پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • شبح گربه های آبی ◄ شبح گربه های آبی
    بسته بندی شیر خلاق از روسیه دارای شبح گربه های آبی است که روی کارتن های شیر چاپ شده و می توانند در موقعیت های مختلف چیده شوند. بسته بندی شیر گربه توسط نمایندگی مارک Depot برای محصولات لبنی میلگراد از کارخانه لبنی بریانسک طراحی شده است. گربه آبی در بسته بندی شیر و محصولات لبنی مختلف حرکت می کند.
 • بسته بندی شیر چشم نواز ◄ بسته بندی شیر چشم نواز
    بسته بندی شیر چشم نواز با قطرات مایع از طعم و مزه الهام گرفته از شیر طراحی شده است که بلافاصله در قفسه های مواد غذایی برجسته می شود. مفهوم خلاقانه بطری شیر اسپلش طراحی شده توسط دیمیتری پاتسوکویچ.
 • انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات ◄ انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات
    انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات طراحی شده اند انگشت شما را به آرامی در آغوش می گیرند. حلقه های حیوانات واقع بینانه توسط طراح با استعداد ژاپنی Jiro Miura ایجاد شده است.
 • چهره های دوست داشتنی حیوانات ◄ چهره های دوست داشتنی حیوانات
    کیف های چشم نواز که توسط بن طراحی شده اند شبیه چهره های دوست داشتنی حیوانات ناز هستند. عکس های واقع گرایانه از گربه ها ، سگ ها ، راکون ها و حیوانات دیگر در دو طرف کیسه ها چاپ شده است. کیف های خلاقانه حیوانات با گوش های سه بعدی
 • ماسک واقع گرایانه سر ◄ ماسک واقع گرایانه سر
    ماسک واقع گرایانه سر گربه از ژاپن شما را به یک حیوان زیبا تبدیل می کند. ماسک سر گربه ای غول پیکر ساخته شده از پشم که توسط هوستو ساتو ساخته شده است ، در موزه هنر توکیو ارائه می شود.
 • کیف های دستی چشم نواز ◄ کیف های دستی چشم نواز
    کیف های دستی چشم نوازی که توسط هنرمند ژاپنی Pico طراحی شده اند شبیه گربه های واقعی هستند. کیف های گربه واقع گرایانه لوازم جانبی مد مناسب برای مهمانی های هالووین هستند.
 • دمپایی سگ دست ساز ◄ دمپایی سگ دست ساز
    دمپایی راحت و مخملی که شبیه کلون های واقعی سگ شما طراحی شده است. دمپایی سگ دست ساز CuddleClones. ماکت مخمل خواب دار حیوان خانگی شما!
 • سگ ربات ◄ سگ ربات
    حیوان خانگی نوآورانه منبع باز طراحی شده است که شبیه سگ ربات واقع بینانه به اندازه نخل است. پتوی بیتل: سگ ربات قابل برنامه ریزی زیبا که می تواند مانند یک حیوان واقعی حرکت کند ، راه برود و تعادل خود را حفظ کند. سگ حیوان خانگی ربات در یک قاب پازل مانند قرار می گیرد که باید مونتاژ شود.
 • عنکبوت سرامیکی ◄ عنکبوت سرامیکی
    عنکبوت سرامیکی در داخل لیوان هنگام نوشیدن قهوه ظاهر می شود. لیوان قهوه عنکبوتی مخفی برای ترساندن و لذت بردن از قهوه نوش ها طراحی شده است. عنکبوت چسبیده به پایین به آرامی هنگام نوشیدن چای یا قهوه آشکار می شود.
 • میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها ◄ میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها
    میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها دارای قفسه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ گربه ای ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید
 • لوسترهای هشت پا ◄ لوسترهای هشت پا
    لوسترهای خمیده طراحی شده اند که شبیه موجودات دریایی هشت پا زیبا هستند. لوسترهای هشت پا ساخته شده توسط Adam Wallacavage دارای شاخک هایی هستند که با خم شدن لوله های فولادی و مجسمه سازی آنها با خاک اپوکسی ایجاد شده اند. لوسترها سبک هستند و در صورت آسیب دیدگی به راحتی تعمیر می شوند.
 • سویا سس با شکل گربه ◄ سویا سس با شکل گربه
    صفحات ابتکاری هنگامی که با سس سویا پر می شوند ، تصاویری از گربه های دوست داشتنی را نشان می دهند. بشقاب سس سویا گربه ژاپنی که برای رستوران های سوشی طراحی شده است. در Wafuu-Honpo موجود است. [عکس های میکاتاکوماکی]
 • سفینه ای برای خواب پیشی ◄ سفینه ای برای خواب پیشی
    تخت گربه مدرن طراحی شده برای نصب بر روی دیوار شبیه سفینه فضایی بیگانه است. تخت گربه MYZOO سفینه فضایی با سوراخ های هوا و پنجره اکریلیک شفاف.
 • تخت بلبلی برای گربه ها ◄ تخت بلبلی برای گربه ها
    تخت بلبلی راحت برای گربه شما طراحی شده است که در زیر صندلی معمولی یا زیر میز نصب شود. تختخواب گربه نوآورانه فضای بلااستفاده در خانه شما را به یک تخت نرم برای حیوان خانگی مورد علاقه شما تبدیل می کند. در رنگهای مختلف موجود است. گاوصندوق ماشین لباسشویی
 • شازده گربه ای ◄ شازده گربه ای
    مجموعه ای از نقاشی های دیجیتالی توسط هنرمند با استعداد الدار زاکیروف دارای گربه هایی است که شبیه اعضای خانواده سلطنتی هستند. آثار هنری شگفت انگیز و خلاقانه از نقاشی های کلاسیک رنگ روغن الهام گرفته شده است.
 • خانه ای برای گربه من ◄ خانه ای برای گربه من
    خانه های درختی زیبا و خلاقانه که مخصوص گربه ها و بچه گربه ها طراحی شده است. خانه های درختی حیوانات واقع بینانه ترین تجربه در فضای باز را در داخل خانه ارائه می دهند. این خانه های طبیعی طبیعی فوق العاده که در اطراف درختان واقعی ساخته شده اند ، به اتاق نشیمن هر صاحب حیوان خانگی کمک شایانی خواهد کرد.
 • سیستم پیشرفته برای گربه ها ◄ سیستم پیشرفته برای گربه ها
    دفتر خانه منحصر به فرد در سانفرانسیسکو دارای سیستم تونل یکپارچه است که به گربه ها اجازه می دهد آزادانه و به راحتی در اتاق حرکت کنند. فضای خلاقانه و "لوله گربه" توسط چون ما می توانیم طراحی شده است. تونل مجهز به نقاط دسترسی پنهان و سکوهای مشاهده است.
 • خانه ای مدرن برای گربه ها ◄ خانه ای مدرن برای گربه ها
    مبلمان زیبا برای گربه های پیچیده که در خانه ها و آپارتمان های مدرن زندگی می کنند طراحی شده است. درخت گربه چوبی ساخته شده توسط طراح ژاپنی Yoh Komiyama به عنوان یک فضای خصوصی برای گربه ها و شی داخلی تزئینی منحصر به فرد برای خانه عمل می کند.
 • درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود ◄ درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود
