پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • حیوانات خوش پوش ◄ حیوانات خوش پوش
    اگر حیوانات لباس میپوشیدن کدوم خوشگل تر میشدند
 • کقش هایی برای تمیز کردن با سگ ها ◄ کقش هایی برای تمیز کردن با سگ ها
    کفش‌های ابتکاری حیوانات خانگی که توسط مخترع آمریکایی تاد لاوسون طراحی شده‌اند، کف را جارو می‌کنند و خانه را تمیز می‌کنند. "Pet Sweep" - سیستم حذف زباله از حیوانات برای خانه شما. دمپایی گرد و غبار برای گربه و سگ. یک سایز برای اکثر پنجه ها مناسب است.
 • بالکن برای گربه ها ◄ بالکن برای گربه ها
    گسترش دهنده پنجره شفاف به گربه ها اجازه می دهد تا دنیای بیرون را تجربه کنند و خورشید را ببینند در حالی که از باران و هوای سرد محافظت می شوند. بالکن پنجره ای "Catio" برای گربه ها فقط 30 ثانیه طول می کشد تا نصب و ایمن شود. جعبه های پنجره سفارشی می توانند گیاهان کوچک داخلی را که به آفتاب بیشتری نیاز دارند، در خود جای دهند. هر پنجره بالکن برای تحمل وزن بیش از 50 پوند (23 کیلوگرم) آزمایش شده است
 • ماشین لباسشویی بازیافتی تبدیل شده به آکواریوم ◄ ماشین لباسشویی بازیافتی تبدیل شده به آکواریوم
    ماشین لباسشویی بازیافتی تبدیل شده به آکواریوم کاربردی با سیستم روشنایی و فیلتراسیون در فروشگاه Miele در آخن آلمان به نمایش گذاشته شده است. آکواریوم در ماشین لباسشویی طراحی شده توسط New Wave Aquarium Concepts. فیلتر داخلی و روشنایی آکواریوم، فیلتراسیون بهینه را تضمین می کند و از رشد انواع گیاهان آبزی حمایت می کند. آکواریوم ماشین لباسشویی شامل مخفیگاه های طبیعی و مرزهایی است که با استفاده از سنگ های محوطه سازی مینیاتوری ایجاد شده اند.
 • خرس های تدی فضانورد ◄ خرس های تدی فضانورد
    خرس‌های عروسکی آبی با لباس‌های فضایی، کلاه ایمنی، و سایر لوازم جانبی سفر بین کهکشانی آماده هستند تا ماجراجویی‌های کیهانی خود را آغاز کنند. خرس های تدی فضانورد – مجموعه ای از تصاویر تولید شده توسط کامپیوتر که برای افرادی که به فضا و علم علاقه مند هستند ایجاد شده است. رنگ آبی نمایانگر زمین است که از فضا دیده می شود و نمادی از وسعت جهان است. از فضانوردان خرس عروسکی می توان برای الهام بخشیدن به بچه ها برای یادگیری تاریخچه و فناوری اکتشاف فضا استفاده کرد.
 • بوقلمون های فضایی ◄ بوقلمون های فضایی
    بوقلمون های روز شکرگزاری تصمیم گرفتند به فضای بیرونی فرار کنند، کهکشان ما را کشف کنند و به اولین موجودات بین سیاره ای تبدیل شوند. "فضانوردان ترکیه" - مجموعه ای از تصاویر دیجیتالی که با کمک هوش مصنوعی و فتوشاپ خلاقانه تولید می شوند. پرتره های قدرتمند و زیبا از پرندگان شکرگزاری در فضا. بوقلمون‌های وحشی با لباس فضانوردی سفارشی و کلاه ایمنی که برای زنده نگه داشتن پرنده و کنترل دما در محیط‌های خشن طراحی شده است.
 • موس خلاقانه شبیه به پوکومون ◄ موس خلاقانه شبیه به پوکومون
    ماوس کامپیوتری خلاقانه به شکل سه بعدی که شبیه شخصیت محبوب پوکمون زرد پیکاچو طراحی شده است. ماوس کامپیوتر بی‌سیم شکل Pikachu توسط Brando دارای وضوح 800 dpi، برد عملیاتی 8 متر است و توسط یک باتری AA تغذیه می‌شود. ماوس راحت را می توان هم برای کاربران راست دست و هم برای چپ دست ها استفاده کرد، که آن را به گزینه ای در دسترس و سرگرم کننده برای طرفداران این فرنچایز نمادین تبدیل می کند. ماوس کامپیوتر Pokemon Pikachu با طراحی زیبا و بازیگوش خود مطمئناً حسی از هوس را به میز شما می آورد.
 • ابزاری شبیه به حشرات ◄ ابزاری شبیه به حشرات
    بسته بندی بسیار خلاقانه این ابزار و شکل ان ها یاد اور حشرات میباشد که در زیر عکس هایی از اون هارو مشاهده میکنید
 • بالش بوقلمونی ◄ بالش بوقلمونی
    یه بالش داشته باشی که راحت بخوابی راحت حملش کنی اخرم شبه بوفلمون بشی خیلی حال میده
 • بالشی برای شما به شکل سگ ◄ بالشی برای شما به شکل سگ
    شالگردن وبالشی که بسیار راحت و نارنجی رنگ رنگ پرشین پت هست و به شکل سگ میباشد
12345678910بعدیآخرین
(1 - 10) / 29216    |     صفحه 1 از 2922
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,10

