پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • شبح گربه های آبی ◄ شبح گربه های آبی
    بسته بندی شیر خلاق از روسیه دارای شبح گربه های آبی است که روی کارتن های شیر چاپ شده و می توانند در موقعیت های مختلف چیده شوند. بسته بندی شیر گربه توسط نمایندگی مارک Depot برای محصولات لبنی میلگراد از کارخانه لبنی بریانسک طراحی شده است. گربه آبی در بسته بندی شیر و محصولات لبنی مختلف حرکت می کند.
 • بسته بندی شیر چشم نواز ◄ بسته بندی شیر چشم نواز
    بسته بندی شیر چشم نواز با قطرات مایع از طعم و مزه الهام گرفته از شیر طراحی شده است که بلافاصله در قفسه های مواد غذایی برجسته می شود. مفهوم خلاقانه بطری شیر اسپلش طراحی شده توسط دیمیتری پاتسوکویچ.
 • انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات ◄ انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات
    انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات طراحی شده اند انگشت شما را به آرامی در آغوش می گیرند. حلقه های حیوانات واقع بینانه توسط طراح با استعداد ژاپنی Jiro Miura ایجاد شده است.
 • چهره های دوست داشتنی حیوانات ◄ چهره های دوست داشتنی حیوانات
    کیف های چشم نواز که توسط بن طراحی شده اند شبیه چهره های دوست داشتنی حیوانات ناز هستند. عکس های واقع گرایانه از گربه ها ، سگ ها ، راکون ها و حیوانات دیگر در دو طرف کیسه ها چاپ شده است. کیف های خلاقانه حیوانات با گوش های سه بعدی
 • ماسک واقع گرایانه سر ◄ ماسک واقع گرایانه سر
    ماسک واقع گرایانه سر گربه از ژاپن شما را به یک حیوان زیبا تبدیل می کند. ماسک سر گربه ای غول پیکر ساخته شده از پشم که توسط هوستو ساتو ساخته شده است ، در موزه هنر توکیو ارائه می شود.
 • کیف های دستی چشم نواز ◄ کیف های دستی چشم نواز
    کیف های دستی چشم نوازی که توسط هنرمند ژاپنی Pico طراحی شده اند شبیه گربه های واقعی هستند. کیف های گربه واقع گرایانه لوازم جانبی مد مناسب برای مهمانی های هالووین هستند.
 • دمپایی سگ دست ساز ◄ دمپایی سگ دست ساز
    دمپایی راحت و مخملی که شبیه کلون های واقعی سگ شما طراحی شده است. دمپایی سگ دست ساز CuddleClones. ماکت مخمل خواب دار حیوان خانگی شما!
 • سگ ربات ◄ سگ ربات
    حیوان خانگی نوآورانه منبع باز طراحی شده است که شبیه سگ ربات واقع بینانه به اندازه نخل است. پتوی بیتل: سگ ربات قابل برنامه ریزی زیبا که می تواند مانند یک حیوان واقعی حرکت کند ، راه برود و تعادل خود را حفظ کند. سگ حیوان خانگی ربات در یک قاب پازل مانند قرار می گیرد که باید مونتاژ شود.
 • عنکبوت سرامیکی ◄ عنکبوت سرامیکی
    عنکبوت سرامیکی در داخل لیوان هنگام نوشیدن قهوه ظاهر می شود. لیوان قهوه عنکبوتی مخفی برای ترساندن و لذت بردن از قهوه نوش ها طراحی شده است. عنکبوت چسبیده به پایین به آرامی هنگام نوشیدن چای یا قهوه آشکار می شود.
 • میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها ◄ میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها
    میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها دارای قفسه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ گربه ای ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید
 • لوسترهای هشت پا ◄ لوسترهای هشت پا
    لوسترهای خمیده طراحی شده اند که شبیه موجودات دریایی هشت پا زیبا هستند. لوسترهای هشت پا ساخته شده توسط Adam Wallacavage دارای شاخک هایی هستند که با خم شدن لوله های فولادی و مجسمه سازی آنها با خاک اپوکسی ایجاد شده اند. لوسترها سبک هستند و در صورت آسیب دیدگی به راحتی تعمیر می شوند.
 • سویا سس با شکل گربه ◄ سویا سس با شکل گربه
    صفحات ابتکاری هنگامی که با سس سویا پر می شوند ، تصاویری از گربه های دوست داشتنی را نشان می دهند. بشقاب سس سویا گربه ژاپنی که برای رستوران های سوشی طراحی شده است. در Wafuu-Honpo موجود است. [عکس های میکاتاکوماکی]
 • سفینه ای برای خواب پیشی ◄ سفینه ای برای خواب پیشی
    تخت گربه مدرن طراحی شده برای نصب بر روی دیوار شبیه سفینه فضایی بیگانه است. تخت گربه MYZOO سفینه فضایی با سوراخ های هوا و پنجره اکریلیک شفاف.
 • تخت بلبلی برای گربه ها ◄ تخت بلبلی برای گربه ها
    تخت بلبلی راحت برای گربه شما طراحی شده است که در زیر صندلی معمولی یا زیر میز نصب شود. تختخواب گربه نوآورانه فضای بلااستفاده در خانه شما را به یک تخت نرم برای حیوان خانگی مورد علاقه شما تبدیل می کند. در رنگهای مختلف موجود است. گاوصندوق ماشین لباسشویی
 • شازده گربه ای ◄ شازده گربه ای
    مجموعه ای از نقاشی های دیجیتالی توسط هنرمند با استعداد الدار زاکیروف دارای گربه هایی است که شبیه اعضای خانواده سلطنتی هستند. آثار هنری شگفت انگیز و خلاقانه از نقاشی های کلاسیک رنگ روغن الهام گرفته شده است.
