پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • کیف طرح فیل ◄ کیف طرح فیل
    کیف های دستی ناز ساخته شده از چرم که شبیه فیلهای مینیاتوری طراحی شده اند. کیسه هایی به شکل فیل با رنگ های مختلف که توسط LittleWingArtBoho ساخته شده است.
 • تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات ◄ تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات
    طبیعت از دارندگان تخم مرغ الهام گرفته شده است که به گونه ای شبیه پرندگان ، گربه ها و حیوانات وحشی طراحی شده اند. فنجان های تخم مرغ سرامیکی ساخته دست هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه داشته و چیز خاصی را به میز صبحانه خود اضافه می کنند.
 • تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی ◄ تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی
    ابزار آشپزخانه نوآورانه ای که شبیه ماهی قرمز طراحی شده به شما کمک می کند تا زرده تخم مرغ را از سفیده جدا کنید. بدن ماهی را فشار دهید و زرده تخم مرغ به دهان مکیده می شود.
 • این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن ◄ این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاق طراحی شده به نظر می رسد مانند یک پنگوئن امپراطور باشه
 • طرحی برای حمل تحم مرع ◄ طرحی برای حمل تحم مرع
    همیشه میگند با یک دست نمیشه خیلی چند تا هندوانه برداشت ولی این بار دامنی با طرح حمل تخم مرع براتون قرار دادیم نگاه کنید پیش بند ابتکاری دارای جیب های بزرگ تخم مرغ است که برای نگهداری تخم مرغ طراحی شده است.
 • طرحی برای دارندگان گربه ها ◄ طرحی برای دارندگان گربه ها
    دیدین گربه ها هر زمان کار داری میشینند جلو میز و نمیزارن کار کنی و همین مشکل ایجاد میکنه که نتونی کار کنی کلا گربه ها فضول هستند الا این میز خوراک شماست که گربه دارید
 • لباس طرح کروکودیل ◄ لباس طرح کروکودیل
    این یک طرج بسیار زیبا همه دوستداران خزندگان
 • لباس هایی با طرج حیوانات ◄ لباس هایی با طرج حیوانات
    هنر مند باشی عاشق حیوانات هم باشی دیگه همین میشه رو رخت پهن کردن هم عکس حیونات میبینی
 • فرش تام جری ◄ فرش تام جری
    تام جری یادتونه این تام بیچاره همیشه صاف میشد اینجا هم فرش تامی هست تا ایده های کودکی ما به واقعیت تبدیل شه
 • طرح های سه بعدی از حیوانات ◄ طرح های سه بعدی از حیوانات
    طراحی وقتی ازش حرف میزنیم یعنی این باقیش سوسول بازیه
 • طرحی برای کربه دوست ها ◄ طرحی برای کربه دوست ها
    طرحی بسیار زیبا از ظرف گربه ها که برای دوستداران گربه میتونه هیجان انگیز باشه
 • نان هایی با طرح حیوانات ◄ نان هایی با طرح حیوانات
    این ایده خوبی هست که بچه هایی که غذا نمیخورند رو سر اشتها بیارید ولی واقعا این همه هنر برای خوردن بچه ها !! خدایش سخته
 • کوسن هایی با گربه ها ◄ کوسن هایی با گربه ها
    این طرح های برای گربه دوستان هست که بتوانند دز گنار عشق به گربه ها همه چیز زندگی شون هم گربه ای باشه
 • شیری برای گربه ها ◄ شیری برای گربه ها
    اخیرا در روسیه شیر های مدت دار را با طرحی بسیار جذاب برای گربه دوستان تهیه کردن که عکس ها را در زیر قرار میدم
 • طرحی فوق العاده برای گربه ها ◄ طرحی فوق العاده برای گربه ها
    این جای خواب بسیار جذاب برای شما در واقع میتواند برای گربه شما هم جذاب باشه چرا چون خودش تونل بازی گربه ها هم هست
 • کیف حمل ای بار به شکل وال ◄ کیف حمل ای بار به شکل وال
    چند تا پست قبل کیف های به شکل فیل گذاشتم حالا اینجا طرح نهنگ هم پیدا کردم
 • گیلاس های به شگل پرندگان ◄ گیلاس های به شگل پرندگان
    این شربت خوری ها میتواند طرجی بسیار جذاب برای پرنده دوستان باشه
 • فشن از نوع فیلی ◄ فشن از نوع فیلی
    این کیف ها با طرح فیل درست شده که بسیار جذاب ار کار درامده است
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29043    |     صفحه 1 از 1614
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

