هنرمند با استعداد الدار زاکیروف دارای گربه هایی است که شبیه اعضای خانواده سلطنتی هستند. آثار هنری شگفت انگیز و خلاقانه از نقاشی های کلاسیک رنگ روغن الهام گرفته شده است.
 • خانه ای برای گربه من ◄ خانه ای برای گربه من
    خانه های درختی زیبا و خلاقانه که مخصوص گربه ها و بچه گربه ها طراحی شده است. خانه های درختی حیوانات واقع بینانه ترین تجربه در فضای باز را در داخل خانه ارائه می دهند. این خانه های طبیعی طبیعی فوق العاده که در اطراف درختان واقعی ساخته شده اند ، به اتاق نشیمن هر صاحب حیوان خانگی کمک شایانی خواهد کرد.
 • سیستم پیشرفته برای گربه ها ◄ سیستم پیشرفته برای گربه ها
    دفتر خانه منحصر به فرد در سانفرانسیسکو دارای سیستم تونل یکپارچه است که به گربه ها اجازه می دهد آزادانه و به راحتی در اتاق حرکت کنند. فضای خلاقانه و "لوله گربه" توسط چون ما می توانیم طراحی شده است. تونل مجهز به نقاط دسترسی پنهان و سکوهای مشاهده است.
 • خانه ای مدرن برای گربه ها ◄ خانه ای مدرن برای گربه ها
    مبلمان زیبا برای گربه های پیچیده که در خانه ها و آپارتمان های مدرن زندگی می کنند طراحی شده است. درخت گربه چوبی ساخته شده توسط طراح ژاپنی Yoh Komiyama به عنوان یک فضای خصوصی برای گربه ها و شی داخلی تزئینی منحصر به فرد برای خانه عمل می کند.
 • درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود ◄ درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود
    درخت جنگلی غول پیکر واقع در داخل خانه ساخته شده و دارای تخت هایی است که برای گربه ها در شاخه های درخت طراحی شده است. درختان گربه عجیب و غریب برای خانه ها و آپارتمان ها ساخته شده توسط روبرت روگالسکی از ساختار چوبی ، فوم ، کاغذ و خاک رس. نصب دائمی. هزینه: 4000 دلار + مواد. زمان ساخت: 4 هفته
 • لباسی کاملا طبیعی ◄ لباسی کاملا طبیعی
    لباس های خوراکی ساخته شده از میوه های مرتب ، سبزیجات خام و غذاهای واقعی. مجموعه عکس های غذاهای پوشیدنی توسط هنرمند با استعداد کره جنوبی Yeonju Sung.
 • سرم با طعم خرسی ◄ سرم با طعم خرسی
    کیسه حیوانات عروسکی خرس عروسکی کیسه ای IV را می پوشاند و برای بیماران جوان در بیمارستان راحتی ایجاد می کند. Medi Teddy-Teddy Bear IV Bag طراحی شده توسط دختر 12 ساله الا کازانو.
 • صبحانه با گربه ◄ صبحانه با گربه
    میز چوبی که برای افراد و گربه های آنها طراحی شده است دارای قفسه یکپارچه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ Cat ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید.
 • هم صندلی هم کتابخانه ◄ هم صندلی هم کتابخانه
    صندلی راحت صندلی عمیق که برای مطالعه طراحی شده است دارای قاب صرفه جویی در فضا است که از قفسه های چوبی کتاب ساخته شده است. صندلی کتابخانه طراحی شده توسط الکساندر لاو می تواند با 300 کتاب پر شود.
 • چنگالی باز یافتی و کارا ◄ چنگالی باز یافتی و کارا
    ترکیب قاشق و چنگال درخشان برای خوردن سوپ رشته فرنگی Ramen طراحی شده است. چنگال قاشق Ramen زباله های ایجاد شده توسط چوب چوب های یکبار مصرف را از بین می برد. به پیچاندن سوپ نودل و ملاقه به راحتی کمک می کند. طراحی شده توسط ماسامی تاکاهاشی.
 • مفهومی ترین بسته نوشیدنی ◄ مفهومی ترین بسته نوشیدنی
    نوشیدنی آب میوه گازدار پیچیده شده در لایه بیرونی خلاقانه که ظاهر و احساس پوست کندن یک پرتقال واقعی را شبیه سازی می کند. مفهوم بسته بندی بطری "Orangina Spiral Peel" طراحی شده توسط Yuko Takagi. وقتی برچسب را جدا می کنید ، پیام های مخفی مختلف به صورت مارپیچ ظاهر می شوند.
 • چشم از نمای نزدیک ◄ چشم از نمای نزدیک
    مجموعه عکس های باورنکردنی سورن مانولیان نمای نزدیک از چشم انسان را با جزئیات بسیار دقیق نشان می دهد. ما هر روز صدها چشم می بینیم اما حتی فکر نمی کنیم که آنها دارای ساختار زیبایی مانند سطوح سیارات ناشناخته باشند. "
 • تصویر برداری از مار ◄ تصویر برداری از مار
    عکس های خیره کننده توسط Guido Mocafico گونه های مختلف مار را نشان می دهد. در میان 2900 مار شناخته شده ، تعداد کمی از آنها برای انسان خطرناک است ، چه رسد به مرگبار ، اما تعصبات عمیق است. هنرمند از شما می خواهد که این خانواده از حیوانات را از طریق این تصاویر رنگارنگ کشف کنید. [کتاب سرونس]
 • حیوانات از نزدیک ◄ حیوانات از نزدیک
    مجموعه عکسهای باورنکردنی ایگور سیوانوویچ ، عکاس با استعداد ، نمای نزدیک حشرات و دیگر حیوانات کوچک را از نمای نزدیک نشان می دهد. عکاسی ماکرو به ما اجازه می دهد تا از نزدیک با این موجودات زیبا با ظاهر بیگانه آشنا شویم. [کتاب ایگور در آمازون]
12345678910بعدیآخرین
(1 - 28) / 29103    |     صفحه 1 از 1040
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,28