 • خانه ای برای گربه من ◄ خانه ای برای گربه من
    خانه های درختی زیبا و خلاقانه که مخصوص گربه ها و بچه گربه ها طراحی شده است. خانه های درختی حیوانات واقع بینانه ترین تجربه در فضای باز را در داخل خانه ارائه می دهند. این خانه های طبیعی طبیعی فوق العاده که در اطراف درختان واقعی ساخته شده اند ، به اتاق نشیمن هر صاحب حیوان خانگی کمک شایانی خواهد کرد.
 • سیستم پیشرفته برای گربه ها ◄ سیستم پیشرفته برای گربه ها
    دفتر خانه منحصر به فرد در سانفرانسیسکو دارای سیستم تونل یکپارچه است که به گربه ها اجازه می دهد آزادانه و به راحتی در اتاق حرکت کنند. فضای خلاقانه و "لوله گربه" توسط چون ما می توانیم طراحی شده است. تونل مجهز به نقاط دسترسی پنهان و سکوهای مشاهده است.
 • خانه ای مدرن برای گربه ها ◄ خانه ای مدرن برای گربه ها
    مبلمان زیبا برای گربه های پیچیده که در خانه ها و آپارتمان های مدرن زندگی می کنند طراحی شده است. درخت گربه چوبی ساخته شده توسط طراح ژاپنی Yoh Komiyama به عنوان یک فضای خصوصی برای گربه ها و شی داخلی تزئینی منحصر به فرد برای خانه عمل می کند.
 • درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود ◄ درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود
    درخت جنگلی غول پیکر واقع در داخل خانه ساخته شده و دارای تخت هایی است که برای گربه ها در شاخه های درخت طراحی شده است. درختان گربه عجیب و غریب برای خانه ها و آپارتمان ها ساخته شده توسط روبرت روگالسکی از ساختار چوبی ، فوم ، کاغذ و خاک رس. نصب دائمی. هزینه: 4000 دلار + مواد. زمان ساخت: 4 هفته
 • لباسی کاملا طبیعی ◄ لباسی کاملا طبیعی
    لباس های خوراکی ساخته شده از میوه های مرتب ، سبزیجات خام و غذاهای واقعی. مجموعه عکس های غذاهای پوشیدنی توسط هنرمند با استعداد کره جنوبی Yeonju Sung.
 • سرم با طعم خرسی ◄ سرم با طعم خرسی
    کیسه حیوانات عروسکی خرس عروسکی کیسه ای IV را می پوشاند و برای بیماران جوان در بیمارستان راحتی ایجاد می کند. Medi Teddy-Teddy Bear IV Bag طراحی شده توسط دختر 12 ساله الا کازانو.
 • صبحانه با گربه ◄ صبحانه با گربه
    میز چوبی که برای افراد و گربه های آنها طراحی شده است دارای قفسه یکپارچه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ Cat ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید.
 • هم صندلی هم کتابخانه ◄ هم صندلی هم کتابخانه
    صندلی راحت صندلی عمیق که برای مطالعه طراحی شده است دارای قاب صرفه جویی در فضا است که از قفسه های چوبی کتاب ساخته شده است. صندلی کتابخانه طراحی شده توسط الکساندر لاو می تواند با 300 کتاب پر شود.
 • چنگالی باز یافتی و کارا ◄ چنگالی باز یافتی و کارا
    ترکیب قاشق و چنگال درخشان برای خوردن سوپ رشته فرنگی Ramen طراحی شده است. چنگال قاشق Ramen زباله های ایجاد شده توسط چوب چوب های یکبار مصرف را از بین می برد. به پیچاندن سوپ نودل و ملاقه به راحتی کمک می کند. طراحی شده توسط ماسامی تاکاهاشی.
 • مفهومی ترین بسته نوشیدنی ◄ مفهومی ترین بسته نوشیدنی
    نوشیدنی آب میوه گازدار پیچیده شده در لایه بیرونی خلاقانه که ظاهر و احساس پوست کندن یک پرتقال واقعی را شبیه سازی می کند. مفهوم بسته بندی بطری "Orangina Spiral Peel" طراحی شده توسط Yuko Takagi. وقتی برچسب را جدا می کنید ، پیام های مخفی مختلف به صورت مارپیچ ظاهر می شوند.
 • چشم از نمای نزدیک ◄ چشم از نمای نزدیک
    مجموعه عکس های باورنکردنی سورن مانولیان نمای نزدیک از چشم انسان را با جزئیات بسیار دقیق نشان می دهد. ما هر روز صدها چشم می بینیم اما حتی فکر نمی کنیم که آنها دارای ساختار زیبایی مانند سطوح سیارات ناشناخته باشند. "
 • تصویر برداری از مار ◄ تصویر برداری از مار
    عکس های خیره کننده توسط Guido Mocafico گونه های مختلف مار را نشان می دهد. در میان 2900 مار شناخته شده ، تعداد کمی از آنها برای انسان خطرناک است ، چه رسد به مرگبار ، اما تعصبات عمیق است. هنرمند از شما می خواهد که این خانواده از حیوانات را از طریق این تصاویر رنگارنگ کشف کنید. [کتاب سرونس]
 • حیوانات از نزدیک ◄ حیوانات از نزدیک
    مجموعه عکسهای باورنکردنی ایگور سیوانوویچ ، عکاس با استعداد ، نمای نزدیک حشرات و دیگر حیوانات کوچک را از نمای نزدیک نشان می دهد. عکاسی ماکرو به ما اجازه می دهد تا از نزدیک با این موجودات زیبا با ظاهر بیگانه آشنا شویم. [کتاب ایگور در آمازون]
12345678910بعدیآخرین
(1 - 28) / 29103    |     صفحه 1 از 1040
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,28