    درخت جنگلی غول پیکر واقع در داخل خانه ساخته شده و دارای تخت هایی است که برای گربه ها در شاخه های درخت طراحی شده است. درختان گربه عجیب و غریب برای خانه ها و آپارتمان ها ساخته شده توسط روبرت روگالسکی از ساختار چوبی ، فوم ، کاغذ و خاک رس. نصب دائمی. هزینه: 4000 دلار + مواد. زمان ساخت: 4 هفته
 • لباسی کاملا طبیعی ◄ لباسی کاملا طبیعی
    لباس های خوراکی ساخته شده از میوه های مرتب ، سبزیجات خام و غذاهای واقعی. مجموعه عکس های غذاهای پوشیدنی توسط هنرمند با استعداد کره جنوبی Yeonju Sung.
 • سرم با طعم خرسی ◄ سرم با طعم خرسی
    کیسه حیوانات عروسکی خرس عروسکی کیسه ای IV را می پوشاند و برای بیماران جوان در بیمارستان راحتی ایجاد می کند. Medi Teddy-Teddy Bear IV Bag طراحی شده توسط دختر 12 ساله الا کازانو.
 • صبحانه با گربه ◄ صبحانه با گربه
    میز چوبی که برای افراد و گربه های آنها طراحی شده است دارای قفسه یکپارچه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ Cat ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید.
 • هم صندلی هم کتابخانه ◄ هم صندلی هم کتابخانه
    صندلی راحت صندلی عمیق که برای مطالعه طراحی شده است دارای قاب صرفه جویی در فضا است که از قفسه های چوبی کتاب ساخته شده است. صندلی کتابخانه طراحی شده توسط الکساندر لاو می تواند با 300 کتاب پر شود.
 • چنگالی باز یافتی و کارا ◄ چنگالی باز یافتی و کارا
    ترکیب قاشق و چنگال درخشان برای خوردن سوپ رشته فرنگی Ramen طراحی شده است. چنگال قاشق Ramen زباله های ایجاد شده توسط چوب چوب های یکبار مصرف را از بین می برد. به پیچاندن سوپ نودل و ملاقه به راحتی کمک می کند. طراحی شده توسط ماسامی تاکاهاشی.
 • مفهومی ترین بسته نوشیدنی ◄ مفهومی ترین بسته نوشیدنی
    نوشیدنی آب میوه گازدار پیچیده شده در لایه بیرونی خلاقانه که ظاهر و احساس پوست کندن یک پرتقال واقعی را شبیه سازی می کند. مفهوم بسته بندی بطری "Orangina Spiral Peel" طراحی شده توسط Yuko Takagi. وقتی برچسب را جدا می کنید ، پیام های مخفی مختلف به صورت مارپیچ ظاهر می شوند.
 • چشم از نمای نزدیک ◄ چشم از نمای نزدیک
    مجموعه عکس های باورنکردنی سورن مانولیان نمای نزدیک از چشم انسان را با جزئیات بسیار دقیق نشان می دهد. ما هر روز صدها چشم می بینیم اما حتی فکر نمی کنیم که آنها دارای ساختار زیبایی مانند سطوح سیارات ناشناخته باشند. "
 • تصویر برداری از مار ◄ تصویر برداری از مار
    عکس های خیره کننده توسط Guido Mocafico گونه های مختلف مار را نشان می دهد. در میان 2900 مار شناخته شده ، تعداد کمی از آنها برای انسان خطرناک است ، چه رسد به مرگبار ، اما تعصبات عمیق است. هنرمند از شما می خواهد که این خانواده از حیوانات را از طریق این تصاویر رنگارنگ کشف کنید. [کتاب سرونس]
 • حیوانات از نزدیک ◄ حیوانات از نزدیک
    مجموعه عکسهای باورنکردنی ایگور سیوانوویچ ، عکاس با استعداد ، نمای نزدیک حشرات و دیگر حیوانات کوچک را از نمای نزدیک نشان می دهد. عکاسی ماکرو به ما اجازه می دهد تا از نزدیک با این موجودات زیبا با ظاهر بیگانه آشنا شویم. [کتاب ایگور در آمازون]
12345678910بعدیآخرین
(1 - 28) / 29103    |     صفحه 1 از 1040
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,28