شیطنت های خانمان سوز

 

داشت عباس قلی خان پسری، پسر بی ادب و بی هنری!
اسم او بود علیمردان خان، اهل منزل ز دستش به امان.بسکه بود آن پسر خیره و بد، همه از او بدشان می آمد.نه پدر راضی از او نه مادر، نه معلم نه الله نه نوکر.ای پسر جان من این قصه بخوان، تو مشو مثل علیمردان خان.قطعاً در دوران کودکی این شعر را شنیده اید. شعری که والدین آن را به عنوان یک نصیحت پند آموز برای کودکانشان می خواندند. علیمردان خان سنبل بچه های لوس و ننری است که به علت ناز و نوازش زیاد والدینشان، بی تربیت و از خود راضی بار آمده اند. با سوژه قرار دادن این داستان قدیمی و زیبا، استودیوی رسانا شکوه کویر عنوانی به نام "شیطنت های علیمردان خان" را راهی بازار کرده که عنوانی زیبا و جالب توجه در سبک ماجرایی (Adventure) است و تجربه آن شور و نشاط خاصی را به شما منتقل خواهد کرد.
Resigzed Image Click this bar to view the full image.
داستاناز نام بازی می توان به داستان آن نیز پی برد. داستان پیرامون علیمردان خان است که شیطنت های او امان از خانواده، اهل محل و معلمانش بریده است. بازی از جایی شروع می شود که معلم علیمردان خان که از شیطنت های او بسیار ناراضی است، پدرش را فرا خوانده و شروع به گله کردن از رفتار این پسرک می کند. بازی با این مقدمه شروع می شود و کمی بعد از اتفاقات آن روز، در مدرسه بازمی گردد. داستان بازی با توضیحات روای شروع می شود و پس از آن، وارد بازی می شوید و کنترل علیمردان خان و شیطنت های منحصر به فردش را به دست می گیرید. داستان جالب توجه است و اگر به این سبک از بازی ها علاقه مند باشید، حتماً شما را جذب خواهد کرد. روند داستانی به صورتی است که در آن آموزش های روانشناسی برای تربیت کودکان هم دیده می شوند و از این نظر ترکیب خوبی از تفریح و موارد آموزشی را در بازی شاهد هستیم.
Resigzed Image Click this bar to view the full image.

گرافیکاین عنوان گرافیکی دو بعدی دارد که از نقاشی ها و طرح های دستی تشکیل شده است. رنگ آمیزی بازی بسیار عالی است و تنوع رنگ ها باعث شده تا محیط های بازی بسیار جذاب و گیرا به نظر برسند. محیط و شخصیت های بازی بسیار کلاسیک، جذاب و خنده دار طراحی شده اند. محیط های بازی با الگوبرداری از فضای سنتی خانه های ایرانی طراحی شده اند و از این نظر جذابیت خاص خود را دارند. بازی از نظر هنری بسیار زیبا است، اما طراحی انیمیشن های شخصیت ها کمی خشک به نظر می رسد. میان پرده های بازی نیز کاملاً از جنس خود بازی هستند، اما سازندگان با فیلترهای تصویری جالب توجه این قسمت ها را از کل بازی متمایز کرده اند. کلاً گرافیک بازی به دلیل سبک خاصی که سازندگان برای آن در نظر گرفته اند، دارای تکنیک های خاصی نیست که بتوان آن ها را مورد بررسی قرار دارد. گرافیک بازی کاملاً با در نظر گرفتن پیام بازی و هدف ساخت آن پیاده سازی شده و به نظر بهترین انتخاب برای ساخت چنین عنوانی، استفاده از تکنیک های اینچنینی است.
Resigzed Image Click this bar to view the full image.