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

شیطنت های خانمان سوز

 

داشت عباس قلی خان پسری، پسر بی ادب و بی هنری!
اسم او بود علیمردان خان، اهل منزل ز دستش به امان.بسکه بود آن پسر خیره و بد، همه از او بدشان می آمد.نه پدر راضی از او نه مادر، نه معلم نه الله نه نوکر.ای پسر جان من این قصه بخوان، تو مشو مثل علیمردان خان.قطعاً در دوران کودکی این شعر را شنیده اید. شعری که والدین آن را به عنوان یک نصیحت پند آموز برای کودکانشان می خواندند. علیمردان خان سنبل بچه های لوس و ننری است که به علت ناز و نوازش زیاد والدینشان، بی تربیت و از خود راضی بار آمده اند. با سوژه قرار دادن این داستان قدیمی و زیبا، استودیوی رسانا شکوه کویر عنوانی به نام "شیطنت های علیمردان خان" را راهی بازار کرده که عنوانی زیبا و جالب توجه در سبک ماجرایی (Adventure) است و تجربه آن شور و نشاط خاصی را به شما منتقل خواهد کرد.
Resigzed Image Click this bar to view the full image.
داستاناز نام بازی می توان به داستان آن نیز پی برد. داستان پیرامون علیمردان خان است که شیطنت های او امان از خانواده، اهل محل و معلمانش بریده است. بازی از جایی شروع می شود که معلم علیمردان خان که از شیطنت های او بسیار ناراضی است، پدرش را فرا خوانده و شروع به گله کردن از رفتار این پسرک می کند. بازی با این مقدمه شروع می شود و کمی بعد از اتفاقات آن روز، در مدرسه بازمی گردد. داستان بازی با توضیحات روای شروع می شود و پس از آن، وارد بازی می شوید و کنترل علیمردان خان و شیطنت های منحصر به فردش را به دست می گیرید. داستان جالب توجه است و اگر به این سبک از بازی ها علاقه مند باشید، حتماً شما را جذب خواهد کرد. روند داستانی به صورتی است که در آن آموزش های روانشناسی برای تربیت کودکان هم دیده می شوند و از این نظر ترکیب خوبی از تفریح و موارد آموزشی را در بازی شاهد هستیم.
Resigzed Image Click this bar to view the full image.

گرافیکاین عنوان گرافیکی دو بعدی دارد که از نقاشی ها و طرح های دستی تشکیل شده است. رنگ آمیزی بازی بسیار عالی است و تنوع رنگ ها باعث شده تا محیط های بازی بسیار جذاب و گیرا به نظر برسند. محیط و شخصیت های بازی بسیار کلاسیک، جذاب و خنده دار طراحی شده اند. محیط های بازی با الگوبرداری از فضای سنتی خانه های ایرانی طراحی شده اند و از این نظر جذابیت خاص خود را دارند. بازی از نظر هنری بسیار زیبا است، اما طراحی انیمیشن های شخصیت ها کمی خشک به نظر می رسد. میان پرده های بازی نیز کاملاً از جنس خود بازی هستند، اما سازندگان با فیلترهای تصویری جالب توجه این قسمت ها را از کل بازی متمایز کرده اند. کلاً گرافیک بازی به دلیل سبک خاصی که سازندگان برای آن در نظر گرفته اند، دارای تکنیک های خاصی نیست که بتوان آن ها را مورد بررسی قرار دارد. گرافیک بازی کاملاً با در نظر گرفتن پیام بازی و هدف ساخت آن پیاده سازی شده و به نظر بهترین انتخاب برای ساخت چنین عنوانی، استفاده از تکنیک های اینچنینی است.
Resigzed Image Click this bar to view the full image.

