جنب و جوش و بازیگوشی خصلت جدا نشدنی از یکی از بامزه ترین حیوانات دنیا یعنی خرگوش است. این حیوانات هیچگاه دست از تکاپو و تلاش دست بر نمی دارند. بامزه بودن خرگوش ها باعث شده است که آن ها به یکی از محبوب ترین حیوانات خانگی نیز تبدیل شوند و خانواده های مختلفی دوست دارند از این حیوان نگهداری کنند.
"توبی" یکی از همین خرگوش های خانگی است که نزد دختر کوچکی به نام الیویا در انگلستان زندگی می کند والبته این روزها تبدیل به یک قهرمان برای خانواده این دختر کوچک شده است.


خرگوش جیمزباند


داستان قهرمان بازی های این خرگوش بدین صورت است که چند شب پیش دزدها وارد منزل خانواده "می" می شوند و قصد سرقت تعدادی لپ تاپ را داشته اند که در این میان "توبی" متوجه اوضاع می شود و سعی می کند تا دزدها را فرار دهد.
این خرگوش که نزدیک به 5 کیلوگرم وزن و 60 سانتی متر قد دارد از داخل قفسش خارج می شود و شروع به دویدن در خانه می کند و سر و صدایی که او ایجاد کرده باعث می شود تا آن ها سراسیمه از خانه خارج شوند.
تنها مواردی که دزدها توانستند با خودشان ببرند تعدادی بالش مخصوص مبلمان است که آن ها را نیز خارج از خانه و چند خیابان دورتر رها کرده بودند. این خرگوش این روزها به عنوان یک پلیس خانواده شناخته می شود چرا که جلوی یک سرقت خانگی را گرفته است و نشریات محلی به او لقب هایی چون جیمزباند، گجت و سگ گله داده اند....

/yjc.ir