پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • شبح گربه های آبی ◄ شبح گربه های آبی
    بسته بندی شیر خلاق از روسیه دارای شبح گربه های آبی است که روی کارتن های شیر چاپ شده و می توانند در موقعیت های مختلف چیده شوند. بسته بندی شیر گربه توسط نمایندگی مارک Depot برای محصولات لبنی میلگراد از کارخانه لبنی بریانسک طراحی شده است. گربه آبی در بسته بندی شیر و محصولات لبنی مختلف حرکت می کند.
 • بسته بندی شیر چشم نواز ◄ بسته بندی شیر چشم نواز
    بسته بندی شیر چشم نواز با قطرات مایع از طعم و مزه الهام گرفته از شیر طراحی شده است که بلافاصله در قفسه های مواد غذایی برجسته می شود. مفهوم خلاقانه بطری شیر اسپلش طراحی شده توسط دیمیتری پاتسوکویچ.
 • انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات ◄ انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات
    انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات طراحی شده اند انگشت شما را به آرامی در آغوش می گیرند. حلقه های حیوانات واقع بینانه توسط طراح با استعداد ژاپنی Jiro Miura ایجاد شده است.
 • چهره های دوست داشتنی حیوانات ◄ چهره های دوست داشتنی حیوانات
    کیف های چشم نواز که توسط بن طراحی شده اند شبیه چهره های دوست داشتنی حیوانات ناز هستند. عکس های واقع گرایانه از گربه ها ، سگ ها ، راکون ها و حیوانات دیگر در دو طرف کیسه ها چاپ شده است. کیف های خلاقانه حیوانات با گوش های سه بعدی
 • ماسک واقع گرایانه سر ◄ ماسک واقع گرایانه سر
    ماسک واقع گرایانه سر گربه از ژاپن شما را به یک حیوان زیبا تبدیل می کند. ماسک سر گربه ای غول پیکر ساخته شده از پشم که توسط هوستو ساتو ساخته شده است ، در موزه هنر توکیو ارائه می شود.
 • کیف های دستی چشم نواز ◄ کیف های دستی چشم نواز
    کیف های دستی چشم نوازی که توسط هنرمند ژاپنی Pico طراحی شده اند شبیه گربه های واقعی هستند. کیف های گربه واقع گرایانه لوازم جانبی مد مناسب برای مهمانی های هالووین هستند.
 • دمپایی سگ دست ساز ◄ دمپایی سگ دست ساز
    دمپایی راحت و مخملی که شبیه کلون های واقعی سگ شما طراحی شده است. دمپایی سگ دست ساز CuddleClones. ماکت مخمل خواب دار حیوان خانگی شما!
 • سگ ربات ◄ سگ ربات
    حیوان خانگی نوآورانه منبع باز طراحی شده است که شبیه سگ ربات واقع بینانه به اندازه نخل است. پتوی بیتل: سگ ربات قابل برنامه ریزی زیبا که می تواند مانند یک حیوان واقعی حرکت کند ، راه برود و تعادل خود را حفظ کند. سگ حیوان خانگی ربات در یک قاب پازل مانند قرار می گیرد که باید مونتاژ شود.
 • عنکبوت سرامیکی ◄ عنکبوت سرامیکی
    عنکبوت سرامیکی در داخل لیوان هنگام نوشیدن قهوه ظاهر می شود. لیوان قهوه عنکبوتی مخفی برای ترساندن و لذت بردن از قهوه نوش ها طراحی شده است. عنکبوت چسبیده به پایین به آرامی هنگام نوشیدن چای یا قهوه آشکار می شود.
 • میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها ◄ میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها
    میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها دارای قفسه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ گربه ای ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید
 • لوسترهای هشت پا ◄ لوسترهای هشت پا
    لوسترهای خمیده طراحی شده اند که شبیه موجودات دریایی هشت پا زیبا هستند. لوسترهای هشت پا ساخته شده توسط Adam Wallacavage دارای شاخک هایی هستند که با خم شدن لوله های فولادی و مجسمه سازی آنها با خاک اپوکسی ایجاد شده اند. لوسترها سبک هستند و در صورت آسیب دیدگی به راحتی تعمیر می شوند.
 • سویا سس با شکل گربه ◄ سویا سس با شکل گربه
    صفحات ابتکاری هنگامی که با سس سویا پر می شوند ، تصاویری از گربه های دوست داشتنی را نشان می دهند. بشقاب سس سویا گربه ژاپنی که برای رستوران های سوشی طراحی شده است. در Wafuu-Honpo موجود است. [عکس های میکاتاکوماکی]
 • سفینه ای برای خواب پیشی ◄ سفینه ای برای خواب پیشی
    تخت گربه مدرن طراحی شده برای نصب بر روی دیوار شبیه سفینه فضایی بیگانه است. تخت گربه MYZOO سفینه فضایی با سوراخ های هوا و پنجره اکریلیک شفاف.
 • تخت بلبلی برای گربه ها ◄ تخت بلبلی برای گربه ها
    تخت بلبلی راحت برای گربه شما طراحی شده است که در زیر صندلی معمولی یا زیر میز نصب شود. تختخواب گربه نوآورانه فضای بلااستفاده در خانه شما را به یک تخت نرم برای حیوان خانگی مورد علاقه شما تبدیل می کند. در رنگهای مختلف موجود است. گاوصندوق ماشین لباسشویی
 • شازده گربه ای ◄ شازده گربه ای
    مجموعه ای از نقاشی های دیجیتالی توسط هنرمند با استعداد الدار زاکیروف دارای گربه هایی است که شبیه اعضای خانواده سلطنتی هستند. آثار هنری شگفت انگیز و خلاقانه از نقاشی های کلاسیک رنگ روغن الهام گرفته شده است.