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

اشتی علی دایی با سامان گوران

: پس از اینکه سامان گوران در چندین مراسم و جشن و سریال تلویزیونی اقدام به تقلید صدا و حرکات علی دایی کرد، سرمربی راه آهن به شدت به انتقاد از وی پرداخت و با القابی همانند "دلقک” و "سرباز فراری” وی را خطاب قرار داد.

به گزارش نامه،گوران در این مدت تاکید کرد هدفش توهین به دایی نبوده و دوشنبه نیز به محل تمرین رفت تا با سرمربی راه آهن دیدار و آشتی کند اما خبری از دایی نشد.

بازیگر تلویزیونی سه شنبه نیز به محل تمرین رفت و بالاخره توانست با دایی دیدار کند و بالاخره سوتفاهم ها برطرف شد.

روزنامه گل گزارشی کامل از این مراسم به شرح زیر منتشر کرده است:‌

اشتی علی دایی با سامان گوران

در واپسین روزهای سال 91 اتفاق جالب و قابل‌توجه دیگری در فوتبال ما افتاد و با گذشت علی دایی و هماهنگی‌های بهمن دهقان، تمام کدورت‌ها و سوءتفاهم‌های بین اسطوره و سامان گوران رفع و رجوع شد.هرچند که سامان گوران روز دوشنبه نیز به تمرین راه‌آهن رفت تا با علی دایی دیدار کند ولی با توجه به سفر شهریار به اردبیل، قرار ملاقات دایی و گوران به روز سه‌شنبه (دیروز) موکول شد.

علی دایی دیروز حسابی روی فرم بود تا آنهایی که نگران برخورد شهریار با سامان گوران بودند نفس راحتی بکشند. اصلا شاید به همین دلیل بود که گوران 20دقیقه پس از شروع تمرین و حضور دایی وارد ورزشگاه شد و به سمت شهریار حرکت کرد. بهمن دهقان (نماینده تام‌الاختیار دایی) که با نیت خیرخواهانه‌اش این آشتی‌کنان صمیمی را ترتیب داده بود، پس از دسته گل بزرگی که از سوی گوران به سمت دایی آورده شد، به سمت شهریار رفت و در مورد ماجرای گوران با دایی صحبت کرد. در حالی که بهمن دهقان می‌کوشید تا در مقابل چشم راه‌آ‌هنی‌ها و اصحاب رسانه دایی را در مورد ماجرای گوران توجیه کند، شهریار لبخندی به دوست صمیمی‌اش زد و با صدای بلند و رو به سامان گوران گفت:«وقتی یه کسی رو آوردی که برای من خیلی عزیزه دیگه حرفی نمی‌زنم… ما آقا بهمن رو دوست داریم و اگه می‌گه مشکلی نیست، پس حتما مشکلی نیست!

گوران: از بچگی طرفدار علی دایی بودم

سامان گوران که تا پیش از این حتی به علی نزدیک هم نمی‌شد و چند صندلی آن طرف‌تر نشسته بود ولی با در باغ سبز دایی روبه‌رو شد، به سمت شهریار رفت و چنان آقای گل جهان را در آغوش کشید که گویی دایی در همان لحظه چهار گل به کره جنوبی زده بود:«علی آقا خیلی دوستت دارم… خیلی باحالی… به خدا من از بچگی شما رو دوست داشتم. همیشه طرفدار شما بودم. اگه اون اتفاق افتاد و من توی اون برنامه (خنده‌بازار) ادای شما رو درآوردم از روی قصد و غرضی نبود. نمی‌خواستم شما رو ناراحت کنم و الان هم عذرخواهی می‌کنم. همه می‌دونن که من شما رو دوست دارم و اینو حتی می‌تونین از خانواده‌ام بپرسین.»
در حالی که بازیگر طناز تلویزیون در مورد علاقه‌‌اش به دایی صحبت می‌کرد و می‌کوشید تا به نحوی دل شهریار را به دست بیاورد، دایی تذکر سفت‌وسختی به او داد:«عزیز من… این نمی‌شه که تو با آبروی هرکسی بازی کنی، چهار تا دروغ و غلو بکنی و آخرش هم بگی احساساتی شدی! این که درست نیست. بحث من علی دایی نیست. بحث آبروی مردم و کسانی که مردم می‌شناسن.» گوران سرش را پایین انداخته بود و با حرکت سر صحبت‌های دایی را تایید می‌کرد. دایی وقتی متوجه شد که گوران از این قضیه پشیمان و ناراحت است سر شوخی را با او باز کرد و کار به جایی رسید که تمرین راه‌آهن ترکید.