موسیقی/صداگذاریاز قسمت های بسیار خوبی که در این بازی با آن مواجه می شوید، بخش موسیقی و صداگذاری آن است. یکی از مشکلاتی که اکثر عنوان های ایرانی از آن رنج می برند، موسیقی نه چندان خوب و ضعف در صداگذاری بوده، اما این عنوان در این قسمت بسیار خوب ظاهر شده و گوی سبقت را از سایر رقبا ربوده است. صداگذاران بسیار خوب توانسته اند روی شخصیت بازی صداگذاری کنند و نحوه صحبت کردن آن ها حالت طنز و جذابیت خوبی به شخصیت های بازی بخشیده است. از نوآوری های جالب توجه این بخش، بیان دیالوگ ها به صورت اشعار با قافیه است. همه صحبت هایی که در طول بازی می شنوید، با وزن خاصی گفته می شوند که این موضوع یکی از نقاط قوت این بازی به حساب می آید. از طرف دیگر موسیقی ساخته شده برای بازی بسیار عالی از کار درآمده و کاملاً با فضای بازی هماهنگی دارد. ریتم شاد موسیقی های بازی تمام بازیکنان را به وجد خواهد آورد. موسیقی متن بازی از ریتمی سنتی بهره می برد و از این نظر با روند بازی همخوانی خوبی پیدا کرده است.
Resigzed Image Click this bar to view the full image.

گیم پلی"شیطنت های علیمردان خان" در سبک Point and Click ساخته شده و شباهت زیادی به بازی Neighbors From Hell دارد. با حرکت دادن ماوس در اطراف محیط بازی، به آیتم های زیادی برخورد می کنید که باید آن ها را جمع آوری کنید و در قسمت های مختلف به کار ببرید. روند بازی بر اساس شیطنت های علیمردان خان طراحی شده و کارهایی که او انجام می دهد در نوع خودش بسیار خنده دار و جالب هستند. در محیط بازی آیکونی به شکل مغز انسان دیده می شود که تعداد کارهایی که در یک محل باید انجام دهید، در آن مشخص شده اند. با کشف هر کدام از کارهایی که باید در بازی انجام دهید و اجرای آن ها، بخش هایی که در لیست ابتدایی ناخوانا بودند، قابل خواندن می شوند.طراحی شوخی ها و شیطنت های بازی در سطح خوبی قرار دارد و پی بردن به آن ها یکی از چالش های خوب بازی به شمار می رود. تنوع مراحل و کارهایی که باید در بازی صورت بگیرند هم بسیار خوب است و از این نظر بازی روند مناسب را پیش روی بازیکنان قرار می دهد. یکی از مشکلات بازی این است که در برخی کلیک ها شخصیت اصلی بازی به یکباره از سمتی به سمت دیگر می پرد! در حالیکه به طور معمول شخصیت اصلی بازی آن مسیر را راه می رود. موضوع بعدی این است که بازی توضیحات خاصی برای آیتم هایی که در محیط دیده می شوند و در طول گیم پلی قابل استفاده هستند، نمی دهد. تنها نام آن ها مشخص است و یا می توان آن ها را جمع آوری کرد. بهتر بود توضیحاتی کوتاه نیز در جهت راهنمایی بازیکنان داده می شد.هر چند که برخی از دیالوگ های بازی تا حدودی بازیکنان را برای استفاده از آیتم های موجود راهنمایی می کنند، اما این مورد نیز کافی نیست. یکی دیگر از قسمت های تعجب برانگیز این عنوان، غلط های املایی موجود در عبارات است. نمی دانیم که این کار با آگاهی صورت گرفته یا نه، اما اگر این موضوع از روی بی اطلاعی بوده، یکی از قسمت های منفی بازی به حساب می آید، چرا که این مشکل به دفعات در بازی دیده می شود. از دیگر بخش های جالب این عنوان، مربوط به دفترچه راهنمای آن می شود که یک راهنمای به تمام معنا برای حل معماهای بازی و رد کردن آن ها به حساب می آید! تمام قسمت های بازی در آن توضیح داده شده و با خواندن آن ها می توانید مراحل را پشت سر بگذارید. گیم پلی بازی تنها با کلیک چپ ماوس انجام می شود و از این نظر بازی دارای هیچگونه پیچیدگی ای نیست. ماوس تنها وسیله ای است که برای کنترل بازی به آن نیاز خواهید داشت.
Resigzed Image Click this bar to view the full image.

نتیجه گیریبازی "شیطنت های علیمردان خان" از آن عنوان های بسیار ساده، جذاب و طنزگونه است که بازی کردن آن را به تمام سنین پیشنهاد می کنیم. روند بازی بسیار ساده است و معماهای خوبی برای آن طراحی شده که بازیکنان را کمی به فکر وامی دارد. از طرف دیگر، این عنوان هم جنبه تفریحی و سرگرمی دارد و هم مسائل آموزشی خوبی را در خود قرار داده است.
Resigzed Image Click this bar to view the full image.

نویسنده: مجید نوردوست


نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)