 • خانه ای برای گربه من ◄ خانه ای برای گربه من
    خانه های درختی زیبا و خلاقانه که مخصوص گربه ها و بچه گربه ها طراحی شده است. خانه های درختی حیوانات واقع بینانه ترین تجربه در فضای باز را در داخل خانه ارائه می دهند. این خانه های طبیعی طبیعی فوق العاده که در اطراف درختان واقعی ساخته شده اند ، به اتاق نشیمن هر صاحب حیوان خانگی کمک شایانی خواهد کرد.
 • سیستم پیشرفته برای گربه ها ◄ سیستم پیشرفته برای گربه ها
    دفتر خانه منحصر به فرد در سانفرانسیسکو دارای سیستم تونل یکپارچه است که به گربه ها اجازه می دهد آزادانه و به راحتی در اتاق حرکت کنند. فضای خلاقانه و "لوله گربه" توسط چون ما می توانیم طراحی شده است. تونل مجهز به نقاط دسترسی پنهان و سکوهای مشاهده است.
 • خانه ای مدرن برای گربه ها ◄ خانه ای مدرن برای گربه ها
    مبلمان زیبا برای گربه های پیچیده که در خانه ها و آپارتمان های مدرن زندگی می کنند طراحی شده است. درخت گربه چوبی ساخته شده توسط طراح ژاپنی Yoh Komiyama به عنوان یک فضای خصوصی برای گربه ها و شی داخلی تزئینی منحصر به فرد برای خانه عمل می کند.
 • درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود ◄ درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود
    درخت جنگلی غول پیکر واقع در داخل خانه ساخته شده و دارای تخت هایی است که برای گربه ها در شاخه های درخت طراحی شده است. درختان گربه عجیب و غریب برای خانه ها و آپارتمان ها ساخته شده توسط روبرت روگالسکی از ساختار چوبی ، فوم ، کاغذ و خاک رس. نصب دائمی. هزینه: 4000 دلار + مواد. زمان ساخت: 4 هفته
 • لباسی کاملا طبیعی ◄ لباسی کاملا طبیعی
    لباس های خوراکی ساخته شده از میوه های مرتب ، سبزیجات خام و غذاهای واقعی. مجموعه عکس های غذاهای پوشیدنی توسط هنرمند با استعداد کره جنوبی Yeonju Sung.
 • سرم با طعم خرسی ◄ سرم با طعم خرسی
    کیسه حیوانات عروسکی خرس عروسکی کیسه ای IV را می پوشاند و برای بیماران جوان در بیمارستان راحتی ایجاد می کند. Medi Teddy-Teddy Bear IV Bag طراحی شده توسط دختر 12 ساله الا کازانو.
 • صبحانه با گربه ◄ صبحانه با گربه
    میز چوبی که برای افراد و گربه های آنها طراحی شده است دارای قفسه یکپارچه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ Cat ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید.
 • هم صندلی هم کتابخانه ◄ هم صندلی هم کتابخانه
    صندلی راحت صندلی عمیق که برای مطالعه طراحی شده است دارای قاب صرفه جویی در فضا است که از قفسه های چوبی کتاب ساخته شده است. صندلی کتابخانه طراحی شده توسط الکساندر لاو می تواند با 300 کتاب پر شود.
 • چنگالی باز یافتی و کارا ◄ چنگالی باز یافتی و کارا
    ترکیب قاشق و چنگال درخشان برای خوردن سوپ رشته فرنگی Ramen طراحی شده است. چنگال قاشق Ramen زباله های ایجاد شده توسط چوب چوب های یکبار مصرف را از بین می برد. به پیچاندن سوپ نودل و ملاقه به راحتی کمک می کند. طراحی شده توسط ماسامی تاکاهاشی.
 • مفهومی ترین بسته نوشیدنی ◄ مفهومی ترین بسته نوشیدنی
    نوشیدنی آب میوه گازدار پیچیده شده در لایه بیرونی خلاقانه که ظاهر و احساس پوست کندن یک پرتقال واقعی را شبیه سازی می کند. مفهوم بسته بندی بطری "Orangina Spiral Peel" طراحی شده توسط Yuko Takagi. وقتی برچسب را جدا می کنید ، پیام های مخفی مختلف به صورت مارپیچ ظاهر می شوند.
 • چشم از نمای نزدیک ◄ چشم از نمای نزدیک
    مجموعه عکس های باورنکردنی سورن مانولیان نمای نزدیک از چشم انسان را با جزئیات بسیار دقیق نشان می دهد. ما هر روز صدها چشم می بینیم اما حتی فکر نمی کنیم که آنها دارای ساختار زیبایی مانند سطوح سیارات ناشناخته باشند. "
 • تصویر برداری از مار ◄ تصویر برداری از مار
    عکس های خیره کننده توسط Guido Mocafico گونه های مختلف مار را نشان می دهد. در میان 2900 مار شناخته شده ، تعداد کمی از آنها برای انسان خطرناک است ، چه رسد به مرگبار ، اما تعصبات عمیق است. هنرمند از شما می خواهد که این خانواده از حیوانات را از طریق این تصاویر رنگارنگ کشف کنید. [کتاب سرونس]
 • حیوانات از نزدیک ◄ حیوانات از نزدیک
    مجموعه عکسهای باورنکردنی ایگور سیوانوویچ ، عکاس با استعداد ، نمای نزدیک حشرات و دیگر حیوانات کوچک را از نمای نزدیک نشان می دهد. عکاسی ماکرو به ما اجازه می دهد تا از نزدیک با این موجودات زیبا با ظاهر بیگانه آشنا شویم. [کتاب ایگور در آمازون]
12345678910بعدیآخرین
(1 - 28) / 29103    |     صفحه 1 از 1040
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,28

