پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • خرس های تدی فضانورد ◄ خرس های تدی فضانورد
    خرس‌های عروسکی آبی با لباس‌های فضایی، کلاه ایمنی، و سایر لوازم جانبی سفر بین کهکشانی آماده هستند تا ماجراجویی‌های کیهانی خود را آغاز کنند. خرس های تدی فضانورد – مجموعه ای از تصاویر تولید شده توسط کامپیوتر که برای افرادی که به فضا و علم علاقه مند هستند ایجاد شده است. رنگ آبی نمایانگر زمین است که از فضا دیده می شود و نمادی از وسعت جهان است. از فضانوردان خرس عروسکی می توان برای الهام بخشیدن به بچه ها برای یادگیری تاریخچه و فناوری اکتشاف فضا استفاده کرد.
 • هیولاهای پوکمون ◄ هیولاهای پوکمون
    جادوی گرفتن هیولاهای پوکمون را دقیقاً در اتاق خواب خود با نور شب خنک طراحی شده به شکل پوکبال تجربه کنید. پوکمون با الهام از "Pokeball Night Light" دست ساز Stevizl برای پسرش ساخته شده است. از دستورالعمل ها برای ساختن لامپ خود استفاده کنید و جلسات مطالعه اواخر شب خود را با نور شب پوکبال روشن کنید. اجازه دهید نور ملایم مسیر شما را در حین شیرجه به دنیای دانش هدایت کند، درست مانند یک مربی واقعی پوکمون که در جستجوی خرد است! فراتر از هدف کاربردی خود، لامپ پوکبال به عنوان تزئین عمل می کند.
 • میز اداری نوآورانه با خانه سگ یکپارچه ◄ میز اداری نوآورانه با خانه سگ یکپارچه
    میز اداری نوآورانه با خانه سگ یکپارچه به شما امکان می دهد در طول روز با دوست پشمالوی خود کار کنید و بازی کنید. کار از خانه با میز چابکی طراحی شده توسط معماران جورج و جیمز بسیار بهتر شده است. اکنون می توانید سازنده باشید و همزمان با حیوان خانگی خود سرگرم شوید. میز خانه سگ مکانی برای کار افراد و استراحت سگ ها است. انجام چند وظیفه ای هرگز آسان تر نبوده است! سگ خود را در حین کار نزدیک نگه دارید
 • میز ابتکاری که شبیه یک چرخ همستر غول‌پیکر ◄ میز ابتکاری که شبیه یک چرخ همستر غول‌پیکر
    میز ابتکاری که شبیه یک چرخ همستر غول‌پیکر است، به افراد کمک می‌کند تا در حین کار بایستند و حتی راه بروند. میز ایستاده چرخ همستر که توسط راب گادشاو طراحی شده است راه حل مناسبی برای هر کسی است که می خواهد در محل کار فعال بماند. بدن خود را در حال حرکت و ذهن خود با این میز ایستاده خنک نگه دارید. با طراحی خلاقانه و مزایای سلامتی، ایستگاه کاری نهایی است. با میز چرخ همستر با یک محل کار کم تحرک خداحافظی کنید!
 • چمدانی برای سگ ها ◄ چمدانی برای سگ ها
    با استفاده از این خانه سگ چمدانی خلاقانه که توسط مارکو موروسینی طراحی شده است، با حیوان خانگی مورد علاقه خود به سبک سفر کنید.
 • یه حا گربه ای باحال ◄ یه حا گربه ای باحال
    صندلی راحتی چند منظوره همراه با یک قفسه چرمی در زیر صندلی است که می تواند توسط گربه شما به عنوان یک تخت راحت استفاده شود. صندلی قوس که توسط ریکاردو سا طراحی شده است، در عین کاربردی بودن، ظرافت را به هر اتاق اضافه می کند. روی صندلی بنشینید و وسایل را زیر آن قرار دهید. گربه شما ممکن است دوست داشته باشد روی قفسه چرمی چرت بزند، بنابراین بهتر است آن را خالی نگه دارید. صندلی ذخیره سازی زیبا از چوب و چرم برای کسانی که می خواهند در فضای اتاق نشیمن خود صرفه جویی کنند عالی است. قفسه چرمی زیر صندلی می تواند هر چیزی از کتاب گرفته تا پتو را در خود جای دهد.
 • کراوات پیکسلی ◄ کراوات پیکسلی
    کراوات پیکسلی دارای آثار هنری نمادین 8 بیتی از سگی است که اردکی را در دست دارد از بازی ویدیویی کلاسیک 1984 نینتندو Duck Hunt. Duck Hunt Tie که توسط Maya Pixelskaya طراحی شده است، عشق به بازی‌های یکپارچهسازی با سیستمعامل را نشان می‌دهد. به دنبال شروع کننده مکالمه هستید؟ Duck Hunt Necktie مطمئناً خاطرات سرگرم کننده و نوستالژیکی را با گیمرهای دیگر ایجاد می کند. NES Duck Hunt Necktie یک ادای احترام جالب به عصر طلایی بازی های ویدیویی است.
 • صندلی گهواره ای چوبی ◄ صندلی گهواره ای چوبی
    صندلی گهواره ای چوبی که توسط Paul Kweton برای مردم و حیوانات خانگی آنها طراحی شده است. صندلی Rocking-2-gether با خانه گربه/سگ یکپارچه ایده پناهگاه و آرامش بدن را ترکیب می کند. استراحت کنید و با گربه یا سگ خود وقت بگذرانید.
 • میز اداری نوآورانه با خانه سگ یکپارچه ◄ میز اداری نوآورانه با خانه سگ یکپارچه
    میز اداری نوآورانه با خانه سگ یکپارچه به شما امکان می دهد در طول روز با دوست پشمالوی خود کار کنید و بازی کنید. کار از خانه با میز چابکی طراحی شده توسط معماران جورج و جیمز بسیار بهتر شده است. اکنون می توانید سازنده باشید و همزمان با حیوان خانگی خود سرگرم شوید. میز خانه سگ مکانی برای کار افراد و استراحت سگ ها است. انجام چند وظیفه ای هرگز آسان تر نبوده است! سگ خود را در حین کار نزدیک نگه دارید.
 • خانه سگ زیر پله ◄ خانه سگ زیر پله
    بتی مک کال برای سگ کوچک چیهواهوا اتاقی زیر پله ها ایجاد کرد. خانه سگ خلاق به چیهواهوای 4 ساله اجازه می دهد مانند هری پاتر زندگی کند.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 10) / 29253    |     صفحه 1 از 2926
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,10

