من توله سگ تو هستم

من توله سگ تو هستم و تا آخر دنیا عاشقانه دوستت خواهم داشت. ولی خواهشاً چند چیز را راجع به من بدان،من یک توله سگ هستم ، این به این معناست که هوش و استعداد من همانند یک کودک ۸ ماهه می باشد. من یک توله سگ هستم ، من هر چیزی را که بتوانم به دندان بگیرم می جوم. حتی کودکان انسان هم چیزها را در دهان خود می کنند. این وظیفه شماست که به من یاد بدهید ، چه چیزی مال من است ، تا بتوانم آن را بجوم. 

من یک توله سگ هستم ، من نمی توانم ادرارم را بیشتر از ۲-۱ ساعت نگه دارم.من نمی توانم "احساس" کنم که دستشویی دارم ، تا زمانی که وقت نهایی برای دستشویی کردن می رسد. من نمی توانیم به شما بگویم که موقع دسشویی کردنم رسیده و نمی توانم دستشویی خود را تا سن ۹-۶ ماهگی نگه دارم. اگر بیشتر از ۳ ساعت من را برای دستشویی کردن به بیرون نبردید برای کثیف شدن خانه من را نزنید و تنبیه نکنید چون این اشتباه شماست. 

به خاطر داشته باشید که من یک توله هستم و بعد از خوردن ، نوشیدن ، و خوابیدن احتیاج به دستشویی کردن دارم. اگر شما می خواهید من در شب بخوبی بخوابم بعد از ساعت ۸ شب به من آب ندهید. داشتن یک جعبه به من راحتتر یاد می دهد که کجا دستشویی کنم و عصبانیت شما را نسبت به من کاهش می دهد.

من یک توله سگ هستم ، حوادث گوناگون رخ خواهد داد ، لطفاً تا زمانی که همه چیز را یاد بگیرم صبور باشید. 

من یک توله سگ هستم ، من عاشق بازی کردن هستم. به همه جا میدوم ، من به دنبال هیولاهای در خیالم می دوم ، من به دنبال پاها و انگشتان شما می دوم و به شما حمله می کنم و همچنین به دنبال حیوانات و بچه های کوچک نیز می دوم. این فقط یک بازی است. این کاری است که من می کنم ، از دست من عصبانی نشوید و انتظار نداشته باشید که خیلی ملایم و نرم باشم و کل روز را بخوابم. اگر انرژی من برای شما خیلی زیاد است می توانید یک سگ سن بالا انتخاب کنید. بازی کردن من سودمند است ، شما می توانید از دانش خود استفاده کرده و من را راهنمایی کنید تا با اسباب بازیهای مناسب بازی کنم. اگر من خیلی خشن شدم به من دقایقی محل نگذارید ، یا من را با اسباب بازیی که دارم به جعبه ام بگذارید.

من یک توله سگ هستم ، همانطور که شما سر یک بچه انسان ۶ ماهه داد نمی زنید و آنرا تنبیه نمی کنید پس خواهش می کنم با من هم این کارها را نکنید. من خیلی حساسم و همچنین خیلی تأثیر پذیر. اگر شما با خشونت با من رفتار کنید وقتی که بزرگ شوم از لگد ، ضربه و از زدن 
خواهم ترسید ، به جای این کارها با من به گرمی رفتار کرده و من را تشویق کنید. بطور مثال اگر من چیز اشتباهی را دارم می جوم به من بگو ، "نجو!" و یک اسباب بازی که می توانم بجوم در اختیارم بگذار. بهتر است هر چیزی که نمی خواهید من با آنها کاری داشته باشم از دسترسم بردارید. 

من نمی توانم فرق جوراب کهنه شما را با جوراب نو شما تشخیص دهم یا کفش کهنه شما با کفش ۲۰۰.۰۰۰ تومانیتان.من یک توله سگ هستم و با احساس خلق شده ام و بیشتر اوقات کارهایی می کنم که شما دوست داشته باشید. ولی این کار خیلی مشکل است چون من یک انسان در لباس سگ نیستم. و همچنین یک رباط بی احساس نیستم که هر کاری که شما دوست داشته باشید را انجام دهم. 

من صادقانه کاری را انجام می دهم که شما را خوشحال کند و یک عضو خانواده و زندگی شما می شوم. منظورم را فهمیدی؟ (امیدوارم) . اگر شما یک شریک و دوست مهربان می خواهید ، وقتی بزرگ شدم من را به حیاط پشت خانه نسپارید.


من یک توله سگ هستم ، من بی نظیر نسیتم و می دانم شما هم بی نظیر نیستید. به هرحال من عاشق شما هستم. پس خواهش می کنم هر چیزی را که می توانید به من آموزش دهید. همه چیز راجع به چگونه مراقبت کردن از من را از دامپزشکان یا از مقالات یاد بگیر و همه چیز را راجع به نژاد من بدانید. این کار باعث می شود شما بفهمید که کارهایی که من انجام می دهم به چه علت می باشد. خواهش می کنم در آموزش به من مهربانو صبور باشید.


من یک توله سگ هستم ، و دوست داشتن ، با تو بودن و خشنود کردن تو را بیشتر از هر چیزی دوست دارم. آیا شما دوست ندارید کمی از وقت خود را صرف شناختن من بگذارید؟ من و تو ، هر دو مثل یکدیگر می مانیم ، ما هر دو گشنگی ، تشنگی ، ناراحتی را حس می کنیم ، اما هنوز باهم خیلی فرق داریم و باید تلاش کنیم تا همدیگر را بفهمیم. بفهمیم چه چیزهایی را می خواهیم و به چه چیزهایی احتیاج داریم. یک روزی من یک سگ زیبایی می شوم. امیدوارم سگی بشوم که تو به او افتخار می کنی و بیشتر از آنکه من دوستت داشته باشم تو دوستم داشته باشی....وبلاگ مای پت