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

کسب و کار پر رونق بزرگترین پرورش دهنده کاکتوس

کسب و کار پر رونق بزرگترین پرورش دهنده کاکتوس

 میل : با وجود هوای گرم و بحران کم آبی که منجر به تصویب قوانین منع آبیاری برای گیاهان باغ ها و گلخانه های معمولی شده است، بزرگترین پرورش دهنده کاکتوس بریتانیا همچنان درآمد بالایی از فروش گیاهان خود دارد.

لیندا گودی ۶۰ ساله که با همکاری همسرش برایان، گلخانه کاکتوس خود را اداره می کند، می گوید: “مردم به خرید این گیاهان خانگی و گلخانه ای روی آورده اند تا با وجود بحران کم آبی، راحت تر بتوانند از گیاهان زنده باغچه و گلخانه خود محافظت کنند. همچنین به خاطر افزایش محبوبیت این گونه از گل ها در حال حاضر شاهد افزایش رشد فروشمان هستیم.

وی گفت: گیاهان معمولی تحمل گرما را ندارند و محیط گلخانه و کم آبی آنها را خشک می کند.

بیش از ۸۰۰ گونه گیاه خاردار در زمینی به مساحت ۲۲۰۰۰ فوت مربع موجود است. این گلخانه در نزدیکی Bourneلینکلن شایر واقع شده است. هر اینچ از فضای کف آن از گل پوشیده شده است و بیش از چند صد آویز از جنس میله های فلزی هم از سقف آن آویزان است.

