پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • شبح گربه های آبی ◄ شبح گربه های آبی
    بسته بندی شیر خلاق از روسیه دارای شبح گربه های آبی است که روی کارتن های شیر چاپ شده و می توانند در موقعیت های مختلف چیده شوند. بسته بندی شیر گربه توسط نمایندگی مارک Depot برای محصولات لبنی میلگراد از کارخانه لبنی بریانسک طراحی شده است. گربه آبی در بسته بندی شیر و محصولات لبنی مختلف حرکت می کند.
 • بسته بندی شیر چشم نواز ◄ بسته بندی شیر چشم نواز
    بسته بندی شیر چشم نواز با قطرات مایع از طعم و مزه الهام گرفته از شیر طراحی شده است که بلافاصله در قفسه های مواد غذایی برجسته می شود. مفهوم خلاقانه بطری شیر اسپلش طراحی شده توسط دیمیتری پاتسوکویچ.
 • انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات ◄ انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات
    انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات طراحی شده اند انگشت شما را به آرامی در آغوش می گیرند. حلقه های حیوانات واقع بینانه توسط طراح با استعداد ژاپنی Jiro Miura ایجاد شده است.
 • چهره های دوست داشتنی حیوانات ◄ چهره های دوست داشتنی حیوانات
    کیف های چشم نواز که توسط بن طراحی شده اند شبیه چهره های دوست داشتنی حیوانات ناز هستند. عکس های واقع گرایانه از گربه ها ، سگ ها ، راکون ها و حیوانات دیگر در دو طرف کیسه ها چاپ شده است. کیف های خلاقانه حیوانات با گوش های سه بعدی
 • ماسک واقع گرایانه سر ◄ ماسک واقع گرایانه سر
    ماسک واقع گرایانه سر گربه از ژاپن شما را به یک حیوان زیبا تبدیل می کند. ماسک سر گربه ای غول پیکر ساخته شده از پشم که توسط هوستو ساتو ساخته شده است ، در موزه هنر توکیو ارائه می شود.
 • کیف های دستی چشم نواز ◄ کیف های دستی چشم نواز
    کیف های دستی چشم نوازی که توسط هنرمند ژاپنی Pico طراحی شده اند شبیه گربه های واقعی هستند. کیف های گربه واقع گرایانه لوازم جانبی مد مناسب برای مهمانی های هالووین هستند.
 • دمپایی سگ دست ساز ◄ دمپایی سگ دست ساز
    دمپایی راحت و مخملی که شبیه کلون های واقعی سگ شما طراحی شده است. دمپایی سگ دست ساز CuddleClones. ماکت مخمل خواب دار حیوان خانگی شما!
 • سگ ربات ◄ سگ ربات
    حیوان خانگی نوآورانه منبع باز طراحی شده است که شبیه سگ ربات واقع بینانه به اندازه نخل است. پتوی بیتل: سگ ربات قابل برنامه ریزی زیبا که می تواند مانند یک حیوان واقعی حرکت کند ، راه برود و تعادل خود را حفظ کند. سگ حیوان خانگی ربات در یک قاب پازل مانند قرار می گیرد که باید مونتاژ شود.
 • عنکبوت سرامیکی ◄ عنکبوت سرامیکی
    عنکبوت سرامیکی در داخل لیوان هنگام نوشیدن قهوه ظاهر می شود. لیوان قهوه عنکبوتی مخفی برای ترساندن و لذت بردن از قهوه نوش ها طراحی شده است. عنکبوت چسبیده به پایین به آرامی هنگام نوشیدن چای یا قهوه آشکار می شود.
 • میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها ◄ میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها
    میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها دارای قفسه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ گربه ای ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید
 • لوسترهای هشت پا ◄ لوسترهای هشت پا
    لوسترهای خمیده طراحی شده اند که شبیه موجودات دریایی هشت پا زیبا هستند. لوسترهای هشت پا ساخته شده توسط Adam Wallacavage دارای شاخک هایی هستند که با خم شدن لوله های فولادی و مجسمه سازی آنها با خاک اپوکسی ایجاد شده اند. لوسترها سبک هستند و در صورت آسیب دیدگی به راحتی تعمیر می شوند.
 • سویا سس با شکل گربه ◄ سویا سس با شکل گربه
    صفحات ابتکاری هنگامی که با سس سویا پر می شوند ، تصاویری از گربه های دوست داشتنی را نشان می دهند. بشقاب سس سویا گربه ژاپنی که برای رستوران های سوشی طراحی شده است. در Wafuu-Honpo موجود است. [عکس های میکاتاکوماکی]
 • سفینه ای برای خواب پیشی ◄ سفینه ای برای خواب پیشی
    تخت گربه مدرن طراحی شده برای نصب بر روی دیوار شبیه سفینه فضایی بیگانه است. تخت گربه MYZOO سفینه فضایی با سوراخ های هوا و پنجره اکریلیک شفاف.
 • تخت بلبلی برای گربه ها ◄ تخت بلبلی برای گربه ها
    تخت بلبلی راحت برای گربه شما طراحی شده است که در زیر صندلی معمولی یا زیر میز نصب شود. تختخواب گربه نوآورانه فضای بلااستفاده در خانه شما را به یک تخت نرم برای حیوان خانگی مورد علاقه شما تبدیل می کند. در رنگهای مختلف موجود است. گاوصندوق ماشین لباسشویی
 • شازده گربه ای ◄ شازده گربه ای
    مجموعه ای از نقاشی های دیجیتالی توسط هنرمند با استعداد الدار زاکیروف دارای گربه هایی است که شبیه اعضای خانواده سلطنتی هستند. آثار هنری شگفت انگیز و خلاقانه از نقاشی های کلاسیک رنگ روغن الهام گرفته شده است.