موسیقی/صداگذاریاز قسمت های بسیار خوبی که در این بازی با آن مواجه می شوید، بخش موسیقی و صداگذاری آن است. یکی از مشکلاتی که اکثر عنوان های ایرانی از آن رنج می برند، موسیقی نه چندان خوب و ضعف در صداگذاری بوده، اما این عنوان در این قسمت بسیار خوب ظاهر شده و گوی سبقت را از سایر رقبا ربوده است. صداگذاران بسیار خوب توانسته اند روی شخصیت بازی صداگذاری کنند و نحوه صحبت کردن آن ها حالت طنز و جذابیت خوبی به شخصیت های بازی بخشیده است. از نوآوری های جالب توجه این بخش، بیان دیالوگ ها به صورت اشعار با قافیه است. همه صحبت هایی که در طول بازی می شنوید، با وزن خاصی گفته می شوند که این موضوع یکی از نقاط قوت این بازی به حساب می آید. از طرف دیگر موسیقی ساخته شده برای بازی بسیار عالی از کار درآمده و کاملاً با فضای بازی هماهنگی دارد. ریتم شاد موسیقی های بازی تمام بازیکنان را به وجد خواهد آورد. موسیقی متن بازی از ریتمی سنتی بهره می برد و از این نظر با روند بازی همخوانی خوبی پیدا کرده است.
Resigzed Image Click this bar to view the full image.

گیم پلی"شیطنت های علیمردان خان" در سبک Point and Click ساخته شده و شباهت زیادی به بازی Neighbors From Hell دارد. با حرکت دادن ماوس در اطراف محیط بازی، به آیتم های زیادی برخورد می کنید که باید آن ها را جمع آوری کنید و در قسمت های مختلف به کار ببرید. روند بازی بر اساس شیطنت های علیمردان خان طراحی شده و کارهایی که او انجام می دهد در نوع خودش بسیار خنده دار و جالب هستند. در محیط بازی آیکونی به شکل مغز انسان دیده می شود که تعداد کارهایی که در یک محل باید انجام دهید، در آن مشخص شده اند. با کشف هر کدام از کارهایی که باید در بازی انجام دهید و اجرای آن ها، بخش هایی که در لیست ابتدایی ناخوانا بودند، قابل خواندن می شوند.طراحی شوخی ها و شیطنت های بازی در سطح خوبی قرار دارد و پی بردن به آن ها یکی از چالش های خوب بازی به شمار می رود. تنوع مراحل و کارهایی که باید در بازی صورت بگیرند هم بسیار خوب است و از این نظر بازی روند مناسب را پیش روی بازیکنان قرار می دهد. یکی از مشکلات بازی این است که در برخی کلیک ها شخصیت اصلی بازی به یکباره از سمتی به سمت دیگر می پرد! در حالیکه به طور معمول شخصیت اصلی بازی آن مسیر را راه می رود. موضوع بعدی این است که بازی توضیحات خاصی برای آیتم هایی که در محیط دیده می شوند و در طول گیم پلی قابل استفاده هستند، نمی دهد. تنها نام آن ها مشخص است و یا می توان آن ها را جمع آوری کرد. بهتر بود توضیحاتی کوتاه نیز در جهت راهنمایی بازیکنان داده می شد.هر چند که برخی از دیالوگ های بازی تا حدودی بازیکنان را برای استفاده از آیتم های موجود راهنمایی می کنند، اما این مورد نیز کافی نیست. یکی دیگر از قسمت های تعجب برانگیز این عنوان، غلط های املایی موجود در عبارات است. نمی دانیم که این کار با آگاهی صورت گرفته یا نه، اما اگر این موضوع از روی بی اطلاعی بوده، یکی از قسمت های منفی بازی به حساب می آید، چرا که این مشکل به دفعات در بازی دیده می شود. از دیگر بخش های جالب این عنوان، مربوط به دفترچه راهنمای آن می شود که یک راهنمای به تمام معنا برای حل معماهای بازی و رد کردن آن ها به حساب می آید! تمام قسمت های بازی در آن توضیح داده شده و با خواندن آن ها می توانید مراحل را پشت سر بگذارید. گیم پلی بازی تنها با کلیک چپ ماوس انجام می شود و از این نظر بازی دارای هیچگونه پیچیدگی ای نیست. ماوس تنها وسیله ای است که برای کنترل بازی به آن نیاز خواهید داشت.
Resigzed Image Click this bar to view the full image.

نتیجه گیریبازی "شیطنت های علیمردان خان" از آن عنوان های بسیار ساده، جذاب و طنزگونه است که بازی کردن آن را به تمام سنین پیشنهاد می کنیم. روند بازی بسیار ساده است و معماهای خوبی برای آن طراحی شده که بازیکنان را کمی به فکر وامی دارد. از طرف دیگر، این عنوان هم جنبه تفریحی و سرگرمی دارد و هم مسائل آموزشی خوبی را در خود قرار داده است.
Resigzed Image Click this bar to view the full image.

نویسنده: مجید نوردوست


نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)