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری


نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

اگر سگ به ما حمله کنیم چه کار کنیم

اگر سگ به ما حمله کنیم چه کار کنیم
همه ما در طول زندگی با حیوانات خشن برخورد کرده ایم. شاید شما در سفرهایی که به اطراف شهر داشته مورد حمله سگ های گله یا در ورود به مکان های خاص مورد حمله سگ نگهبان قرار قرار گرفته باشد. سگ های آپارتمانی و تزئینی هم در بعضی از مواقع بسته به نوع نژاد و تربیتشان در مواجهه با اشخاص غریبه از خود خشونت بروز میدهند. حال سوالی که برای همه پیش می آید این است که بهترین واکنش در مقابل سگی که به صورت تهدید آمیز به شما حمله میکند چیست ؟


اول باید دید سگ ها چرا و به چه هنگام پارس میکنند. سگ ها طی هزاران سال هم نشینی با انسان یاد گرفته اند که از قلمرو شخصی که صابشان است مراقبت کنند.
در واقع خانه یا محدوده صاحب سگ  بعد از مدتی زندگی و علامت گذاری سگ به عنوان قلمرو خودش حساب میشود. بنابراین شاید در صورت ورود اشخاص نا آشنا واکنش نشان دهد. همه حیوانات حتی ضعیف ترین آنها نیز غریزه دفاع از قمرو خودشان را دارند.سگ هایی که در آپارتمان نگهداری میشوند، فضای داخل خانه را به عنوان قلمرو انتخاب میکنند و در صورت ورود شخص غریبه یا شنیدن صدایی از پشت در واکنش نشان میدهند.