 • خانه ای برای گربه من ◄ خانه ای برای گربه من
    خانه های درختی زیبا و خلاقانه که مخصوص گربه ها و بچه گربه ها طراحی شده است. خانه های درختی حیوانات واقع بینانه ترین تجربه در فضای باز را در داخل خانه ارائه می دهند. این خانه های طبیعی طبیعی فوق العاده که در اطراف درختان واقعی ساخته شده اند ، به اتاق نشیمن هر صاحب حیوان خانگی کمک شایانی خواهد کرد.
 • سیستم پیشرفته برای گربه ها ◄ سیستم پیشرفته برای گربه ها
    دفتر خانه منحصر به فرد در سانفرانسیسکو دارای سیستم تونل یکپارچه است که به گربه ها اجازه می دهد آزادانه و به راحتی در اتاق حرکت کنند. فضای خلاقانه و "لوله گربه" توسط چون ما می توانیم طراحی شده است. تونل مجهز به نقاط دسترسی پنهان و سکوهای مشاهده است.
 • خانه ای مدرن برای گربه ها ◄ خانه ای مدرن برای گربه ها
    مبلمان زیبا برای گربه های پیچیده که در خانه ها و آپارتمان های مدرن زندگی می کنند طراحی شده است. درخت گربه چوبی ساخته شده توسط طراح ژاپنی Yoh Komiyama به عنوان یک فضای خصوصی برای گربه ها و شی داخلی تزئینی منحصر به فرد برای خانه عمل می کند.
 • درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود ◄ درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود
    درخت جنگلی غول پیکر واقع در داخل خانه ساخته شده و دارای تخت هایی است که برای گربه ها در شاخه های درخت طراحی شده است. درختان گربه عجیب و غریب برای خانه ها و آپارتمان ها ساخته شده توسط روبرت روگالسکی از ساختار چوبی ، فوم ، کاغذ و خاک رس. نصب دائمی. هزینه: 4000 دلار + مواد. زمان ساخت: 4 هفته
 • لباسی کاملا طبیعی ◄ لباسی کاملا طبیعی
    لباس های خوراکی ساخته شده از میوه های مرتب ، سبزیجات خام و غذاهای واقعی. مجموعه عکس های غذاهای پوشیدنی توسط هنرمند با استعداد کره جنوبی Yeonju Sung.
 • سرم با طعم خرسی ◄ سرم با طعم خرسی
    کیسه حیوانات عروسکی خرس عروسکی کیسه ای IV را می پوشاند و برای بیماران جوان در بیمارستان راحتی ایجاد می کند. Medi Teddy-Teddy Bear IV Bag طراحی شده توسط دختر 12 ساله الا کازانو.
 • صبحانه با گربه ◄ صبحانه با گربه
    میز چوبی که برای افراد و گربه های آنها طراحی شده است دارای قفسه یکپارچه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ Cat ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید.
 • هم صندلی هم کتابخانه ◄ هم صندلی هم کتابخانه
    صندلی راحت صندلی عمیق که برای مطالعه طراحی شده است دارای قاب صرفه جویی در فضا است که از قفسه های چوبی کتاب ساخته شده است. صندلی کتابخانه طراحی شده توسط الکساندر لاو می تواند با 300 کتاب پر شود.
 • چنگالی باز یافتی و کارا ◄ چنگالی باز یافتی و کارا
    ترکیب قاشق و چنگال درخشان برای خوردن سوپ رشته فرنگی Ramen طراحی شده است. چنگال قاشق Ramen زباله های ایجاد شده توسط چوب چوب های یکبار مصرف را از بین می برد. به پیچاندن سوپ نودل و ملاقه به راحتی کمک می کند. طراحی شده توسط ماسامی تاکاهاشی.
 • مفهومی ترین بسته نوشیدنی ◄ مفهومی ترین بسته نوشیدنی
    نوشیدنی آب میوه گازدار پیچیده شده در لایه بیرونی خلاقانه که ظاهر و احساس پوست کندن یک پرتقال واقعی را شبیه سازی می کند. مفهوم بسته بندی بطری "Orangina Spiral Peel" طراحی شده توسط Yuko Takagi. وقتی برچسب را جدا می کنید ، پیام های مخفی مختلف به صورت مارپیچ ظاهر می شوند.
 • چشم از نمای نزدیک ◄ چشم از نمای نزدیک
    مجموعه عکس های باورنکردنی سورن مانولیان نمای نزدیک از چشم انسان را با جزئیات بسیار دقیق نشان می دهد. ما هر روز صدها چشم می بینیم اما حتی فکر نمی کنیم که آنها دارای ساختار زیبایی مانند سطوح سیارات ناشناخته باشند. "
 • تصویر برداری از مار ◄ تصویر برداری از مار
    عکس های خیره کننده توسط Guido Mocafico گونه های مختلف مار را نشان می دهد. در میان 2900 مار شناخته شده ، تعداد کمی از آنها برای انسان خطرناک است ، چه رسد به مرگبار ، اما تعصبات عمیق است. هنرمند از شما می خواهد که این خانواده از حیوانات را از طریق این تصاویر رنگارنگ کشف کنید. [کتاب سرونس]
 • حیوانات از نزدیک ◄ حیوانات از نزدیک
    مجموعه عکسهای باورنکردنی ایگور سیوانوویچ ، عکاس با استعداد ، نمای نزدیک حشرات و دیگر حیوانات کوچک را از نمای نزدیک نشان می دهد. عکاسی ماکرو به ما اجازه می دهد تا از نزدیک با این موجودات زیبا با ظاهر بیگانه آشنا شویم. [کتاب ایگور در آمازون]
12345678910بعدیآخرین
(1 - 28) / 29103    |     صفحه 1 از 1040
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,28