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

مقالات مشابه

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

خطاها و نواقصی که در گریت دین مورد قبول نمی باشد

  خطاها و نواقص 
هرگونه انحراف از موارد ذکر شده در استاندارد، نوعی خطا یا نقص تلقی می شود و با جدیت نسبت به تعیین شدت و اثرات آن روی سلامت و ظاهر حیوان سبب ناخالصی نژاد بوده و سبب رد آن در مسابقات می شود.

خصوصیات عمومی: عدم وجود خصوصیات ظاهری نر یا ماده، فقدان تعادل ساختار بدنی به صورت خیلی خفیف یا خیلی بارز.

خلق و خو: فقدان اعتماد به نفس، عصبی بودن یا تحریک پذیری کم یا زیاد.

سر: موازی نبودن خطوط سر، سر سیب مانند (گرد)، سر مثاثی شکل، استاپ کوچک، عضلات گونه ای خیلی برجسته.

پوزه: باریکی، نوک تیزی، عدم توانایی حرکات پوزه، لبهای آویزان، پل بینی مقعر (بشقابی شکل)، محدب ( بینی رومی) ، پوزه متمایل به جلو با تیغۀ بینی عقابی شکل.

فک ها – دندان ها: هر گونه انحراف از چیدمان کامل دندانها که فقط فقدان دو دندان آسیای کوچک شماره یک در فک پایین مجاز است. جایگاه نامنظم و جدا از هم دندانها، ثنایای طول با دندان نیش، دندانهای خیلی کوچک.

چشمها: پلک های شل و آویخته، چشم های قرمز، روشن، نافذ، چشمان کهربایی، وال چشمی یا چشمان دو رنگ در رنگهای یکپارچه و یکدست، چشمهای گود شده در حدقه یا خیلی بیرون زده.

گوشها: محل استقرار گوشها بالاتر از حد طبیعی، گوشهای ایستاده از طرفین سر، گوشهای پهن.

گردن: گردن کوتاه و ضخیم، گردن میشی، وجود غبغب بزرگ.