سگ های نگهبان نیز به دلیل تربیت خاصشان واکنش های خاصی را از خود نشان می دهند. این سگ ها اغلب تعلیم دیده اند که مهاجم را غافلگیر کنند و تا رسیدن صاحبشان یک جا نگه دارند. همچنین سگ های گله نیز مسئوول مراقبت از گوسفندان و دام ها میباشند. این سگ ها یکی از مهم ترین اجزای زندگی عشایر بوده اند. این سگ ها قدرت گلاویز شدن با گرگ را داشته و اغلب در اطراف گله نگهبانی میدهند. به محض دیدن شخص ناشناس یا حتی اتومبیل پارس کرده و تا دور شدن مهاجم از محدوده گله به کار خود ادامه میدهند.این نکته را به خاطر بسپارید که سگ های سالم ( به غیر از سگ های وحشی ) از حمله به انسان هدف خاصی را دنبال میکنند. اگر سگ گله است میخواهد از محدوده گله دور شوید، اگر سگ نگهبان است نمی خواهد به محدوده حفاطتی اش نزدیک شوید و ... 

نمودار خشم سگ ها به صورت سینوسی است. ابتدا با تحریک ملایم که اغلب با غریدن همراه است شروع میشود، سپس اوج میگیرد و به پارس کردن و ایستادن میرسد و نقطه اوج این نمودار حمله است. بنابراین توصیه میشود هرگز سگی را تا آن حد تحریک نکنید که وادار به حمله به شما شود. در برخورد با سگ های ناشناس که حالت تهاجمی مانند غریدن یا نگاه خیره دارند هرگز سعی نکنید که توجهشان را جلب کنید یا برایشان دست تکان داده و حرکاتی از این قبیل انجام دهید. بهتر است مسیرتان را تغییر دهید و با حفظ خونسردی از آن مکان دور شوید. سگ ها به افراد ترسو بیشتر حمله میکنند بنابراین سعی کنید هیچ حرکت ناگهانی که حاکی از ترس است از خود بروز ندهید.

توجه داشته باشید سگ هایی که حالت دوستانه دارند اغلب چشم های مهربان داشته و در موقع رویارویی با شما جست و خیز می کنند دمشان را تکان میدهند. سگ های ترسو دمشان را بین ران هایشان مخفی کرده و با چشمان ریز به شما نگاه میکنند. سگ های مهاجم با دم افراشته و گوش های تیز و چشمان درخشا و خشن ظاهر میشوند. 

اگر سگ خشنی به شما حمله کرد، اولین کار حفظ خونسردی است. هرگز خودتان را نبازید و به یاد داشته باشید باید بر ترستان غلبه کنید. حتما توجه داشته باشید فرار کردن در این مواقع نه تنها سودی ندارد بلکه او را بیشتر ترغیب به حمله کردن و اغلب اوقات نتیجه فرار، گاز گرفتگی های شدید است.

بنابراین همان جایی که هستید بایستید و اگر میخواهید دور شوید این کار را با آهستگی انجام دهید.
اگر حیوان حمله کرد  نزدیک آمد، سعی کنید به چشمانش نگاه نکنید ولی زیر چشمی مراقب حرکات او باشید. اگر وسیله دفاعی مانند چوب یا میله در اختیار دارید توصیه میشود از آن برای زدن حیوان استفاده نکنید بلکه آن را به صورت آماده در دستتان نگه دارید تا با دیدن آن از نزدیک شدن به شما منصرف شود.

سگ های گله اصولا برای گاز گرفتن حمله نمیکنند ولی سگ های نگهبان تعلیم دیده اند که گاز بگیرند در بیشتر مواقع پاچه شلوار یا آستین پیرهنتان را گاز میگیرند. اگر کیف یا چوب یا میله ای در دست دارید هنگام حمله آن را جلوی خودتان بگیرید و کاری کنید که حیوان آن را گاز بگیرد. هر بار که حمله کرد همین کار را تکرار کنید و به تدریج از قلمرو حیوان فاصله بگیرید.