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

برترین داروهای جهان در آشپزخانه

خیلی از داروهای شیمیایی را تاحدودی می شناسیم و می دانیم کدام آنها را، البته داروهای با مصرف وسیع و قابل تهیه بدون نیاز به نسخه پزشک، برای چه مشکلی باید به کار ببریم، این گونه اطلاعات را هم درمورد برخی مواد غذایی، داروهای سنتی و گیاهی داریم اما معمولا اطلاعات ما درمورد اینگونه داروها و درمان ها علمی نیست.

 

برترین داروهای جهان در آشپزخانهخیلی از داروهای شیمیایی را تاحدودی می شناسیم و می دانیم کدام آنها را، البته داروهای با مصرف وسیع و قابل تهیه بدون نیاز به نسخه پزشک، برای چه مشکلی باید به کار ببریم، این گونه اطلاعات را هم درمورد برخی مواد غذایی، داروهای سنتی و گیاهی داریم اما معمولا اطلاعات ما درمورد اینگونه داروها و درمان ها علمی نیست.
درست است که برای هر مشکل جدی باید به پزشک متخصص آن حیطه مراجعه کنیم اما برخی مشکلات و شکایات و حتی بیماری های نه چندان جدی وجود دارد که با مواد خوراکی و وسایل مورد دسترس در آشپزخانه هم می توان آنها را درمان کرد یا بهبود بخشید.
تازه اینگونه درمان ها به نفع شما هم هستند، زیرا هزینه ای برای شما رقم نمی زنند.
شایان ذکر است درمان های گفته شده در ادامه از لحاظ علمی و با تحقیقات انجام شده موردتایید قرار گرفته اند.