ارزش هر کدام از گیاهان بالغ این گلخانه بین ۳ الی ۲۰۰ پوند می باشد.

برایان که تمام گونه های کاکتوس خود را از بذر آنها تکثیر کرده است، می گوید: “فکر می کنم حدود ۱۰۰۰۰۰ گیاه در این گلخانه موجود است. تقریبا ۳ سال طول می کشد تا بذر کاکتوس به یک گیاهی بالغ و آماده برای فروش تبدیل شود. برخی از گیاهان بزرگسال این گلخانه که در حال حاضر آماده فروش هستند، ۱۸ سال سن دارند.

کسب و کار پر رونق بزرگترین پرورش دهنده کاکتوس

“من هنوز اولین کاکتوسم را دارم. یک Ferocactus با نام “Fred” . من ۵۰ سال است که این گل را دارم؛ درست از زمانی که یک پسربچه بودم. من آنرا با دیگر کاکتوس هایم که مربوط به نمایشگاه هستند، نگهداری می کنم و از آن برای تکثیر و ساخت گونه های جدید پیوندی یا ترکیبی استفاده می کنم.

من و لیندا گیاهان خود را در نمایشگاه های بزرگ گل و گیاه که هر ساله در سراسر جهان برگزار می گردد، در معرض دید عموم قرار می دهیم و در طول این سال ها مدال های طلای زیادی در این نمایشگاه ها برنده شدیم، از جمله ۱۹ مدال طلا از نمایشگاه گل و گیاه چلسی.

کسب و کار پر رونق بزرگترین پرورش دهنده کاکتوس

ما از آخر این هفته خودمان را برای شرکت در نمایشگاه گل و گیاه Harrogate آماده می کنیم و وقت بیشتری صرف رسیدگی به گلها خواهیم کرد. طی دو هفته با وجود هزاران عدد از این گل ها که شروع به گل دادن می کنند، ما آماده ایم تا یک منظره تماشایی را در معرض دید عموم قرار دهیم.

وی می گوید: کاکتوس ها عمدتا اهل مناطق گرمسیری هستند و تمام گیاهانی که ما در این گلخانه داریم، در زیر شیشه رشد کرده اند، بنابراین توصیه ما این است که آنها را در خارج از چنین محیطی نگهداری نکنید. با این وجود اگر شما در منطقه گرمسیر زندگی می کنید، تا حدودی می توانید آنها را به شرایط آب و هوایی سخت تر عادت دهید، اما مراقب باشید آنها از شرایط سختی چون یخ زدگی در امان بمانند.

خشکسالی … برای برخی پرورش دهندگان بزرگ کاکتوس نیز چندان خوشایند نیست.

در حال حاضر، بیش از ۳۵ میلیون انسان در منطقه خشک و کم آبی که بخش هایی از انگلستان را در خود فرا گرفته است، زندگی می کنند. در جنوب غرب و نواحی مرکزی نیز ۱۷ کشور دیگر رسماً بعنوان مناطقی که امروزه با بحران کم آبی روبرو هستند، شناسایی شده اند؛ وسیع ترین منطقه ای که از سال ۱۹۷۶ با بحران کم آبی مواجه است.

اگرچه در حال حاضر، هنوز قانون منع آبیاری برای ۲۰ میلیون نفر اجباری نیست، اما طرح های احتمالی برای حفظ محیط زیست در نظر گفته و در دست اقدام است.

کسب و کار پر رونق بزرگترین پرورش دهنده کاکتوس

آژانس حفاظت از محیط زیست اعلام کرد این خشکسالی به احتمال زیاد تا کریسمس بطول می انجامد. مقامات مسئول ابراز نگرانی کرده اند امسال با سومین زمستان خشک روبرو هستیم که برای اولین بار طی ۳۶ سال گذشته به نقطه اوج ممنوعیت مصرف آب در کسب و کار و یا حتی محدودیت بیشتر مصرف آب خانگی خواهیم رسید.

بیش از ۲۰۰۰ گونه کاکتوس با اشکال و فرم های مختلف وجود دارد.

هنگامی که کاکتوس ها به مرحله گل دهی می رسند، هر سال با فراهم آوردن شرایط ایده آل و صحیح نگهداری گل می دهند. بسیاری از کاکتوس ها در سن ۲ الی ۳ سالگی شروع به گل دهی می کنند.