سگ گله یا نگهبان برای انسان ها بسیار مفید هستند. اگر به قلمرو آنها نزدیک میشوید، این شمایید که به او تهاجم کرد اید. پس درکش کنید و اگر به شما حمله کرد اقدامات ذکر شده را انجام دهید. به یاد داشته باشید که سگ های هار و وحشی از این قاعده مستثنا هستند.  با شناخت خصوصیات حیوان هار سعی کنید سگ سالم را از سگ هار تشخیص دهید.
محصولات فروشگاه مرتبط با این مقاله
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

جدیدترین مقالات

◄ گدایی کردن در حیوان شما
◄ عقیم سازی
◄ جوش در سگ ها
◄ ورزش دادن گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ کتامین
◄ كتاب(7)
◄ چه مواد غذایی برای سگ مفید است؟
◄ چگونگي نصب برنامه و ورود به برنامه
◄ فيبر ها
◄ انتخاب اسم برای سگ نر
◄ حالا من چی کار کنم ؟
◄ گربه های ناز نازی
◄ German Shorthaired Pointer
◄ فروش گربه پرشین کت
◄ فصل چهارم
◄ گربه و نازایی ! توهم یا واقعیت؟
◄ مهناز افشار و دلفین
◄ British Shorthairs
◄ ماهي و ماهي خور
◄ شباهت حيوانات
◄ خرس های تدی فضانورد
◄ Dog Fashion
◄ دکتر هومن و جراید
◄ انگل های داخلی در سگ ها
◄ معرفی دکتر شیری
◄ iهیولا ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ پرورش لارو آناباتوئیدها (ترجمه)
◄ Metynnis Fasciatus
◄ شارک دم قرمز - Red Tailed Shark
◄ اپیلاتی دهان آتشی - firemouth epiplaty
◄ اطلاعات عمومی خانواده سیکلیده ها 2
◄ دراگون – Dragon
◄ مارماهی الکتریکی - electrophorus electricus
◄ سیچلاید های افریقایی
◄ اسب دریایی - Hippocampus
◄ جلبک ها اکواریوم های اب شیرین
◄ بخاری آکواریوم - Aquarium Heater
◄ انجماد اسپرم - How To Glaciation spermatozoon
◄ رفتار درماني براي سگها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ تغذیه ایگوانا
◄ قیمت روز خودرو
◄ سگ پیتبول
◄ شی هوا هوا
◄ Belgian Sheepdog
◄ پیشینه سالوکی (تازی)
◄ رژیم غذایی مناسب برای مقابله با سوءهاضمه در اسب (ترجمه)
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از سگ
◄ آموزش استفاده از جعبه خاک به خرگوش
◄ ایورمکتین در سگ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ تراریوم برای خزندگان
◄ غدای بچه گربه
◄ یازده سال اسارت سگ
◄ حقوق حیوانات از ۱۴ قرن قبل در اسلام مطرح شده است
◄ سگ در ایران باستان
◄ رفتار شناسي در حيوانات
◄ مردی که سگ همسایه اش را خورد+عکس
◄ Z
◄ بیضه ها
◄ انگل ژيارديا (اين تک سلولي خطرناک)
◄ "وگانیسم"
◄ عمر حیوانات چقدر است
◄ نگهداری از رتیل اوسامبارا بابون
◄ یوزپلنگ
◄ خرگوش به عنوان حیوان خانگی
◄ درماتوفیتوز (Dermatophytosis)
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ انواع مسمومیت های شیمیایی و غذایی در سگ
◄ حیوانات در برف
◄ زشت‌ترین سگ دنیا»
◄ پیراهنی برای عاشقان گربه
◄ نی نی های بامزه در لباس حیوانات
◄ پرشین پت نماینده انحصاری فربیلا در ایران
◄ چرا سگ ها به دنیال دم خود میگردند
◄ | German Wirehaired Pointer
◄ Redbone Coonhound
◄ Chinook
dram film izle