این بار روی زخم نمک بپاشید
مورداستفاده: زخم پا
یک محلول شکل گرفته از آب و نمک، می تواند تعریق پوستی را کمتر کند و در عین حال محیطی را رقم بزند که برای قارچ ها و سایر میکروب ها اصلا مساعد نیست، در ضمن این محلول می تواند پوست پا را نرم کند که این باعث می شود محلول ها و داروهای موضعی ضدقارچی بتوانند عمیق تر به پا نفوذ کنند.
با تمام این مکانیسم ها محلول آب و نمک زخم های پا و عفونت های پوستی را بهبود می بخشد.
بهترین کار این است که پاهایتان را برای مدت ۵ تا ۱۰ دقیقه در محلول آب نمک که با یک سطل کوچک آب و قاشق غذاخوری نمک تهیه شده است، بگذارید.
دکتر سوزان ماری لوین، متخصص ارتوپدی می گوید: اگر پاهایتان زیاد زخم می شود یا عفونت های قارچی بین انگشتان دارید، حتما از این شیوه استفاده کنید.


پوست تان را لیمویی کنید
لیمو مورد استفاده: لکه های پوستی که براثر بالا رفتن سن به وجود می آیند
دکتـــر اودری کانیــن، متخصص پوست در مرکز درمانی بلاویل سنتر در کانزاس می گوید: برای آنکه با لکه های قهوه ای رنگ یا تیره رنگ ناشی از بالا رفتن سن خداحافظی کنید، یک لیموترش را چند تکه کرده و هر تکه را مستقیم روی پوست خود بگذارید.
این لیموها باید تازه باشند تا اسید موجود در آنها به کمرنگ شدن لک ها و برطرف شدن آنها کمک کند، اما حواس تان باشد که با یک بار انجام دادن این کار نتیجه نمی گیرید، بلکه باید حداقل بین ۶ تا ۱۲ هفته هر روز این کار را انجام دهید.
یک نکته مهم: استفاده زیاد از این شیوه ممکن است باعث لایه ریزی پوست و پوسته پوسته شدن آن شود.


هم پانسمان، هم ضدعفونی کننده
عسل مورداستفاده: بریدگی ها و خراش ها
این خوراکی که خوشمزه و شیرین است ۳مزیت دارد که می تواند باعث بهبود زخم ها، آسیب دیدگی ها و کاهش التهاب شود؛ شکر که محیط را به گونه ای می کند که باکتری ها و میکروب ها نمی توانند در آن رشد کنند، هیدروژن پراکساید که باعث ضدعفونی شدن موضعی می شود و ترکیب «پروپولیس» که یک ترکیب طبیعی است و باکتری ها را از بین می برد، برای همین می توانید روی زخم ها، بریدگی ها و خراش های کوچک عسل بگذارید.
یک نکته جالب درمورد عسل هم این است که می تواند مثل یک پانسمان عمل کند و روی زخم را بپوشاند تا بهبود یابد.

نکته مهم: برای نوزادان و بچه ها به هیچ عنوان از عسل استفاده نکنید. درمورد افراد بزرگسال هم حتما از عسل پاستوریزه و کاملا سالم استفاده کنید.


طبیعت بهترین ها را دارد
روغن زیتون مورداستفاده: حساسیت و اگزما
روغن زیتون غنی از آنتی اکسیدان های کاهش دهنده التهاب است و برای همین است که از آن در ترکیب بسیاری از مرطوب کننده های پوست استفاده می شود.
به تنهایی این ترکیب طبیعی عاری از مواد شیمیایی است که ممکن است عوارض ناخوشایندی داشته باشد.
یک قاشق چای خوری از روغن زیتون را به منطقه ای به وسعت چند سانتی متر از پوست تان بمالید.
این روغن نه تنها میزان حساسیت پوست تان را کم خواهد کرد، بلکه پوست شما را از خشک شدن هم نجات می دهد، حتی می توانید روغن زیتون را روی پوست بریزید و روی آن باند پارچه ای بگذارید تا حساسیت پوستی تان کاملا کاهش یابد.