کاکتوس کاکتی یا کاکنوس گوشتی مکان آفتابی را دوست دارند، برای مثال جلوی پنجره یا یک گلخانه یا گرم خانه، که در این شرایط کاکتوس ها از رطوبت و سرما زدگی حفظ می شوند.

یکی از خصوصیات حیرت انگیز کاکتی و کاکتوس گوشتی این است که آنها نیاز چندانی به آبیاری ندارند، اما با وجود آنکه نسبت به خیلی از گیاهان در برابر کم آبی مقاومند از حدود ماه مارس تا سپتامبر نیاز به آب دهی دارند. این گونه ها در طول فصل زمستان نیازی به آبیاری نخواهند داشت. بیشتر گونه ها در طول هفته نیاز به یکبار آبیاری سیر دارند، اما اجازه ندهید به قدری در آب بمانند که ریشه های آن ها فاسد شود یا بگندد.

کاکتی ها مخازن واقعی آب هستند؛ مایع درونی آنها خالص و زلال و شفاف نیست و یک مایع غلیظ چسبناک است ولی با این حال کاملا قابل شرب است و جان خیلی ها را در صحرا و بیابان نجات داده است.

طول عمر یک گیاه کاکتوس می تواند از ۲۵ تا ۳۰۰ سال متغیر باشد. پاچیسریوس پرینگلی بلندترین گیاه کاکتوس با ارتفاعی حدود ۲۰ متر  و بلوسفلدیا لیلیپوتانا کوتاهترین آنها با ارتفاعی چند سانتی متری است. شکل برخی کاکتوس ها کاملا گرد است و شبیه بشکه به نظر می رسند؛ برخی دیگر صاف و مسطح یا بیضی شکل و برخی شبیه به لاله گوش انسان هستند.

کسب و کار پر رونق بزرگترین پرورش دهنده کاکتوس

با وجود هزینه هایی که در طول بازی های المپیک و جشن های ملکه بریتانیا به چشم می خورد، یک سری قوانین و محدودیت ها که دولت این کشور برای مردم صادر می کند، شرم آور به نظر می رسد.

رودخانه سورن- طویل ترین رودخانه بریتانیا- ممکن است در تابستان کاملا خشک شود و گیاهان، حیات وحش و ذخایر ماهی آن با عواقب فاجعه بار روبرو شوند.

یک منطقه نزدیک پل آهنی در شورپشایر درست در ۵۰ مایلی توکسبوری در گلوسسترشایر واقع شده است که انفجار مخازن آبش ده ها خانه را در سال ۲۰۰۷ ویران کرد و باعث نگرانی مردم شد.

علی رغم وجود بحران کم آبی، شرکت آب severn trent که ۸ میلیون مشتری را سرویس می دهد، هیچ تدبیری برای شبکه آب داخلی منطقه، جهت انتقال آب از ناحیه مرطوب غربی به منطقه خشک در شرق این ناحیه در نظر نگرفته است. در اعتراض به عملکرد غیر مسئولانه این گونه شرکت ها جوامع زیادی حدود ۲۰۰۰ شهر و دهکده را در بریتانیا ترک کرده اند.

هزاران پیاز گل که توسط کمیته های محلی سفارش و خریداری شده، ممکن است با توجه به شرایط خشکسالی، حتی کاشته نشوند، در حالی که دولت عوارض آبیاری آنها را کماکان از کشاورزان و محیط زیست دریافت می کند.

به نقل از شوراهای محلی، مذاکرات بحران با آژانس محیط زیست و شرکت های آبرسانی برای چاره اندیشی و پیدا کردن روش هایی جهت آبیاری باغچه های عمومی و سبدهای گل آویزان که عموما توسط داوطلبان انجام می شود، ادامه دارد.

شورای منطقه شمالی Nortfolk- در یکی از بدترین مناطق خشکسالی- با برنامه کاشت ۳۰۰۰۰ گل در ماه جون مواجه است و با وجود آنکه طرفداران محیط زیست هشدار می دهند این گل ها پژمرده خواهند شد و از بین خواهند رفت، نمی تواند این طرح را لغو کند.

جوان تام، رئیس کمیته بلوم در نورفولک شرینگهام، می گوید: آنها در حال حاضر برنامه سبد گل های رنگارنگ امسال را به دلیل آنکه آب کافی برای سیراب کردن آنها وجود ندارد، لغو کردند.