پشت: خمیده و قوزدار، پشت گود( مقعر)، پشت طویل، خط پشتی محدب و بالا آمده.

کپل: شیب زیاد، پهنای زیاد.

دم: ضخامت بیش از حد، کوتاهی یا طول بیش از حد، حمل دم در سطح پایین تر یا بالاتر از خط پشت، دم خمیده به طرفین، دم مجروح و آسیب دیده، ضخامت نوک دم و دم جراحی شده.

قفسه سینه: با پهنای زیاد یا گرد استوانه ای، فقدان عرض و عمق سینه، بیرون زدگی زیاد جناغ سینه.

خط پایین شکم: خط شکمی که به میزان کافی به سمت بالا کشیده نشده باشد. پایین بودن و افتادگی نوک سینه ها.

اندام قدامی: عدم وجود زوایای مناسب، استخوانبندی سبک، عضلات ضعیف و عدم وجود حالت عمودی اندام.

کتف ها: شلی و سفتی کتف بیش از اندازه، عمود بودن تیغه استخوان کتف.

بازو: شلی و چرخش به داخل یا خارج.

جلو بازو: خمیدگی و افزایش حجم، بزرگی پاسترن( مچ).

پاسترن ( بخولق): بزرگی بیش از حد، ضعف مشخص یا برجستگی.

متاکارپ: شیب و افتادگی بیش از حد و کاملا عمود.

اندام خلفی: زوایای کم و زیاد، مفاصل خرگوشی مشابه مفصل گاو، نزدیکی یا دوری بیش از حد اندامهای خلفی در زمان ایستادن.

مفصل خرگوشی ( هوک): بزرگی بیش از حد و بی ثباتی.

پنجه ها: پهنای بیش از اندازه، صافی، عدم قوس کف پا، طویل بودن پنچه ها، انگشت اضافه.

گام و حرکت: گام های نادرست، عدم آزادی در حرکت، سرعت زیاد و مداوم در گام و فقدان تعادل در حرکات اندام خلفی و قدامی.

پوشش بدن: پوشش دو گانه ( بلند یا خیلی کوتاه)، پوشش بدنی کدر و بی حالت همراه با بیماریهای پوستی.

رنگ
در رنگ فان یا شتری: رنگ شتری مایل به خاکستری (رنگ زرد مایل به خاکستری)، رنگ زرد ( شتری) مایل به آبی، رنگ فان یا شتری دودی، کرم یا ایزابلا.

در رنگ ببری یا بریندل: رنگ زمینه آبی نقره ای یا ایزابلا. خطوط بی رنگ و شسته. رنگهای چرک.

در رنگ ابلق یا هارلی کوئین: نقاط آبی خاکستری در رنگ زمینه و لکه های زرد خاکستری یا آبی خاکستری در بدن.

در رنگ سیاه: رنگ شتری، قهوه ای یا آبی سیاه.

در رنگ آبی ( سربی): رنگ شتری ( زرد) یا سیاه آبی.

خطاها و نواقص جدی:
خلق و خو: خجالتی و ترسو بودن 
فک و دندان ها: دندانهای گاز انبری
چشمها: چرخش لبه پلکها به بیرون و داخل ( اکتروپیون و انتروپیون).
دم: ژولیدگی و موهای درهم در دم.

خطاها و نواقص منجر به حذف
خلق و خو: بیش از حد تهاجمی، عصبی و یا ترسو بودن
بینی: جگری و بینی دارای شکاف (لب شکری)
فک ها و دندان ها: فک های بیش از حد کوتاه یا جلو آمده و دهان کج.
رنگ: در سگهای شتری ( زرد) و ببری: لکه های سفید رنگ، طوق سفید ( گردن سفید)، پنجه های سفید و سفیدی انتهای دم.
سگ های آبی ( سربی) با لکه های سفید، طوق سفید، پنجه های سفید یا سفیدی انتهای دم.
در سگهای ابلق: سفیدی مطلق بدن بدون نقاط سیاه رنگ( آلبینو یا زال) و سگهایی به رنگ غالب آبی یا خاکستری با لکه های قهوه ای روشن یا ببری و یا رنگ زمینه خاکستری با لکه های سیاه.
بلندی قامت: موارد کمتر از حداقل استاندارد. 
هر سگی که به وضوح اختلالات رفتاری و ساختاری نشان دهد فاقد صلاحیت تلقی میگردد. 
سگهای نر باید در کیسه بیضه خود دارای دو بیضه نمایان و طبیعی باشند.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)