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری


نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

گراز دریایی(شیر ماهی کودن)

گراز دریایی(شیر ماهی کودن)
 

حتما شما هم اصول اولیه ای را برای کارتان در برنامه روزانه دارید.اگر مهندس هستید کلاه ایمنی می گذارید،اگر جوشکارید عینک مخصوص می زنید، اگر گارسون هستید پیشبند مخصوصتان را می بندید و ما دکتر ها هم بالطبع، روپوش سفیدمان را می پوشیم! به هر حال ما توانایی و تخصص آدمها را معمولا از روی لباسشان تشخیص می دهیم. نمونه بارزش را در فیلم" مارمولک "می بینیم.یک تغییر لباس ساده قهرمان داستان را از قعر حضیض، پرت می کند به اوج عزت.
----------------

بچه های فامیل همه جمع هستیم.دوازده سیزده بچه از 7 تا 11 سال که من کوچکترینشانم.زیر پله خانه مادر بزرگ جمعشان کرده بودم و ترقه ای که از تهران با خود به آنجا برده بودم در دستم بود.تمام بچه ها مانند سربازانی که در کمینند پشت سرم سنگر گرفته بودند. وقتی همه بزرگان فامیل پدرم، روی پله جمع بودند برای خداحافظی ، من ترقه را ترکاندم. بووووم!.هر کس به سمتی فرار می کرد و بعضی ها زمین می خوردند و بچه ها در غش و ضعف از خنده که در این میان ناگهان گوشم را در میان انگشتان مادرم احساس می کردم که هی بر پیچشش اصرار داشت و مدام این جمله را تکرار می کرد که ": بچه آخه تو چه جونوری هستی؟"
------

 خاطره امروز از آنجا شروع شد که در آن روز خاص پر مشغله،" خانم خورسند" منتظر مطلبم بود در آخرین روز صفحه بندی اعتماد. بعد از طی ترافیک لعنتی، سریع پله های کلینیک را دوتا یکی آمدم بالا و وصل شدم به اینترنت.عادت مالوف این بود که قبل از هر کاری روپوشم را بپوشم، اما زمان تنگ بود و بود و با عجله مشغول فرستادن مطلب شدم . خانم انصاری، پرونده به دست آمد بالا و بعد از گذاشتنشان بروی میزم گفت:"این خانم بار اول که آمده. خیلی وقت هم هست که نشسته. بگم بیان تو؟" عادت بدی که دارم این است که وقتی ذهنم مشغول کاریست، اصلا متوجه اتفاق های پیرامونم نیستم.همینطور که صفحات اینترنت را باز می کردم سری از روی باری به هرجهت تکان دادم و او رفت.نمی دانم چقدر گذشت، اما وقتی سرم را بلند کردم دیدم خانمی میان سال با دختر نوجوانش روبرویم نشسته اند. خودم را جمع و جور کردم و آمدم عذر خواهی کنم که معطل شده اند، که دیدم مادر و دختر مشغول سیرو تفحص عکسها و نقاشی های حیوانات بر دیوار اتاقم بوده اند. خوشبختانه ما دامپزشک ها از حیث سوژه برای تزئین درو دیوار مطبمان کم نمی آوریم.از عکس های رنگارنگ حیوانات بزرگ و کوچک گرفته تا نقاشی و کاریکاتور از آنها. بلند شدم و بعد از سلامی خواستم که بیمار را روی میز بگذارند تا معاینه را آغاز کنم. دختر سر در گوش مادر کردو چیزی پچ پچ کرد و در جواب او، مادرش گفت :"چرا خجالت میکشی عزیزم" و بعد رو به من کرد و گفت:"ببخشید، دخترم میگه خود آقای دکتر کی میان؟ آخه ما از چند روز پیش وقت گرفته بودیم که خود دکتر..." . من لحظه ای پا به پا شدم و تا آمدم چیزی بگویم، خانم انصاری چون نجات بخشی، روپوش سفید را به دستم داد. وقتی روپوش سفیدم را از دستش گرفتم و پوشیدم  دیدم که دید آنها به من 180 درجه تغییر کرد. مادر رو به دخترش کردو گفت":اا دیدی گفتم؟ ایشون دکترن" و پوشیدن روپوش، مانند آبی بود بر آتش بی اعتمادی آنها.
معایناتم که تمام شد نشستم تا نسخه شان را بنویسم. دختر خجالتی، زیر گوش مادر پچ پچ میکرد و به یکی از عکس های روی دیوار، اشاره می کرد(همین عکس که اینجا میبینید).مادر بعد از لب ورچیدنها با صدایی که من هم بشنوم گفت": خب از خود آقای دکتر بپرس" بعد در حالی که عکس را نشانم میداد  گفت":آقای دکتر، این چه حیوونیه توی این عکس؟". خوب می دانستم که راجع به کدام عکس حرف میزنند،سرم را بالا نیاوردم و همینطور که نسخه را مینوشتم برای شوخی، بدون آنکه نگاه گفتم": کدوم یکی جونور رو میگین؟ بالایه یا پایینیه؟".منتظر بودم لبخندی بزنند" و "این حرفا چیه آقای دکتر"ی بگویند. اما مادرو دخترخیلی جدی بلافاصله به عکس نگاهی مجددی انداختند و این بار دخترک مثل داوطلبین مسابقات تلویزیونی که میخواهند سریع پاسخی دهند گفت:"بالایه رو میدونیم چیه ! میشه بگین اونی که پایینه، اون قهوه ایه که معلوم نیستش ؛ اون چه جونوریه؟"
با انگشتانم بروی میز ضرب گرفته بودم و به آن عکس و دخترک، زیر چشمی نگاه می کردم. یاد مادرم افتادم که بنده خدا سی سال پیش دنبال این جواب بود. بلاخره یکنفر فهمید که من چه جانوری هستم!
 