بهترین خواب شبانه را داشته باشید
شیر مورد استفاده: اضطراب
برای آنکه قبل از خواب اضطراب خودتان را کم کنید یک لیوان شیر گرم بنوشید.
دکتر برنارد ویتونه، متخصص روانشناسی در مرکز درمانی سنت جورف می گوید: «نسخه مادربزرگ ها برای قبل از خواب کاملا جواب می دهد.
شیر گرم حاوی ترکیباتی ازجمله تریپتوفان است که می تواند شما را از اضطراب خلاص کند و به شما آرامش بدهد.
گرم کردن شیر این خاصیت را اضافه می کند، اگر شیر سرد بخورید احتمالا آن حالت آرامش و خواب آلودگی سراغ شما نخواهد آمد.


پاک کننده کبودی ها
سرکه سیب مورداستفاده: برای رفع کبودی ها
به دنبال ضربه خوردن ها و آسیب های کوچک و جزئی، کبودی و لک شدن پوست رقم می خورد که حالت نامناسبی برای پوست دارد.
سرکه سیب یک ترکیب عالی ضدالتهاب است.
برای استفاده از این خاصیت یک پارچه کتانی را بردارید و آن را به سرکه سیب آغشته کنید سپس روی محل کبودی بکشید.
می توانید سفیده تخم مرغ و کمی سرکه سیب را مخلوط کنید و آن را روی منطقه کبودی و آسیب دیده بمالید.


میخچه ای ها بخوانند
چای بابونه مورداستفاده: میخچه و پینه های پا
درمان های علمی و سنتی زیادی برای میخچه و پینه بستن دست و پا دردسترس است، اما اگر پاهایتان مستعد ابتلا به میخچه و پینه بستن است آنها را در محلول چای بابونه بگذارید.
دکتر کانین می گوید: «از لحاظ علمی ثابت شده چای بابونه خاصیت بهبود آسیب های پوستی و نرم کردن پوست سفت شده را دارد. برای این کار یک سطل کوچک را پر از چای بابونه ولرم کنید و پاهایتان را در آن بگذارید، برای چند هفته هر شب این کار را انجام دهید.»
البته ممکن است گذاشتن پاها در چنین محلولی بوی نامناسبی به آنها بدهد اما نگران نباشید با یک بار شستن پاها با صابون و آب مشکل حل خواهد شد.


آرامش بخش کلیه های شما
سودا مورد استفاده: عفونت های ادراری
دکتر لاریان گیلسی، از مرکز درمانی نایل وست شیکاگو می گوید: «سودا محیط داخلی مثانه را قلیایی تر می کند و اجازه رشد و تکثیر را از باکتری ها می گیرد و احتمال عفونت های ادراری یا شدت آنها را کم می کند.
برای اینکه بهترین نتیجه را بگیرید یک چهارم یک شیشه سودا را با ۳۰۰میلی لیتر آب مخلوط کنید و روزی چهار بار این محلول را بخورید. حداقل برای ۳ روز این محلول را بخورید.
یادتان باشد در هرحال برای هرگونه عفونت ادراری حتما باید به پزشک متخصص مراجعه کنید تا از گسترش عفونت و احتمال ابتلا به بیماری های جانبی بکاهید.


اگر در حرکت دچار مشکل می شوید
زنجبیل مورد استفاده: درد معده
این ریشه گیاهی سال هاست که در طب سنتی بسیاری از نقاط جهان به کار گرفته می شود.
اثر ثابت شده آن کاهش دهنده درد معده و آرامش بخش دردهای گوارش است.
به نظر می رسد زنجبیل می تواند تمام مشکلات گوارشی را کم و بیش کاهش دهد، برای مثال زنجبیل در کاهش بیماری حرکت (بیماری مسافران) و نیز حالت تهوع صبحگاهی زنان باردار هم مفید است.
برای آنکه چای زنجبیل آماده کنید یک قاشق غذاخوری از زنجبیل تازه را در آب گرم ریخته و پس از ۱۰ دقیقه آن را بیرون بیاورید و چای را نوش جان کنید.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)