بولفام در بلوم واقع در آنجلیای شرقی که موفق به کسب جایزه نقره در مرحله نهایی انجمن سلطنتی باغبانی در فینال سال ۲۰۱۰ ، و مدال طلا طی دوسال پیاپی شد؛ از این شرکت جهت همکاری در شرایط بحران کم آبی دعوت بعمل آمده است.

چندین شهر شامل هورشام در ساسکس غربی، تعداد سبدهای گل معلق را در سطح شهر کاهش داده است، در حالی که در اسکس کالچستر، شرایط به قدری بحرانی است که گروهی تقاضای اهدای آب به ساکنان منطقه را داشته اند.

شورای Swindon که سفارشی به ارزش ۱۰۰۰۰ پوند برای خوابانیدن گیاهان داشت، تصمیم گرفته است آنها را کشت نکند و امیدوار است بتواند برای فروش یا تعویض آنها با گونه های مقاوم در برابر خشکسالی اقدام کند.

منطقه خشکسالی در حال حاضر شامل کورنوال، دوون، دورست، سومرست، بریستول، گلوسسترشایر، برخی از نواحی همپشایر و ویلتشایر، ناتینگهام شایر، لیسسترشایر، دربی شایر، هرفوردشایر و میدلندز غربی است. در ماه مارس، آژانس محیط زیست صید ماهی از رودخانه لاتکیل در دربی شایر را پس از آنکه رودخانه لاتکیل رو به خشکی گذاشت آزاد اعلام کرد. سطح آب رودخانه های ترن، ساو، سوآر و لئادون نیز به کمترین مقدار خود تا کنون رسیده است.

در جنوب غرب، به دلیل خشکسالی، تعداد ماهی قزل آلا و ماهی نادر سالمون در نهرهای گچی مثل هامپشایر اوون و دورست استویر فوق العاده کم شده است.

خشکسالی پس از دو سال که بارندگی بطور مزمن کاهش یافته است، در راه است. از ماه اکتبر و مارس- که دوره شارژ زمستانی است و زمانی است که می باید مخازن و سدها پر آب شوند- بخش هایی از انگلستان کمتر از ۶۰ درصد از متوسط بارش زمستانه را داشته است.

 

 

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
کاربران با این تگها این مقاله را پیدا کرده اند :

دهکده

استان

روی

همکاری

مناسب

تكثير

سبد

زینتی

درمورد

محلی

آبیاری

فیلم

فروش

پرورش

دهندگان

هــــا

محمدی

کاکتوس

زایی

رشد

مشاغل

انواع

اسامی

تهران

ابی

منبع

جهت

وپرورش

سالی

تکثیر

فروشگاههای

تایی

خرید

زايي

شغلي

وجود

آشنایی

تولید

سرما

گیاهان

شیوه

سن

خانه

بایک

درآمدزایی

اموزش

مصاحبه

کاسکو

بزرگترین

سود

ایده

كرج

کریسمس

سایت

گورخری

كسب

عکسی

تخصصی

خوب

تمام

گرما

کشور

ترين

مختلف

جهان

گياه

همستر

گور

باغ

میلیونی

نکاتی

ارتباطی

رونق

پیوند

ترکیبی

اصفهان

جدیدترین

نیاز

شهرهای

ترین

آزاد

طریق

فروشي

متر

زدگی

هوای

آدرس

ی

گرمای

بیابانهای

گوشتی

دهنده

هدف

کرج

شهر

قیمت

من

فوق

خوراکی

سایتهای

ساخت

نوع

فروشی

گونه

دهی

بـه

بکنیم

شکل

گرم

خشک

تحقیق

درونی

هلند

راه

بزرگترين

شهریار

ظهر

گیاه

کاشت

کشت

است

کنندگان

سینی

اثرات

بز

پردرآمد

خانگی

نمایشگاه

سگ

تخم

پنجره

بـا

نام

فوت

طریقه

بزرگ

گلخانه

ساله

خرگوشی

گرد

سانتی

کسب

جلوی

چند

کار

دنيا

حال

نگهداری

دنیا

شیشه

قورباغه

مـو

گٔل

بابک

هست

هواي

تصوير

ایران

پر

مراقبت

درآمد

دارم

گان

عکس

كاكتوس

ايران

میوه

یکــــــ

حیوانات

هزینه

وکار

سفارش

منزل

العاده

شغل

:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)