 از آنجا که می دانم ذهن شما هم درگیر جانور مورد نظر شده، باید بگویم این جانور گراز دریایی است(همان" شیرماهی کودن" کارتون تنسی تاکسیدو با آن دندانهای درازش) که حدود 8 سال پیش در جزیره کیش جراحیش کردم.

 

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

جدیدترین مقالات

◄ گدایی کردن در حیوان شما
◄ عقیم سازی
◄ جوش در سگ ها
◄ ورزش دادن گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ کتامین
◄ كتاب(7)
◄ چه مواد غذایی برای سگ مفید است؟
◄ چگونگي نصب برنامه و ورود به برنامه
◄ فيبر ها
◄ انتخاب اسم برای سگ نر
◄ حالا من چی کار کنم ؟
◄ گربه های ناز نازی
◄ German Shorthaired Pointer
◄ فروش گربه پرشین کت
◄ فصل چهارم
◄ گربه و نازایی ! توهم یا واقعیت؟
◄ مهناز افشار و دلفین
◄ British Shorthairs
◄ ماهي و ماهي خور
◄ شباهت حيوانات
◄ حیوانات خوش پوش
◄ Dog Fashion
◄ دکتر هومن و جراید
◄ انگل های داخلی در سگ ها
◄ معرفی دکتر شیری
◄ iهیولا ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ پرورش لارو آناباتوئیدها (ترجمه)
◄ Metynnis Fasciatus
◄ شارک دم قرمز - Red Tailed Shark
◄ اپیلاتی دهان آتشی - firemouth epiplaty
◄ اطلاعات عمومی خانواده سیکلیده ها 2
◄ دراگون – Dragon
◄ مارماهی الکتریکی - electrophorus electricus
◄ سیچلاید های افریقایی
◄ اسب دریایی - Hippocampus
◄ جلبک ها اکواریوم های اب شیرین
◄ بخاری آکواریوم - Aquarium Heater
◄ انجماد اسپرم - How To Glaciation spermatozoon
◄ رفتار درماني براي سگها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ تغذیه ایگوانا
◄ قیمت روز خودرو
◄ سگ پیتبول
◄ شی هوا هوا
◄ Belgian Sheepdog
◄ پیشینه سالوکی (تازی)
◄ رژیم غذایی مناسب برای مقابله با سوءهاضمه در اسب (ترجمه)
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از سگ
◄ آموزش استفاده از جعبه خاک به خرگوش
◄ ایورمکتین در سگ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ تراریوم برای خزندگان
◄ غدای بچه گربه
◄ یازده سال اسارت سگ
◄ حقوق حیوانات از ۱۴ قرن قبل در اسلام مطرح شده است
◄ سگ در ایران باستان
◄ رفتار شناسي در حيوانات
◄ مردی که سگ همسایه اش را خورد+عکس
◄ Z
◄ بیضه ها
◄ انگل ژيارديا (اين تک سلولي خطرناک)
◄ "وگانیسم"
◄ عمر حیوانات چقدر است
◄ نگهداری از رتیل اوسامبارا بابون
◄ یوزپلنگ
◄ خرگوش به عنوان حیوان خانگی
◄ درماتوفیتوز (Dermatophytosis)
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ انواع مسمومیت های شیمیایی و غذایی در سگ
◄ حیوانات در برف
◄ زشت‌ترین سگ دنیا»
◄ پیراهنی برای عاشقان گربه
◄ نی نی های بامزه در لباس حیوانات
◄ پرشین پت نماینده انحصاری فربیلا در ایران
◄ چرا سگ ها به دنیال دم خود میگردند
◄ | German Wirehaired Pointer
◄ Redbone Coonhound
◄ Chinook
dram film izle