«پس‌گردنی» دایی به گوران
اینو می‌زنم تا حالت جا بیاد

گوران هیچ‌وقت باورش نمی‌شد که پس از یک سلام و علیک ساده و رد و بدل شدن آن صحبت‌ها چنین«پس‌گردنی» از دایی بخورد. هرچند که گوران تلاش کرد چند بار دایی را تحت تاثیر خصوصیات بازی و هنر خود قرار دهد ولی شهریار با یک«پس‌گردنی» آب پاکی را روی دست گوران ریخت.دایی که از رفتار و صحبت‌های گوران خنده‌اش گرفته بود به شوخی یک پس‌گردنی به سامان زد و گفت:«اینو می‌زنم تا حالت جا بیاد و دیگه کسی رو اذیت نکنی.» سامان که از خنده روده‌بر شده بود، وقتی از دایی پس‌گردنی خورد، فاز استاد و شاگردی گرفت و از شهریار خواست تا اجازه بدهد در تمرینات راه‌آهن شرکت کند:«علی‌آقا… به جان خودم الان که نگاه می‌کنم، فرم بدن من و استایلم از بعضی از بچه‌هاتون بهتره. اگه اجازه بدین یه روز بیام تست بدم… می‌گن نون توی فوتباله… الان هم که رفیق شدیم و شما هوای ما رو داری.»شاید باورتان نشود ولی دایی بیشتر از آن چیزی که فکر می‌کنید حاضر به جواب است و شک نکنید از پس سامان برمی‌آید:«ببین پسرجون… تو 20سال دیر اومدی! الان هم به جای فوتبال دنبال کارهای سربازی‌ات باش. بعد از خدمت هم برو دنبال زندگی‌ات. الان هم اگه دلت می‌خواد فوتبال بازی کنی، برو توی رختکن تا بگم یه تستی ازت بگیرن!»

دایی: چون می‌دونستم سامان میاد، جیبم رو خالی کردم
گوران: از این به بعد ادای نیکبخت رو درمی‌یارم

عکس یادگاری حسن‌ختام تمرین دیروز راه‌آهن بود. دایی و گوران کنار هم ایستادند تا عکسی به یادگار بگیرند. سامان تا آن‌جایی که می‌توانست به دایی نزدیک شد و درست در همین لحظه بود که صدای یک دوست مشترک به گوش رسید:«داش علی مواظب باش جیبتو نزنه!»در حالی که سامان نمی‌توانست جلوی خنده‌اش را بگیرد، دایی یک متلک دیگر نثار او کرد:«می‌دونستم این آقا پسر می‌یاد اینجا… از صبح جیب‌هامو خالی کردم!»

هرچند که دایی کلی با سامان شوخی کرد و به او متلک گفت ولی صحبت‌های او با خبرنگاران در مورد گوران حال و هوای دیگری داشت و شهریار برای این هنرمند طناز سنگ‌تمام گذاشت:«به هر حال یکسری سوءتفاهم‌ها بود که برطرف شد. یکسری‌ها حرف بردن و حرف آوردن و حالا که صحبت کردیم، فهمیدیم مشکل خاصی نبوده. برخلاف اون چیزی که گفتن بحث شکایت، دستگیری و این‌جور حرف‌ها هم نیست. ما با هم دوست هستیم و ان‌شاءا… که توی این روزهای آخر سال همه کدورت‌ها و دلخوری‌ها رو کنار بذاریم و همون طوری رفتار کنیم که ادب، دین و اخلاق حکم می‌کنه.»

سامان گوران بیشتر از آن چیزی که تصور می‌شد، طرفدار علی دایی بود:«من عاشق علی دایی هستم و اگه کاری کردم فقط به خاطر علاقه‌ای بود که به ایشون داشتم. حالا هم خوشحالم که همه چیز ختم به خیر شد چون می‌خوام بیام و با علی‌آقا تمرین کنم.»گزارشگر شبکه ورزش به عنوان حسن‌ختام مراسم دیروز از سامان خواست تا برای آخرین‌بار با لحن و صدای علی دایی صحبت کند که سامان از انجام این کار طفره رفت:«بحث من با آقای دایی فقط حمایتیه و اینجا هم عمرا کسی جرات نمی‌کنه ادای دایی رو دربیاره. الان می‌خوام ادای نیکبخت‌ رو دربیارم چون علیرضا هم دوستمه و می‌دونم ناراحت نمی‌شه!»
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)